بیزینس کوچینگ، اسرار کسب و کارهای پولساز

بیزینس-کوچینگ-مرتضی-الهی-ثروت-پول
بیزینس کوچینگ، اسرار کسب و کارهای پولسازReviewed by مدیریت سایت on Nov 23Rating:

آیا می‌دانید در تمام فعالیت‌های مربوط به کسب و کارتان، وقت گذاشتن برای یادگیری مطالب جدید و کسب مهارت های کسب و کار، بیشترین سوددهی را برای شما دارد و ارزانترین راه برای تضمین موفقیت شماست؟

با بکارگیری تکنیک های بیزینس کوچینگ، بدون افزایش ساعت کاری روزانه، درآمدتان را 2 تا 3 برابر افزایش دهید!

بیزینس کوچینگ فقط برای افزایش فروش نیست، بلکه می‌تواند رشد کسب و کار شما را بیشتر کند، جایگاه شما را در بین رقبا بهبود دهد، مشتریان وفادار شما را افزایش دهد و  …

با استفاده از تکنیک های بیزینس کوچینگ، نواقص سیستم کسب و کارتان را شناسایی و اصلاح کنید. سپس بنشینید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!

آیا شما هم در کسب و کارتان مرتکب این اشتباهات وحشتناک شده اید؟

کنترل قوی و مؤثری برای برنامه ریزی دقیق در کسب و کارتان و سازماندهی امور مالی آن نداشته اید.

شناخت درستی از رقبایتان در بازار نداشته اید و نتوانسته اید جایگاه مناسبی را در میان رقبایتان پیدا کنید.

بدون کسب مهارت ها و تجربه های لازم، کسب و کاری را شروع کرده اید و نداشتن تجربه کافی موجب شکست شما شده است.

رشد کسب و کار شما متناسب با شرایط بازار نبوده است.

روش های برقراری ارتباط مؤثر در عقد قراردادهای فروش کالا یا خدماتتان را نمی دانسته اید و به همین دلیل نتوانسته اید موفقیت مورد انتظارتان را در عقد قراردادها بدست آورید.

خدمات و کالاهایی که شما ارائه می دهید نتوانسته نیازهای مشتری را برآورده کند و برآورد درستی از نیازهای مشتریانتان نداشته اید.

با وجود تعداد بالای افرادی که خواهان خدمات و کالای شما بوده اند، فروش پایینی داشته اید.

در شرایط بحرانی کسب و کارتان نیازمند تصمیم گیری به جا و درستی بوده اید ولی تصمیم گیرنده خوبی نبوده اید.

همیشه فکر می کردید که برای موفقیت در کسب و کار باید فقط تجربه کسب کرد و نیازی به یادگیری مهارت های کسب و کار ندارید.

افرادی را استخدام کرده اید که مهارت های مورد نیاز را برای انجام امور محول شده به آنها نداشته اند و استخدام آنها لطمه شدیدی را به اعتبار شما وارد کرده و سبب از دست رفتن زمان و سرمایه شما شده است.

 آیا اسرار کسب و کارهای پولساز را می دانید؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کردید که چرا بسیاری از افراد علیرغم تلاش و کار زیاد، نمی توانند کسب‌و کار موفقی داشته باشند و رشد چندانی نمی‌کنند؟

با توجه به رشد سریع ابزارهای تبلیغاتی و وجود رقابت های شدید در بازار امروز، عمل کردن به شیوه های سنتی دیگه مثل سابق نمی تونه زیاد کارساز باشه. در دوره بیزینس کوچینگ به شما کمک روش هایی آموزش داده میشه تا بتونید نقاط ضعف کسب و کار خودتون رو شناسایی کنید و بتونید با استفاده از یکسری تکنیک ها و روش های کاملاً کاربردی، رشد کسب و کارتون رو چند برابر کنید. رشد و توسعه کسب وکارتون در نهایت منجر به افزایش سود و درآمدتون میشه.

 میلیاردرهای ایران

از سمت راست جناب آقای احد عظیم زاده بزرگترین تاجر فرش ایران، جناب آقای اسدالله عسگر اولادی میلیاردر حوزه صادرات خشکبار، سرکار خانم فاطمه مقیمی میلیاردر حوزه حمل و نقل.

با انتخاب مشتریانتان و شناسایی نیازهای آنها، فروشتان را چندین برابر کنید!

رشد و رونق هر کسب و کاری به مشتری های اون کسب و کار بستگی داره. اگر نتونید مشتری بیشتری جذب کنید نمیتونید درآمد بیشتری هم داشته باشید. وقتی صحبت از جذب مشتری میشه خیلی ها ذهنشون میره سراغ تبلیغات پرهزینه تلویزیونی یا چاپ آگهی تو روزنامه ها و … اما باید به شما بگم که الان شرایط تبلیغات نسبت به 10-20 سال قبل خیلی فرق کرده. رقابت در ارائه خدمات یا تولید محصولات خیلی بیشتر از قبل شده و الان مشتری ها انتخاب های بیشتری دارند.

شاید 10 سال قبل در یک شهر فقط 5 تعمیرگاه مجاز فلان دستگاه پیدا میشد اما الان چندین برابر شده است. شاید قبلاً در  بازار فقط 5 برند برای یک محصول وجود داشت و مشتری مجبور بود که از بین اونها یکی رو انتخاب کنه اما امروز مشتری ها حق انتخاب های بیشتری نسبت به قبل دارند و این میتونه یک فرصت عالی و در عین حال یک تهدید بزرگ برای کسب و کار شما باشه!

اگر شما بتونید مشتریانتون رو انتخاب کنید و نیازهای اونها رو بهتر از رقیبان تشخیص بدهید و به اونها خدمات بهتری ارائه کنید، درآمد شما بطور چشمگیری افزایش پیدا میکنه ولی اگر بخواهید با سیستم قدیمی کار کنید باید به شما بگم که هر روز تعداد مشتری های شما کم و کمتر میشه و درنهایت ممکنه به ورشکستگی کسب و کار شما منجر بشه!

در دوره بیزینس کوچینگ با تکنیک ها و روشهایی آشنا می شوید که با پیاده سازی اونها در کسب و کارتون میتونید از رقبا جلو بزنید و مشتری های بیشتری رو به کسب وکارتون جذب کنید.

77          77           77           77           77

 


این دوره آموزشی برای چه کسانی مناسب است؟

مدیران و یا افرادی که صاحب کسب و کار هستند.

مدیران شرکت های خصوصی و ارگان های دولتی

افرادی که محصولات و یا خدماتی برای ارائه دارند.

افرادی که می خواهند کسب و کار جدیدی را راه اندازی کنند.

افرادی که در هفته حداقل چهار ساعت وقت دارند تا دو ساعت را به تماشای درس جدید و دو ساعت را به انجام تمرین اختصاص دهند.

این دوره آموزشی برای چه کسانی مناسب نیست؟

افرادی که از خودشان کسب و کاری ندارند و کارمند و یا حقوق بگیر هستند. البته این دوستان می توانند از دوره کوچینگ شغلی استفاده نمایند.

افرادی که به دنبال سود سریع و لحظه‌ای هستند و نه سود پایدار و دراز مدت.

افرادی که اطلاعات و مهارت های کارآفرینی بسیار پایینی دارند و حاضر به یادگیری مطالب جدید نیز نیستند.

افرادی که محصول و یا خدماتی برای ارائه ندارند و برنامه ای نیز برای ارائه آن ندارند.

در دوره بیزینس کوچینگ قرار است چه مواردی را بیاموزید:

در این دوره یاد می گیرید که چطور توانایی های خودتون رو بهتر بشناسید و اونها رو رشد و توسعه بدهید.

در این دوره یاد می گیرید که انجام بسیاری از کارها رو به تأخیر بندازید و در عوض روی انجام کارهایی تمرکز کنید که برای شما حداکثر فایده و ارزش رو داره.

در این دوره یاد می گیرید که چطور با ایجادتغییراتی کوچک در کسب و کارتون، پولهای بزرگ تری بدست بیارید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور مشتری های خودتون رو جذب و حفظ کنید تا دوباره از شما خرید کنند و علاوه بر اون شما رو به دوستانشون هم معرفی کنند.

در این دوره یاد می گیرید که چطور بعضی از سودهایی که در کسب و کارتون پنهان شده رو پیدا کنید.

در این دوره یاد میگیرید که چطور سودآورترین محصولات و یا خدمات خودتون رو شناسایی و با توسعه و رشد دادن اونها درآمدتون رو افزایش بدید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور اوضاع رو از قبل پیش بینی کنید و سریعتر به نتایج مطلوب مالی برسید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور در حوزه کاریتون پیشرفت کنید تا جایی که توجه و تحسین همه رو بدست بیارید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور مشتریان بالقوۀ را شناسایی و جذب کنید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور کسب و کارتون رو رشد بدید و بیزینس‌های بزرگ‌تری بسازید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور دربازار کاری تان مشتری‌های مناسب و خوش حساب رو جذب کنید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور بر روی محصولات و یا خدماتتون بهترین نرخ‌گذاری رو انجام بدید؟

در این دوره یاد می گیرید که چطور مشکلات کسب و کارتون رو شناسایی و برای اونها راه حل پیدا کنید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور نقاط ضعف و آسیب‌پذیر کسب و کارتون رو شناسایی و با انجام اقداماتی برطرف کنید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور نقاط قوت‌ کسب و کارتون رو شناسایی کرده و با تقویت اونها درآمدتون رو افزایش بدید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور با ایجاد تغییراتی در کسب و کارتون سود سالیانه تون رو دو تا چند برابر کنید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور تجربه‌هایی رو که طی سال‌ها درکسب و کارتون بدست آوردید رو تبدیل به ایده های ثروت زا کنید.

در این دوره یاد می گیرید که بیشتر یاد بگیرید، بیشتر کسب درآمد کنید، محبوب و بانفوذتر بشید و با همۀ اینها، زمان کمتری کار کنید!

در این دوره یاد می گیرید که چطور بین کسب و کارتون با زندگی شخصی توازن برقرار کنید.

در این دوره یاد می گیرید که چطور دید وسیعتری نسبت به رقبایتان داشته باشید.

در این دوره یاد می گیرید که با بهترین استراتژی ها و تکنیک های عملی که افراد موفق از اونها سود می برند، مدل کسب و کارخودتون رو سرشار از انرژی و سود آوری کنید.

در این دوره راهکارها و تکنیک هایی ساده، شفاف، عملی و قدرتمند رو یاد می گیرید که می تونید از اونها برای ساختن یک کسب و کار عالی در هر بازاری و با وجود هر رقیبی استفاده کنید.

و صدها نکتۀ ارزشمند دیگر  که هر مدیر و صاحب کسب و کار باید بداند…

77          77           77           77           77


6 بهانه رایج برای شرکت نکردن در این دوره

 ۱- وقت ندارم در این دوره شرکت کنم!

اگر پر مشغله هستید و وقت ندارید در دوره شرکت کنید، همین موضوع نشون میده که باید در روش زندگی تون تغییراتی ایجاد کنید. زمانی روکه برای این دوره صرف می‌کنید هم بازگشت مالی بالایی براتون داره و هم بازگشت زمانی. شما با یاد گیری این اصول و قوانین می‌تونید بعداً ساعت‌هایی زیادی رو در وقتتون صرفه‌جویی کنید چون این آموزش‌ها پر از ایده های درآمدزا و فرصت های پولسازه که ذهنتون رو باز میکنه. پیشنهاد می‌کنم که داستان تیز کردن اره رو حتماً بخونید.

۲- مطمئن نیستم که مطالب دوره کاربردی و بدرد بخور باشد!

در این دوره آموزشی شما با جدیدترین تکنیک ها و روشهای روز دنیا در حوزه کسب و کار و بازارهای مالی برای افزایش راندمان و رشد و توسعه کسب وکار آشنا می شوید، راهکارهایی که تا به حال شرکت های زیادی با استفاده  از اونها نتیجه گرفتند. تکنیک ها و ایده هایی کاملا عملی که در هر کسب وکار بزرگ و یا کوچکی قابل پیاده سازی است.

در دوره  بیزینس کوچینگ خبری از مطالب غیر کاربردی و تئوری نیست و سعی ده تا نواقص دوره های مشابه برطرف شود. مطمئناً شما در این دوره مطالب جدیدی رو خواهید آموخت که می‌تواند شرایط مالی شما رو متحول کند و در هر جلسه با یکسری از اصول و تکنیک ها برای رشد و تقویت کسب وکارتون آشنا میشوید و در پایان هر جلسه از شما خواسته می شود تا به یکسری از پرسشها که مربوط به مطالب همان جلسه هست پاسخ بدهید که باعث میشود نقاط ضعف کسب و کارتون مشخص بشود و ایده هایی برای رشد کسب و کارتون پیدا کنید.

۳- برای موفق شدن در هرکاری باید رفت و کار کرد و تجربه کسب کرد، با این حرفها کسی پیشرفت نمیکند!

بدست آوردن تجربه خیلی مهمه اما کم نیستند افرادی که سالهاست دارند شغلها و کارهای مختلف رو تجربه می‌کنند ولی هنوز نتونستند پیشرفتی در کسب و کارشون ایجاد کنند. به نظر شما مشکل کجاست؟ اگر قرار به کار کردن بود که همه مردم دارند کار می‌کنند، پس چرا کسب و کارشون پیشرفت نمیکنه؟!

این دوره آموزشی برای همه مردم نیست! بلکه برای افرادی است که می‌خواهند با بکار بستن جدیدترین تکنیک های روز دنیا درآمدشان را افزایش دهند.

اگر به اطراف خودتون نگاهی بکنید میبینید که آدمهای موفق و پولدار درآمدشون بخاطر زیاد کار کردن نیست. اونها بیشتر از اینکه کار فیزیکی انجام بدهند، کار ذهنی انجام میدهند و همیشه یک شعار دارند: برای پول درآوردن بجای بازو از ذهنت استفاده کن!

کسب تجربه خیلی عالیه، اما هزینه داره. بعضی وقتها یک اشتباه در بیزینس باعث یک خسارت مالی بزرگ میشه و البته یک تجربه برای اون فرد که یادگیری اون درس خیلی براش گرون تموم شده. در دوره بیزینس کوچینگ شما با مبلغ خیلی ناچیز از تجربیات موفق ترین صاحبان کسب وکار در جهان استفاده می کنید و بهره مند میشوید.

۴- من فقط دوست دارم در دوره‌های حضوری شرکت کنم تا بتوانم سؤالاتم رو بپرسم!

معمولاً مدیران و صاحبان کسب وکار افراد پرمشغله و گرفتاری هستند و جمع کردنشون از شهرهای مختلف برای تشکیل دوره حضوری کار راحتی نیست! چون یکنفر فقط پنج شنبه ها وقتش آزاد هست و یکنفر ساعت 6 به بعد، یک نفر میتونه صبح ها شرکت کنه و عصرها باید در دفتر کارش باشه و …

از طرفی مطالب این دوره رو به طوری طراحی شده که افراد بعد از دیدن هر قسمت باید چند روز برای پاسخ دادن به سؤالات و تمرینات وقت بگذارند وگرنه نمیتونند نتیجه مطلوب رو بگیریند. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که این دوره رو بصورت آنلاین و غیر حضوری برگزار کنیم.

البته این نکته رو باید به شما یادآور بشم که شما با شرکت در دوره غیرحضوری ساعت‌ها در رفت و آمد و وقتتون صرفه‌جویی می‌کنید. در ضمن اگر قسمتی از دوره رو متوجه نشدید میتونید بارها و بارها فیلم دوره رو ببینید و این آموزشها رو تکرار کنید.

برای مطرح کردن سؤالاتتون اصلاً نگران نباشید. چون گروه آموزشی الهی در کنار شماست. در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید تا همکاران ما با خوشرویی به تمام پرسش‌های شما پاسخ بدهند.

همچنین می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ همین صفحه سؤالات خودتان را بنویسید تا به‌طور کامل پاسخ داده شود.

۵- من همین الان هم کسب و کار موفقی دارم و از درآمدم راضی ام !

اگر اینطور است به شما تبریک میگویم، اما باید به شما یادآوری کنم که در شرایط امروزی افراد و شرکت هایی میتونند موفق بمونند که دائم در حال رشد و پیشرفت باشند. وگرنه چه بسیار کسب و کارهای موفقی که تا چند سال پیش برای صاحبانشون کلی سود آوری داشتند ولی امروز دیگه خبری ازشون نیست و در اثر تغییرات سریع بازار از گردونه رقابت خارج شدند!

موفقیت و پیشرفت در هیچ کسب و کاری انتها نداره و ثروتمندترین افراد جهان هم همیشه به دنبال یادگیری روش هایی برای رشد و توسعه کسب و کار و افزایش ثروتشون هستند.

6- الان برای خریدن این محصول پول ندارم!

از شما یک سؤال دارم! یک ایده و فکر خوب برای ارائه یک خدمت جدید به مشتری هاتون چقدر می ارزه؟ یک ایده خوب برای تولید یک محصول جدید چقدر میتونه برای شما سودآوری داشته باشه؟

از شما میخوام کمی درباره این موضوع فکر کنید، چون یادگیری آموزشهای دوره بیزینس کوچینگ ممکنه ایده های خوبی برای شما داشته باشه. آیا برای موفقیت مالی و افزایش درآمدتون واقعاً تصمیمتون رو گرفتید و حاضرید که برای اینکار سرمایه گذاری کنید و از اون مهمتر وقت بگذارید؟

شما تا به امروز پولهای زیادی رو برای خریدن کفش و لباس خرج کردید، اما این بار تصمیم بگیرید این پول رو برای پیشرفت کسب و کارتون سرمایه گذاری کنید! من به شما قول میدم که از این سرمایه گذاری پشیمون نخواهید شد!

77          77           77           77           77


در 7 هفته، کسب و کارتان را به ماشین پولسازی تبدیل کنید و در جاده کسب ثروت با سرعت بیشتری برانید!

مدیران با تجربه و زرنگ میدونن که باید هر سال به فکر تعمیر و نوسازی ماشین کسب و کارشون باشند چون شرایط بازار هر روز در حال تغییره و اگر دیر اقدام کنی از دنیا جا میمونی و ضرر میکنی.

فردی میتونه در این بازار پول بیشتری در بیاره که دائم در حال رشد و توسعه کسب وکارش باشه. بنابراین باید هر چند وقت یکبار دور و بر کشتی کسب و کارت رو بررسی کنی و ببینی اگر جایی سوراخ شده به موقع تعمیرش کنی وگرنه هر چقدر هم که این کشتی بزرگ باشه، با یک سوراخ کوچک غرق و نابود میشه! در واقع دوره بیزنس کوچینگ به شما کمک میکنه تا بتونید این بررسی رو انجام بدهید.

دوره آموزشی بیزینس کوچینگ شامل تمرینات کاربردی به همراه سؤالات کلیدی برای بررسی کسب و کار شما هست. شما با پاسخ به این سؤالات، می تونید کسب و کار خودتون رو تحلیل کنید و عیب ها و نواقص ماشین پولساز کسب و کارتون رو شناسایی کنید، چون شما هستید که اشراف کامل به کسب و کارتون دارید.

در مرحله بعد با ارائه راهکارها و ایده هایی که در هر جلسه به شما داده می شه میتونید این نواقص و عیب ها رو قبل از اینکه سبب نابودی کسب و کار شما بشه و کسب و کار شما رو نابود کنه، برطرف کنید.

همینطور ممکن هست که کسب وکار شما قابلیت هایی برای پولسازی داشته باشه که تا به امروز از اونها بی خبر بودید. در این دوره با ایده هایی که دریافت می کنید می تونید از ماشین کسب وکارتون پول بیشتری بدست بیارید، البته برای رشد و توسعه کسب وکارتون لازم نیست که تمام” ایده ها و راهکارها” رو اجرا کنید. حتی با اجرایی کردن فقط چند ایده، درآمد شما به طور چشمگیری افزایش پیدا می کند!

بیزینس-کوچینگ-مرتضی-الهی-ثروت-پول-درآمد-بیشتر

 آیا علاقمندید که مشکلات مالی کسب و کارتون رو از بین ببرید؟

 آیا می‌خواهید جزء افراد موفق در حوزه کاری خودتون باشید؟

 آیا می‌خواهید کسب و کارتون رو متحول کنید؟

 آیا می‌خواهید هرگز نگران درآمد کم و کم بودن مشتری ها و مقدار فروشتون نباشید؟

 آیا می‌خواهید به عنوان فردی موفق، سرمشق و الگوی خوبی برای فرزندان و اطرافیان خود باشید؟

اگر، پاسخ شما مثبت است و می خواهید از اسرار داشتن یک کسب و کار موفق و پر سود آگاه بشوید و مدل کسب و کاری داشته باشید که شما را ثروتمند کند، من  به شما پیشنهاد می‌کنم که حتماً در دورۀ “بیزینس کوچینگ” شرکت کنید.

مطمئن باشید مطالب جدیدی هست که می تواند کسب و کار و البته درآمد شما را متحول کند تا به راحتی و در کمترین زمان به آنچه که می خواهید برسید!

77          77           77           77           77

 

در ادامه بخوانید:

 مقالات موفقیت
 تست های روانشناسی برای موفقیت مالی
 دانلود رایگان قسمت هایی از دوره حرفه ای بیزینس کوچینگ
 دانلود رایگان فایل های آموزشی
 هیپنوتراپی پنهان روشی جدید که معجزه می کند!
 دانلود رایگان فایل های انگیزشی
 کوچینگ شغلی، اسرار موفقیت شغلی برای کارمندان و حقوق بگیران
 دوره تخصصی کوچینگ ثروت

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (8)

 1. علیزاده :

  با سلام خدمت استاد عزیز
  مدت این دوره چقدره؟

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت شما دوست گرامی

   بر اساس سرفصلهای تعیین شده طول دوره ۷هفته و حدودا ۱۲ساعت آموزش در نظر گرفته شده است.

   موفق و پیروز باشید

    
 2. حمیدرضاشفیعی :

  تفاوت دوره شما با بیزینس کوچینگ استاد معظمی چیه ؟ آیا از نظر محتوا شما هم همون مطالب رو میگید؟

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت جناب شفیعی عزیز

   در این دوره شما با اسرار موفقیت شغلی و اصول مهم و کلیدی بیزینس آشنا می شوید. از نظر محتوا آموزشی این دوره چیزی کمتر از دوره جناب معظمی ندارد ، ضمن اینکه در پایان هرجلسه برای هر درس تمریناتی کاملا کاربردی و عملی نیز ارائه شده است . این دوره با قیمت کمتری برگزار شده تا همه بتوانند از این علم مفید بهره مند شوند.در حال حاضر این دوره در سایت جناب معظمی با قیمت ۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان در حال برگزاری هست.

    
 3. N110 :

  سلام من مغازه موبایل فروشی دارم وبا اینکه قیمت هام رو خیلی پایین گذاشتم ولی رو فروشم زیاد تاثیر نزاشته تو این دوره درباره فروشندگی و بازاریابی هم چیزی گفته میشه تا بدرد من بخوره. ممنون میشم جواب بدید

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   با سلام خدمت شما دوست عزیز

   شما در این دوره با اصول اساسی موفقیت در کسب وکار آشنا میشید و علاوه بر اون با انجام یکسری تکنیک ها که بهتون آموزش داده میشه یاد می گیرید که چطور بازاریابی تاثیر گذار داشته باشید و فروشتون رو افزایش بدید. قطعا ثبت نام تو این دوره آموزشی میتونه بهترین سرمایه گذاری شما برای رشد کسب وکارتون و البته افزایش درآمدتون باشه.
   موفق و پیروز باشید

    
 4. شریفیان :

  باسلام و عرض ارادت حضور محترم شما

  بنده چند سالی هست که با چندتن از دوستان اقدام به راه اندازی یک دفتر وکالت نموده ایم. علی رغم مشکلات تا به امروز توانسته ایم پرونده های خوبی را به اتمام برسانیم ولی متاسفانه با توجه به هزینه های جاری دفتر شامل ، اجاره و منشی و قبوض و غیره در پایان هرماه درآمد ما قابل توجه نیست و با این درآمد کم پیشرفت ما لاکپشتی است. از دیدن تبلیغ شما خوشحال شدم و انرا یک نقطه امید دانستم . آیا با توجه به تخصص کاری ما شما شرکت در این دوره را پیشنهاد میکنید یا خیر؟

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت جناب شریفیان عزیز

   کم بودن درآمد و مشکلات مالی شما به نظر من دوتا علت مهم و اساسی داره .
   علت اول : الگو ها و باورهای ذهنی اشتباه ومحدود کتتده . پیشنهاد می کنم که حتما در دوره ” کوچینگ ثروت “ ما شرکت کنید چون خودتون بعد از گذروندن این دوره ایراد ها و گیر های ذهنیتون رو شناسایی می کنید و یادمی گیرید که چطور اونها رو اصلاح کنید و به موفقیت های مالی برسید.
   علت دوم : ندانستن اصول وقواعد کسب وکار و تکنیک های بازاریابی و فروش . پیشنهاد میکنم با شرکت در دوره ” بیزینس کوچینگ” اول از همه با یادگیری یکسری تکنیک ها عملکرد خودتون رو در محل کار چند برابر کنید و راندمانتون رو بالاببرید و همچنین با یادگیری یکسری مهارت ها تعداد مشتری هاتون رو افزایش بدید . که همه این موارد منجر به افزایش درآمتون خواهد شد.
   موفق وپیروز باشید
   مرتضی الهی