جذب ثروت- چگونه ثروتمند شویم- عکس ثروت-علم یا ثروت

 

در حال حاضر درآمد ماهیانه شما چقدر است؟

اگر بعد از گذراندن این دوره آموزشی درآمد شما 2برابر شود
چه تغییری در وضعیت زندگی شما به وجود می آید؟

آیا برای بهترشدن وضعیت مالی تان آماده هستید؟


شما هم میتوانید پولدار شویدبرای دانلود رایگان کتاب ارزشمند “شما هم میتوانید پولدار شوید”، نیاز نیست عضو باشید، فقط کافی است ایمیل خود را  درباکس زیر وارد نمایید

تا لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شود.

این کتاب دارای 47 صفحه در فرمت PDF می باشد.

دکمه-دانلود-رایگان

ایمیل خود را وارد کنید


آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا بعضی از مردم خیلی راحت پول در می آورند و هر روز پولدارتر می شوند، در حالی که بعضی دیگر صبح تا شب به دنبال یک لقمه نان هستند و زندگی سختی دارند؟

دوست خوبم اگر در حال حاضر وضعیت مالی خوبی نداری دلایل مختلفی داره! من هم زمانی مثل شما بودم و علت بی پولی و نداشتن استقلال مالیم رو شرایط بداقتصادی، خانواده، کم شانسی، تورم، نداشتن سرمایه و … میدونستم. نمیدونم که آیا الان زندگی نسبتاً متعادلی داری یا نه؟ نمیدونم که مشکل مالی تو بی پولیه یا اینکه اوضاع مالیت بد نیست و مشکلت اینه که هنوز به استقلال مالی نرسیدی که دیگه دغدغه و نگرانی پول نداشته باشی؟!

من یه زمانی برای گذروندن امورات زندگیم مجبور بودم که از صبح تا شب تو آژانس کار کنم و با ماشینم مسافرکشی کنم، شاید با خودت بگی کار که عار نیست! حق باشماست. من هم قبول دارم چون از بچگی کارهای زیادی انجام دادم بدون اینکه بخوام خجالت بکشم، ولی برای کسیکه مدرک مهندسی از یک دانشگاه معتبر داشته باشه با 5 سال سابقه کار نه تنها عاره بلکه زجر آور و دیونه کنندست!

نمیدونم میفهمی درد بی پولی چیه یانه؟ آدم بی پول نه آسایش داره و نه آرامش ، آدمی که بی پولی کشیده ارزش و اهمیت پول رو تو زندگی میفهمه، و گرنه شکم سیر که از شکم گرسنه خبر نداره! خیلی سخته که همسرت با مدرک مهندسی کارشناسی ارشد از یک دانشگاه معتبر دولتی برای کمک به هزینه ها و جور کردن کرایه خونه، مجبور باشه که بره بعنوان منشی در یک شرکت با حقوق ماهی چهارصد هزار تومن کار کنه !

روزهای خیلی سختی بود، از در و دیوار برای من و همسرم بدبختی و نکبت می بارید، اون زمان فکر می کردم که اسیر شرایط بد اقتصادیم و خیلی وقتها با خودم میگفتم که خدا منو فراموشم کرده و هر چی داد میزدم که خدایا این چه زندگی مزخرفیه که من دارم باز هم صدامو نمی شنوه!!!

آیا می خواهید تجربیات افرادی که  “دوره کوچینگ ثروت” را گذرانده اند ببینید؟ (اینجا کلیک کنید)  


برای دانلود رایگان کلیک کنید.

دیدن این کلیپ فوق العاده تاثیر گذار را از دست ندهید !!!

دکمه-دانلود-رایگان

 

 


چرا بعضی از مردم دست به هر چیز می زنند طلا می شود و بعضی دیگر دست به هر چیز می زنند خاکستر می شود؟

خدا رو هزاران مرتبه شکر اون دوران تلخ هم پشت سر شد و الان که به گذشتم نگاه میکنم میفهمم که چرا اون بلاها سرم می اومد ، الان که با قوانین جهان هستی و مخصوصا قانون جذب آشنا شدم، میفهمم که خودم عامل تمام بدبختی هام بودم نه شخص دیگه ای! قبولش خیلی سخته چون همه ما آدمها دوست داریم که خودمون رو کنار بکشیم و تقصیر رو بندازیم گردن پدر و مادر، همسر، رئیس، دولت، جامعه و ..

من، مرتضی الهی، تصمیم گرفتم و خواستم که ثروتمند بشم،  برای تیز کردن اره ام  وقت صرف کردم ؛شروع کردم به کتاب خوندن و دیدن فیلم های آموزشی موفقیت و در اینترنت دنبال مقاله ها و راهنما گشتم. چون هدفم مشخص بود بعداز 3 سال به لطف خدا راهم رو پیدا کردم .من فهمیدم که عامل بی پولیم ذهن فقیرم بوده نه چیز دیگه ای. ذهن من برای موندن در وضعیت فقر برنامه ریزی شده بود نه حرکت به سمت ثروت !

باید بهت بگم که تغییر عادت ها کار آسونی نیست، ولی اگه میخوای تو زندگیت یه پله بالاتر بری باید اراده رفتن و تلاش برای ترک کردن افکار قدیمی ذهنت و قبول افکار جدید رو داشته باشی ولی متأسفانه خیلی از مردم  تو همین مرحله ابتدایی گیر می کنن و دیگه نمی تونن جلوتر برن !

من شعارهای تبلیغاتی غیر واقعی نمیدم  چون هر فردی اصول و قوانین رو یاد بگیره و رعایت کنه نتیجه می گیره و این چیز عجیب و غریبی نیست. اتفاقات  جدیدی که تو زندگی خودتون میوفته  و نتیجه های شیرین مالی که بدست میارین خودشون با شما صحبت می کنند!

 به وضعیت موجود و کمبودها و محدودیتهاتون نگاه نکنید! 95 درصد ثروتمندان امروزی، قبلاً از طبقه متوسط اجتماع بودند و چه بسا خیلی از اونها از فقر و بی پولی به ثروت های میلیاردی  رسیدند. اگر اونها تونستند پس بقیه مردم هم می تونند به همون ثروتها دست پیدا کنند.

ثروتمندان ایران

برای آشنایی بیشتر با این افراد میتوانید روی اسم آنها کلیک کنیدخانم فاطمه مقیمی آقای بابک بختیاری آقای مرتضی سلطانی

 آیا می خواهید تجربیات افرادی که  “دوره کوچینگ ثروت” را گذرانده اند ببینید؟ (اینجا کلیک کنید)  


تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که ذهن شما

برای فقر برنامه ریزی شده است یا جذب ثروت؟

 من خودم از نزدیک تا حالا با میلیاردرهای زیادی برخورد داشتم، باور کنید که نه شاخ دارند و نه دم! تنها تفاوتشون با آدمهای معمولی اینه که اونها ذهنشون ثروتمنده و میتونند موقعیت های پولساز رو ببینن و ازش استفاده کنند؛ ولی آدم های متوسط و فقیر اجتماع از این نعمت گرانبها بی بهره هستند! شاید با خودتون بگید پس عدالت خدا چی میشه که یه عده ذهن ثروتمند داشته باشند و در رفاه و آسایش و ناز و نعمت باشند و یه عده دیگه ذهن معمولی و یک زندگی پر از بدبختی و نکبت و مشکلات داشته باشند؟!

نکته اینجاست که آدمهای پولدار و ثروتمند بواسطه چیزهایی که یادگرفتند ذهنشون ثروتمندشده و راه پول درآوردن رو یادگرفتند. حالا ممکنه اون آموزشها رو از پدرشون یادگرفته باشند یا از صاحب کار قبلی که براش شاگردی می کردند، یا از شریک و همکار خوبی که داشتن ، یا از یک دوست و رفیق قدیمی، یا از هر شخص دیگه ای به اونها منتقل شده  باشه یا اینکه از یک کتاب، فیلم و شاید هم از یک راهنما و مربی.

تو دوره کوچینگ ثروت من میخوام که شما منو بعنوان راهنما و مربی خودتون  قبول کنید! شاید تحصیلات یا سن شما خیلی از من بیشتر باشه ولی تو این مورد تخصصی یعنی ” ثروت ” من سالهاست دارم مطالعه و تحقیق می کنم با سعی و خطا چیزهایی فهمیدم که باور کنید میتونه زندگی مالی شما رو متحول و دگرگون کنه !


فرآیند 5 مرحله ای رسیدن به ثروت

به نظر من پروسه رسیدن به ثروت پنج مرحله داره :

مرحله اول : خواستن و آرزو کردن

خواستن و آرزو کردن داشتن ثروت زیاد و رسیدن به استقلال مالی .

تقریبا 99.9 درصد انسانهای روی کره زمین این مرحله رو با موفقیت پشت سر می گذارند!

مرحله دوم : جستجو برای بدست آوردن اطلاعات مفید

جستجو برای بدست آوردن اطلاعات مفید و وقت گذاشتن برای مطالعه و یادگیری اون مطالب بدرد بخور.که شاید کمتر از 30درصد مردم حاضر به انجام اون باشند، چون بیشتر مردم ترجیح میدن که بجای وقت گذاشتن برای یادگیری، وقتشون رو با دیدن تلویزیون، فیلم، رفتن به مهمانی و گردش و تفریح و … بگذرونند! متأسفانه خیلی از مردم ترجیح میدن بجای خریدن یک کتاب با اون پول چندتا بسته چیپس و پفک یا بستنی و … بخرند و به همین خاطره که خیلی از مردم پولدار و ثروتمند نیستند !

مرحله سوم : فهمیدن و درک کامل اطلاعات

فهمیدن و درک کامل اون اطلاعات مفید و کاربردیه. کم نیستند افرادی که مرحله دوم رو هم پشت سر می گذارند ولی هنوز نتوستن از چیزهایی  که از تو کتابها و مقالات خوندن استفاده کنند و تو زندگیشون اون اصول رو پیاده کنند. معمولا بیشتر افرادی که در جستجوی موفقیت هستند تو این مرحله گیر می کنند و درجا می زنند. من خودم  از بچگی عاشق کتاب خوندن بودم ولی  هر چقدر بیشتر کتاب میخوندم نتیجه ای نمی گرفتم. وقتی میدیدم که هیچکدوم از این چیزهایی رو که تو کتابها یادگرفتم کاربردی نیستند یا شاید هم برای شرایط من کاربردی نبودن، دچار افسردگی و سرخوردگی میشدم و چندماهی دپرس بودم و دوباره چند ماه بعد با ذوق و شوق یک کتاب جدید میگرفتم و دوباره …

گذر کردن از مرحله سوم نیاز به راهنما و مربی داره تا ابهامات مون رو برطرف کنه، تا مطلب رو برامون قابل فهم و قابل درک کنه، اگه قرار بود که با خوندن کتاب همه بتونن مطالب رو هضم کنند که پس دیگه نیازی به این همه مدرسه و دانشگاه و کلاس درس نبود! هرکس میخواست پزشک یا مهندس یا … بشه میرفت و کتابهای مرتبط رو میخرید و میخوند و دیگه کار تموم بود؟!  لزوم و اهمیت نقش معلم و استاد و مربی همین جا معلوم میشه!

مرحله چهارم : تغییر عادت های قبلی

تغییر دادن عادت های قبلی و جایگزین کردن عادتهای جدید خیلی مهمه. دونستن ، فهمیدن و درک مطالب مهم و نکات کلیدی تا زمانی که تو زندگی روزمره پیاده سازی نشن و ازشون استفاده نکنیم هیچ فایده و ارزشی نداره! مثل این هست که شما بهترین نرم افزارها رو روی کامپیوتر و لپتاپتون نصب کنید و سال تا سال ازشون استفاده نکنید و فقط یه گوشه از هاردتون رو اشغال کرده باشن.

 شاید بشه گفت سخت ترین مرحله همین باشه چون خیلی از آدمها حاضرند بمیرند ولی تغییر نکنند! چون تغییر کردن سخته، چون عوض کردن عادتها راحت نیست و به همین خاطره که گفتن ترک عادت موجب مرضه!

اما نگران نباشید من تو این دوره برای شما تمریناتی رو آماده کردم که بعد از دیدن هر جلسه باید انجام بدین تا تغییر براتون راحت بشه. این تغییر آروم آروم انجام میشه و علت اینکه مطالب این دوره یکجا در یک محصول ارائه نشده همین موضوعه ، چون تغییر اصولی نیاز به زمان داره. یه شاخه درخت رو اگه یکدفعه بخواهید صافش کنید میشکنه و از بین میره ولی اگر همون شاخه رو با طناب به یک ستون ببندید بعد از گذشت چند ماه بدون هیچ آسیبی به درخت، شاخه کج صاف میشه!

مرحله پنجم : استقامت و پشتکار

داشتن استقامت و پشتکار و حفظ روحیه تا کسب موفقیت یه عامل اساسی است. اگر کسی بتونه مرحله چهارم رو با موفقیت پشت سر بگذاره، خود بخود بدون هیچ فشار بیرونی خودش به راحتی وارد این مرحله میشه. خیلی مهمه که استقامت داشته باشید. یادتون باشه که خداوند جهانی رو که ما توش زندگی میکنیم رو براساس قوانین طبیعی اداره می کنه. پس اگر چیزی تو زمین کاشتید باید صبر و تحمل داشته باشید تا سبز بشه و جوونه بزنه، بعد باید ازش مراقبت کنید؛ بهش آب بدید کود بدید و بعد از چند وقت محصولتون رو با لذت و شادی برداشت کنید!

متأسفانه  خیلی از مردم این واقعیت رو دوست ندارند. اونها دوست دارند که یک نفر بهشون لوبیای سحر آمیز بده و اینها شب بکارند و فردا صبح برن و گنجشون رو بردارند خیلی زیبا و رویائیه !!! ولی متاسفانه خیلی از افراد سود جو با استفاده از همین توهم “ثروت سریع ” سالهاست که دارند از مردم ساده لوح و عوام کلاهبرداری می کنند و این داستان هنوز هم ادامه داره …

موفقیت-مالی

آقای اسدالله عسگر اولادی یکی از موفق ترین میلیاردر های ایران


آیا بعد از پایان دوره تخصصی کوچینگ ثروت من به استقلال مالی

می رسم  و پولدار می شوم؟

دوست خوبم وضعیت فعلی مالی شما نتیجه طرز فکر ها و عادت های فکری  چندین ساله شماست . همین الان عدد سنتون رو تقسیم بر 10 کن ، عددی که بدست می آید نشون دهنده فاصله زمانی شما با شرایط جدید و دلخواهتون هست.

عددی که بدست میاد مدت زمان سالهایی هست که باید وقت بگذاری و روی عادتهای فکری و ذهنیت کار کنی و “عادتهای فکری فقر” رو  دور بریزی و بجاش “عادتهای فکری ثروت “رو جایگزین کنی. البته باید بگم که این قاعده کلیه و ممکنه بعضی ها دیرتر و بعضی از افراد هم زودتر از این زمان به موفقیت های بزرگ مالی دست پیدا کنند. ملاک، خود شما هستید و فقط بستگی به یادگیری و انجام تمرین ها از طرف شما داره. باید تک تک تکنیک هایی که توی این دوره یاد می گیرید رو در زندگی شخصی تون بکار ببرید و تا زمانی که این کار رو انجام ندید حتی دونستن بهترین مطالب آموزشی دنیا هم برای شما فاقد ارزش و بی تأثیر هست.

البته باید بگم که شما در همون هفته های اول متوجه تغییراتی در اوضاع و شرایط  زندگی تون می شوید که اگر به این نشانه های مثبت توجه کنید هر روز بیشتر می شوند.

ممکنه که  از اولین ماه شروع دوره در آمد شما افزایش پیداکنه ، چون دقیقا کار من تو این دوره این هست که موانع و سنگ هایی که در جوی آب زندگی شماست رو بهتون نشون بدم و شما خودتون با برداشتن هرکدوم از این سنگهاخواهید دید که آب بیشتری در جوی آب زندگیتون روان میشه و یک تغییر جدید در اوضاع مالی تون بوجود میاد.

 چه ضمانتی وجود دارد که مطالب دوره تخصصی کوچینگ ثروت، مفید و کاربردی باشد؟

مطالب ارائه شده در این دوره آموزشی حاصل 14سال مطالعات من در حوزه موفقیت و ثروت هست ، در این سالها من کتاب های زیادی رو مطالعه کردم و از دوره ها و آموزش های اساتید بزرگی چون جناب استاد معظمی ، استاد عباس منش ، استاد شاهین فرهنگ ، استادآزمندیان ،استاد احمدی منش استفاده کردم و مطالب زیادی یادگرفتم .

و هنوز هم سعی می کنم که اطلاعاتم رو به روز کنم و برای این منظورهرچند وقت یکبار جدید ترین فیلم های سمینار اساتید بزرگی چون آنتونی رابینز ، برایان تریسی ، استر هیکس ، باب پراکتر ،رابرت کیوساکی وسایر اساتید موفقیت  رو نگاه می کنم.من هرماه برای یادگیری  و آموزش دیدن خودم هزینه می کنم .

دوره تخصصی کوچینگ ثروت، زندگینامه افراد ثروتمند نیست. بلکه مدلی ویژه و کاربردی است تا شما متوجه شوید چگونه می توانید از طرزفکر افراد ثروتمند الگوبرداری کنید.اگرشما بتوانید مثل آنها فکر کنید و مانند آنها عمل کنید ، شما هم مانند آنها ثروتمند خواهید شد.


چگونه پولدار شویم      برای تست شخصیت شناسی

مالی خود کلیک کنید

 

 


 قرار است در این دوره چه چیزی یاد بگیرید؟

1- در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور” الگوهای ذهنی فقر ” را در ذهنتان شناسایی کنید و برای از بین بردن آن اقدام کنید.

2-در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور” الگوهای ذهنی ثروت ” را در ذهنتان بارگزاری کنید .

3- در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور با پول رفتار کنید که خودش به دنبال شما بیاید.

4-در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور بر ترس خود غلبه کنید و بیشتر از آن چیزی که هم اکنون دارید بدست آورید.

5-در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور بر خرج کردن هیجانی و احساسی غلبه کنید و پس انداز بیشتری داشته باشید.

6- در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور فرصتهای پولساز  را در اطرافتان شناسایی کرده و از آن ها بهره ببرید.

7- در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور در شفل دلخواهتان ثروتمند شوید.

8- در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور ذهنتان را برای جذب ثروت بیشتر بارگزاری کنید و ترموستات مالی خود را هرماه بالاتر ببرید.

9- در دوره کوچینگ ثروت شما با اسرار زندگی ثروتمندان آشنا خواهید شدو با بکارگیری آنها شما هم به جمع آنها خواهید پیوست.

10- در دوره کوچینگ ثروت روش هایی را یاد می گیرید که بسیاری از ثروتمندان با استفاده از همین روش ها به موفقیت و ثروت رسیده اند.

11- در دوره کوچینگ ثروت اصولی را می آموزید که بعد از آن شما دست به هر چیز بزنید طلا می شود و با رعایت آن اصول در هر کار و معامله ای وارد شوید سود می کنید.

12-در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور مثل ثروتمندان فکر کنید، مانند آنها تصمیم بگیرید و مانند آنها عمل کنید.

 آیا می خواهید تجربیات افرادی که  “دوره کوچینگ ثروت” را گذرانده اند ببینید؟ (اینجا کلیک کنید)  


 

برای دیدن فایلهای تصویری من میتوانم به شما کمک کنم تا ثروتمند شوید کلیک کنید

دکمه-دانلود-رایگان


 شرایط ثبت نام در دوره حضوری :

این دوره 4 روزه  می باشد که بصورت نیمه خصوصی هرماه برگزار می شود ، که بعد از ثبت نام همکاران ما با شما تماس می گیرند و تاریخ شروع دوره را بر اساس شرایط حضور شما در تهران  و سایر ثبت نام کنندگان  با شما هماهنگ می کنند.

 اگر از شهر دیگری تشریف می آورید برای رفاه حال شما جهت شرکت در  دوره حضوری  لینک های مفیدی در نظر گرفته ایم :

سایت قطارهای مسافربری رجا

ایران ایر، آسمان، ماهان

رویال سفر ایرانیان، سیر و سفر

رزرو آن لاین هتل در تهران هتل یار

برای ثبت نام در دوره حضوری با قیمت یک میلیون و سیصد و هشتاد و پنج هزار تومان بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ثبت نام با تخفیف فقط تاپایان سال94 با مبلغ 1.150.000 تومان

اگر امکان پرداخت آنلاین ندارید، می توانید شهریه دوره را به شماره کارت 1249-0004-1011-5892
(بانک سپه به نام مرتضی الهی) واریز نمایید و با شماره های دفتر تماس بگیرید و واریزی خود را اعلام نمایید.

اگر پرسش دیگری دربارۀ این دوره دارید، لطفا با شماره 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید.

همکاران ما با خوشرویی منتظرند تا به تمام پرسش‌های شما پاسخ دهند.


اگر امکان حضور در کارگاه های ماهیانه راندارید برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم:

 مشخصات دوره غیر حضوری :

  تمامی مطالب آموزشی این کارگاه در استدیو فیلم برداری شده است و فیلم سمینارها و کلاس های حضوری نمی باشد و از کیفیت تصویر و صدای عالی برخوردار است . همچنین در قسمت های مختلف فیلم از تصاویر و نوشته ها و سایر امکانات  مالتی مدیا استفاده شده است  تا دیدن این فیلم آموزشی خسته کننده و یکنواخت نباشد .

این دوره آموزشی شامل 29 ساعت فایل ویدئویی در قالب 14 جلسه می باشد

لازم به ذکر است 76 تمرین کاملا کاربردی همراه دوره برای شما آماده شده است 

برای کاربردی کردن مطالب و نتیجه گیری بهتر و سریعتر در پایان هرجلسه از شماخواسته می شود که تمرینات آن جلسه را انجام دهید ، جزوه تمرینات بصورت فایل PDF تهیه شده است که درصورت تمایل میتوانید براحتی از آن پرینت بگیرید. توصیه میشود برای نتیجه گیری بهتر حتما نسبت به تهیه یک دفترچه مناسب اقدام کنید و سعی کنید هنگام دیدن فیلم های جلسات یادداشت برداری کرده و نکات مهم را در آن بنویسید ، همچنین تمرینات خواسته شده را در پایان هرجلسه دراین دفتر بنویسید.

حجم فایل های دانلودی هرجلسه :

فایل ویدئویی (اصلی) نسخه دسکتاپی هرجلسه با حجم حدودی 300مگابایت می باشد

فایل ویدئویی (کم حجم)نسخه موبایل هرجلسه با حجم حدود160مگابایت

فایل صوتی هرجلسه با حجم حدودی 50مگابایت

جزوه PDF تمرینات هرجلسه  با حجم حدودی5مگابایت

حجم کل فایل های دوره حدودا  4  گیکابایت می باشد


برای دانلود محصول با قیمت چهارصد و سه هزار تومان بر روی دکمه زیر کلیک کنید

خرید با تخفیف  ویژه فقط تاپایان سال94 با مبلغ 355.000 تومان

نگران حجم فایل ها نباشید ! برای سهولت در دانلود با سرعت کم اینترنت

تمامی فایل ها کاملا کم حجم و در پارت های کمتر از 100 مگابایت قرار داده شده است

 به محض تکمیل خرید لینک فایلهای جلسات به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین لینک های جلسات در پروفایل شما، قسمت سفارشات (منوی بالای سایت، سمت چپ) قرار خواهد گرفت و شما همیشه به همه این فایل ها دسترسی خواهید داشت.شما میتوانید بعد از دانلود، فایلها را روی فلش مموری ریخته و به تلویزیون یا دستگاه گیرنده دیجیتال وصل کنید و براحتی مشاهده نمایید.


اگر امکان دانلود را ندارید فایل های این دوره بر روی فلش مموری 8گیگ برای شما ارسال می شود

(هزینه پست بعهده ما می باشد)

برای سفارش پستی این محصول با قیمت چهارصد و چهل و هشت هزار تومان بر روی دکمه زیر کلیک کنید

خرید با تخفیف  ویژه فقط تاپایان سال94 با مبلغ 403.000 تومان


دوره-تخصصی-کوچینک-ثروت-مرتضی-الهی3

علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد …

– اگر همسر و یا فرزندتان از شما درخواست چیزی کند و شما پول کافی برای خرید آن نداشته باشید خجالت زده می شوید؟

– اگر نتوانید یک خانه بخرید و تا آخر عمر مجبور به اجاره نشینی باشید، چه اتفاقی ممکن است بیفتد؟!

– اگر همسر و یا فرزندتان بیمار شود و شما پول کافی برای درمانش نداشته باشید چه اتفاقی ممکن است بیفتد؟!

– اگر به هر دلیلی دیگر نتوانید کار کنید، آیا به اندازه کافی پول دارید که تا آخر عمرتان نگران نباشید؟

– اگر نتوانید به استقلال مالی برسید و به خاطر کار زیاد کمتر در کنار خانواده تان باشید، چه اتفاقی ممکن است بیفتد؟!

– آیا دوست ندارید تا درآمد بیشتری داشته باشید و بتوانید رفاه بیشتری را برای خانواده تان فراهم کنید؟

– آیا دوست ندارید در جوانی به اهداف و آرزوهایتان دست پیدا کنید؟

سؤال من این است که آیا حاضرید یکبار برای امتحان هم که شده بجای خرج کردن پولتان، آن را سرمایه گذاری کنید؟

با ثبت نام در دوره تخصصی کوچینگ ثروت، شما بزرگترین سرمایه گذاری زندگیتان را انجام می دهید و با این کار برای تقویت استعدادها و توانایی های خودتان به منظور ثروتمند شدن سرمایه گذاری می کنید.

کمی درباره اولویت های زندگی تان فکر کنید ،  یادگیری اصول مالی چقدر برای شما مهم است ؟ آیا برای پولدارشدن و رسیدن به استقلال مالی واقعا  تصمیم تان را گرفته اید و حاضرید که برای اینکار پول خرج کنید و از آن مهمتر وقت بگذارید؟

بیشتر مردم فقط آرزوی ثروتمندشدن را دارند و حاضر نیستند که برای اینکار پول خرج کنند و وقت بگذاریند چون احساس می کنند که اینکار جزو اولویت های زندگیشان نیست ،و هزینه های واجبتر از این دارند …. و به همین علت بیشتر مردم پولدار نمی شوند و فقط عده محدودی از افراد اجتماع ثروتمند هستند. از قدیم گفته اند هرکه پر طاووس خواهد ، باید که جور هندوستان کشد!


 آیا می خواهید تجربیات افرادی که  “دوره کوچینگ ثروت” را گذرانده اند ببینید؟ (اینجا کلیک کنید)  


جلسه اول

دوره کوچینگ ثروت

این فایل ویدئویی را حتمأ ببینید

دکمه-دانلود-رایگان

همین امروز آموزش های دوره تخصصی کوچینگ ثروت را شروع کنید

و پرسود ترین سرمایه گذاری عمرتان را انجام دهید!

اگر امکان پرداخت آنلاین ندارید، می توانید مبلغ دوره را به شماره کارت 1249-0004-1011-5892

(بانک سپه به نام مرتضی الهی) واریز نمایید و با شماره های دفتر تماس بگیرید و واریزی خود را اعلام نمایید.

اگر پرسش دیگری دربارۀ این دوره دارید، لطفا با شماره 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید.

همکاران ما با خوشرویی منتظرند تا به تمام پرسش‌های شما پاسخ دهند.

 

انتخاب با شماست ولی اگر آموزشهای کسب ثروت را ندانید و این فرصت را از دست بدهید،

بزرگترین ضرر مالی عمرتان را متحمل می شوید!

             (قیمت اصلی این دوره 4،500،000 تومان است و تا رسیدن به قیمت نهایی در ماه های آینده افزایش قیمت خواهد داشت)


برای آشنایی با سایر دوره های “موفقیت مالی” بر روی عکس های زیر کلیک کنید.

برای دانلود رایگان کلیک کنید.
برای دانلود رایگان کلیک کنید.

 

 

 

 

 


اپلیکیشن گروه آموزشی الهی

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

به نام خدا

» نیروی شگفت انگیز رویا «

پیشرفت و توسعه مهارت های فردی علم یا ثروت و اجتماعی

»زندگی پیدا کردن خودتان چگونه ثروتمند شویمنیست، زندگی خلق خودتان است.«

“جورج برنارد شاو”در جستجوی یک جواب، یک زن تونست جذب ثروتبا

داستان زندگیش سرنوشت میلیون ها نفر رو تغییر بده:

_برای توضیح شرایط بدی که داشتم و از اون رها شدم، کلمات کافی نیستند. من سه تا بچه دارم که

چراغ زندگیم هستند. اون ها دلیل زندگی من، علم یا ثروت دلیل شجاعتم و هدفم برای طالق بودند.

_هالی واکر در یک موقعیت مصیبت بار گرفتار شده بود:

– اون گلومو گرفته بود. من رو چگونه ثروتمند شویمجلوی چشمای دختر کوچیکم رویجذب ثروت ” کاپوت ماشین پرت کرد و شروع کرد به

کوبیدن سرم روی کاپوت و اونقدر گلومو فشار داد که به سختی می تونستم نفس بکشم.

_این رفتارها توسط شخصی صورت گرفته که قرار بود همدم و جذب ثروتشریک زندگی اون باشه و اون اونقدر تقال

کرد که باالخره تونست در یک مبارزه حقوقی، سرپرست سه فرزند خردسالش رو به عهده بگیره.

_توی این مرحله از زندگیم روزهای سخت و بسیار طاقت فرسایی رو سپری می کردم. و بارها از خودممی پرسیدم واقعاً خودم زندگیم جذب ثروترو بسازم. باید چیکار کنم؟ و باالخره تصمیم گرفتم

_اون به این فکر افتاد که به دنبال یه استاد مهارت های زندگی بگرده. و سرانجام بانویی رو در سواحلغربی ایاالت متحده به نام ” کیمبرلی تروید” پیدا کرد. کیمبرلی به اون گفت که اون اساساً می تونه

زندگی آرمانی خودش رو خلق کنه و زندگی هالی شروع به تغییر کرد.

_من به نقطه ای در زندگیم رسیدم که فهمیدم علم یا ثروت مشکلم اینه که به آدم های دیگه اجازه دادم شادی من رو

تعیین کنن. و متوجه شدم هدفم توی زندگی کمک کردن به انسان هایی شبیه به خودمه.-هالی و من دوستان خوبی شدیم و امروز اون در صنعت توسعه مهارت های انسانی و تخصصی یهراهبره.

این کتاب یعنی »قدرت رویاها« بیان رویاهای هالیه و راهیست برای کمک به شما و همه کسانی که اونرو مطالعه می کنند.-میدونید داستانی که با شما در مورد هالی واکر تعریف کردم یه داستان واقعیه. جذب ثروتدر واقع من عمالً داستانرو ضعیف تر و با غلظت کمتری بیان کردم. چگونه ثروتمند شویماگر در خصوص تحولی که در این خانم رخ داد، حقیقت رو بدونیدو این که چگونه از قله به هیچ کجا رسید و دوباره سربلند کرد، هرگز در مورد این که شما جذب ثروتهم می تونید

برنده بشید، تردید نمی کنید. و این هدف اینجذب ثروت کتابه. توصیه ما اینه که از توجهچگونه ثروتمند شویم به ظواهر بگذرید و روی ایننکته تامل کنید که واقعاً شما کی و چی هستید؟آیا می دونید حدود 42 میلیون کیلووات ساعت بر کیلوگرم انرژی پتانسیل در الکترون های بدن شما جاداده شده؟ یه قدرت طبیعی و فوق العاده! انرژی پتانسیل درون ما می تونه روشنایی یک شهر کوچیک روبه مدت یک هفته تامین کنه.

شما واقعاً چی می خواهید؟ به سخنان افرادی که در این کتاب صحبت می کنند، خوب دقت کنید. سعیکنید بفهمید اون ها چی میخوان به شما بگن، اما فقط به خوندن اکتفا نکنید. اون رو درک کنید. چندین باراین کتاب رو مطالعه کنید و بعد دستورالعمل هاش رو به کار ببرید.زندگی یه سفر خارق العاده است. اما فقط به شرطی که شما اون رو خارق العاده بسازید. وما توانایی بالقوه چنین کاری رو داریم.-سالم من هالی واکر هستم. وچگونه ثروتمند شویم ورود شما رو به دنیای رویاهای علم یا ثروت واقعی خوش آمد می گم. یک ایده واقعاًخوب در بخش خاصی از زندگی شما براتون دقیقاً چقدر می ارزه؟چطور می تونم پول بیش تری به دست بیارم؟االن وقت مناسبی برای خطر جذب ثروتکردنه؟تغییر زندگی برای من خیلی دیر نشده؟یعنی رویاهای من به واقعیت می پیونده؟هر ساختمانی در هر شهری از جهان چگونه ثروتمند شویمدر نظر بگیرید از ذهن وثروت علی دایی فکرجذب ثروت بشر مشتق شده است و دانشمندانپیشتاز و نخبه در نظریه اصول مکانیک کوانتوم همگی چیزی رو تایید می کنند که استادان معنوی از قرنها پیش به ما می گویند:پاین نظریه فکر کن و به آرزویت برس نیست. بلکه یک روش کاربردی و عملی برای موفقیت در

زندگیست. و کلیدی که این قفل رو باز می کنه،ثروت علی دایی قصد و اراده انسان هاست. آنچه دنبالش هستیم بیرونوجود من نیست. بلکه درون وجود من است. قانون جذب دیگه یک راز نیست. بلکه به طور کامل روی اونبحث شده، شکافته شده و توسط کسانی که می دونستند ثروت علی داییچطور به نفع خودشون به کار بگیرن مورداستفاده قرار گرفته .- از طریق وب سایتم هزاران ایمیل دریافت می کنم:

-فکر می کنم هر کاری الزم بود انجام دادم، اما به اندازه کافی جواب نگرفتم.

-چرا قانون جذب جواب نمیده؟-به رویام نه تنها فکر کردم، چگونه ثروتمند شویمبلکه با اون زندگی کردم علم یا ثروت حاال باید چی کار کنم؟

ماموریت من پیدا کردن جواب این سواالته، آماده باشین تا با استادانی جذب ثروتکه روی من تاثیر معنوی گذاشتند،همراه باشید. در واقع با استفاده چگونه ثروتمند شویماز قانون جذب، در مدت یک سال و نیم من تونستم با بعضی از بزرگتریناساتید حوزه موفقیت و بصیرت در جهان مالقات داشته علم یا ثروت باشم و سواالتم رو از اون ها بپرسم. مسائلی کهاون ها در این کتاب آموزش میدن فوق العاده ارزشمند و شما می تونید از اون ها استفاده کنید. چگونه ثروتمند شویمهمین

امروز شروع کنید برای این که زندگی خودتون رو عوض کنید.

بارها و بارها شنیدم و احتماالً شما هم شنیدید که قانون ثروت علی داییجذب کار نمی کنه. این مثل اینه که بگیم قانون

جاذبه زمین کار نمی کنه. قانون جذب همیشه کار می کنه مثل قانون جاذبه زمین. به خاطر همین قانونهکه می تونید روی صندلی تون بشینید و چگونه ثروتمند شویمدر هوا معلق نشید. اما اگر از این قانون اشتباه استفاده کنید و ازمسلماً آسیب می بینید. مثل همین در مورد قانون جذب هم رخ می ده، قانون یک ثروت علی داییساختمون پایین بپرید،جذب یه قانون ثانویه ست. قانون اصلی و اولیه قانون ارتعاشهجذب ثروت. یک جنبش و ارتعاش درون وجود شماست

که تعیین می کنه چه چیزی رو به زندگی خودتون جذب کنید؟ وقتی خودتون جذب ثروترو در فضای ارتعاش داشتنایده ها قرار بدید هر چیزی در اون راستا باشه به طرف شما جذب می شه و انرژی های مشابه همدیگرواگر شما ارتعاش خوبی نداشته باشید، چیزهایی ثروت داییکه دوست ندارید رو جذب خواهید

جذب می کنن. قطعاًکرد. اما قانون جذب همیشه کار می کنه و نکته اصلی درک این قانونه و این که باید ذهن و بدن به صورتیک پارچه درهم ارتعاشی مناسب قراربگیرن تاچیزهای که می خواهیم به سمت ما جذب بشن.اگه فکر می کنید که از قانون جذب استفاده کردید وعلم یا ثروت جواب دلخواهتون رو نگرفتید پس این قانون درست

نیست شبیه وقتیه که دو شاخه المپ رو داخل پریز می زنید و المپ روشن نمیشه. در اینجا شما مقابلپریز زانو می زنید وبا التماس می گید تو را خدا روشن شو ؟یا می گید پریز به من کمک کن تا به برقبرسم؟ ما هرگز این کارو نمی کنیم .بلکه بالفاصله به چگونه ثروتمند شویماین فکر میکنیم که حتما یه اشتباهی رخ داده. المپ

رو چک می کنیم وهمین طور سیم رابط و دو شاخه و فیوز، تا قطعه خراب رو پیدا کنیم و عوض کنیم.

نتیجه این که می دونیم که باید کاریعلم یا ثروت انجام بدیم تا همه چیز رو با الکتریسته هماهنگ کنیم.و در مورد

قانون جذب هم قضیه فرقی نمی کنه، کامالً شبیه چگونه ثروتمند شویمبه هم هستند. به همین خاطر چیزی که راجع به اونفکر می کنیم چندینثروت علی دایی دفعه خودش رو در زندگی ما نشون می ده خیلی وقت ها مردم فکر می کنن که فکردر واقع اون چیزیه که هر لحظه به ذهن ما خطور می ثروت علی داییکنه.باید به سرچشمه و منبع تولید فکر توجه کنیم.این که فکر و اندیشه از کجا میان؟ این بیشتر جذب ثروتاز هر چیزی مهمه.فکر عصاره ی زندگی ماست. فقط به

این علت که اون ها رو نمی فهمیم دلیل نمی شه که اونجذب ثروت ها رو کنار بگذاریم .شما می خواهید به

فراسوی اون برید و شروع به درک این کنید که اون چگونه کار می کنه؟ ارتباط بین ذهن وجسم رو بفهمید

بعد بفهمید که چرا این چیزهایی که دارید رو به دست آوردید؟ و اگر داشته ها تون رو دوست ندارید چگونهاشیاء تبدیل میشن .واقعاً چنین اتفاقی تغییرشثروت دایی بدید؟ احتماالً ثروت علی داییجایی خونده یا شنیده باشید که افکار به

می افته .افکار نظام باور های ما می شن و برای ما شخصیت فردی می سازن . افکار به اشیاء تبدیلمی شن به شرطی که با احساسات ما هم راستا باشن و با استعدادهای شما مطابقت داشته باشن و

همچنین با ندای وجدان درونی شما هم مسیر و هماهنگ با هر چیز دیگری که شما در کائنات دارید.اجازه بدید توضیح بدم: هر چیزی زمانی یه فکر بوده،هر چیز،چه درخت چه آب وهر چیزی دیگه ای که

توسط تجسم بشر شکل گرفته . هر چیزی کهعلم یا ثروت نگاه می کنید آفرینشی هوشیارانه در اون نهفته است.تفکر عالی ترین عملیه که ما قادر به انجامش هستیم و وقتی می اندیشیم داریم افکار مجزا را در کنارهم جمع می کنیم و ایده ها رو خلق می کنیم .و با حفظ این ایده ها و ترکیب اون با احساس و هیجان

باعث می شیم ایده ها به عمل تبدیل بشن و همچنین باعث جذب می شن.و از طریق اقدام روی شرایط

و محیط زندگی ما اثر می گذارن .فقط حرف زدن درباره آرزوها کافی نیست و این که درباره رویا ها فکر

نیازه که دست به عمل بزنیم. بر اساس تجربه

کنیم و امیدوار باشیم که آرزوهامون برآورده بشن. واقعاًشخصیم با یک قدم عملی هر چیزی تغییر چگونه ثروتمند شویممی کنه. الزم نیست راجع به اون صحبت کنید و یا فکر کنیدبلکه باید در مورد اون کاری انجام بدید.منابع جدید مثل افتادن ناگهانی پرده در مقابلتون ظاهر نمی شن تا ناگهان کل تصویر براتون نمایان بشه.

بلکه شما با پرورش دادن دیدگاه های جدیدعلم یا ثروت ، سرنخ هایی رو پیدا می کنید که مثل جوانه سر می زنن که

اگه به این جوانه ها توجه کنید رشد خواهند کرد و تبدیل به شکوفه می شن. ایده ها به این شکل

خودشون رو نشون می دن و به همین روش هم ما آرزوهامون رو می سازیم. مهم ترین چیز اینه که به

رشد آرزو ها و رویاهامون کمک کنیم.

دست به اقدام بزنید در عرض یک هفته تالشی حیرت آور به خرج بدید، گامی بردارید که نشون بده شما

اونقدر به رویاها و عالقه ی خودتونجذب ثروت متعهدید که هیچ ترس ثروت داییو تردیدی نمی تونه مانع رسیدن شما به اون

بشه. دست به اقدام زدن برای رویاست که باعث می شه رویاثروت علی دایی به حقیقت تبدیل بشه. هدف اینه که یاد

بگیریم قانون کائنات چطوری کار می کنه؟ و خودمون رو هم راستا با اون قرار بدیم ثروت داییو هر روز در این مسیر

تالش کنیم تا به جواب برسیم.

  • يک قاعده کلیدي هست که مي گويد: بزرگ بیانديش، کوچک شروع کن اما سريع رشد کن.
  • يادمان باشد براي ايجاد بهمن )تغییرات عظیم ثروت علی داییدر زندگي مان( الزم نیست که در ابتدا کارهاي بزرگ و

سخت را انجام دهیم. بلکه بايد :

– از ساده به پیچیده،

– از کوچک به بزرگ،

از آسان به سخت، حرکت کنیم

با قدم های کوچیک می تونید حتی از قله علم یا ثروت اورست هم باال برید و اگر تکون نخورید سر جای خودتون باقی

می مونید. بیش تر اوقات تغییرات نخست در درون رخ می دن قبل از این که بتونین وجود خارجی اون رو

ببینین. اگر دست به عمل زدید و نتیجهجذب ثروت رو نمی بینید بدونید که نتیجه در راهه و اگر واقعاً ذهنی جستجوگر

برای خودتون بسازید موفق به دیدن نتایج کوچکی از اونچه دنبالش هستید، خواهید شد و درک خواهید

کرد که اون ها قبالٌ اون جا بودند.

بر اساس درک من وقتی ایمانتون ضعیف می شه و با شرایط و محیطی برخورد می کنید که نمی دونیدچطوری از اون عبور کنید به شرایط مطمئن گذشته عقب نشینی می کنید. در واقع ایمان یعنی درک اینکهچگونه به جلو بریم و ایمانه که به ما اجازه می ده بثروت داییا اطمینان پیش روی کنیم. حتی زمانی که محیط به

صورت نا آشنا و خارج از حوزه درک ما در میاد.برای یه تخصص باید پنج سال دوره بگذرونید.چگونه ثروتمند شویم برای مکانیک شدن باید پنج سال وقت بگذارید. مطمئن

نیستم مدت زمان الزم برای دکتر شدن چقدره؟ اما حدس می زنم کمی بیش تر از پنج سال باشه. حاال

چطور انتظار دارید بعد از خوندن یک کتاب یا دیدن یک فیلم هفتاد دقیقه ای یا چیزی شبیه به اون کل

داستان زندگی رو بفهمید و متوجه ثروت علی داییبشید. باید علم یا ثروت تصمیم بگیرید که مدتی رو هم برای خود جذب ثروت شناسی کنار

بگذارید.

درختان بامبو به روش های مختلف رشد می کنند. شما تخم بامبو را می کارید و به مدت پنج سال به

خاک آب می دید. در انتهای پنج سال که درخت بامبو در طول این مدت جذب ثروتاز زمین بیرون نزده، ناگهان و در

عرض شش هفته 42 متر رشد می کنه و قد می کشه. حاال سوال اینه که آیا بامبو در عرض 6 هفته 42

متر رشد می کنه یا در عرض جذب ثروتپنج سال؟ چرا که اگر در این پنج سال به اون آب ندی و از اون مواظبت نکنی

درخت بامبو از بین خواهد رفت. خیلی از آدم ها کم صبر و عجول اند. چرا که هرچیزی رو فوری می خوان و

با این کار اجازه می دن رویاهاشون از بین بره. اجازه میجذب ثروت دن ورشکستگی رویاهای اون ها رو بکشه.

برخی اجازه می دن مکالمات منفی رویاهای اون ها رو از بین ببره. در معذرت خواهی و اظهار تاسف هارویاهاشون بمیره و اجازه می دن رویاها مقابل چشمانشون از بین بره.

وقتی متولد می شیم طوری برنامه ریزی شدیم که یک مسیر معین رو طی کنیم. اسم این شرطی شدنژنتیکیه، بخشی از یک قالب و الگو که مکانیزم کنترل ذهنی ماست. اما بعد از اون توسط محیط برنامه

ریزی می شیم. اغلب چیزی که حس می کنیم و افکاری که انتخاب می کنیم شروع به خلق نظامباورهای ما می کنند. این باورها هستند که واقعاً و تغییر می دن، اعمالی که چه بخواهید و اعمال شما ر

چه نه از شما سر می زنند مسئول نتایجی هست که می گیرید. من فکر می کثروت دایینم اولین کاری که الزمه

دقیقاً چی می خواهید ؟ و بعد اون رو داخل یک برگه یادداشت کنید انجام بدید اینه که تصمیم بگیرید که

شما می تونید یه قلم وکاغذ بردارید ومقصد ارمانیعلم یا ثروت خودتون رو بنویسد ،به صورت یک داستانی که انگار

قبالً اتفاق افتاده ودر زمان حال باشه ثروت دایی.اگه این کار رو انجام ندید)که متاسفانه چگونه ثروتمند شویمخیلی از مردم این کارو نمی

کنند( پس تقدیرتون جایگزین اون می شه ،تقدیر همون چیزیه که با اون متولد می شیم،اما شما این

توانایی رو دارید که تفدیر خودتون رو تغییر بدید.

-یه تصویر بسازید با تمام حس و عاطفه به اونثروت علی دایی بچسبید ،تصویری از زجذب ثروتندگی مطلوب خودتون یا دنیایی که

می خواهید در اون زندگی کنید .بعد خواهید دید که نتایج رخ می دن .این روش خلق زندگی مطابق

خواسته خودتونه استعدادهای ما برای این به ما داده شدن که در خدمت ما باشند .نه اینکه اسباب

دردسر ما بشن.

وقتی تمام ثروتم رو از دست دادم فکر می کردم دیگه نمی تونم اون رو به دست بیارم .برای خودم اصولی

هم داشتم .اون ها رو یادداشت کرده بودم. میعلم یا ثروت دونید بیشتر اوقات افسرده بودم چون اون آرزوهایی که

داشتم هیچ کدومشون برآورده نشده بود .می دونید ما در یک دنیای جی پی اس زندگی می کنیم .دنیای

که فکر می کنیم از هر قدمی که بر می داریم آگاهیمثروت علی دایی. اما واقعیت این نیست . ثروت علی داییچون به خواستم نرسیدم

گفتم شاید دارم راهم رو اشتباه می رم .شاید چیز بهتری منتظرم باشه.اگر قدم اول رو آگاهانه برداریم

،حتی اگه ندونیم در آینده برای ما چی پیش میاد و به قانون جذب اعتماد داشته باشیم به اون زندگی که

همیشه آرزوش رو داشتیم و رویاهایی که در ذهن تجسم علم یا ثروت می کردیم خواهیم رسید .ما باید هدفمون رو

مشخص کنیم و بدونیم که کارها رو چگونه انجام بدیم .در واقع باید همیشه بهترین حدس رو بزنیم .این

چیزیه که از خالق خودمون به ارث بردیم و باید این رو درک کنیم که خدا چگونه با ما و از طریق ما کار می

کنه .

خانمی رو می شناسم که در سن جوانی ازدواج کرده و بچه دار شدهثروت دایی بود وحاال طالق گرفته ،درآمد جایی

که کار می کنه کفاف هزینه ثروت داییخانواده اش رو نمی ده .در نامه ای که برای من فرستاده بود نوشته بود که

احساس مسئولیت زیادی دارم شاید درست باشه اما احساس بیچارگی می کنم.ثروت دایی مشکل همین شیوه

تفکره وگرنه بقیه چیزها مشکل محسوب نمی شه.ثروت دایی وقتی فکر می کنی بیچاره ای طور دیگه ای فکر کردن

سخته. به خاطر همین باید از دیگران کمک بگیری و شیوه تفکرت رو عوض کنی و به خودت بگی وقتی فکر

بیچاره بودن رو از سرم بیرون کنم چه گزینه هایی رو ثروت علی داییخواهم داشت.جذب ثروت اگه باور کنی برای بقیه عمرت دیگه

بیچاره نیستی چه کاری می تونی انجام بدی؟ چگونه ثروتمند شویمشما جریمه اشتباهات گذشته خودتون رو قبالً پرداخت

کردید.دیگه نیازی نیست دوباره بپردازید.

همین حاال شروع کنید دوباره تعریف کنید که دقیقاً چه چیزی می خواهید؟ شروع کنید به قدم برداشتن به

طرف شغلی که آرزو دارید .وقتی به دنبال راه حل می گردید .فکر خودتون رو از نقطه باور شروع می کنید.

ممکنه فرصتی داشته باشید و هنوز هم نمی دونید که این فرصت چیه؟ شاید هم جوابی باشه.دشت

تشنه باور شما امیدوار به قطره ای آبه. باید علم یا ثروت این جمله رو برای خودتون تکرار کنید:ثروت علی دایی اگه به خودم امید

از زندگیم راضی تر خواهم بود.

بدم، رسیدن به جواب غیر ممکن نیست. مطمئناً

آدم هایی وجود دارن که دائم می گن من از جوانی علم یا ثروت اشتباهات زیادی مرتکب شدم. این اشتباهات به خاطر

تصمیماتی بود که گرفتم. تصمیماتیثروت علی دایی سریع که نتایج دراز مدتی به همراه داشت و در نتیجه دیگه نمی

تونم رویاهام رو واقعی کنم. خوب این در گذشته رخ داده رفته و شما هم هزینه اون رو دادید. اجازه ندید

چیزهایی که اآلن دارند اتفاق می افتند شمارو جذب ثروتتضعیف کنن. چشمتون رو برای ثروت داییفرصت های بهتر زندگی باز

کنید. همچنین درک کنید و انتظار داشته باشد که چیزهایی برای بهبود وضعیت شما رخ خواهد داد. اگر

بخواهید رشد کنید و موفق باشید باید ثروت داییروحیه کشف و یافتن داشته باشید. ثروت داییما برای رسیدن به نقطه ای

که اآلن هستیم به چالش های بسیاری غلبه کردیم. به اشتباهات گذشته خودتون قدرت ندید. اون ها

االن پشت سر شما هستند. به خودتون همینثروت دایی االن نگاه کنید. ثروت ملیزندگی خودتون رو روی کامیابی های

خودتون بسازید و روی اونچه به دست آوردید و اونچه که بهش غلبه کردید. ثروت ملیدرک کنید که شما می تونید

به چیزهایی خیلی بیش تر دست پیدا کنید. فقط اگر اون چیزی رو که درونتون هست به کار بگیرید. شما

در خلق زندگی تون مشارکت داشتید و می توانید هر نوع زندگی که دوست دارید رو انتخاب کنید .اما این

رو بدونید که پیدا کردن راه حل مشکلتون به عهده خودتونه .

هرگز برای تغییر زندگی دیر نیست .هرگز برای ساختن یک رویا دیر نیستچگونه ثروتمند شویم . هرگز برای خلق یک رویای

جدید در زندگی دیر نیست ثروت علی دایی.از خودتون بپرسید از اینجا می خوام به کجا برم؟ شروع به تمرکز روی فرصت

ها کنید وبدونید که هر چه طوالنی تر روی یک چیز متمرکزثروت علی دایی بشید اون رو قویتر میکنید حتماً از اینجور بهانه

ها شنیدید که من نمی تونم چون هیچ آموزش ثروت علی داییدانشگاهی ندیدم یا به من گفتن خیلی کودن هستم و

نمی تونم چیزی یاد بگیرم یا اینکه تو یه شرکت بزرگ ومعتبر کار نمی کنم.

همه چیز هایی که روی اون متمرکز ثروت ملیمی شیم روی افکار ما و داستان های ذهنی ما استوارند .وقتی می

خوام داستانم رو عوض کنم کافیه خودم رو متقاعد کنم اونچه داشتم کافیه ، باید این رو قبول کنیم که

الزمه یه رویایی داشته باشیم چون اگه نداشته باشیم هر کاری علم یا ثروت که در طول روز انجام میدیم هیچ ارزشی

نداره و مثل اسبی که دور خودش میعلم یا ثروت چرخه می شیم وبه هیچ جایی نمی رسیم .ثروت دایی این رویاست که به

زندگی ما جهت می بخشه . ممکنه بگید می خوام حرف هات رو باور کنم اما احساس بیچارگی و در

ماندگی می کنم .وقتی به خونه میرم ثروت داییجیب هایم خالیه و راستش بدبختی به اینجام رسیذه .هیچ پولی

یا به کاری بزنم ،راستش را بخواهید من کم اوردم ،واقعاً نمی دونم علم یا ثروت ندارم که چیزهای ضروری بخرم و

چطوری باید از پس مشکالت بر بیام و این خیلی سخته.

اون کاری که فکر می کنم از پسش بر بیام من رو به ثروت ملیسمت رویاهایم می بره ،نه اون کاری که انجامش

می دم .از شما انتظار ثروت داییندارم که جواب یه جهش بزرگ در زندگی رو پیدا کنید .اولین قدم چی می تونه

باشه؟ دوستی دارم که سمیناری با این عنوان ارائه داد: چگونه با چشمان بسته در یک سال دویست

هزار دالر در آمد کسب کنیم؟ اسم این دوست منثروت ملی “مارک جونز”از فیالدلفیاست .اون از ده سالگی کور و

نابیناست “هیالرا ویلیام”کتابی نوشت با عنوان “بی سالح ،اما خطرناک”اون مدیر عامل شرکت خودشه

ده سال به کراک معتاد بود،یتیم بوده واز لحظه تولد دست هم نداشته خوب حاال بهونتون چیه؟ به شما

می گم که شما از بهو نه های خودتون خیلی بزرگترید.ثروت دایی از تمرکز روی ثروت داییمحدودیت هاتون دست بر دارید،از

خودتون بپرسید دوست دارید زندگی تون چطوری باچگونه ثروتمند شویمشه؟بعد چند قدم عملی بردارید تا ثابت کنید فقط اهل

شعار دادن نیستید.

ثیر قرار نگرفته اید چرا که هدفی ندارید و به علم یا ثروت جای شما این چیز های اطرافتون هستند که به

شما تحت تاً

شما می گن چی آرزو داشته باشید و اون ها هستند که شما علم یا ثروت رو کنترل می کنند .محیط خارجی شما به

طور ساده انعکاسیه از آیینه درونی ثروت داییشما من با آدم هایی رو به رو شدم که احساس در ماندگی شدید

داشتن ،شدید تر از اون که باورتون بشه و من دیدمثروت ملی که اون ها چطوثروت ملیر عوض شدن. فقط یک راه وجود دارد و

اون اینه که شما دلیلی برای تغییر داشته باشید. یک دلیل خوب باید چیزی باشه که با تمام وجود خواهان

او باشید . همه رویاها نباید مثل رویای »مادرترزا« مقدس باشند. ما خیلی خوشحالیم که ادم هایی در

جهان هستند که قصد دارند دنیا رو بهتر کنند. اما رویای شما برای ثروت ملیاینکه بتونید با خانواده وقت مفیدتری

داشته باشید،این رویا که شغل بهتری داشته باشید و درآمدتون خوب باشه یا اینکه سالم وخوش اندام

باشید،این ها هم رویاهای خیلی مهمی هستند. اگه دیدتون رو وسیع تر کنید،متوجه می شید که فرصت

های زیادی در مقابل شما قرار داده شده و شما باید از اون ها استفادهثروت ملی کنید. هر روز صبح با روحیه

قدردانی وسپاسگزاری بیدار بشید،منظورم از قدر دانی فقط یه تشکر زبونی نیست،منظورم قدردانی

هست که به اون عمل کنید سپاسی مورد قبوله که فکر شما رو در راستای قانون جذب قرار بده.

  • از خداوند بابت موفقیت ها تشکر کنید و بابت ناکاميثروت ملی ها نیز تشکر. تشکر بابت درس هايي که از

ناکامي ها گرفته ايد.

  • در ضمن يادتان نرود کهثروت ملی ديگران را نیز در موفقیت هاي خود شريک کنید .سپاسگزاري زباني و عملي را

فراموش نکنید. در يکي از کتب آسماني آمده است که کسي که از انسان ها تشکر نميثروت ملی کند، شکرگزار

خداوند نیست .

همراهی احساسات و عواطف شماست که علم یا ثروت باعث تغییر ارتعاشات وجودی شما وفعال شدن قانون جذب

میشه . باید عاشق ثروت ملیکاری باشید که انجام میدید . باید اون کار رو با احساس و عاطفه در هم بیامیزید و از

عمق وجود و درونتون انجامش بدید. باید تبدیل به یک هنر پیشه بشید و از نقش خودتون لذت ببرید و با

اون زندگی کنید. فقط با گفتن این که من می خوام یا آرزو می کنم یا رویای من اینه نمی شه مشکلی رو

حل کرد،به طور مکرر اون رو انجام بدید تا عادتتون بشه. چگونه ثروتمند شویمشما باید به صورت احساسی با اونچه می

خواهید در گیر بشید. در غیر این صورت هیچ اتفاقی نمی افته .زنی رو می شناسم ،مادری جوون دو تا

کودک داره. یه مادر که دبیرستان رو تموم نکرده وهمسرش اون رو ترک کرده بود. و از بچه ها هم هیچ

حمایتی نمی کرد .به همین خاطر اون دو جا کار می کرد یه رستوران و شیفت شب یه رختشویی. برای

اینکه بتونه خرج زندگیش رو در بیاره اون توی یک آپارتمان خیلی کوچک زندگی می کرد و بابت اون پانصد

دالر اجار ه می پرداخت. این تمام کاری بود که می تونست انجام بده ثروت ملیتا زنده بمونه. وقتی در خصوص ایده

های این چنینی شنید با خودش فکر کرد اگه بخواد رویایی داشته باشه اون رویا چیه؟بعد فکر کرد وگفت

رویای من اینه که یه خونه سه خوابه داشته باشم وهرثروت ملی کدوم از بچه هام یکی یه اتاق خواب. ثروت دایی ولی چطوری

می تونم این کاررو انجام بدم در حالی ثروت ملیکه دستم از همه جا کوتاهه وبیشتر از پانصد دالر در ماه نمی تونم

درامد داشته باشم. الزمه که شما یه تصویر روشن و واضح روی پرده ذهن خودتون و روی ضمیر نا خود

آگاهتون بسازید تصویری از خودتون در نقشی که دوست علم یا ثروت دارید و بعد از اون شما می تونید در گوشه وکنار

منزلتون چیزهایی بگذارید که شما رو یاد رویاهاتون بندازه چیزهایی مثل یک تابلوی یادداشت و نظایر اون.

این یادداشت ها می تونن روی داشبورد ماشین یا آینه حموم چسبونده بشن. برای اینکه شما رو به یاد

تصویری بندازن که روی ذهن خودتون ایجاد کردید.علم یا ثروت چیزی که می خواهید به اون برسید رو یادداشت کنید

چیزهایی که در شش ماه بعد می خواهید ،نه شش سال و نه بیشتر ،فقط شش ماه و اون قدر واضح و

مشخص بنویسید که اگر من یادداشت شما رو بخونم،بتونم همون تصویریکه شما می بینید رو توی ذهنم

ببینم. اون خونه ای می ثروت ملیخواست که شومینه داشته باشه تا بتونن ثروت ملیخودشون رو تو زمستون گرم کنن و

آشپزخونه رویایی شون رو با یه ظرفشویی کنار پنجره تجسم کرده بود. چون از زل زدن به دیوار هنگام

شستن ظرف خسته شده بود و همین طور در ورودی بهثروت ملی صورت قوس دار باشه ویه نرده چوبی هم جلوی

در خونشون داشته باشن.

برای بعضی از آدم ها،تصمیم گرفتن وچگونه ثروتمند شویم نوشتن خواسته هاشون روی کاغذ عکس ثروتوقت می گیره و فکر می کنن

باید منتظر یه نیروی یا اشتیاق درونی باشن. عکس ثروتبرای اینکه این اتفاق رخ بده. اما این راهش نیست مثل این

می مونه که یه مگس برای اینکه از شیشه عبور کنه ،اونقدر خودش رو به شیشه بکوبه تا بمیره. ژنرال

“شوارسکوف”می گه در طول جنگ فهمیدم داشتن نقشهعکس ثروت جنگی بی فایده ست. ثروت ملیواون چیزی که واقعاً

ارزش داره قدرت نقشه ریزیه.

گفتم چه کاری می تونی انجام بدی برای اینکه به رویات برسی ؟گفت خوب می گردم دنبالش واین دقیقاً

همون کاریه که شما هم باید انجام بدید. اگه شما هم باور دارید که رسیدن به رویاهاتون امکان پزیره ،برید

دنبالش بگردید. اون گفت:من دقیقاً اون چیزی رو که می خواستم رو پیدا کردم. اما نه تنها احساسم بهتر

نشده که بدتر شد. یه جایی رو پیدا کردم به عنوان منزل رویاییم که البته باید درستش کنم وحاال احساس

بدتری دارم. من گفتم اگه ایمان داشتی حتماً به رویات می رسی چیکار می کردی؟اون گفت من چیکار

کنم وفتی نمی دونم چطوری باید اون رو انجام بدم؟ بهش گفتم فکر کن که رسیدن به رویات امکان پذیره

حاال می خوای چیکار کنی؟

چی می شد اگه وقت و پول مسئله نبودن؟چی می شد عکس ثروتاگه شما حمایت انسان های اطرافتون رو

داشتید؟ اون گفت اون ها 900دالر می خوان ،تقریباًدو برابر مبلغی که می تونم بپردازم. من نمی تونم از

پسش بربیام و من سئوالم رو تکرار کردم و اون گفت می چسبیدم بهش و ولش نمی کردم.

اگه به امکان پذیر بودن آرزوهات ایمان داشتی علم یا ثروت چیکار می کردی؟ همون کار رو می کردی که در قانون جذب

تعریف شده ، یه قدم کوچیک بردار و دائم تو ذهن خودت دنبال راه حل بگرد.و به خودت بگو اگه به رسیدن

به رویاهام رو باور داشتم چه کاری از دستم برمیومد؟ تجسم ذهنی چیزیه که باعث می شه ذهن

کیهانی به کمک شما بیاد تا به اون چه می خواهید عکس ثروتدر زمانی که نیاز دارید برسید.

ویه ایده به ذهنش رسید. ایده این بود که به صاحب ملک نامه بنویسه. اون در اون نامه راجع به خودش و

بچه هاش نوشت و اینکه می خواد برای چگونه ثروتمند شویماون خونه چه کارهایی بکنه؟ به شرط این که صاحب ملک قبول

کنه که برای یک سال ماهی 000دالر اجاره بگیره اون در نامه نوشت که چطور کف خونه و کابینت های

آشپزخونه رو بازسازی کنه ،چطور نرده ها رو دوباره رنگ بزنه و اگه مواد اولیه رو صاحب ملک فراهم کنه

،چطوری همه این کارها رو انجام بده. اون نامهعکس ثروت رو نوشت وتوی صندوق پست انداخت.

وقتی که امیدوار باشین،خوشبختی به زندگی شما راه پیدا میکنه. دیگه درباره این که این خوشبختی از

کجا میاد سئوال نمی کنید. شما باید توقع عکس ثروتبرآورده شدن حتمی رویاتون رو داشته باشید. خواستن بدون

توقع ،اجابت ناقصه .باید انتظار خوشبختی در زندگی رو داشته باشید. توقع، فرزند باوره. اگه باور نداشته

باشید توقع شما یک خیال و وهم بیش تر نخواهد بود.

باالخره بعد از دو هفته، تلفنش زنگ زد، صاحب ملک بود. به اون گفت: من نمی دونم چرا نامه شما دو

هفته روی میز من موند؟ دو نفر به همون قیمت 900 دالر مشتری دارم. اما چیزی تو نامه شما، مانع از

بستن قرار داد با اون ها میشه. می خوام با شما قرارداد ببندم به این شکل که هر سه ماه، شما

کارهاتون رو انجام می دید و اگه طبق قولتون عمل کردید من کرایه 000 دالر در ماه رو قبول می کنم. این

طوری بود که تونست رویاش رو به واقعیت عکس ثروتتبدیل کنه.علم یا ثروت اون هم در شرایطی که با توجه به وضعیت مالی

اون این کار غیر ممکن به نظر می رسید.

نکته جالب این داستان این نیست که اون موفق به اجاره اون خونه شد و تونست تغییرش بده، بلکه نکته

شخصیتیه که اون تو این ماجرا به دست آورد. این خانم خودش رو تو این ماجرا به عنوان شخصیتی پیدا

کرد که قادر به خلق و آفرینش خواسته ها با به کارگیری قوانین کائنات و جذب هستش. »اگه باور کنم

رویاهام به واقعیت می پیونده، ایده ها از راه می رسن.« با به کار بردن این اصول، شما از سقف

محدودیت هاتون فراتر خواهید رفت.

طبق مطالعاتی که در دانشگاه هائیتی، صورت گرفته، اگر شما یک بار به خودتون بگید که کاری رو نمی

تونید انجام بدید، باید یک نفر دیگه 72 بار بهتون بگه که شما می تونید تا همون یک دفعه رو خنثی بکنه.

اهمیت زیادی داره که شما انرژی زندگیتون رو از رویاهاتون بگیرید. برای بعضی ها حتی واژه رویا هم غیر

عادی جلوه می کنه. باید به زبون ساده برای این افراد توضیح بدم که منظور از رویا چیزیه که همیشه

آرزوش رو دارید.

یه هواپیما برای بلند شدن به باد مخالف نیاز داره، نه بادی که در جهتش باشه و شما هم برای روبرو

شدن با حجم زیادی مقاومت باید آمادگی عکس ثروتداشته باشید. علم یا ثروت اگر با مقاومتی روبرو نیستید، احتماالً به هیچ

جایی نمی رسید یا در جهت اشتباه در حال حرکت هستید.

در مقابل مخالفت ها،قانون انطباق این رو میگه: اون رو بپذیرید چون هر چه بیش تر مقاومت کنید دوام

بیش تری پیدا می کنن. وقتی کسی در مقابل رویاهای شما مخالفت می کنه این نشونه ی ترسه، و باید

بگم آگاهی با ترس ادغام شده این آدم ها از آگاه شدن می ترسن. سعی کنید از اون ها فاصله بگیرید و

این برای اون ها ناخوشاینده. دقتت کنید که درباره رییس یا هم کالسیتون صحبت نمی کنیم که به شما

می گن تسلیم این چیزهایی که می خوای نشو، بلکه درباره کسانی صحبت می کنیم که به شما نزدیک

ترند، یعنی رفیق صمیمی تون یا شریک زندگی و یا پدر و مادرتون. و آدم هایی که به شما نزدیک ترند

بیش تر مقاومت می کنند.

اغلب این سوال پیش میاد که اگه من قانون جذب رو قبول کنم دوستام رو از دست میدم. درباره زندگی

خودتون فکر کنید، شما االن که بزرگ شدید عکس ثروتو پیشرفت کردید هنوز با دوستان سال اول ابتدایی معاشرت

دارید؟ به همین شکل که زندگی شما دگرگون می شه، روابط شما هم تغییر می کنه. شما به رشدتون

ادامه بدید، شما دوستان جدیدی به دست خواهید آورد و در جای جدیدی خواهید بود و با آدم های جالب

و جدیدی برخورد خواهید کرد. هرگز به خاطر جلب نظرعکس ثروت  دیگران رویاهای خودت رو نفروش. به روابط خود نگاه

کنید . از خودتون بپرسید این رابطه چه نفعی برای من داره؟

در روانشناسی اصطالح جدیدی وجود داره به نام بیماری ارتباط. آدم هایی هستند که می تونن حال شما

رو بگیرن. این رو باور کنید. من یه رفیقی دارم که از ازدواجش به بعد به مدت 9 سال هر سال ی

جوریجراحی داشته، اما بعد از طالق هشت ساله که هیچ عمل جراحی ای نداشته!. اگه چرای شما به

اندازه کافی بزرگ باشه، چگونه خودش رو نشون می ده. باید بدونید که چرا شما این رویاهای خاص رو

می خواهید؟ و چه نفعی برای دیگران داره؟ . چرا می خواهید این کار رو انجام بدید.

اگه خودتون نباشید پس آزاد نیستید. شما نباید کسی بشید که فرد دیگری یا همسرتون می خواد. شما

باید خودتون باشید. با خودتون بودنه که شما همسری می شید که دوست دارید. کارمندی می شید که

آرزو داشتید و حتی شاید رییس بشید. شاید شما با کسیعکس ثروت برخورد کنید که ابروهاش رو بندازه باال و بگه:

فکر می کنی تو از پس هزینه ها بر میای؟ فکر می کنی تو میتونی این کارو انجام بدی؟ به هر حال راضی

کردن دیگران می تونه خیلی مشکل باشه.عکس ثروت اون ها نمی فهمن شما دارید چیکار میکنید؟ اون ها در حوزه

راحتی واسایش خودشون هستن. .فکر کردن شما دیوانه اید که می خواهید شغل راحت خودتون رو از

دست بدی د وبه شرایط دیگه ای نقل مکان کنید. صبور باشیدعکس ثروت واجازه بدید اون ها موفقعت شما رو در

اینده ببینن.

من تغییر خواهم کرد وبا این تغییرات، فکر ونگرش مردم نسبت به من جدی تر خواهد شد.

ایا می تونم اون رو تغییر بدم؟ معلومه که نمی تونی. شغل همیشگی تو باید تغییر دادن خودت

باشه . شما نباید سعی کنید که شریک زندگیتون رو عوض کنید، شما باید رفتارتون رو کنترل کنید وبه

تغییر فکر کنید.

از هر ده نفر 9نفر حاضرن بمیرن ولی عوض نشن و این نشون می ده تغییر کردن چقدر سخته. شما نمی

تونید آدم ها رو عوض کنید پس خودتون رو تغییر بدید. باید این رو بدونید که بعضی مواقع حتی نزدیک ترین

افراد به ما هم به سختی باورمون می کنن. اون ها فکر می کنن شما قادر به انجام این کار نیستید و

استعداد انجام این کار رو ندارید چون موقعیت شما در ذهن اون ها نمی گنجه. اون ها ممکنه روح شما رو

نبینن و قدرت درک شما رو نداشته باشن. اون ها فقط به شکل یک عکس به شما نگاه می کنن و دوست

دارن شما به همین شکل که هستید باقی بمونید. عکس ثروتچرا که اون ها به این شکل دیدن شما عادت کردن.

همیشه می تونم رویای شخصی رو داشته باشیم که برای ما هر چی که بخواهیم فراهم کنه. بنابراین

داشتن دوستانی که این کار رو برای ما انجام بدن خیلی عالیه. اون ها می تونن مشاوران شما باشن

عضوی از تیم رویایی شما که هر چی بگید به چشم هاتون خیره بشین و بگن: من تو رو باور می کنم. من

می دونم که تو از پس این کار بر میای. بعضی وقت ها درباره رویاعکس ثروتهاتون با دیگران صحبت می کنید و به

شما میگن که خیلی مادی گرا شدی و همش دنبال پول و مسائل دنیوی هستی. شما این چیز ها رو

حتماً خواهید شنید. راهی برای فرار از این جمالت نیست و این جمالت شما رو آزار می ده. از گفتگو های

پوچ پرهیز کنید و خودتون رو با بحث ها ی جدی مشغول کنید. ذهن تون رو باز کنید و جایی برید که قبالً

نبودید. حرف های ما با شما در مورد مادی گرایی نیست در مورد روش تفکرتونه. شما می تونید اون ها

رو به کار بگیرید و بدون هیچ شک و تردیدی به همون ثروتی که می خواهید برسید. شما می تونید از این

درس ها در هر کاری استفاده کنید. اما این رو بدونید که این آموخته ها به شیوه تفکر شما بستگی داره.

شما می تونید آزادتر ،ثروتمندتر و شادتر باشید. آدم هایی که شما رو قبول ندارن وقتی موفقیت

های شما رو ببینن. عالقه مند میشن و ازعکس ثروت خودشون انتقاد میکنن و شما به راحتی با اون ها کنار خواهید

اومد. چرا که هر کسی حق داره اون طوری که دوست داره زندگی کنه. عمر زندگی کوتاه و می تونه با

شکوه و عالی باشه پس عالی بسازیدش و از موانع نترسید.

بعضی آدم ها اونقدر خوشحالند و اونقدر مثبت فکر می کنن که حتی اگر توی محیط تاریک هم قرار بگیرن

باز هم به پیشرفت خودشون ادامه میدن . شما اون ها رو می شناسید اون ها حتی با دشمنهای

خودشون هم خوش و بش می کنن.

اگر شما این رو بپذیرید که تغییر سبب رشد آرمانی ما در زندگی می شه و به طور کامل شخصیت واقعی

خودمون رو درک کنیم، بنابراین تغییر دیگه چیزی نخواهد بود که بخواهیم با اون بجنگیم. انسان های زیادی

هستند که زندگی شون به طور کامل تحت تاثیر اتفاقات محیط اطرافشونه. راحت بودن در زندگی ساده به

اما اغلب اوقات ما در زندگی واقعاً فقط به شرایط عادت کردیم. از دایره آرامش نظر میاد راحت نیستیم و

خودتون بیرون بیاید. اگر در جایی هستید عکس ثروتکه آرامش دارید ، بدونید در نقطه خیلی بدی ایستادید.

-من بر نامه ریزی شده بودم که هر روز سر کارم برم. برای اینکه چک حقوقم رو بگیرم. فکر از دست دادن

ماشین، فکر دور شدن از شرکت و سراغ کار خودم رفتن اونقدر برای من ترسناک بود که حتی از فکر کردن

راجع بهش می ترسیدم. این ترس من رو چهار سال در همون شغل نگه داشت تا این که یک روز تصمیم

گرفتم فرا سوی این حالت ها برم.

دلخوش راحتی مقطعی نباشید. زندگی شما خیلیعکس ثروت کوتاهه ولی می تونه خیلی هیجان انگیز باشه توی

زندگی درجا نزنید. به خودتون اجازه بدید که رشد کنید. اجازه بدید که کشف بشید. به خودتون اجازه بدید

که زندگیتون رو به سطح عالی تر ببرید. این یکی از رازهای موفقیت شماست.

وقتی مردم به من میگن می ترسن، من می فهمم که اعکس ثروتون ها کجا هستن. چرا که ما انسان ها با

شرایطمون کنترل می شیم. ما توسط مرزهامون کنترل می شیم و این ها شما رو نگه می دارن.