روش ثروت مندشدن- راه های پولدارشدن- راه های ثروتمندشدن- راه های ثروتمندشدن درایران-راه های ثروت اندوزی- من می خواهم پولدارشوم-قانون جذب پول- مغناطیس پول- آهنربای پول- پول پارتی

 

در حال حاضر درآمد ماهیانه شما چقدر است؟

اگر بعد از گذراندن این دوره آموزشی درآمد شما 2برابر شود
چه تغییری در وضعیت زندگی شما به وجود می آید؟

آیا برای بهترشدن وضعیت مالی تان آماده هستید؟


شما هم میتوانید پولدار شویدبرای دانلود رایگان کتاب ارزشمند “شما هم میتوانید پولدار شوید”، نیاز نیست عضو باشید، فقط کافی است ایمیل خود را  درباکس زیر وارد نمایید

تا لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شود.

این کتاب دارای 47 صفحه در فرمت PDF می باشد.

دکمه-دانلود-رایگان


ایمیل خود را وارد کنید


آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا بعضی از مردم خیلی راحت پول در می آورند و هر روز پولدارتر می شوند، در حالی که بعضی دیگر صبح تا شب به دنبال یک لقمه نان هستند و زندگی سختی دارند؟

دوست خوبم اگر در حال حاضر وضعیت مالی خوبی نداری دلایل مختلفی داره! من هم زمانی مثل شما بودم و علت بی پولی و نداشتن استقلال مالیم رو شرایط بداقتصادی، خانواده، کم شانسی، تورم، نداشتن سرمایه و … میدونستم. نمیدونم که آیا الان زندگی نسبتاً متعادلی داری یا نه؟ نمیدونم که مشکل مالی تو بی پولیه یا اینکه اوضاع مالیت بد نیست و مشکلت اینه که هنوز به استقلال مالی نرسیدی که دیگه دغدغه و نگرانی پول نداشته باشی؟!

من یه زمانی برای گذروندن امورات زندگیم مجبور بودم که از صبح تا شب تو آژانس کار کنم و با ماشینم مسافرکشی کنم، شاید با خودت بگی کار که عار نیست! حق باشماست. من هم قبول دارم چون از بچگی کارهای زیادی انجام دادم بدون اینکه بخوام خجالت بکشم، ولی برای کسیکه مدرک مهندسی از یک دانشگاه معتبر داشته باشه با 5 سال سابقه کار نه تنها عاره بلکه زجر آور و دیونه کنندست!

نمیدونم میفهمی درد بی پولی چیه یانه؟ آدم بی پول نه آسایش داره و نه آرامش ، آدمی که بی پولی کشیده ارزش و اهمیت پول رو تو زندگی میفهمه، و گرنه شکم سیر که از شکم گرسنه خبر نداره! خیلی سخته که همسرت با مدرک مهندسی کارشناسی ارشد از یک دانشگاه معتبر دولتی برای کمک به هزینه ها و جور کردن کرایه خونه، مجبور باشه که بره بعنوان منشی در یک شرکت با حقوق ماهی چهارصد هزار تومن کار کنه !

روزهای خیلی سختی بود، از در و دیوار برای من و همسرم بدبختی و نکبت می بارید، اون زمان فکر می کردم که اسیر شرایط بد اقتصادیم و خیلی وقتها با خودم میگفتم که خدا منو فراموشم کرده و هر چی داد میزدم که خدایا این چه زندگی مزخرفیه که من دارم باز هم صدامو نمی شنوه!!!

آیا می خواهید تجربیات افرادی که  “دوره کوچینگ ثروت” را گذرانده اند ببینید؟ (اینجا کلیک کنید)  


برای دانلود رایگان کلیک کنید.

دیدن این کلیپ فوق العاده تاثیر گذار را از دست ندهید !!!

دکمه-دانلود-رایگان

 

 


چرا بعضی از مردم دست به هر چیز می زنند طلا می شود و بعضی دیگر دست به هر چیز می زنند خاکستر می شود؟

خدا رو هزاران مرتبه شکر اون دوران تلخ هم پشت سر شد و الان که به گذشتم نگاه میکنم میفهمم که چرا اون بلاها سرم می اومد ، الان که با قوانین جهان هستی و مخصوصا قانون جذب آشنا شدم، میفهمم که خودم عامل تمام بدبختی هام بودم نه شخص دیگه ای! قبولش خیلی سخته چون همه ما آدمها دوست داریم که خودمون رو کنار بکشیم و تقصیر رو بندازیم گردن پدر و مادر، همسر، رئیس، دولت، جامعه و ..

من، مرتضی الهی، تصمیم گرفتم و خواستم که ثروتمند بشم،  برای تیز کردن اره ام  وقت صرف کردم ؛شروع کردم به کتاب خوندن و دیدن فیلم های آموزشی موفقیت و در اینترنت دنبال مقاله ها و راهنما گشتم. چون هدفم مشخص بود بعداز 3 سال به لطف خدا راهم رو پیدا کردم .من فهمیدم که عامل بی پولیم ذهن فقیرم بوده نه چیز دیگه ای. ذهن من برای موندن در وضعیت فقر برنامه ریزی شده بود نه حرکت به سمت ثروت !

باید بهت بگم که تغییر عادت ها کار آسونی نیست، ولی اگه میخوای تو زندگیت یه پله بالاتر بری باید اراده رفتن و تلاش برای ترک کردن افکار قدیمی ذهنت و قبول افکار جدید رو داشته باشی ولی متأسفانه خیلی از مردم  تو همین مرحله ابتدایی گیر می کنن و دیگه نمی تونن جلوتر برن !

من شعارهای تبلیغاتی غیر واقعی نمیدم  چون هر فردی اصول و قوانین رو یاد بگیره و رعایت کنه نتیجه می گیره و این چیز عجیب و غریبی نیست. اتفاقات  جدیدی که تو زندگی خودتون میوفته  و نتیجه های شیرین مالی که بدست میارین خودشون با شما صحبت می کنند!

 به وضعیت موجود و کمبودها و محدودیتهاتون نگاه نکنید! 95 درصد ثروتمندان امروزی، قبلاً از طبقه متوسط اجتماع بودند و چه بسا خیلی از اونها از فقر و بی پولی به ثروت های میلیاردی  رسیدند. اگر اونها تونستند پس بقیه مردم هم می تونند به همون ثروتها دست پیدا کنند.

ثروتمندان ایران

برای آشنایی بیشتر با این افراد میتوانید روی اسم آنها کلیک کنیدخانم فاطمه مقیمی آقای بابک بختیاری آقای مرتضی سلطانی

 آیا می خواهید تجربیات افرادی که  “دوره کوچینگ ثروت” را گذرانده اند ببینید؟ (اینجا کلیک کنید)  


تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که ذهن شما

برای فقر برنامه ریزی شده است یا جذب ثروت؟

 من خودم از نزدیک تا حالا با میلیاردرهای زیادی برخورد داشتم، باور کنید که نه شاخ دارند و نه دم! تنها تفاوتشون با آدمهای معمولی اینه که اونها ذهنشون ثروتمنده و میتونند موقعیت های پولساز رو ببینن و ازش استفاده کنند؛ ولی آدم های متوسط و فقیر اجتماع از این نعمت گرانبها بی بهره هستند! شاید با خودتون بگید پس عدالت خدا چی میشه که یه عده ذهن ثروتمند داشته باشند و در رفاه و آسایش و ناز و نعمت باشند و یه عده دیگه ذهن معمولی و یک زندگی پر از بدبختی و نکبت و مشکلات داشته باشند؟!

نکته اینجاست که آدمهای پولدار و ثروتمند بواسطه چیزهایی که یادگرفتند ذهنشون ثروتمندشده و راه پول درآوردن رو یادگرفتند. حالا ممکنه اون آموزشها رو از پدرشون یادگرفته باشند یا از صاحب کار قبلی که براش شاگردی می کردند، یا از شریک و همکار خوبی که داشتن ، یا از یک دوست و رفیق قدیمی، یا از هر شخص دیگه ای به اونها منتقل شده  باشه یا اینکه از یک کتاب، فیلم و شاید هم از یک راهنما و مربی.

تو دوره کوچینگ ثروت من میخوام که شما منو بعنوان راهنما و مربی خودتون  قبول کنید! شاید تحصیلات یا سن شما خیلی از من بیشتر باشه ولی تو این مورد تخصصی یعنی ” ثروت ” من سالهاست دارم مطالعه و تحقیق می کنم با سعی و خطا چیزهایی فهمیدم که باور کنید میتونه زندگی مالی شما رو متحول و دگرگون کنه !


فرآیند 5 مرحله ای رسیدن به ثروت

به نظر من پروسه رسیدن به ثروت پنج مرحله داره :

مرحله اول : خواستن و آرزو کردن

خواستن و آرزو کردن داشتن ثروت زیاد و رسیدن به استقلال مالی .

تقریبا 99.9 درصد انسانهای روی کره زمین این مرحله رو با موفقیت پشت سر می گذارند!

مرحله دوم : جستجو برای بدست آوردن اطلاعات مفید

جستجو برای بدست آوردن اطلاعات مفید و وقت گذاشتن برای مطالعه و یادگیری اون مطالب بدرد بخور.که شاید کمتر از 30درصد مردم حاضر به انجام اون باشند، چون بیشتر مردم ترجیح میدن که بجای وقت گذاشتن برای یادگیری، وقتشون رو با دیدن تلویزیون، فیلم، رفتن به مهمانی و گردش و تفریح و … بگذرونند! متأسفانه خیلی از مردم ترجیح میدن بجای خریدن یک کتاب با اون پول چندتا بسته چیپس و پفک یا بستنی و … بخرند و به همین خاطره که خیلی از مردم پولدار و ثروتمند نیستند !

مرحله سوم : فهمیدن و درک کامل اطلاعات

فهمیدن و درک کامل اون اطلاعات مفید و کاربردیه. کم نیستند افرادی که مرحله دوم رو هم پشت سر می گذارند ولی هنوز نتوستن از چیزهایی  که از تو کتابها و مقالات خوندن استفاده کنند و تو زندگیشون اون اصول رو پیاده کنند. معمولا بیشتر افرادی که در جستجوی موفقیت هستند تو این مرحله گیر می کنند و درجا می زنند. من خودم  از بچگی عاشق کتاب خوندن بودم ولی  هر چقدر بیشتر کتاب میخوندم نتیجه ای نمی گرفتم. وقتی میدیدم که هیچکدوم از این چیزهایی رو که تو کتابها یادگرفتم کاربردی نیستند یا شاید هم برای شرایط من کاربردی نبودن، دچار افسردگی و سرخوردگی میشدم و چندماهی دپرس بودم و دوباره چند ماه بعد با ذوق و شوق یک کتاب جدید میگرفتم و دوباره …

گذر کردن از مرحله سوم نیاز به راهنما و مربی داره تا ابهامات مون رو برطرف کنه، تا مطلب رو برامون قابل فهم و قابل درک کنه، اگه قرار بود که با خوندن کتاب همه بتونن مطالب رو هضم کنند که پس دیگه نیازی به این همه مدرسه و دانشگاه و کلاس درس نبود! هرکس میخواست پزشک یا مهندس یا … بشه میرفت و کتابهای مرتبط رو میخرید و میخوند و دیگه کار تموم بود؟!  لزوم و اهمیت نقش معلم و استاد و مربی همین جا معلوم میشه!

مرحله چهارم : تغییر عادت های قبلی

تغییر دادن عادت های قبلی و جایگزین کردن عادتهای جدید خیلی مهمه. دونستن ، فهمیدن و درک مطالب مهم و نکات کلیدی تا زمانی که تو زندگی روزمره پیاده سازی نشن و ازشون استفاده نکنیم هیچ فایده و ارزشی نداره! مثل این هست که شما بهترین نرم افزارها رو روی کامپیوتر و لپتاپتون نصب کنید و سال تا سال ازشون استفاده نکنید و فقط یه گوشه از هاردتون رو اشغال کرده باشن.

 شاید بشه گفت سخت ترین مرحله همین باشه چون خیلی از آدمها حاضرند بمیرند ولی تغییر نکنند! چون تغییر کردن سخته، چون عوض کردن عادتها راحت نیست و به همین خاطره که گفتن ترک عادت موجب مرضه!

اما نگران نباشید من تو این دوره برای شما تمریناتی رو آماده کردم که بعد از دیدن هر جلسه باید انجام بدین تا تغییر براتون راحت بشه. این تغییر آروم آروم انجام میشه و علت اینکه مطالب این دوره یکجا در یک محصول ارائه نشده همین موضوعه ، چون تغییر اصولی نیاز به زمان داره. یه شاخه درخت رو اگه یکدفعه بخواهید صافش کنید میشکنه و از بین میره ولی اگر همون شاخه رو با طناب به یک ستون ببندید بعد از گذشت چند ماه بدون هیچ آسیبی به درخت، شاخه کج صاف میشه!

مرحله پنجم : استقامت و پشتکار

داشتن استقامت و پشتکار و حفظ روحیه تا کسب موفقیت یه عامل اساسی است. اگر کسی بتونه مرحله چهارم رو با موفقیت پشت سر بگذاره، خود بخود بدون هیچ فشار بیرونی خودش به راحتی وارد این مرحله میشه. خیلی مهمه که استقامت داشته باشید. یادتون باشه که خداوند جهانی رو که ما توش زندگی میکنیم رو براساس قوانین طبیعی اداره می کنه. پس اگر چیزی تو زمین کاشتید باید صبر و تحمل داشته باشید تا سبز بشه و جوونه بزنه، بعد باید ازش مراقبت کنید؛ بهش آب بدید کود بدید و بعد از چند وقت محصولتون رو با لذت و شادی برداشت کنید!

متأسفانه  خیلی از مردم این واقعیت رو دوست ندارند. اونها دوست دارند که یک نفر بهشون لوبیای سحر آمیز بده و اینها شب بکارند و فردا صبح برن و گنجشون رو بردارند خیلی زیبا و رویائیه !!! ولی متاسفانه خیلی از افراد سود جو با استفاده از همین توهم “ثروت سریع ” سالهاست که دارند از مردم ساده لوح و عوام کلاهبرداری می کنند و این داستان هنوز هم ادامه داره …

موفقیت-مالی

آقای اسدالله عسگر اولادی یکی از موفق ترین میلیاردر های ایران


آیا بعد از پایان دوره تخصصی کوچینگ ثروت من به استقلال مالی

می رسم  و پولدار می شوم؟

دوست خوبم وضعیت فعلی مالی شما نتیجه طرز فکر ها و عادت های فکری  چندین ساله شماست . همین الان عدد سنتون رو تقسیم بر 10 کن ، عددی که بدست می آید نشون دهنده فاصله زمانی شما با شرایط جدید و دلخواهتون هست.

عددی که بدست میاد مدت زمان سالهایی هست که باید وقت بگذاری و روی عادتهای فکری و ذهنیت کار کنی و “عادتهای فکری فقر” رو  دور بریزی و بجاش “عادتهای فکری ثروت “رو جایگزین کنی. البته باید بگم که این قاعده کلیه و ممکنه بعضی ها دیرتر و بعضی از افراد هم زودتر از این زمان به موفقیت های بزرگ مالی دست پیدا کنند. ملاک، خود شما هستید و فقط بستگی به یادگیری و انجام تمرین ها از طرف شما داره. باید تک تک تکنیک هایی که توی این دوره یاد می گیرید رو در زندگی شخصی تون بکار ببرید و تا زمانی که این کار رو انجام ندید حتی دونستن بهترین مطالب آموزشی دنیا هم برای شما فاقد ارزش و بی تأثیر هست.

البته باید بگم که شما در همون هفته های اول متوجه تغییراتی در اوضاع و شرایط  زندگی تون می شوید که اگر به این نشانه های مثبت توجه کنید هر روز بیشتر می شوند.

ممکنه که  از اولین ماه شروع دوره در آمد شما افزایش پیداکنه ، چون دقیقا کار من تو این دوره این هست که موانع و سنگ هایی که در جوی آب زندگی شماست رو بهتون نشون بدم و شما خودتون با برداشتن هرکدوم از این سنگهاخواهید دید که آب بیشتری در جوی آب زندگیتون روان میشه و یک تغییر جدید در اوضاع مالی تون بوجود میاد.

 چه ضمانتی وجود دارد که مطالب دوره تخصصی کوچینگ ثروت، مفید و کاربردی باشد؟

مطالب ارائه شده در این دوره آموزشی حاصل 14سال مطالعات من در حوزه موفقیت و ثروت هست ، در این سالها من کتاب های زیادی رو مطالعه کردم و از دوره ها و آموزش های اساتید بزرگی چون جناب استاد معظمی ، استاد عباس منش ، استاد شاهین فرهنگ ، استادآزمندیان ،استاد احمدی منش استفاده کردم و مطالب زیادی یادگرفتم .

و هنوز هم سعی می کنم که اطلاعاتم رو به روز کنم و برای این منظورهرچند وقت یکبار جدید ترین فیلم های سمینار اساتید بزرگی چون آنتونی رابینز ، برایان تریسی ، استر هیکس ، باب پراکتر ،رابرت کیوساکی وسایر اساتید موفقیت  رو نگاه می کنم.من هرماه برای یادگیری  و آموزش دیدن خودم هزینه می کنم .

دوره تخصصی کوچینگ ثروت، زندگینامه افراد ثروتمند نیست. بلکه مدلی ویژه و کاربردی است تا شما متوجه شوید چگونه می توانید از طرزفکر افراد ثروتمند الگوبرداری کنید.اگرشما بتوانید مثل آنها فکر کنید و مانند آنها عمل کنید ، شما هم مانند آنها ثروتمند خواهید شد.


چگونه پولدار شویم      برای تست شخصیت شناسی

مالی خود کلیک کنید

 

 


 قرار است در این دوره چه چیزی یاد بگیرید؟

1- در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور” الگوهای ذهنی فقر ” را در ذهنتان شناسایی کنید و برای از بین بردن آن اقدام کنید.

2-در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور” الگوهای ذهنی ثروت ” را در ذهنتان بارگزاری کنید .

3- در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور با پول رفتار کنید که خودش به دنبال شما بیاید.

4-در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور بر ترس خود غلبه کنید و بیشتر از آن چیزی که هم اکنون دارید بدست آورید.

5-در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور بر خرج کردن هیجانی و احساسی غلبه کنید و پس انداز بیشتری داشته باشید.

6- در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور فرصتهای پولساز  را در اطرافتان شناسایی کرده و از آن ها بهره ببرید.

7- در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور در شفل دلخواهتان ثروتمند شوید.

8- در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور ذهنتان را برای جذب ثروت بیشتر بارگزاری کنید و ترموستات مالی خود را هرماه بالاتر ببرید.

9- در دوره کوچینگ ثروت شما با اسرار زندگی ثروتمندان آشنا خواهید شدو با بکارگیری آنها شما هم به جمع آنها خواهید پیوست.

10- در دوره کوچینگ ثروت روش هایی را یاد می گیرید که بسیاری از ثروتمندان با استفاده از همین روش ها به موفقیت و ثروت رسیده اند.

11- در دوره کوچینگ ثروت اصولی را می آموزید که بعد از آن شما دست به هر چیز بزنید طلا می شود و با رعایت آن اصول در هر کار و معامله ای وارد شوید سود می کنید.

12-در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور مثل ثروتمندان فکر کنید، مانند آنها تصمیم بگیرید و مانند آنها عمل کنید.

 آیا می خواهید تجربیات افرادی که  “دوره کوچینگ ثروت” را گذرانده اند ببینید؟ (اینجا کلیک کنید)  


 

برای دیدن فایلهای تصویری من میتوانم به شما کمک کنم تا ثروتمند شوید کلیک کنید

دکمه-دانلود-رایگان


 شرایط ثبت نام در دوره حضوری :

این دوره 4 روزه  می باشد که بصورت نیمه خصوصی هرماه برگزار می شود ، که بعد از ثبت نام همکاران ما با شما تماس می گیرند و تاریخ شروع دوره را بر اساس شرایط حضور شما در تهران  و سایر ثبت نام کنندگان  با شما هماهنگ می کنند.

 اگر از شهر دیگری تشریف می آورید برای رفاه حال شما جهت شرکت در  دوره حضوری  لینک های مفیدی در نظر گرفته ایم :

سایت قطارهای مسافربری رجا

ایران ایر، آسمان، ماهان

رویال سفر ایرانیان، سیر و سفر

رزرو آن لاین هتل در تهران هتل یار

برای ثبت نام در دوره حضوری با قیمت یک میلیون و سیصد و هشتاد و پنج هزار تومان بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ثبت نام با تخفیف فقط تاپایان سال94 با مبلغ 1.150.000 تومان

اگر امکان پرداخت آنلاین ندارید، می توانید شهریه دوره را به شماره کارت 1249-0004-1011-5892
(بانک سپه به نام مرتضی الهی) واریز نمایید و با شماره های دفتر تماس بگیرید و واریزی خود را اعلام نمایید.

اگر پرسش دیگری دربارۀ این دوره دارید، لطفا با شماره 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید.

همکاران ما با خوشرویی منتظرند تا به تمام پرسش‌های شما پاسخ دهند.


اگر امکان حضور در کارگاه های ماهیانه راندارید برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم:

 مشخصات دوره غیر حضوری :

  تمامی مطالب آموزشی این کارگاه در استدیو فیلم برداری شده است و فیلم سمینارها و کلاس های حضوری نمی باشد و از کیفیت تصویر و صدای عالی برخوردار است . همچنین در قسمت های مختلف فیلم از تصاویر و نوشته ها و سایر امکانات  مالتی مدیا استفاده شده است  تا دیدن این فیلم آموزشی خسته کننده و یکنواخت نباشد .

این دوره آموزشی شامل 29 ساعت فایل ویدئویی در قالب 14 جلسه می باشد

لازم به ذکر است 76 تمرین کاملا کاربردی همراه دوره برای شما آماده شده است 

برای کاربردی کردن مطالب و نتیجه گیری بهتر و سریعتر در پایان هرجلسه از شماخواسته می شود که تمرینات آن جلسه را انجام دهید ، جزوه تمرینات بصورت فایل PDF تهیه شده است که درصورت تمایل میتوانید براحتی از آن پرینت بگیرید. توصیه میشود برای نتیجه گیری بهتر حتما نسبت به تهیه یک دفترچه مناسب اقدام کنید و سعی کنید هنگام دیدن فیلم های جلسات یادداشت برداری کرده و نکات مهم را در آن بنویسید ، همچنین تمرینات خواسته شده را در پایان هرجلسه دراین دفتر بنویسید.

حجم فایل های دانلودی هرجلسه :

فایل ویدئویی (اصلی) نسخه دسکتاپی هرجلسه با حجم حدودی 300مگابایت می باشد

فایل ویدئویی (کم حجم)نسخه موبایل هرجلسه با حجم حدود160مگابایت

فایل صوتی هرجلسه با حجم حدودی 50مگابایت

جزوه PDF تمرینات هرجلسه  با حجم حدودی5مگابایت

حجم کل فایل های دوره حدودا  4  گیکابایت می باشد


برای دانلود محصول با قیمت چهارصد و سه هزار تومان بر روی دکمه زیر کلیک کنید

خرید با تخفیف  ویژه فقط تاپایان سال94 با مبلغ 355.000 تومان

خرید محصول دانلودی- 355 هزارتومان

نگران حجم فایل ها نباشید ! برای سهولت در دانلود با سرعت کم اینترنت

تمامی فایل ها کاملا کم حجم و در پارت های کمتر از 100 مگابایت قرار داده شده است

 به محض تکمیل خرید لینک فایلهای جلسات به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین لینک های جلسات در پروفایل شما، قسمت سفارشات (منوی بالای سایت، سمت چپ) قرار خواهد گرفت و شما همیشه به همه این فایل ها دسترسی خواهید داشت.شما میتوانید بعد از دانلود، فایلها را روی فلش مموری ریخته و به تلویزیون یا دستگاه گیرنده دیجیتال وصل کنید و براحتی مشاهده نمایید.


اگر امکان دانلود را ندارید فایل های این دوره بر روی فلش مموری 8گیگ برای شما ارسال می شود

(هزینه پست بعهده ما می باشد)

برای سفارش پستی این محصول با قیمت چهارصد و چهل و هشت هزار تومان بر روی دکمه زیر کلیک کنید

خرید با تخفیف  ویژه فقط تاپایان سال94 با مبلغ 403.000 تومان

خرید محصول دانلودی- 403 هزارتومان


دوره-تخصصی-کوچینک-ثروت-مرتضی-الهی3

علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد …

– اگر همسر و یا فرزندتان از شما درخواست چیزی کند و شما پول کافی برای خرید آن نداشته باشید خجالت زده می شوید؟

– اگر نتوانید یک خانه بخرید و تا آخر عمر مجبور به اجاره نشینی باشید، چه اتفاقی ممکن است بیفتد؟!

– اگر همسر و یا فرزندتان بیمار شود و شما پول کافی برای درمانش نداشته باشید چه اتفاقی ممکن است بیفتد؟!

– اگر به هر دلیلی دیگر نتوانید کار کنید، آیا به اندازه کافی پول دارید که تا آخر عمرتان نگران نباشید؟

– اگر نتوانید به استقلال مالی برسید و به خاطر کار زیاد کمتر در کنار خانواده تان باشید، چه اتفاقی ممکن است بیفتد؟!

– آیا دوست ندارید تا درآمد بیشتری داشته باشید و بتوانید رفاه بیشتری را برای خانواده تان فراهم کنید؟

– آیا دوست ندارید در جوانی به اهداف و آرزوهایتان دست پیدا کنید؟

سؤال من این است که آیا حاضرید یکبار برای امتحان هم که شده بجای خرج کردن پولتان، آن را سرمایه گذاری کنید؟

با ثبت نام در دوره تخصصی کوچینگ ثروت، شما بزرگترین سرمایه گذاری زندگیتان را انجام می دهید و با این کار برای تقویت استعدادها و توانایی های خودتان به منظور ثروتمند شدن سرمایه گذاری می کنید.

کمی درباره اولویت های زندگی تان فکر کنید ،  یادگیری اصول مالی چقدر برای شما مهم است ؟ آیا برای پولدارشدن و رسیدن به استقلال مالی واقعا  تصمیم تان را گرفته اید و حاضرید که برای اینکار پول خرج کنید و از آن مهمتر وقت بگذارید؟

بیشتر مردم فقط آرزوی ثروتمندشدن را دارند و حاضر نیستند که برای اینکار پول خرج کنند و وقت بگذاریند چون احساس می کنند که اینکار جزو اولویت های زندگیشان نیست ،و هزینه های واجبتر از این دارند …. و به همین علت بیشتر مردم پولدار نمی شوند و فقط عده محدودی از افراد اجتماع ثروتمند هستند. از قدیم گفته اند هرکه پر طاووس خواهد ، باید که جور هندوستان کشد!


 آیا می خواهید تجربیات افرادی که  “دوره کوچینگ ثروت” را گذرانده اند ببینید؟ (اینجا کلیک کنید)  


جلسه اول

دوره کوچینگ ثروت

این فایل ویدئویی را حتمأ ببینید

دکمه-دانلود-رایگان

همین امروز آموزش های دوره تخصصی کوچینگ ثروت را شروع کنید

و پرسود ترین سرمایه گذاری عمرتان را انجام دهید!

خرید محصول دانلودی - 355 هزارتومان

خرید محصول فیزیکی - 403 هزارتومان

اگر امکان پرداخت آنلاین ندارید، می توانید مبلغ دوره را به شماره کارت 1249-0004-1011-5892

(بانک سپه به نام مرتضی الهی) واریز نمایید و با شماره های دفتر تماس بگیرید و واریزی خود را اعلام نمایید.

اگر پرسش دیگری دربارۀ این دوره دارید، لطفا با شماره 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید.

همکاران ما با خوشرویی منتظرند تا به تمام پرسش‌های شما پاسخ دهند.

 

انتخاب با شماست ولی اگر آموزشهای کسب ثروت را ندانید و این فرصت را از دست بدهید،

بزرگترین ضرر مالی عمرتان را متحمل می شوید!

             (قیمت اصلی این دوره 4،500،000 تومان است و تا رسیدن به قیمت نهایی در ماه های آینده افزایش قیمت خواهد داشت)


برای آشنایی با سایر دوره های “موفقیت مالی” بر روی عکس های زیر کلیک کنید.

برای دانلود رایگان کلیک کنید.
برای دانلود رایگان کلیک کنید.

 

 

 

 

 


اپلیکیشن گروه آموزشی الهی

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

به نام خدا

» نیروی شگفت انگیز رویا «

پیشرفت و توسعه مهارت های فردی و اجتماعی

»زندگی پیدا کردن خودتان نیست، زندگی خلق خودتان است.«

“جورج برنارد شاو”

در جستجوی یک جواب، یک زن تونست با داستان زندگیش سرنوشت میلیون ها نفر رو تغییر بده:

_برای توضیح شرایط بدی که داشتم و از اون رها شدم، کلمات کافی نیستند. من سه تا بچه دارم که

چراغ زندگیم هستند. اون ها دلیل راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

زندگی من، دلیل شجاعتم و هدفم برای طالق بودند.

_هالی واکر در یک موقعیت مصیبت بار گرفتار شده بود:

– اون گل راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

ومو گرفته بود. من رو جلوی چشمای دختر کوچیکم روی ” کاپوت ماشین پرت کرد و شروع کرد به

کوبیدن سرم روی کاپوت و اونقدر گلومو روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

فشار داد که به سختی می تونستم نفس بکشم.

_این رفتارها توسط شخصی صو راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

رت گرفته که قرار بود همدم و شریک زندگی اون باشه و اون اونقدر تقال

کرد که باالخره تونست در یک مبارزه حقوقی، سرپرست سه فرزند خردسالش رو به عهده بگیره.

_توی این مرحله از زندگیم روزهای سخت و بسیار طاقت فرسایی رو سپری می کردم. و بارها از خودم

می پرسیدم واقعاً خودم زندگیم رو بسازم. باید چیکار کنم؟ و باالخره تصمیم گرفتم

_اون به این فکر افتاد که به دنبال یه استاد مهارت های زندگی بگرده. و سرانجام بانویی رو در سواحل

غربی ایاالت متحده به نام ” کیمبرلی تروید” پیدا کرد. راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

کیمبرلی به اون گفت که اون اساساً می تونه

زندگی آرمانی خودش رو خلق کنه و زندگی هالی شروع به تغییر کرد.

_من به نقطه ای در زندگیم رسیدم که فهمیدم مشکلم اینه که به آدم های دیگه اجازه دادم شادی من رو

تعیین کنن. و متوجه شدم هدفم توی زندگی کمک کردن به انسان هایی شبیه به خودمه.

-هالی و من دوستان خوبی شدیم و امروز اون در صنعت توسعه مهارت های انسانی و تخصصی یه

راهبره.

این کتاب یعنی »قدرت رویاها« بیان ر روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

ویاهای هالیه و راهیست برای کمک به شما و همه کسانی که اون

رو مطالعه می کنند.

-میدونید داستانی که با شما در مورد هالی واکر تعریف کردم یه داستان واقعیه. در واقع من عمالً داستان

رو ضعیف تر و با غلظت کمتری بیان کردم. اگر در خصوص تحولی که در این خانم راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

رخ داد، حقیقت رو بدونید

و این که چگونه از قله به هیچ کجا رسید و دوباره سربلند کرد، هرگز راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

در مورد این که شما هم می تونید

برنده بشید، تردید نمی کنید. و این هدف این کتابه. توصیه ما اینه که از توجه به ظواهر بگذرید و روی این

نکته تامل کنید که واقعاً شما کی و چی هستید؟

آیا می دونید حدود 42 میلیون کیلووات ساعت بر کیلوگرم انرژی پتانسیل در الکترون های بدن شما جا

داده شده؟ یه قدرت طبیعی و فوق العاده! ان روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

رژی پتانسیل درون ما می تونه روشنایی یک شهر کوچیک رو

به مدت یک هفته تامین ک راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

نه.

شما واقعاً چی می خواهید؟ به سخنان افرادی که در این کتاب صحبت می کنند، خوب دقت کنید. سعی

کنید بفهمید اون ها چی میخوان به شما بگن، راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

اما فقط به خوندن اکتفا نکنید. اون رو درک کنید. چندین بار

این کتاب رو مطالعه کنید و بعد دستورالعمل هاش رو به کار ببرید.

زندگی یه سفر خارق العاده روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

است. اما فقط به شرطی که شما اون رو خارق العاده بسازید. و

ما توانایی بالقوه چنین کاری رو داریم.

-سالم من هالی واکر هستم. و ورود شما رو به دنیای رویاهای واقعی خوش آمد می گم. یک ایده واقعاً

خوب در بخش خاصی از زندگی شما براتون دقیقاً چقدر می ارزه؟

چطور می تونم پول بیش تری به دست بیارم؟

االن وقت مناسبی برای خطر کردنه؟

تغییر زندگی برای من خیلی دیر نشده؟

یعنی رویاهای من به واقعیت می پیونده؟

هر ساختمانی در هر شهری از جهان در نظر بگیرید از ذهن و فکر بشر مشتق شده است و دانشمندان

پیشتاز و نخبه در نظریه اصول مکانیک کوانتوم همگی چیزی رو تایید می کنند که استادان معنوی از قرن

ها پیش به ما می گویند: روش ثروت مندشدن راه های پو راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

لدارشدن

 

این نظریه فکر کن و به آرزویت برس نیست. بلکه یک روش کاربردی و عملی برای موفقیت در

زندگیست. و کلیدی که این قفل رو باز می کنه، قصد و اراده انسان هاست. آنچه دنبالش هستیم بیرون

راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

وجود من نیست. بلکه درون وجود من است. قانون جذب دیگه یک راز نیست. بلکه به طور کامل روی اون

بحث شده، شکافته شده و توسط کسانی که می دونستند چطور به نفع خودشون به کار بگیرن مورد

استفاده قرار گرفته .

– از طریق وب سایتم هزاران ایمیل دریافت می کنم:

-فکر می کنم هر راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

کاری الزم بود انجام دادم، اما به اندازه کافی جواب نگرفتم.

-چرا قانون جذب جواب نمیده؟ روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

 

-به رویام نه تنها فکر کردم، بلکه با اون زندگی کردم حاال باید چی کار کنم؟

ماموریت من پیدا کردن جو راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

اب این سواالته، آماده باشین تا با استادانی که روی من تاثیر معنوی گذاشتند،

همراه باشید. در واقع با استفاده از قانون جذب، در مدت یک سال و نیم من تونستم با بعضی از بزرگترین

اساتید حوزه موفقیت و بصیرت در جهان مالقات داشته باشم و سواالتم رو از اون ها بپرسم. مسائلی که

اون ها در این کتاب آموزش میدن فوق العاده ارزشمند و شما می تونید از اون ها استفاده کنید. همین

امروز شروع کنید برای این که زندگی خودتون رو عوض کنید.

بارها و بارها شنیدم و راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

احتماالً شما هم شنیدید که قانون جذب کار نمی کنه. این مثل اینه که بگیم قانون

جاذبه زمین کار نمی کنه. ق روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

انون جذب همیشه کار می کنه مثل قانون جاذبه زمین. به خاطر همین قانونه

که می تونید روی صندلی تون بشینید و در هوا معلق نشید. اما اگر از این قانون اشتباه استفاده کنید و از

مسلماً آسیب می بینید. مثل

روشن نمیشه. در اینجا شما مقابل

پریز زانو می زنید وبا التماس می گید تو را خدا روشن شو ؟یا می گید پریز به من کمک کن تا به برق

برسم؟ ما هرگز این کارو نمی کنیم .بلکه بالفاصله به این فکر میکنیم که حتما یه اشتباهی رخ داده. المپ

رو چک می کنیم وهمین طور سیم رابط و دو شاخه و فیوز، تا قطعه خراب رو پیدا کنیم و عوض کنیم.

نتیجه این که می قانون جذب پول مغناطیس پول

دونیم که باید کاری انجام بدیم تا همه چیز رو با الکتریسته هماهنگ کنیم.و در مورد

قانون جذب هم روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

قضیه فرقی نمی کنه، کامالً شبیه به هم هستند. به همین خاطر چیزی که راجع به اون

فکر می کنیم چندین دفعه خودش رو در زندگی ما نشون می ده خیلی وقت ها مردم فکر می کنن که فکر

در واقع اون چیزیه که هر لحظه به ذهن ما خطور می کنه.باید به سرچشمه و منبع تولید فکر توجه کنیم.

این که فکر و اندیشه از قانون جذب پول مغناطیس پول

کجا میان؟ این بیشتر از هر چیزی مهمه.فکر عصاره ی زندگی ماست. فقط به

این علت که اون ها رو نمی فهمیم دلیل نمی شه که اون ها رو کنار بگذاریم .شما می خواهید به

فراسوی اون برید و شروع به درک این کنید که اون چگونه کار می کنه؟ ارتباط بین ذهن وجسم رو بفهمید

بعد بفهمید که چرا این چیزهایی که دارید رو به دست آوردید؟ و اگر داشته ها تون رو دوست ندارید چگونه

اشیاء تبدیل میشن .واقعاً چنین اتفاقی تغییرش بدید؟ احتماالً جایی خونده یا شنیده باشید که افکار به

می افته .افکار نظام باور های ما می شن و برای ما شخصیت فردی می سازن . افکار به اشیاء تبدیل

می شن به شرطی که با احساسات ما هم راستا باشن و با استعدادهای شما مطابقت داشته باشن و

همچنین با ندای وجدان درونی شما هم مسیر و هماهنگ با هر چیز دیگری که شما در کائنات دارید.

اجازه بدید توضیح بدم: هر چیزی زمانی یه فکر بوده،هر چیز،چه درخت چه آب وهر چیزی دیگه ای که

توسط تجسم بشر شکل گرفته . هر چیزی که نگاه می کنید آفرینشی هوشیارانه در اون نهفته است

.تفکر عالی ترین عملیه که ما قادر به انجامش هستیم و وقتی می اندیشیم داریم افکار مجزا را در کنار

هم جمع می کنیم و ایده ها رو خلق می کنیم .و با حفظ این ایده ها و ترکیب اون با احساس و هیجان

باعث می شیم ایده ها به عمل تبدیل بشن و همچنین باعث جذب می شن.و از طریق اقدام روی شرایط

و محیط زندگی ما اثر می گذارن .فقط حرف زدن درباره آرزوها کافی نیست و این که درباره رویا ها فکر

نیازه که دست به عمل بزنیم. بر اساس تجربه

کنیم و امیدوار باشیم که آرزوهامون برآورده بشن. واقعاً

شخصیم با یک قدم عملی هر چیزی تغییر می کنه. الزم نیست راجع به اون صحبت کنید و یا فکر کنید

بلکه باید در مورد اون کاری انجام بدید.

منابع جدید مثل افتادن ناگهانی پرده در مقابلتون ظاهر نمی شن تا ناگهان کل تصویر براتون نمایان بشه.

بلکه شما با پرورش دادن دیدگاه های جدید، سرنخ هایی رو پیدا می کنید که مثل جوانه سر می زنن که

اگه به ای قانون جذب پول مغناطیس پول

ن جوانه ها توجه کنید رشد خواهند کرد و تبدیل به شکوفه می شن. ایده ها به این شکل

خودشون رو نشون می دن و به همین روش هم ما آرزوهامون رو می سازیم. مهم ترین چیز اینه که به

رشد آرزو ها و رویاهامون کمک کنیم.

دست به اقدام بزنید در عرض یک هفته تالشی حیرت آور به خرج بدید، گامی بردارید که نشون بده شما

اونقدر به رویاها و عالقه ی خودتون متعهدید قانون جذب پول مغناطیس پول

که هیچ ترس و تردیدی نمی تونه مانع رسیدن شما به اون

بشه. دست به اقدام زدن برای رویاست که باعث می شه رویا به حقیقت تبدیل بشه. هدف اینه که یاد

بگیریم قانون کائنات چطوری کار می کنه؟ و خودمون رو هم راستا با اون قرار بدیم و هر روز در این مسیر

تالش کنیم تا به جواب برسیم.

  • يک قاعده کلیدي هست که مي گويد: بزرگ بیانديش، کوچک شروع کن اما سريع رشد کن.
  • يادمان باشد براي ايجاد بهمن )تغییرات عظیم در زندگي مان( الزم نیست که در ابتدا کارهاي بزرگ و

سخت را انجام دهیم. بلکه بايد :

– از ساده به پیچیده،

– از کوچک به بزرگ،

از آسان به سخت، حرکت کنیم

با قدم های کوچیک می تونید حتی از قله اورست هم باال برید و اگر تکون نخورید سر جای خودتون باقی

می مونید. بیش تر اوقات تغییرات نخست در درون رخ می دن قبل از این که بتونین وجود خارجی اون رو

ببینین. اگر دست به عمل زدید و نتیجه رو نمی بینید بدونید که نتیجه در راهه و اگر واقعاً ذهنی جستجوگر

برای خودتون بسازید موفق به دیدن نتایج کوچکی از اونچه دنبالش هستید، خواهید شد و درک خواهید

کرد که اون ها قبالٌ اون جا بودند.

بر اساس درک من وقتی ایمانتون ضعیف می شه و با شرایط و محیطی برخورد می کنید که نمی دونید

چطوری از اون عبور کنید به شرایط مطمئن گذشته عقب نشینی می کنید. در واقع ایمان یعنی درک اینکه

چگونه به جلو بریم و ایمانه که به ما اجازه می ده با اطمینان پیش روی کنیم. حتی زمانی که محیط به

صورت نا آشنا و خارج از حوزه درک ما در میاد.

برای یه تخصص باید پنج سال دوره بگذ راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

رونید. برای مکانیک شدن باید پنج سال وقت بگذارید. مطمئن

نیستم مدت زمان الزم برای د قانون جذب پول مغناطیس پول

کتر شدن چقدره؟ اما حدس می زنم کمی بیش تر از پنج سال باشه. حاال

چطور انتظار دارید بعد از خوندن یک کتا قانون جذب پول مغناطیس پول

ب یا دیدن یک فیلم هفتاد دقیقه ای یا چیزی شبیه به اون کل

داستان زندگی رو بفهمید و متوجه بشید. باید تصمیم بگیرید که مدتی رو هم برای خود شناسی کنار

بگذارید.

درختان بامبو به روش های مختلف رشد می کنند. شما تخم بامبو را می کارید و به مدت پنج سال به

خاک آب می دید. در انتهای پنج سال که درخت بامبو در طول این مدت از زمین بیرون نزده، ناگهان و در

عرض شش هفته 42 متر رشد می کنه و قد می کشه. حاال سوال اینه که آیا بامبو در عرض 6 هفته 42

متر رشد می کنه یا در عرض پنج سال؟ چرا که اگر در این پنج سال به اون آب ندی و از اون مواظبت نکنی

درخت بامبو از بین خواهد رفت. خیلی از آدم ها کم صبر و عجول اند. چرا که هرچیزی رو فوری می خوان و

با این کار اجازه می دن رویاهاشون از بین بره. اجازه می دن ورشکستگی رویاهای اون ها رو بکشه.

برخی اجازه می دن مکالمات منفی رویاهای اون ها رو از بین ببره. در معذرت خواهی و اظهار تاسف ها

رویاهاشون بمیره و اجازه می دن رویاها مقابل چشمانشون از بین بره.

وقتی متولد می شیم طوری برنامه ریزی شدیم که یک مسیر معین رو طی کنیم. اسم این شرطی شدن

ژنتیکیه، بخشی از یک قالب و الگو که مکانیزم کنترل ذهنی ماست. اما بعد از اون توسط محیط برنامه

ریزی می شیم. اغلب چیزی که حس می کنیم و افکاری که انتخاب می کنیم شروع به خلق نظام

باورهای ما می کنند. این باورها هستند که واقعاً و تغییر می دن، اعمالی که چه بخواهید و اعمال شما ر

چه نه از شما سر می زنند مسئول نتایجی هست که می گیرید. من فکر می کنم اولین کاری که الزمه

دقیقاً چی می خواهید ؟ و بعد اون رو داخل یک برگه یادداشت کنید انجام بدید اینه که تصمیم بگیرید که

شما می تونید یه قلم وکاغذ بردارید ومقصد ارمانی خودتون رو بنویسد ،به صورت یک داستانی که انگار

قبالً اتفاق افتاده ودر زمان حال باشه .اگه این کار رو انجام ندید)که متاسفانه خیلی از مردم این کارو نمی

کنند( پس تقدیرتون جایگزین اون می شه ،تقدیر همون چیزیه که با اون متولد می شیم،اما شما این

توانایی رو دارید که تفدیر خودتون رو تغییر بدید.

-یه تصویر بسازید با تمام حس و عاطفه به اون بچسبید ،تصویری از زندگی مطلوب خودتون یا دنیایی که

می خواهید در اون زندگی کنید .بعد خواهید دید که نتایج رخ می دن .این روش خلق زندگی مطابق

خواسته خودتونه استعدادهای ما برای این به ما داده شدن که در خدمت ما باشند .نه اینکه اسباب

دردسر ما بشن.

وقتی تمام ثروتم رو از دست دادم فکر می کردم دیگه نمی تونم اون رو به دست بیارم .برای خودم اصولی

هم داشتم .اون ها رو یادداشت کرده بودم. می دونید بیشتر اوقات افسرده بودم چون اون آرزوهایی که

داشتم هیچ کدومشون برآورده نشده بود .می دونید ما در یک دنیای جی پی اس زندگی می کنیم .دنیای

که فکر می کنیم از هر قدمی که بر می داریم آگاهیم. اما واقعیت این نیست . چون به خواستم نرسیدم

گفتم شاید دارم راهم رو اشتباه می رم .شاید چیز بهتری منتظرم باشه.اگر قدم اول رو آگاهانه برداریم

،حتی اگه ندونیم در آینده برای ما چی پیش میاد و به قانون جذب اعتماد داشته باشیم به اون زندگی که

همیشه آرزوش رو داش راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

تیم و رویاهایی که در ذهن تجسم می کردیم خواهیم رسید .ما باید هدفمون رو

مشخص کنیم و بدونیم که کارها رو چگونه انجام بدیم .در واقع باید همیشه بهترین حدس رو بزنیم .این

چیزیه که از خالق خودمون به ارث بردیم و باید این رو درک کنیم که خدا چگونه با ما و از طریق ما کار می

کنه .

خانمی رو می شناسم که در سن جوانی ازدواج کرده و بچه دار شده بود وحاال طالق گرفته ،درآمد جایی

که کار می کنه کفاف هزینه خانواده اش رو نمی ده .در نامه ای که برای من فرستاده بود نوشته بود که

احساس مسئولیت زیادی دارم راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

شاید درست باشه اما احساس بیچارگی می کنم. مشکل همین شیوه

تفکره وگرنه بقیه چیزها مشکل محسوب نمی شه. وقتی فکر می کنی بیچاره ای طور دیگه ای فکر کردن

سخته. به خاطر همین باید از دیگران کمک بگیری و شیوه تفکرت رو عوض کنی و به خودت بگی وقتی فکر

بیچاره بودن رو از سرم بیرون کنم چه گزینه هایی رو خواهم داشت. اگه باور کنی برای بقیه عمرت دیگه

بیچاره نیستی چه کاری می تونی انجام بدی؟ شما جریمه اشتباهات گذشته خودتون رو قبالً پرداخت

کردید.دیگه نیازی نیست دوباره بپردازید.

همین حاال شروع کنید دوباره تعریف کنید که دقیقاً چه چیزی می خواهید؟ شروع کنید به قدم برداشتن به

طرف شغلی که آرزو دارید .وقتی به دنبال راه حل می گردید .فکر خودتون رو از نقطه باور شروع می کنید.

ممکنه فرصتی داشته باشید و هنوز هم نمی دونید که این فرصت چیه؟ شاید هم جوابی باشه.دشت

تشنه باور شما امیدوار به قطره ای آبه. باید این جمله رو برای خودتون تکرار کنید: اگه به خودم امید

از زندگیم راضی تر خواهم بود.

بدم، رسیدن به جواب غیر ممکن روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

نیست. مطمئناً

آدم هایی وجود دارن که دائم می گن من از جوانی اشتباهات زیادی مرتکب شدم. این اشتباهات به خاطر

تصمیماتی بود که گرفتم. تصمیماتی سریع که نتایج دراز مدتی به همراه داشت و در نتیجه دیگه نمی

تونم رویاهام رو واقعی کنم. خوب این در گذشته رخ داده آهنربای پول پول پارتی

رفته و شما هم هزینه اون رو دادید. اجازه ندید

چیزهایی که اآلن دارند اتفاق می افتند شمارو تضعیف کنن. چشمتون رو برای فرصت های بهتر زندگی باز

کنید. همچنین درک کنید و انتظار داشته باشد که چیزهایی برای بهبود وضعیت شما رخ خواهد داد. اگر

بخواهید رشد کنید و موفق باشید باید روحیه کشف و یافتن دا آهنربای پول پول پارتی

شته باشید. ما برای رسیدن به نقطه ای

که اآلن هستیم به چالش های بسیاری غلبه کردیم. به اشتباهات گذشته خودتون قدرت ندید. اون ها

االن پشت سر شما هستند. به خودتون همین االن نگاه کنید. زندگی خودتون رو روی کامیابی های

خودتون بسازید و روی اونچه به دست آوردید و اونچه که بهش غلبه کردید. درک کنید که شما می تونید

به چیزهایی خیلی بیش تر دست پیدا کنید. فقط اگر اون چیزی رو که درونتون هست به کار بگیرید. شما

در خلق زندگی تون مشارکت داشتید و می توانید هر نوع زندگی که دوست دارید رو انتخاب کنید .اما این

رو بدونید که پیدا کردن راه حل مشکلتون به عهده خودتونه .

هرگز برای تغییر زندگی دیر نیست .هرگز برای ساختن یک رویا دیر نیست . هرگز برای خلق یک رویای

جدید در زندگی دیر نیست .از خودتون بپرسید از اینجا می خوام به کجا برم؟ شروع به تمرکز روی فرصت

ها کنید وبدونید که هر چه طوالنی تر روی راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

یک چیز متمرکز بشید اون رو قویتر میکنید حتماً از اینجور بهانه

ها شنیدید که من نمی تونم چون هیچ آموزش دانشگاهی ندیدم یا به من گفتن خیلی کودن هستم و

نمی تونم چیزی یاد بگیرم یا اینکه تو یه شرکت بزرگ ومعتبر کار نمی کنم.

همه چیز هایی که روی اون متمرکز می شیم روی افکار ما و داستان های ذهنی ما استوارند .وقتی می

خوام داستانم رو عوض کنم کافیه خودم رو متقاعد کنم اونچه داشتم کافیه ، باید این رو قبول کنیم که

الزمه یه رویایی داشته باشیم چون اگه نداشته باشیم هر کاری که در طول روز انجام میدیم هیچ ارزشی

ا خیلی خوشحالیم که ادم هایی در

جهان هستند که قصد دارند دنیا رو بهتر کنند. اما رویای شما برای اینکه بتونید با خانواده وقت مفیدتری

داشته باشید،این رویا که شغل بهتری داشته باشید و درآمدتون خوب باشه یا اینکه سالم وخوش اندام

باشید،این ها هم رویاهای خیلی مهمی هستند. اگه دیدتون رو وسیع تر کنید،متوجه می شید که فرصت

های زیادی در مقابل شما قرار داده شده و شما باید از اون ها استفاده کنید. هر روز صبح روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

با روحیه

قدردانی وسپاسگزاری بیدار بشید،منظورم از قدر دانی فقط یه تشکر زبونی نیست،منظورم قدردانی

هست که به اون عمل کنید سپاسی مورد قبوله که فکر شما رو در راستای قانون جذب قرار بده.

  • از خداوند بابت موفقیت ها تشکر کنید و بابت ناکامي ها نیز تشکر. تشکر بابت درس هايي که از

ناکامي ها گرفته ايد. آهنربای پول پول پارتی

 

  • در ضمن يادتان نرود که ديگران را نیز در موفقیت هاي خود شريک کنید .سپاسگزاري زباني و عملي را

فراموش نکنید. در يکي از کتب آسماني آمده است که کسي که از انسان ها تشکر نمي کند، شکرگزار

خداوند نیست .

همراهی احساسات و عواطف شماست که باعث تغییر ارتعاشات وجودی شما وفعال شدن قانون جذب

میشه . باید عاشق کاری باشید که انجام میدید . باید اون کار رو با احساس و عاطفه در هم بیامیزید و از

عمق وجود و درونتون انجامش بدید. باید تبدیل به یک هنر پیشه بشید و از نقش خودتون لذت ببرید و با

اون زندگی کنید. فقط با گفتن این که من می خوام یا آرزو می کنم یا رویای من اینه نمی شه مشکلی رو

حل کرد،به طور مکرر اون رو انجام بدید تا عادتتون بشه. شما باید به صورت احساسی با اونچه می

خواهید در گیر بشید. در غیر این صورت هیچ اتفاقی نمی افته .زنی رو می شناسم ،مادری جوون دو تا

کودک داره. یه مادر که دبیرستان رو تموم نکرده وهمسرش اون رو ترک کرده بود. و از بچه ها هم هیچ

حمایتی نمی کرد .به همین خاطر اون دو جا کار می کرد یه رستوران و شیفت شب یه رختشویی. برای

اینکه بتونه خرج زندگیش رو در بیاره اون توی یک آپارتمان خیلی کوچک زندگی می کرد و بابت اون پانصد

آهنربای پول پول پارتی

این تمام کاری بود که می تونست انجام بده تا زنده بمونه. وقتی در خصوص ایده

برای بعضی از آدم راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

ها،تصمیم گرفتن و نوشتن خواسته هاشون روی کاغذ وقت می گیره و فکر می کنن

باید منتظر یه نیروی یا اشتیاق درونی باشن. برای اینکه این اتفاق رخ بده. اما این راهش نیست مثل این

می مونه که یه مگس برای اینکه از شیشه عبور کنه ،اونقدر خودش رو به شیشه بکوبه تا بمیره. ژنرال

“شوارسکوف”می گه در طول جنگ فهمیدم داشتن نقشه جنگی بی فایده ست. واون چیزی که واقعاً

ارزش داره قدرت نقشه ریزیه قانون جذب پول مغناطیس پول

.

گفتم چه کاری می تونی انجام بدی برای اینکه به رویات برسی ؟گفت خوب می گردم دنبالش واین دقیقاً

همون کاریه که شما هم باید انجام بدید. اگه شما هم باور دارید که رسیدن به رویاهاتون امکان پزیره ،برید

دنبالش بگردید. اون گفت:من دقیقاً اون چیزی رو که می خواستم رو پ روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

یدا کردم. اما نه تنها احساسم بهتر

نشده که بدتر شد. یه جایی رو پیدا کر آهنربای پول پول پارتی

دم به عنوان منزل رویاییم که البته باید درستش کنم وحاال احساس

بدتری دارم. من گفتم اگه ایمان داشتی حتماً به رویات می رسی چیکار می کردی؟اون گفت من چیکار

کنم وفتی نمی دونم چطوری باید اون رو انجام بدم؟ بهش گفتم فکر کن که رسیدن به رویات امکان پذیره

حاال می خوای چیکار کنی؟

چی می شد اگه وقت و پول مسئله نبودن؟چی می شد اگه شما حمایت انسان های اطرافتون رو

که این قانون جذب پول مغناطیس پول

خوشبختی از

کجا میاد سئوال نمی کنید. شما باید توقع برآورده شدن حتمی رویاتون رو داشته باشید. خواستن بدون

توقع ،اجابت ناقصه .باید انتظار خوشبختی در زندگی رو داشته باشید. توقع، فرزند باوره. اگه باور نداشته

باشید توقع شما یک خیال و وهم بیش تر نخواهد بود.

باالخره بعد از دو هفته، تلفنش زنگ زد، صاحب ملک بود. به اون گفت: من نمی دونم چرا نامه شما دو

هفته روی میز من موند؟ دو نفر به همون قیمت 900 دالر مشتری دارم. اما چیزی تو نامه شما، مانع از

بستن قرار داد با اون ها میشه. می خوام با شما قرارداد ببندم به این شکل که هر سه ماه، شما

کارهاتون رو انجام می دید آهنربای پول پول پارتی

و اگه طبق قولتون عمل کردید من کرایه 000 دالر در ماه رو قبول می کنم. این

طوری بود که تونست رویاش رو به واقعیت تبدیل کنه. اون هم در شرایطی که با توجه به وضعیت مالی

اون این کار غیر ممکن به نظر می رسید.

نکته جالب این داستان این نیست که اون موفق به اجاره اون خونه شد و تونست تغییرش بده، بلکه نکته

که به شما نزدیک

ترند، یعنی رفیق صمیمی تون یا شریک زندگی و یا پدر و مادرتون. و آدم هایی که به شما نزدیک ترند

بیش تر مقاومت می کنند. قانون جذب پول مغناطیس پول

 

اغلب این سوال پیش میاد که اگه م راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

ن قانون جذب رو قبول کنم دوستام رو از دست میدم. درباره زندگی آهنربای پول پول پارتی

 

خودتون فکر کنید، شما االن که بزرگ شدید و پیشرفت کردید هنوز با دوستان سال اول ابتدایی معاشرت

دارید؟ به همین شکل که زندگی شما دگرگون می شه، روابط شما هم تغییر می کنه. شما به رشدتون

ادامه بدید، شما دوستان جدیدی به دست خواهید آورد و در جای جدیدی خواهید بود و با آدم های جالب

و جدیدی برخورد خواهید کرد. هرگز به خاطر جلب نظر دیگران رویاهای خودت رو نفروش. به روابط خود نگاه

می ده تغییر کردن چقدر سخته. شما نمی

تونید آدم ها رو عوض کنید پس خودتون رو تغییر بدید. باید این رو بدونید که بعضی مواقع حتی نزدیک ترین

افراد به ما هم به سختی باورمون می کنن. اون ها فکر می کنن شما قادر به انجام این کار نیستید و

استعداد انجام این کار رو ندارید چون موقعیت راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

شما در ذهن اون ها نمی گنجه. اون ها ممکنه روح شما رو

نبینن و قدرت درک شما رو نداشته باشن. اون ها فقط به شکل یک عکس به شما نگاه می کنن و دوست

دارن شما به همین شکل که هستید باقی بم قانون جذب پول مغناطیس پول

ونید. چرا که اون ها به این شکل دیدن شما عادت کردن.

همیشه می تونم رویای شخصی رو داشته باشیم که برای ما هر چی که بخواهیم فراهم کنه. بنابراین

داشتن دوستانی که این کار رو برای ما انجام بدن خیلی عالیه. اون ها می تونن مشاوران شما باشن

راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

عضوی از تیم رویایی شما که هر چی بگید به چشم هاتون خیره بشین و بگن: من تو رو باور می کنم. من

می دونم که تو از پس این کار بر میای. بعضی وقت ها درباره رویاهاتون با دیگران صحبت می کنید و به

شما میگن که خیلی مادی گرا شدی و همش دنبال پول و مسائل دنیوی هستی. شما این چیز ها رو

حتماً خواهید شنید. راهی برای فرار از این جمالت نیست و این جمالت شما رو آزار می ده. از گفتگو های

پوچ پرهیز کنید و خودتون رو با بحث ها ی جدی مشغول کنید. ذهن تون رو باز کنید و جایی برید که قبالً

نبودید. حرف های ما با شما در مورد مادی گرایی نیست در مورد روش تفکرتونه. شما می تونید اون ها

رو به کار بگیرید و بدون هیچ شک و تردیدی به همون ثروتی که می خواهید برسید. شما می تونید از این

درس ها در ه روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن قانون جذب پول مغناطیس پول

 

ر کاری استفاده کنید. اما این رو بدونید که این آموخته ها به شیوه تفکر شما بستگی داره.

شما می تونید آزادتر ،ثروتمندتر و شادتر باشید. آدم هایی که شما رو قبول ندارن وقتی آهنربای پول پول پارتی

موفقیت

های شما رو ببینن. عالقه مند میشن و از خودشون انتقاد میکنن و شما به راحتی با اون ها کنار خواهید

اومد. چرا که هر کسی حق داره اون طوری که دوست داره زندگی کنه. عمر زندگی کوتاه و می تونه با

شکوه و عالی باشه پس عالی بسازیدش و از موانع نترسید.

بعضی آدم ها اونقدر خوشحالند و اونقدر مثبت فکر می کنن که حتی اگر توی محیط تاریک هم قرار بگیرن

باز هم به پیشرفت خودشون ادامه میدن . شما اون ها رو می شناسید اون ها حتی با دشمنهای

خودشون هم خوش و بش می کنن. قانون جذب پول مغناطیس پول

 

اگر شما این رو بپذیرید که تغییر راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

سبب رشد آرمانی ما در زندگی می شه و به طور کامل شخصیت واقعی

خودمون رو درک کنیم، بنابراین تغییر دیگه چیزی نخواهد بود که بخواهیم با اون بجنگیم. انسان های زیادی

هستند که زندگی شون به طور کامل تحت تاثیر اتفاقات محیط اطرافشونه. راحت بودن در زندگی ساده به

باشید اما چیزی در عمق وجودتون میگه که حتماً می تونید.

وقتی میخواهید به چیزی برسید ، ذهن شما به هیچ روش نمی تونه بگه که شما نمی تونید. توانمندی

های شما بی نهایتند به جلو گام بردارید و روی خودتون سرمایه گذاری کنید. اونقدر پیش برید تا لحظه

موفقیت ر قانون جذب پول مغناطیس پول

و ببینید. اونجاست که رشد خودتون رو شاهد خواهید بود.

سفر صدها هزار کیلومتری به دور جهان با اولین قدم شروع می شه اولین قدم رو بردارید. اونوقت می

بینید که گام دوم برای شما آشکار می شه و بعد گام بعدی و قبل از این که متوجه بشید می بینید که

همه چیز عوض شده. آیا چیزی وجود نداره که شما دوست داشته باشید و بخواهید انجامش بدید؟

اگه ایده من واقعا آهنربای پول پول پارتی

بد باشه چی؟ پس می تونید به همین زندگی ای که دارید بچسبد و در درماندگی

مورد عالقه تون دست و پا بزنید . زندگی شما مال خودتونه. اما از سوی دیگه سرانجام یکنواختی زندگی

شما رو خسته می کنه و کم کم دلسرد و افسرده می شید و فکر کردن براتون دشوار می شه.

زیباترین احساسی که در اختیار داریم اینه که توانایی انتخاب داریم. “جی مارتین کوهه” در کتاب خودش

به نام “بزرگترین قدرت” می گه : باالترین قدرت و توانایی قدرت انتخابه . هر روز صبح که از خواب بیدار می

شیم، می تونیم اینگونه ذهنمون رو شکل بدیم که امروز یه روز عالی خواهد بود و همین طور هم می

شه.

وقتی بچه بودیم و راه رفتن رو یاد می گر فتم ، چندین بار زمین می خوردیم وقتی یه اسباب بازی تو اتاق

می دیدیم می خواستیم هر جور شده بهش برسیم، هر دفعه می افتادیم و دوباره بلند می شدیم ولی با

این وجود به این ف آهنربای پول پول پارتی

روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

کر نمی کردیم که دیگه نمی تونیم راه بریم. هیچ بچه ای اینطر فکر نمی کنه وما بزرگ

ترها با وجود این که خودمون رو از بچه ها باهوش تر می دونیم چنین نتیجه ای رو می گیریم . مثالً در

مسائل مالی شکست می خوردیم وبعد می گیم : دیگه در امور مالی ریسک نمی کنم. مهم اینه که ما

اهدافی قابل گسترش داشته باشیم ممکنه شکست بخوریم و ناامید بشیم. همه این ها قابل پذیر شه

اگه در طول مسیر درک کنیم که بخشی از یک موجودیت بسیار بزرگتر هستیم. در نتیجه نا امیدی های

کوچیک دیگه برامون اهمیتی نداره. اگه به زندگی موفق ترین آدم ها دقت کنیم . هم کسانی که امروز

زنده اند و هم اون ها یی که رفتن می بی راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

نیم که شکست بخشی از سفر زندگی اون ها بود. “هیال کردا

بینگن” بانویی که در قرن سیزدهم میالدی زندگی می کرد می گه: بهترین بخش زندگی اینه که : هر

کدوم از ما یاد بگیریم که روی لبه های سبز تغییراتمون زندگی کنیم. شما می تونید هر کاری رو برای دل

خودتون انجام بدید و این نه تنها دنبال کردن خوشبختیه، بلکه در حقیقت انجام کاریه که بهش عشق می

ورزید.

شما باید خودتون شکل زندگی تون رو انتخاب کنید. ما به دنیا اومدیم تا استعدادهامون رو شکوفا کنیم.

برای همین کارهایی رو انجام می دیم که دوست داریم و نشون می دیم که ما هم زندگی می کنیم. در

برای شما مهمه؟ این هفتاد و پنج درصد هدف شما از زندگی رو تشکیل

فعالیت روزانه چه چیزی واقعاً آهنربای پول پول پارتی

 

می ده. بهتری کاری که از عهده شما ساخته است چیه؟ ترکیب این دو بخشه که اهداف شما رو می

سازه. ی روزی توی جاده زندگی، شما با عالقه خودتون هم مسیر می شید. شما به این یقین می رسید

که می تونید کار رویایی خودتون رو انجام بدید. و این جاست که از زندگی لذت می برید.

آدم هایی رو می بینید که زندگی قانون جذب پول مغناطیس پول

براشون یکنواخت و تکراری به نظر میاد. با احتیاط امور خودشون رو می

گذرونن طوری که بی دردسر مرگشون فرا می رسه. تجسم کنید که دارید می میرید و کنار بستر شما

ارواح، رویاهاتون و استعدادهایی که در زندگی به شما داده شده بود و شما به هر دلیلی اون رویاهارو

دنبال نکردید و هرگز از اون استعدادها استفاده نکردید، همه باالی بستر مرگ شما ایستادن و با عصبانیت

و چشمان از حدقه در اومده به شما می گن: ما برای تو اومده بودیم. فقط تو می تونستی به ما حیات

ببخشی و االن باید همراه تو، برای همیشه بمیریم و از این دنیا بریم.

وقتی یک نفر منزویه و هیچ آهنربای پول پول پارتی

چیزی نمی تونه اون رو خوش حال کنه زندگی براش خیلی سخت می شه.

ما به یک قدرتی نیاز داریم که بتونه ما رو متحول کنه. تا بعد از اون آروم و قرار بگیریم باید قبل از هر کاری

به وجود خدا پی ببریم تا بتونیم بفهمیم که خدا چی می خواد به ما بگه؟ اون می خواد از طریق شما

صحبت کنه.

ثروتمندترین جاروی سیاره زمین قبرستونه. د روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

ر گورستان شما می تونید توانایی ه راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

ای بالقوه ای رو پیدا کنید

که امکان ظهور پیدا نکردن. کتاب هایی رو پیدا کنید که نوشته نشدند و موزیک هایی رو بیابید که هرگز

نواخته نشدن. ایده ها و فرصت های شغلی ای رو پیدا کنید که هیچ وقت امکان عملی شدن پیدا نکردند.

این زندگی شماست و می تونید هر ج راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

ور بخواهید انتخابش کنید. اما به شما می گم که مقدار زیادی

هیجان و لذت و

رسیدن به قانون جذب پول مغناطیس پول

 

رویاهاتون اینه که اون رو با بقیه در میان بگذارید اما واقعیت اینه که خیلی از ما این رو دوست نداریم بیایید

رور راست باشیم اگه من به شما رویام رو بگم شما ممکنه به من بخندید یا فکر کنید که ایده من احمقانه

ست. یا اینکه اون رو از من بدزید اما بزرگ ترین دلیلی که من با شما رویام رو درمیون نمی گذارم این که

ممکنه از من بخواهید درمورد اون کاری انجام بدم. آهنربای پول پول پارتی

 

اگر دنبال نتیجه می گردید باید از یک ضربه جانانه برای رسیدن به جواب کمک بگیرید. اما از کجا باید زمان

و پول و هزینه اون رو تامین کرد؟ یه تیم پشتیبان برای کمک به خودتون جمع کنید تیم پشتیبان گروهی از

مردم هستند که وقتی خسته و نا امید و افسرده اید به شما انرژی می دن. و مدام به شما می گن تو

می تونی، من به ت راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

و ایمان دارم. شیوه شماره یک برای کم کردن فشار و رسیدن سریع به رویا اینکه رویای

خودتون رو با دیگران میون بذارید. از راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

آدم های با تجربه استفاده کنید و اون ها رو به تیم پشتیبان خودتون

بسپارید. هر طور شده بپیداشون کنید و ازشون کمک بخواهید. راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

چیزی که در طول سال و به طور مکرر

کشف کردم اینه که هی آهنربای پول پول پارتی

چ کس دنبال این افراد موفق نمی ره و با اون ها مشورت نمی کنه. وحتی بعضی

ها از اون ها فاصله می گیرن جالب اینجاست که این افراد مشتاق کمک کردن به دیگران هستند.

ما باید یک گروه از هم فکر های نزدیک به هم داشته باشیم که بتونیم افکارمون رو با اون ها در میون

بگذاریم و از اون ها نظر بخواهیم. آدم هایی با ذهن های سفید، آدم هایی که همون طوری که به ما

کمک می کنن ما هم هر کاری از دستمون بر بیاد براشون انجام میدیم.

اما راز مو روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

فقیت اینه که بتونید رویا رو از شک و ترس جدا کنید. در انتها باید مشخص کنید که به کدومشون

متعهد هستید. من از این که شکست بخورم می ترسیدم غافل از این که همه آدم هایی که موفق شدن

و تونستن به رویاهای خودشون جامه عمل بپوشونن یک عمر شکست خوردن. ممکنه شما هم شنیده

آهنربای پول پول پارتی

آهنربای پول پول پارتی

 

چیزشون تکمیله و نیاز به کسی ندارن. اما من میدونم که همه

ما نیازمند کمک هستیم. چرا که گاهی امید به موفقیت رو از دست می دیم و یک سیستم حامی می

تونه دقیقاً در این مواقع ما رو از زمین بلند کنه. از جاتون بلند شین و شروع کنین. من همه چیزه زندگیم رو

دو سه بار ازدست دادم اما هرگز شکست زمین گیرم نکرد. از هر ده میلیونر، هشت نفرشون ورشکسته

بانکی بودن. شما هم می تونید دوباره از جا بلند شید

“بیلی جولی” سخنران موفقیت می گه: زمین خوردن به معنی خیز براداشتن برای سر پا ایستادن

دوباره هست. شما قدرت بلند شدن راه های ثروت اندوزی قانون جذب پول مغناطیس پول

 من می خواهم پولدارشوم

 

اگر شما باورتون در مورد پول رو عوض کرده باشید، خود به خود رفتار شما عوض می شه ودر جهت

کسب پول بیشتر شکل می گیره. آدم هایی که 00 میلیون دالر در سال درآمد دارن دلیلش اینه که 00

میلیون دالر در سال می خوان. دلیلش این نیست که اون ها روش به دست آوردن 00 میلیون دالر در سال

رو بلدن. آهنربای پول پول پارتی

 

این چیزی هست که االن می دونید. اطالعات شما چندین سال پیش در مورد اون ها کم بود. آگاه بودن

مهم ترین و بزرگ ترین مسئله ست. اگه بدونید چگونه توانایی های بالقوه تون رو به کار بگیرید زندگی

شما به سادگی روشن کردن کلید برق تغییر خواهد کرد. آگاهی خودتون رو از طریق خوندن و شنیدن

گسترش بدید. زندگی آدم هایی که تونستن پول دار بشن رو مطالعه کنید به روش زندگی اون ها دقت

کنید. منظور خونه و ماشبن نیست. چون اون ها شبیه خامه روی کیک هستن.

هر چیزی که به دست آوردید بعد از قانون جذب پول مغناطیس پول

مرگ شما به شخص دیگه ای می رسه اما چیزی که هستند

همیشه همراه شما خواهد بود . هیچ کس بهتر یا بدتر از شما نیست. ما واقعا ًً یکسان هستیم و اون

چه باید انجام بدیم اینه که واقعاً این موضوع رو درک کنیم. بی روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

نهایت ثروت در دنیا وجود داره واکثر مردم از

اون خبرندارن. اما این بی خبری مردم نباید باعث بشه که شما اون رو باور نکنید. آدم های ثروتمند باور

دارن که ثروت دنیا تمومی نداره. وقتی شما در اعماق خودتون فرو میرید و شروع می کنید به فکر کردن در

آرامش و با ا آهنربای پول پول پارتی

طمینان تصمیمات منطقی می گیرید و شروع به ریختن نقشه تغییر زندگی خود برای جایی

که می خواهید برید می کنید بعد چه اتفاقی می افته؟ از اونجایی که در این لحظه چیزی برای رسیدن

وجود داره شما شروع می کنید به تجربه کردن فصل ج راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

دیدی از زندگیتون. قانون جذب پول مغناطیس پول

 

فکر می کنم باید در مورد این موضوع بیشتر توضیح بدم. در به دست آوردن ثروت دنیا هیچ محدودیتی

از ایده ما خلق می شه و ایده ها هم بی نهایت

وجود نداره. دلیل ساده ش هم اینه که ثروت مستقیماً

هستند. زودتر تصمیم خودتون رو بگیرید و وارد بازی بشید. این بازی مرگ و زندگیه . از ریسک کردن و خطر

کردن نترسید. اگه زمین خوردید خوب بلند شید و دوباره شروع کنید. شکست بخشی از پیروزیه.

یکی از آثار مورد عالقه من روح توانگری اثر “توماس ترالده” اون می گه وقتی از بی کرانگی هستی چیزی

می گیریم نمی ترسیم که از سهم ما کم بیاد. من عاشق این جمله ام که می گه: نباید از خطر بترسیم

خطر واقعی وقتیه که به کم راضی بشیم و با نداری بسازیم. من می خوام بهتون بگم که االن وقت خطر

کردنه. قدمی به جلو بگذار و اهدافت رو دنبال کن. بدترین چیزی که می تونه برای شما اتفاق بیفته اینه

که ریسک نکنید. این بزرگترین خطر راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

ه.

و با اون

زندگی کردیم. نوع دیگه باور خرvc آهنربای پول پول پارتی

افاتیه: در این نوع باور، واحدهای احساسی با هم صحبت می کنند تا این

که چیزی رو باور کنند. چیزی که قبالً تجربه نشده که ما اسم این باور رو باور مصنوعی می گذاریم. و به

این ترتیب آدم های زیادی حتی قبل از این که رویاهای خودشون رو واقعی کنن با یقین صد در صد باور

دارن که از پس اون بر میان و دلی راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

لش اون گفتگویی هست که در درون با هم داشتند. درون شما چه چیز

دیگه ای وجود داره که بال استفاده رها شده و کائنات اصرار داره اون رو شکوفا کنه؟

تصویری کامالً روشن و واضح از اون چه می خواهید بسازید و این تصویر رو در درون خود نهادینه کنید.

چون که اون رو باید با احساس و هیجان کامالً مخلوط کنید و هنگامی که مطمئن شدید وقت اقدام فرا

رسیده یه ایده مثل صاعقه در ذهنتون ظاهر می شه. شما یک گام عملی بر می دارید و به هدف نزدیک

تر می شید. سپس بی اعتنا

کنی. کاری که تا به حال انجامش ندادی. امروز روزیه

که یا باید گسترش پیدا کنی یا کنار گذاشته بشی. خالق باشید و شر روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

وع کنید از خود پرسیدن که

استعدادها و توانایی هاتون به چه درد می خورن؟ اگه به جای چرا نمی تونم، روی چگونه می تونم

متمرکز بشید، خواهید دید که نه تنها کسب و کار شما رونق می گیره، بلکه کسانی که در تجارت با شما

هستند هم رشد خواهند کرد.

موفقیت و شکست شما در زندگی مستقیماً ائه می کنید. پس با کیفیت و کمیت خدماتی هست که ار

به خودتون نگاه قانون جذب پول مغناطیس پول

کنید و ببینید در چه حوزه هایی می خواهید درگیر بشید. بعد در ذهن خودتون تصمیم

بگیرید که خالق و سخت کوش و پایدار بشید و تا می توانید بیش تر از پ راه های ثروتمندشدن راه های ثروتمندشدن درایران

ولی که به دست میارید، خدمات

ارائه بدید. شما و صدها هزار نفر دیگه خودتون رو در موقعیت های مشابهی می بینید. چیزی که باید

مطمئن باشید اینه که تغییر اجتناب ناپذیره. روشی که با اون کار می کردید دیگه جواب نمی ده.

نقاط قوت شما چیه؟ استعدادهای شما کدومند؟ با همین امکاناتی که دارید، کاری که همین االن شروع

می کنید چی می تونه باشه؟ شاید محیط و شرایط شما اجازه ندن که تغییرات زیادی در زندگی شما

اتفاق بیفته.

باید در زندگی آدم های مثبت پیدا کنید . شرایط مثبت رو بیابید و محیط مثبت رو پیدا کنید. باید به آدم

هایی با ذهن و دلی شبیه به خود وصل بش راه های ثروت اندوزی من می خواهم پولدارشوم

ید، آدم هایی که باورشون دارید و به اون ها اطمینان دارید.

آدم هایی که در جهت رویاهاشون گام برمی دارن. آدم هایی که به یکدیگر امید و انرژی می بخشن. آدم

هایی که به شما کمک می کنن درهایی رو باز کنید که االن اون درها رو نمی بینید، آدم هایی که به شما

کمک می کنن به سطح باالتری از آگاهی دست پیدا کنید.

وقتی پول کافی به دست آوردی می تونی هر کاری بخ روش ثروت مندشدن راه های پولدارشدن

واهی انجام بدی و الزم نیست به کسی جواب

پس بدی. ثروت داشتن به شما آزادی کامل می ده. آزادی انتخاب و حاال شما هستید که تصمیم می

گیرید چطور پولتون رو خرج کنید. گذشته رو فراموش کنید به فکر آینده باشید.

ناپلئون هیل در کتاب »فکر کنید و ثروتمنتد شوید« به نکته بسیار مهمی اشاره می کنه، اون می گه: یه

فرد تحصیل کرده به خاطر وسعت اطالعات دانش یا اطالعات تخصصی ای که داره، الزاماً سواد الزم برای

کسب ثروت رو نداره یه فرد با سواد کسیه که به اندازه کافی ذهنش رو طوری ترتیب کرده که بتونه هر

چی که می خواد یا معادل اون رو به دست بیاره. بدون این که حق دیگران رو ضایع کنه.

سیستم آموزشی ما چیزی بیش تر از یک روش حفظ اطالعات نیست. من آدم های کمی رو دیدم که

فایده عدد »پی« رو در زندگی روزمره بدونن. بنابراین بدون پرسیدن سواالت کیفی، سیستم آموزشی

خودمون رو پاس کنیم. منظورم سواالتیه که انسان ها برای داشتن یک زندگی رضایتمندانه باید بپرسن.

شما دارای یک ذهن خودآکاه هستید. ضمیر هوشیار شما می تونه ایده های جدید ارائه بده. می تونه

اصول مطرحشده