دوره تخصصی کوچینگ ثروت

کوچینگ-ثروت-مرتضی-الهی-راز-رمز-پولدار-شدن
دوره تخصصی کوچینگ ثروتReviewed by مدیریت سایت on Oct 13Rating: 5.0

آیا علاقه‌مندید که مشکلات مالی شما از بین بروند؟

آیا می‌خواهید فقط در مدت یک سال موفق به ایجاد تغییرات چشمگیر مالی در زندگی‌تان شوید؟

آیا میدانید که بهترین و سریع‌ترین راه برای ثروتمند شدن کار کردن روی ذهن است؟

آیا می‌دانید با شناخت ضمیر ناخودآگاه و اصلاح باورهایتان، می‌توانید به ثروتی ماندگار برسید؟

آیا می‌دانید که با یادگیری این آموزش‌ها می‌توانید ضمیر ناخودآگاهتان را به ماشین پولسازی تبدیل کنید و بعد بنشینید و از نتایج متحیرکننده آن لذت ببرید؟

 چون کوچینگ ثروت فقط برای افزایش درآمد نیست! بلکه می‌تواند علاوه بر پول بیشتر، آرامش و خوشبختی شما را نیز بیشتر کند.

آیا شما هم این مشکلات مالی رو تجربه کردید؟

من زمانی بی‌پول بودم و علت بی‌پولیم رو شرایط بد اقتصادی، خانواده، کم شانسی، تورم، نداشتن سرمایه و … میدونستم.

من زمانی برای خودم شرکت داشتم و در اوج موفقیت ورشکست کردم و به امید پولدار شدن وارد کارهای زیادی شدم.

من زمانی برای گذروندن امورات زندگیم مجبور بودم که با 5 سال سابقه مهندسی تو آژانس کار کنم و با ماشینم مسافرکشی کنم.

من زمانی فکر میکردم که خدا منو فراموشم کرده و احساس می کردم که بدبخت ترین آدم روی زمینم!

من زمانی حتی برای اجاره کردن خونه ای کوچک هم پول نداشتم!

من زمانی بزرگترین آرزوم این بود که از شر بدهی هام خلاص بشم و پولم تا آخر ماه کفاف هزینه های ضروری زندگیم رو بده!

خدا رو هزاران مرتبه شکر اون دوران تلخ هم پشت سر شد و الان که به گذشتم نگاه می‌کنم می‌فهمم که چرا اون بلاها سرم می اومد، الان که با قوانین جهان هستی و مخصوصاً قانون جذب آشنا شدم، می‌فهمم که خودم عامل تمام بدبختی هام بودم نه هیچ چیز دیگه ای! قبولش خیلی سخته چون همه ما آدم‌ها دوست داریم که خودمون رو کنار بکشیم و تقصیر رو بندازیم گردن پدر و مادر، همسر، رئیس، دولت، جامعه و …

آیا از نداشتن پول کافی برای تأمین هزینه های زندگیتون خسته شدید؟

زندگی ایده آل شما ماهی چقدر خرج داره؟ آیا اصلاً الان پول کافی برای هزینه های زندگیتون دارید؟ آخرین باری که همسرتون برای خریدن چیزی از شما پول خواست و شما گفتید که پول ندارید کی بود؟ تا حالا چند بار بچتون تو خیابون گیر داده که براش فلان اسباب بازی رو بخرید و شما بخاطر نداشتن پول الکی بهونه آوردید و گفتید که بعداً برات میخرم؟!

شاید آرزوتون خلاص شدن از شر بدهی ها و دادن قرضها تون باشه! شاید نگران شهریه دانشگاه فرزندتون هستید. شاید بخاطر نداشتن پول کافی هنوز جرأت ازدواج کردن ندارید.

چند بار تا حالا دوستانتون شما رو دعوت به مسافرت کردند ولی بخاطر نداشتن پول کافی الکی بهونه آوردین و نتونستین که همراه اونها به گردش و تفریح برین؟

آخرین باری که یک ماشین قشنگ دیدید و آرزو کردین که ای کاش مال شما بود کی بود؟!

تا حالا به این موضوع فکر کردید که ذهن شما برای فقر برنامه‌ریزی شده یا جذب ثروت؟

من خودم از نزدیک تا حالا با میلیاردرهای زیادی برخورد داشتم، باور کنید که نه شاخ دارند و نه دم! تنها تفاوتشون با آدمهای معمولی اینه که اونها ذهنشون ثروتمنده و میتونند موقعیت های پولساز رو ببینند و ازش استفاده کنند؛ ولی آدم های متوسط و فقیر اجتماع از این نعمت گرانبها بی بهره هستند!

نکته اینجاست که آدمهای پولدار و ثروتمند بواسطه اصول و روشهایی که یادگرفتند ذهنشون ثروتمندشده و راه پول درآوردن رو یادگرفتند. حالا ممکنه اون آموزش‌ها رو از پدرشون یادگرفته باشند یا از صاحب کار قبلی که براش شاگردی می کردند، یا از شریک و همکار خوبی که داشتند، یا از یک دوست و رفیق قدیمی، یا با سعی و خطا و یا از هر شخص دیگه ای به اونها منتقل شده باشه یا اینکه از یک کتاب، فیلم و شاید هم از یک راهنما و مربی.

باید به شما بگم که تغییر عادت‌ها کار آسونی نیست، ولی اگه میخوای تو زندگیت یه پله بالاتر بری باید اراده رفتن و تلاش برای ترک کردن افکار قدیمی ذهنت و قبول کردن افکار جدید رو داشته باشی.

ثروتمندان ایران

برای آشنایی بیشتر با این افراد میتوانید روی اسم آنها کلیک کنید>>>خانم فاطمه مقیمی، آقای بابک بختیاری، آقای مرتضی سلطانی

77          77           77           77           77


افراد زیادی دوست دارند که ثروتمند شوند، اما موفق نمی شوند!

دوست خوبم به وضعیت موجودت و کمبودها و محدودیتهایی که الان داری نگاه نکن! باور کن که با همین شرایطی که الان داری میتونی در آینده یکی از میلیاردر های ایران بشی! میدونی چرا با این همه اطمینان حرف میزنم؟ چون براساس تحقیقات من بالای 70 درصد ثروتمندان، قبلاً از طبقه متوسط اجتماع بودند و چه بسا خیلی از اونها از فقر و بی‌پولی به ثروت های میلیاردی رسیدند. اگر اونها تونستند پس شما هم میتونید به همون ثروتها دست پیدا کنید بشرطی که بخواهید و اقدام کنید.

 

خواستنی که به اقدام و تلاش منجر نشه فقط یک آرزوی الکیه! مهم اقدام کردنه، البته اقدام کردن با ذهنیت ثروت و نه ذهنیت فقر! در دوره کوچینگ ثروت بیشتر با این موضوع آشنا میشید. افراد زیادی دارند صبح تا شب برای پولدار شدن تلاش میکنند، اما چون ذهنیت فقر دارند هیچ وقت به هیچ جا نمی رسند و مثل اینه که دارند روی تردمیل میدوند …

دوره کوچینگ ثروت برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دوست دارند بدون تلاش فیزیکی زیاد و با استفاده از توانایی ها و استعدادهای درونی خودشون کسب درآمد کنند.

افرادی که از پایین بودن درآمدشون خسته شدند و دوست دارند یک جهش مالی بزرگ رو تو زندگیشون تجربه کنند.

افرادی که بارها برای پولدار شدن تلاش کردند ولی در نهایت شکست خوردند و نتونستند به ثروت دلخواهشون برسند.

افرادی که مسئولیت پذیر هستند و دلشون میخواد رفاه و آسایش و تأمین آینده مالی خانواده شون رو تضمین کنند.

افرادی که به دنبال یادگیری “علم ثروتمند شدن “هستند.

افرادی که علیرغم درآمد بالا، برای خودشون محدودیتی قائل نیستند و باز هم به دنبال داشتن ثروت بیشتر هستند.

افرادی که برای علم و تجربه ارزش قائلند و میخواهند از تجربه و دانش افراد موفق و پولدار استفاده کنند.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست و بهتراست که شرکت نکنند؟

افرادی که راه پولدار شدن رو تلاش شبانه روزی و زیاد کار کردن و خساست میدونند.

افرادی که فقط به امید برنده شدن در قرعه‌کشی‌های بانک هستند و خودشون رو ناتوان از تغییر شرایط زندگی می دونند.

افرادی که می‌خواهند یک شبه پولدار بشن و حوصله آموزش دیدن و انجام تمرینات و اجرای ایده ها رو ندارند.

افرادی که فکر می‌کنند همه چیز رو می دونند و نیازی به یادگیری مطالب جدیدتر ندارند.

افرادی که وضعیت زندگیشون رو تقدیر و سرنوشت تغییر ناپذیر میدونند. (در کتاب “شما هم می توانید پولدار شوید” درباره این موضوع کامل توضیح داده شده است.)

افرادی که برای تغییر شرایط مالی شون وقت ندارند و سرشون خیلی شلوغه و همیشه بدنبال یک فرصت مناسب هستند که البته هیچ وقت فراهم نمیشه! 


چگونه پولدار شویم

 برای تست شخصیت مالی خودتان اینجا کلیک کنید

 

 


6 بهانه رایج برای شرکت نکردن در این دوره

۱. وقت ندارم در این دوره شرکت کنم!

اگر پر مشغله هستید و وقت ندارید در دوره شرکت کنید، همین موضوع نشون میده که باید در روش زندگی تون تغییراتی ایجاد کنید. زمانی روکه برای این دوره صرف می‌کنید هم بازگشت مالی بالایی براتون داره و هم بازگشت زمانی. شما با یاد گیری این اصول و قوانین می‌تونید بعداً ساعت‌هایی زیادی رو در وقتتون صرفه‌جویی کنید. پیشنهاد می‌کنم که داستان تیز کردن اره را حتماً بخونید. این آموزش‌ها پر از ایده های درآمدزا و فرصت های پولسازه که ذهنتون رو باز میکنه.

۲. مطمئن نیستم که مطالب دوره کاربردی و بدرد بخور باشه!

پاکسازی باورها و افکارتون رو به من بسپرید! چون من سالهاست که دارم در حوزه ثروت و موفقیت مالی تحقیق و مطالعه می کنم. مطمئن باشید که میتونم به شما کمک کنم تا الگوهای ذهنی معیوب و”باورهای ضد ثروت”ذهنتون رو شناسایی کنید و با کمک تمریناتی که به شما ارائه میدم میتونید “باور های ثروت ساز” رو در ذهنتون پرورش بدید، تا شما هم بتونید مثل ثروتمندان فکر کنید، تصمیم بگیرید، اقدام کنید و در نهایت مثل ثروتمندان نتیجه بگیرید و ثروتمند بشید.

مطالبی که در دوره کوچینگ ثروت به شما آموزش داده می شه تلفیقی از تحقیقات و تجربیات من در این زمینه هست. من در این سال‌ها کتاب‌های زیادی رو مطالعه کردم و از دوره‌ها و اکثر محصولات آموزشی که در زمینه موفقیت مالی بوده رو استفاده کردم و در دوره‌های آموزشی اکثراساتید بزرگ کشور شرکت کردم و هنوز هم سعی می کنم که اطلاعاتم رو به روز کنم و هر ماه برای یادگیری و آموزش خودم وقت میگذارم و هزینه می کنم.

من سعی کردم که دوره کوچینگ ثروت یک دوره کامل و جامع باشه و به همین خاطر سعی کردم تمامی چیز هایی رو که خودم یاد گرفتم و درکشون کردم رو در این دوره بیان کنم. مطالبی که می تونم ادعا کنم که تا حالا هیچ جای دیگری اونها رو نشنیدید.

من اطمینان دارم که این آموزش‌ها میتونه زندگی افراد رو متحول کنه همانطوری که بسیاری از شرکت‌کنندگان این دوره تونستند در زندگیشون تغییر ایجاد کنند و درآمدشون رو افزایش بدهند و این نشون دهنده کاربردی بودن مطالب بیان شده در این دوره است. البته مصاحبه‌هایی که روی سایت قرار داده شده شاید مشتی نمونه خروار باشه ولی بیان کننده این موضوع هست که اگر این افراد تونستند پس شما هم میتونید!

۳. برای پولدار شدن باید رفت و کار کرد و تجربه کسب کرد، با این حرفها کسی پولدار نمیشه!

بدست آوردن تجربه خیلی مهمه اما کم نیستند افرادی که سالهاست دارند شغلها و کارهای مختلف رو تجربه می‌کنند ولی هنوز نتونستند که تغییری در زندگیشون ایجاد کنند، به نظر شما مشکل کجاست؟ اگر قرار به کار کردن بود که همه مردم دارند کار می‌کنند، پس چرا پولدار نمیشند؟!

خیلی از مردم هر سال در حال تغییرشغل هستند به امید اینکه درآمدشون بیشتر بشه. دقیقا مثل کشاورزی که هر سال در حال امتحان کردن یک محصول جدید هست و متأسفانه هر سال محصولش یا آفت میزنه یا کم بارمیده. اون کشاورز بجای خسته کردن خودش باید از خاک مزرعش نمونه برداری کنه و ببره آزمایشگاه و ببینه که مشکل خاک مزرعش چیه؟ در این دوره شما میتونید خاک مزرعه ذهنتون رو بررسی کنید و با شناسایی و از بین بردن یکسری باورهای محدود کننده، درآمد شما افزایش پیدا میکنه.

این دوره آموزشی برای همه مردم نیست! بلکه برای افرادی است که می‌خواهند با کار کردن روی ذهنشان، درآمدشان را افزایش دهند.

اگر به اطراف خودتون نگاهی بکنید میبینید که آدمهای موفق و پولدار درآمدشون بخاطر زیاد کار کردن نیست. اونها بیشتر از اینکه کار فیزیکی انجام بدهند، کار ذهنی انجام میدهند و همیشه یک شعار دارند: برای پول درآوردن بجای بازو از ذهنت استفاده کن!

دوست خوبم من آمادم که در یک دوره 3 ماهه بهت کمک کنم تا ذهنت رو تمرین بدی و تقویت کنی تا بتونی ازش برای داشتن درآمد بیشتر، پول بیشتر، آرامش بیشتر، و ساختن یک زندگی بهتر استفاده کنی.

۴. من فقط دوست دارم در دوره‌های حضوری شرکت کنم تا بتونم سؤالاتم رو بپرسم!

تا به امروز چندین مرحله از این دوره بصورت حضوری برگزار شد اما با توجه به اینکه جلسات پشت سر هم بود و من مجبور بودم ظرف مدت کوتاهی این مطالب رو آموزش بدم، احساس کردم که بدلیل فشرده بودن دوره‌های حضوری بازدهی افراد کم میشه و راندمانشون افت میکنه و فرصت هضم مطالب رو ندارند. به همین دلیل تصمیم گرفتم که از این به بعد فقط این دوره رو بصورت غیر حضوری ارائه بدم.

به نظر من این آموزش‌ها زمانی تاثیرگذارتر میشه که شرکت کننده ها بعد از دیدن فایل های هر جلسه، تمرینات مربوط به اون جلسه رو در طول هفته انجام بدهند و همچنین در طول هفته فایل های صوتی جلسات رو هم گوش بدهند تا این مطالب وارد ضمیر ناخودآگاهشون بشه.

مطمئناً سود برگزاری دوره حضوری به دلیل هزینه بیشتر ثبت نام نسبت به دوره های غیرحضوری خیلی بیشتر بود ولی هدف من موفقیت و نتیجه گرفتن افراد شرکت کننده هست نه صرفاً سود بیشتر برای خودم. چون من زمانی سود می‌کنم که شرکت‌کنندگان نتیجه مالی بگیرند، اون موقع خودشون ما رو به دوستان و اطرافیانشون معرفی می‌کنند. این برای من بهترین سود و ارزشمندترین تبلیغه! شاید شما هم از طریق دوستانتون با ما آشنا شده باشید.

البته این نکته رو باید به شما یادآور بشم که شما با شرکت در دوره غیرحضوری ساعت‌ها در رفت و آمد و وقتتون صرفه‌جویی می‌کنید. در ضمن اگر قسمتی رو متوجه نشدید میتونید بارها و بارها فیلم دوره رو ببینید.

دوست عزیز! اصلاً نگران نباشید. چون گروه آموزشی الهی در کنار شماست. در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید تا همکاران ما با خوشرویی به تمام پرسش‌های شما پاسخ بدهند.

همچنین می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ همین صفحه سؤالات خودتان را بنویسید تا به‌طور کامل پاسخ داده شود.

۵. من همین الان هم پولدارم و از درآمدم راضی هستم!

شاید شما در حال حاضر به درآمد فعلیتون راضی باشید ولی باید به شما بگم که اگر شما هنوز درآمدتون به اندازه آقای عسگر اولادی نیست، اگر درآمدتون هنوز به اندازه آقای احد عظیم زاده نیست، اگر ثروتتون هنوز به اندازه خانم فاطمه مقیمی نیست، اگر هنوز درآمدتون به اندازه آقای بیل گیتس نیست، یعنی شما هنوز نتونستید از پتانسیل های ذهنیتون بطور کامل استفاده کنید!

مطمئناً شما هم توی ذهنتون یکسری باورهای محدود کننده دارید که جلوی رشد و پیشرفتتون رو گرفته و نمیگذاره درآمدتون بیشتر از درآمد فعلیتون که هست بشه. با تکرار این آموزش ها، ضمیر ناخودآگاه شما که تا به امروز با اطلاعات محدود کننده اش مانع پیشرفت مالی شما شده بود، خودش به کمکتون میاد و باورهای ثروتساز در ذهن شما ریشه دارتر خواهد شد.

6. الان برای خریدن این محصول پول ندارم!

بعضی از مردم فقط آرزوی ثروتمندشدن رو دارند و حاضر نیستند که برای تحقق آرزوهاشون پول خرج کنند و وقت بگذارند چون احساس می‌کنند که اینکار جزء اولویت های ضروری زندگیشون نیست و هنوز وقتش نیست چون فعلاً هزینه ها و خرج های واجبتر از این دارند!

از شما میخوام کمی درباره اولویت های زندگیتون فکر کنید، یادگیری اصول مالی چقدر برای شما مهمه؟ آیا برای پولدارشدن و رسیدن به استقلال مالی واقعاً تصمیمتون رو گرفتید و حاضرید که برای اینکار سرمایه گذاری کنید و از اون مهمتر وقت بگذارید؟

شما تا به امروز پولهای زیادی رو برای خریدن کفش و لباس خرج کردید، اما این بار تصمیم بگیرید این پول رو روی ذهنتون سرمایه گذاری کنید! من به شما قول میدم که تا آخر عمرتون از بزرگترین سرمایه گذاری زندگیتون پشیمون نخواهید شد!

موفقیت-مالی

آقای اسدالله عسگر اولادی یکی از موفق ترین میلیاردرهای ایران

77          77           77           77           77

آیا دوست دارید یک ماشین مدل بالا و خونه بزرگ داشته باشید؟

دوست خوبم حد رؤیاهات چقدره؟ تا حالا به این فکر کردی که اگه وضعیت مالیت حسابی روبراه بود دوست داشتی چه ماشینی داشته باشی؟ اگر پول کافی داشتی دوست داشتی که خونت چند متری باشه؟ کجای شهر باشه؟ شاید باخودت بگی که ای بابا این حرفها چیه، این خیالبافی ها بی فایده هست و آدم باید واقع بین باشه!

دوست خوبم نگاه به شرایط و وضعیت فعلی زندگیت نکن، آینده اتفاقات و شرایط خودش رو میاره! وضعیت امروز زندگی تو نتیجه طرز فکر و باورهای قدیم شماست. اگر از وضعیت الانت راضی نیستی میتونی با کار کردن روی ذهنت، طرز فکرت و باورهات رو عوض کنی و اون موقع بهت قول میدم که شرایط آینده خیلی خیلی متفاوت تر از امروز باشه. بشرطی که قبول کنی که با من همراه بشی و تمریناتی رو که ازت میخوام انجام بدی.

 


برای دانلود رایگان کلیک کنید.

دیدن این کلیپ فوق العاده تاثیر گذار را از دست ندهید !!!

 

 


آیا شما هم دوست دارید تا با استفاده از توانایی ها و استعدادهای درونی تون کسب درآمد کنید؟

خیلی از افرادی که برای مشاوره به من مراجعه می‌کنند یک مشکل مشترک دارند، اونها از کارشون و شغلشون راضی نیستند و خودشون هم نمی دونند که به چه شغل و حرفه ای علاقه دارند و به همین خاطر سال‌ها از این شاخه به اون شاخه میپرند و عمرشون رو هدر میدهند. نمی دونند که سراغ چه کاری باید بروند که هم براشون لذت بخش باشه و هم بتونه پولدارشون کنه؟!

در دوره کوچینگ ثروت تکنیک هایی برای شناسایی توانایی ها و استعداد ها و همچنین یک تکنیک فوق العاده عالی برای کشف شغل مورد علاقه به شما آموزش داده میشه که خودتون بتونید براساس توانایی ها و علایق قلبیتون بهترین انتخاب رو بکنید و راه و مسیر درآمدتون رو پیدا کنید و در شغلی وارد بشید که هر روز از انجامش لذت ببرید و بتونه شما رو به اهداف و آرزوهاتون برسونه.

چه کسی گفته افرادی که تحصیلات دانشگاهی و یا سرمایه زیاد ندارند نمی توانند پولدار بشوند؟

متأسفانه این طرز فکر اشتباه در جامعه ما رایجه و جلوی رشد خیلی از مردم رو گرفته، شاید با خودتون بگید که اینها جزء واقعیت های زندگی هستند. صد درصد حق باشماست اینها واقعیت های زندگی افرادی هست که اینها رو باور کردند، اما بسیارند افرادی که بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی و بدون داشتن سرمایه زیاد تونستند به موفقیت های بزرگ مالی دست پیدا کنند. میدونید علت موفقیتشون چی هست؟ بله اونها طرز فکری متفاوت از اجتماع دارند. در این دوره شما یاد می گیرید که چگونه با تغییر طرز فکرتون، شرایط متفاوتی رو تجربه کنید. اصلاً مهم نیست که تحصیلات دانشگاهی داشته باشید یا نداشته باشید، اصلاً مهم نیست که سرمایه برای شروع کار داشته باشید یا نداشته باشید، اما خیلی مهمه که “ذهنیت ثروتمند” داشته باشید چون اساسی ترین مورد برای “پولدارشدن” است!

آیا به نظر شما کسب درآمد راحت و سریع و میلیاردر شدن در جوانی اشکالی دارد؟

من خودم عقیده دارم که آدم باید تلاش کنه که در جوونی پولدار بشه تا بتونه از زندگی بیشتر لذت ببره، قطعاً شما هم همین عقیده رو دارید چون شور و هیجان جوونی با پول، خیلی بیشتر و لذت بخش تر میشه!

البته این دلیل نمیشه که افرادی که سن بالایی دارند دیگه از پولدار شدن ناامید بشوند. ثروت اگر در 90 سالگی هم بدست بیاد باز مایه آرامش و آسایش و امنیت خاطره و زندگی رو آسون و لذت بخش تر میکنه. اگر اصول رو رعایت کنید تو جوونی میتونید ثروتمند بشید!

آیا لیاقت شما همین شرایطی هست که الان دارید؟

دوست خوبم من فکر نمی کنم که به شرایط و وضعیت الانت راضی باشی چون اگر اینطور بود شما الان در این سایت نبودی. تا حالا شده که به زندگی اطرافیانت نگاه کنی و با خودت بگی که چرا اونها زندگیشون از من بهتره، شاید یه ذره بهشون حسودی کردی و با خودت گفتی خدایا لیاقت من بیشتر از این حرفهاست، پس چرا …

دوست خوبم اگر فکر میکنی که لیاقتت خیلی بیشتر از اینهاست، پس تصمیم بگیر و فایل های دوره کوچینگ ثروت رو با دقت نگاه کن و خودت رو مقید کن که تمریناتش رو انجام بدی. بهت قول میدم که در کمتر از یک سال نتایج فوق العاده ای بگیری و در آینده حسرت بخوری که ایکاش زودتر با این اصول و قوانین آشنا میشدی! 

قرار است در این دوره چه چیزی یاد بگیرید؟

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور” الگوهای ذهنی فقر” را در ذهنتان شناسایی کنید و برای از بین بردن آن اقدام کنید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور” الگوهای ذهنی ثروت” را در ذهنتان بارگزاری کنید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور با پول رفتار کنید که خودش به دنبال شما بیاید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور بر ترس خود غلبه کنید و بیشتر از آن چیزی که هم اکنون دارید بدست آورید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور بر خرج کردن هیجانی و احساسی غلبه کنید و پس انداز بیشتری داشته باشید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور فرصتهای پولساز  را در اطرافتان شناسایی کرده و از آن ها بهره ببرید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور در شغل دلخواهتان ثروتمند شوید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور ذهنتان را برای جذب ثروت بیشتر بارگزاری کنید و ترموستات مالی خود را هرماه بالاتر ببرید.

در دوره کوچینگ ثروت شما با اسرار زندگی ثروتمندان آشنا خواهید شد و با بکارگیری آنها شما هم به جمع آنها خواهید پیوست.

در دوره کوچینگ ثروت روش هایی را یاد می گیرید که بسیاری از ثروتمندان با استفاده از همین روش ها به موفقیت و ثروت رسیده اند.

در دوره کوچینگ ثروت اصولی را می آموزید که با رعایت آنها در هر کار و معامله ای وارد شوید سود می کنید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور مثل ثروتمندان فکر کنید، تصمیم بگیرید، عمل کنید و شما هم مانند آنها نتیجه بگیرید!

77          77           77           77           77


برای دانلود رایگان قسمتهایی از دوره کوچینگ ثروت بر روی عکس های زیر کلیک کنید.

فرصت-های-پولساز-ایران-موفقیت-مالی-کوچینگ-ثروت -      1کوچینگ-ثروت-مرتضی-الهی-موفقیت-مالی-روانشناسی-ثروت      قنون-جذب-در-قرآن - کوچینگ ثروت-موفقیت مالی

فکر کردن کافیه! تغییرات سرنوشت ساز رو  زودتر شروع کن!

تا حالا چند بار شده که بخوای زندگیت رو “تغییر” بدی و یه صدایی تو ذهنت گفته: بذار برای بعد! آخه الان وقت نداری، الان که سرت خیلی شلوغه، بذار سر فرصت که قشنگ یاد بگیری، از اول هفته بعد، از اول ماه دیگه…

دوست خوبم اینها زمزمه ضمیر ناخودآگاهته که داره سعی میکنه که شما رو در شرایط امن موجود نگه داره و نگذاره که تو زندگیت “تغییر” ایجاد کنی! تو این دوره شما با قدرت ضمیر ناخودآگاه و کارکردش بیشتر آشنا میشید.

“تغییر “برای همه سخته چون نگران این هستند که نکنه شرایط بدتر از قبل بشه، اما من از شما یک سؤال دارم:

گذروندن دوره کوچینگ ثروت و یادگیری مطالب جدید چه ضرری میتونه برای شما داشته باشه؟ چه ریسکی برای شما داره؟ آیا سرمایتون رو از دست میدید؟ آیا خسارت میبینید؟

در این دوره مالی قراره که شما با اصول و قوانین جهانی ثروت آشنا بشید و مطمئناً بعد از آگاهی از این مطالب و یادگیری این اصول هیچ وقت تا آخر عمرتون بی‌پول نمیشید، چون شما قراره که با پول دوست بشید، و وقتی هم که باهاش دوست شدید تا آخر عمرتون، پول همیشه همراه و یاور شما خواهد بود و دیگه بعد از این هیچ وقت بی‌پول نمی مونید.

اگر تمرینات این دوره را کامل و درست انجام بدهید، در کمتر از یک سال درآمدتان افزایش خواهد داشت.

علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد …

– اگر همسر و یا فرزندتون از شما درخواست چیزی کنه و شما پول کافی برای خرید اون نداشته باشید خجالت زده میشید؟

– اگر نتونید یک خونه بخرید و تا آخر عمر مجبور به اجاره نشینی باشید، چه اتفاقی ممکنه بیفته؟!

– اگر همسر و یا فرزندتون بیمار بشه و شما پول کافی برای درمانش نداشته باشید چه اتفاقی ممکنه بیفته؟!

– اگر به هر دلیلی دیگه نتونید کار کنید، آیا به اندازه کافی پول دارید که تا آخر عمرتون نگران نباشید؟

– اگر نتونید به استقلال مالی برسید و به خاطر کار زیاد کمتر در کنار خانواد تون باشید، چه اتفاقاتی ممکنه بیفته؟!

– آیا دوست ندارید تا درآمد بیشتری داشته باشید و بتونید رفاه بیشتری رو برای خانواده تون فراهم کنید؟

– آیا دوست ندارید در جوانی به اهداف و آرزوهاتون دست پیدا کنید؟

 

دوره-تخصصی-کوچینک-ثروت-مرتضی-الهی3
77          77           77           77           77


در ادامه بخوانید:

 مقالات موفقیت
 تست شخصیت شناسی مالی
 قسمتی از جلسه اول دوره تخصصی کوچینگ ثروت
 فرصت های پولساز در ایران – قسمتی از جلسه 12دوره کوچینگ ثروت
 بررسی قانون جذب از دیدگاه قرآن – قسمتی از جلسه 5دوره کوچینگ ثروت
 دانلود رایگان فایل های آموزشی
 فایل های هیپنوتراپی پنهان
 دانلود رایگان فایل های انگیزشی
 بیزینس کوچینگ، اسرار کسب و کارهای پولساز
 کوچینگ شغلی، اسرار موفقیت شغلی برای کارمندان و حقوق بگیران

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (168)

 1. asmar1365@jamel.com :

  سلام اقای الهی دلفان پاکاری هستم من به اندازه کافی وجه ندارم که دوره را خریداری کنم مطالب داخل تلگرام وسایر کتب که میتونم رایگان دانلود کنم مفید وجوابگو هستش ممنون درپناه الله.

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   سلام جناب پاکاری
   بله. در حقیقت همین مورد رو باید انجام بدید. ابتدا با فایل های رایگان شروع کنید و ان شاءلله در مراحل بعدی برای خرید دوره اقدام کنید.
   با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

    
 2. asmar1365@jamel.com :

  سلام اقای الهی من دلفان پاکاری هستم۳۰ سالمه دیپلم کارودانشوشغلم بعداز چندین کار ومشقت فراوان خداروشکر الان جوشکار شیروانی هستم از ۳۵هزار شروع کردم که هیچی بلد نبودم الان۶۰تومان می گیرم ۳ساله با برادرزنم کار می کنم اون به من کار یاد داد وبیشتر از کار بعضی وقتا پول زیادتر میده چند وقتی میشه از طریق اینترنت با شما اشنا شدم حرف شما به من روحیه داد کمی فکر کردم گفتم وقتشه تغییر کنم الان برای اینده هدف تعیین کردم که قبلا کامل بی هدف بودم از رفتارم وحرفام خانومم متوجه شده که من یه چیزم شده میگه قبلا هرچی میگفتی ندارم بود الان میگی میخرم بهش فکر میکنم نکنه گنج پیدا کردی گفتم اره اقای الهی گفت کی گفتم طرز فکرم عوض کردم حالا ایده به ذهنم میاد اما اهرم ندارم درامدم کفاف روزمره وکرایه خونست صبرم کمه اما هرچی باشه باید به واسطه پیشرفت فکر کنم تا به ماشین ۲۰۶سفید وخرید طلای همسرم که با اشتباهتم ازش گرفته بودم فکر میکنم میخواشتم نظر شما درمورد این وعض بدونم درپناه الله .

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   سلام دوست عزیز
   از لطف شما ممنونم ، بله کاملا درست فهمیدید همه چیز از ذهن و طرز فکر آدم شروع میشه و تازمانی که آدم نتونه طرز فکرش و باورهاش رو عوش کنه، هر روز همون اتفاقات همیشگی و هر ماه همون مقدار پول قبلی رو تجربه میکنه. همین که بدنبال تغییر هستید و باور کردید که میتونید شرایط مالی تون رو تغییر بدید قدم اوله که خیلی مهمه. مطمئن باشید که اگر شما وضعیت مالی تون بهتر بشه اولین کسی که خوشحال میشه خداونده!! پس شک نکنید که خودش کمکتون میکنه و باید قدم به قدم جلو برید و ناامید نشید. پیشنهاد میکنم حوصله کنید و مقاله های سایت رو بخونید و از مطالب استفاده کنید. وضعیت الان شما بخاطر طرز فکر چندسال و چند ماه پیش شماست، پس از همین الان شروع کنید تا در هفته ها و ماه های آینده شاهد تغییراتی توی زندگیتون باشید.
   با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

    
 3. sasanzpmc61 :

  سلام
  مرسی از سایت خوبتان
  من سه دوره کوچینگ ثروت ، کسب و کار ، بیزنس کوچینگ را میخام باهم تهیه کنم که از تخفیف استفاده کنم روهم رفته چقد باید بپردازم.
  بازم ممنونم

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام دوست عزیز
   لطفا با شماره های دفتر تماس بگیرید تا همکارانمون راهنمایی تون کنند.
   موفق باشید.

    
 4. علی روشنی :

  سلام اگر ترمز دستی ماشینتان دست همسفرتان که کنارتان نشسته است باشد و او باکشیدن بی مورد باعث شود سرعت کافی نگیرید باید چه کرد.

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   سلام دوست عزیز
   از لطف شما سپاسگزارم .یکی از نکات اولیه و بسیار مهم در مسیر ثروت این هست که باور کنید که هیچ کس غیر از شما مسئول سرنوشت و نتایج زندگی شما نیست. در طول دوره راجع به این موضوع صحبت شده و مطمئنم که وقتی که این دوره رو به پایان برسونید قطعا همین عقیده رو پیدا میکنید و به این نتیجه و باور میرسید.
   منتظر خبرهای خوب و نتایج عالی شما هستیم
   شاد و پیروز باشید

    
 5. علی روشنی :

  سلام بر اقای الهی وهمکارانش شما کاری کردید کارستان واقعا خسته نباشید وخدا قوت به گروه پر کارتان .من سه سال است که کتبهای زیادی در مورد توانگری مطالعه نموده ام ولی دوره کوچینگ ثروت چیز دیگری است .به همه دوستان سفارش میکنم این فرصت را دست ندهید

   
 6. mehdi-63 :

  سلام خسته نباشید
  یه سوال داشتم میخواستم بدونم در مورد هدف گذاری وبرنامه ریزی برای رسیدن به آن در داخل دوره کوچینگ ثروت صحبت شده یا اینکه در کارگاه هدف گذاری به این موضوع پرداخته شده ؟
  با تشکر

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   با سلام
   به طور خلاصه و مرتبط با موضوعات کوچینگ ثروت توضیح داده شده ولی به طور کامل در کارگاه هدفگذاری بیان شده است.

    
   • mehdi-63 :

    سلام
    من دوره کوچینگ ثروت را خریداری کردم و در حال حاظر هفته دوم هستم با توجه به اهمیت هدف گذاری در زندگی میخواستم راهنمایی کنید که استفاده از کارگاه هدف گذاری در حین کارگاه کوچینگ ثروت موردی ندارد ؟
    یا اینکه بهتر بعد از پایان دوره کوچینگ ثروت دوره هدف گذاری را شروع کنم؟

     
    • مدیریت سایت
     مدیریت سایت :

     سلام خدمت شما
     بله میتونید همزمان استفاده کنید و موردی نداره