فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان پیدا کردن شغل رؤیایی و ارتقای شغلی

پیدا-کردن-شغل-رویایی-صفحه-محصول

آیا می‌دانستید در تمام فعالیت‌های مربوط به مغز شما، اصلاح الگوهای ضمیر ناخودآگاه بیشترین تأثیر را در موفقیت تان دارد؟

هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای تحقق اهداف و آرزوهای شماست!

با فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان، بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!

استفاده از فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!


آیا احساس می کنید که استعدادهای شما در شغل فعلی تان مورد استفاده قرار نمی گیرند؟

آیا دوست دارید که مهارت های خودتان را در محل کار آنگونه که هست به نمایش بگذارید؟

آیا شما از شغلی که در خور استعدادها و توانایی های شما نیست خسته شده اید؟


هیپنوتیزم پنهان چیست و چگونه عمل می کند؟

با قاطعیت تمام می توان گفت که قدرت واقعی شما در استفاده از ضمیر ناخودآگاه شماست و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

شاید بتوان گفت که ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش خود هیپنوتیزم پنهان است که به نوعی هیپنوتراپی محسوب می شود. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.
این عبارات تأکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.
برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه ریزی می شود و در نتیجه واقعیت های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با ضمیر ناخودآگاه و هیپنوتیزم اینجا کلیک کنید و مقاله های مربوط به آن را بخوانید.


موفقیت شغلی

به دنبال علایقتان بروید!

اگر شما در حال خواندن این صفحه هستید به این معناست که شما مسئولیت زندگی تان را قبول کرده اید و می خواهید علاوه بر داشتن شغلی پر درآمد، شغلی داشته باشید که از انجام آن لذت ببرید چون شما به دنبال هدفتان هستید و می خواهید که استعدادهای ذاتی تان را آشکار کنید و فردی منحصر به فرد باشید.
شما دریافته اید که کار کردن از صبح تا شب بدون رضایت قلبی و علاقه تا زمان بازنشستگی مناسب شما نیست و شما این اتفاق را دوست ندارید و این فکر شما را به اینجا کشانده است تا برای تغییر شرایط شغلی تان اقدام کنید.
البته این نکته را بخاطر داشته باشید که هیچ وقت نباید خودتان را به یک شغل محدود کنید. اجازه دهید با فرکانس هایی که به جهان هستی ارسال میکنید، کائنات شغلی که مناسب شماست را به شما برساند. خیلی مهم است که شما روی اهداف و شغلی که دوست دارید داشته باشید تمرکز کنید.

تنظیمات ذهنتان را تغییر دهید!

گوش دادن به این فایل صوتی به شما کمک می کند تا شرایط شغلی تان را تغییر دهید و پیشرفت کنید و خواسته هایتان را به ناخودآگاهتان منتقل نمایید تا بتوانید فرصت های جدید را دریافت کنید.
گوش دادن به این فایل صوتی الگوهای ذهنی شما را درباره توانایی ها و استعدادهایتان تغییر میدهد و کمک میکند شما خواسته های قلبی خودتان را کشف کنید. که در نهایت باعث میشود که شما احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید.

گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان پیداکردن شغل رویایی نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

تقویت ذهن برای افزایش اعتماد به نفس در محل کار

فراهم شدن شرایطی برای معرفی خود به دیگران

داشتن رابطه خوب با همکاران و رئیس

داشتن عزت و احترام در محل کار و قدردانی ازشما

پیدا کردن شغل مورد علاقه و یا تثبیت جایگاه شغلی و ارتقای آن

تقویت و افزایش مهارت های تخصصی

افزایش درآمد

🎧 برای شنیدن قسمتی از این فایل صوتی کلیک کنید👇👇👇


با استفاده از این فایل صوتی شغل رؤیایی تان را پیدا کنید و اگر شاغل هستید ارتقای شغلی بگیرید!

اگر شما احساس میکنید که لیاقت داشتن یک شغل خوب را دارید، شما در مسیر درست قرار گرفته اید. این فایل صوتی به شما کمک خواهد کرد که با یک طرز فکر درست، شغل رؤیاییتان را زودتر پیدا کنید، شغلی که متناسب با توانایی ها و استعدادهای شما باشد و از نظر احساسی شما را ارضاء کند تا از انجام آن لذت ببرید.
این فایل صوتی شامل عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی مرتبط با پیدا کردن شغل رؤیایی و تقویت مهارت های شغلی شماست که به شما کمک خواهد کرد اهداف وآرزوهای شغلی شما با سرعت بیشتر و خیلی راحت تر در زندگی تان ظاهر شوند.

برای خرید مجموعه فایل های هیپنوتراپی جذب ثروت با تخفیف ویژه اینجا کلیک کنید.

استفاده از فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم برای چه کسانی مناسب نیست و بهتر است که استفاده نکنند؟

افرادی که از دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب استفاده میکنند.

افرادی که دارو های خاص مصرف می کنند باید با پزشک شان مشورت کنند.

افرادی که مواد مخدر مصرف می کنند.

افرادی که از اختلالات روانی شناخته شده رنج میبرند.

افرادی که حساسیت بالای به نور دارند.

همچنین خانم های باردار مجاز به گوش دادن به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم نیستند.

توصیه می شود افراد مبتلا به بيماري هاي خاص، بيماري هاي قلبي، تنفسي، آسم، صرع، فشار خون بالا، اسكيزوفرنی ،شيزوفرنی و افسردگي های شديد هستند از این فایل ها استفاده نکنند و درصورت لزوم با پزشک خود مشورت نمایند.


پاسخ به سئوالات متداول درباره فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم

1- اگر از طریق سایت نتوانم این محصول را خریداری کنم چکار کنم؟

اگر امکان پرداخت آنلاین از طریق سایت را ندارید، می‌توانید مبلغ محصول را به شماره کارت 1249-0004-1011-5892 (بانک سپه به نام مرتضی الهی) واریز کنید و سپس با شماره‌های دفتر (77641650-021 یا 77521261-021) تماس بگیرید و واریزی خودتان را اعلام کنید.

2- چگونه می‌توانم فایل‌های محصولی را که خریده‌ام دانلود کنم؟

به محض تکمیل خرید لینک دانلود این محصول به ایمیل شما ارسال می‌شود. همچنین بلافاصله لینک‌ دانلود در پروفایلتان قرار داده می‌شود.

برای دسترسی به لینک‌های دانلود، منوی پروفایل (منوی بالای سایت، سمت چپ) را انتخاب و وارد قسمت سفارشات شوید و محصول خریداری شده را انتخاب کنید تا لینک‌های دانلود به شما نشان داده شود. سپس با کلیک بر روی لینک‌ها، فایل‌ها را دانلود نمایید.

شما می‌توانید به دفعات این فایل‌ها را از پروفایل خود دانلود نمایید اما توصیه ما این است که یکبار فایل‌های محصول خریداری شده را دانلود کنید و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده این محصول از سایت برداشته شد به مشکلی بر نخورید.

3- عبارتهای تاکیدی پنهان چه چیزی هستند و چگونه کار می کنند؟

عبارتهای تاکیدی پنهان بخشی از ساختار فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم  هستند که میتوانند از منطق و خودآگاه شما بدون مقاومت رد میشوند و مستقیم به ضمیر ناخوداگاه میرسند. فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پیشنهادات یا دستوراتی هستند که با تکنولوژی منحصر به فرد در یک فرکانس پایین ضبط شده اند تا گوش شما آنها را در سطح هوشیاری دریافت کند و حتی اگر مغزتان بطور آگاهانه نتواند آنها را بشود یا درک کند ضمیر ناخودآگاه شما آنها را به خوبی میشنود و در زمان مناسب از آنها به عنون الگوها و باورهای جدید استفاده می کند. پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع، مقالات ضمیر ناخودآگاه را مطالعه نمایید.

4- هنگام گوش دادن به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان چه چیزی را باید بشنوم؟

فایل عبارتهای تاکیدی پنهان شامل موزیک های آرامش بخش و بعضاً صدای طبیعت است . گاهی اوقات با استفاده از فناوری های پیشرفته صوتی، عبارت های تأکیدی در لایه های مختلف به فایل های صوتی اضافه می شود و شاید شما بطور واضح هیچ پیامی را نتوانید در آن بشنوید. این مخفی بودن بخاطر فناوری پیشرفته تولید امواج مغزی است که با تکنولوژی خاصی ساخته شده است و فرکانس آن فقط برای ضمیر ناخودآگاه قابل تشخیص است. اصلا نیاز نیست که بصورت آگاهانه متوجه چیزی شوید، شما فقط به موزیک گوش دهید.

5- چگونه میتوانم بفهمم که فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان برای من کار میکند یا نه؟

در یک زمان کوتاه شما میتوانید تغییرات قابل توجهی را در احساسات و واقعیت های خود تشخیص دهید. شما میتوانید تجربه های مثبت بیشتری را در روال زندگی و موقعیت ها احساس کنید. الگوهای فکری شما اتوماتیک با باورهای که در خدمت شما و اهدافتان باشد جایگزین میشود. البته پیام های پنهان یک قرص جادویی نیست و موفقیت این جلسات به خواسته شما ربط دارد و اینکه چقدر شما عمیقا میخواهید به هدفتان برسید. پشتکار و زمانی که شما برای گوش دادن به آنها اختصاص میدهید و تمرکز بسیار مهم است.

6- چگونه میتوانم به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان گوش کنم؟

دستورالعمل استفاده از این فایل های صوتی به طور کامل در همین صفحه بیان شده است. لطفا برای نتیجه گیری بهتر با دقت به دستورالعمل داده شده توجه نمایید.البته خیلی بهتر است هنگامی که میخواهید به این فایل های صوتی گوش دهید در یک محل راحت بنشینید یا دراز بکشید و عضلات خود را شل کنید و چند نفس عمیق بکشید و روی ذهن و هدفی که میخواهید به آن برسید تمرکز کنید.

همچنین شما میتوانید از تکنیک های تجسم خلاق و دیگر روشهای برنامه نویسی ضمیر ناخوداگاه توضیح داده شده است استفاده کنید. البته استفاده از این تکنیک ضروری نیست اما میتواند تاثیر این فایل های صوتی را افزایش دهد.

دستورالعمل-فایل-هیپنوتراپی-خود هیپنوتیزم Binaural Beats

7- آیا برای گوش دادن به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان استفاده از هدفون ضروری است؟

فقط برای فایلهای Binaural Beats باید حتماً از هدفون استفاده کنید، بقیه فایلها را میتوانید بدون هدفون گوش دهید. البته برای نتیجه گیری بهتر سعی کنید هنگام گوش دادن به فایلها از هدفون استفاده کنید.

8- آیامیتوانم هنگام رانندگی یا کار با ماشین آلات به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان گوش دهم؟

خیر،به هیچ وجه نباید هنگام رانندگی یا کار با ماشین آلاتی که نیاز به دقت و هشیاری دارند به این فایلها گوش دهید، به دلیل استفاده از موزیک های ریلکسیشن ممکن است سطح هوشیاری شما کاهش یافته و منجر به بروز تصادف یا حادثه شود.

9-آیا در محل کار یا در خانه میتوانم به این فایلها گوش دهم؟

همانطور که در دستورالعمل فایل ها توضیح داده شده است، فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان که با Binaural Beats یا تن های Isochronic همراه هستند فقط باید شب هنگام خواب و حداکثر یک ساعت گوش داده شوند.

سایر فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان که فقط حاوی پیام های Subliminal هستند را می توانید در طول شبانه روز و به مدت زمان دلخواه گوش دهید و آنها را تکرار کنید چون تکرار مهمترین نکته برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه است بنابراین توصیه میشود تا آنجا که ممکن است در طول شبانه روز به این فایلها گوش دهید.

البته توجه نمایید که نباید به هنگام رانندگی یا کار با ماشین آلات و تجهیزاتی که نیاز به دقت بالایی دارند به این فایلها گوش دهید.

 10- آیا باید باصدای بلند به این فایلها گوش کنم یا صدای کم؟

بهتر است که با صدای متعادل به این فایلها گوش دهید، مقدار صدایی که به شما احساس راحتی بدهد نه خیلی بلند و نه خیلی کم.

11- برای نتیجه گیری چه مدت باید به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان گوش کنم؟

حداقل 21 روز به صورت مداوم و پشت سر هم به فایلهایی که خریداری کرده اید گوش کنید ولی اگر در این مدت تغییری را احساس نکردید اصلا نگران نباشید و به خودتان وقت بیشتری بدهید و تا 90 روز به گوش دادن ادامه دهید. چون هر فرد نسبت به عبارتهای تاکیدی پنهان واکنش متفاوتی را نشان میدهد بنابراین احساس استرس در مورد آن نداشته باشید و به خودتان مهلت دهید.

سعی کنید تا آنجا که ممکن است از این روند لذت ببرید و مطمئن باشید که ضمیر ناخودآگاه شما این پیامها را دریافت میکند. تمام فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم موجود در این سایت مورد تأیید آکادمی های مربوطه است و تحقیقات علمی در سراسر جهان نشان داده است که استفاده از این فایل ها ابزاری قدرتمند و مؤثر است که توانسته تغییرات زیادی را در زندگی مردم ایجاد کند.

اگر شما هیچ گونه تغییری را احساس نمیکنید ممکن است که یک مقاومت بزرگ برای تغییر داشته باشید و یا ممکن است فایل صوتی مناسب را انتخاب نکرده باشید.

شما بعد از گذشت چند هفته خودتان متوجه تغییراتی خواهید شد و گوش دادن به این فایل را تا زمانی ادامه دهید که احساس کنید دیگر نیازی به آن ندارید و اینکار ممکن است بین 21 تا 90 روز زمان ببرد.البته هیچ قانون از قبل نوشته ای برای این موضوع نیست و اثر گذاری آن برای هرشخص کاملاً شخصی و متفاوت از دیگران است.

تغییرات بزرگ مالی در زندگی شما زمانی رخ میدهد که “ضمیرخودآگاه” و “ضمیر ناخودآگاه” شما هر دو هماهنگ و در یک جهت باشند! توصیه میکنیم که در کنار استفاده از فایلهای صوتی هیپنوتراپی پنهان، حتماً از دوره های آموزشی هم استفاده کنید. شما با مطالعه مقالات سایت، کتابها و استفاده از دوره های مالی کوچینگ ثروت، بیزینس کوچینگ و کوچینگ شغلی اطلاعات مفیدی را وارد ذهنتان میکنید و ضمیر ناخودآگاهتان را تغذیه میکنید و با این کار، روند هماهنگی بین دو ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه تسریع خواهد شد چون این محصولات مکمل یکدیگر هستند.

سرمایه گذاری برای تقویت و بکارگیری قدرتهای ذهنی ارزانترین و سریعترین راه برای افزایش درآمد و پیشرفت مالی شماست.

12- آیا فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان نسخه فیزیکی و ارسال پستی دارد؟

بله! البته لازم به ذکر است که مبلغ 15 هزار تومان بابت CD و بسته بندی و ارسال به مبلغ فوق اضافه می شود که در صورت خرید بیش از 4 فایل رایت CD و بسته بندی و ارسال پستی برای شما رایگان خواهد بود. ارسال نسخه فیزیکی با پست پیشتاز انجام می شود و معمولاً این روند برای تهران یک روزه و برای سایر شهرها، دو روزه است. همچنین خریدهای انجام شده قبل از ساعت 13 در همان روز و بعد از ساعت 13 در صبح روز بعد ارسال می شود.

پیشنهاد میکنیم که پکیج تمامی فایلهای مرتبط با این محصول را خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

13- اگر در رابطه با این محصول سؤالی برایم پیش آمد چگونه می‌توانم پاسخ آن را دریافت کنم؟

دوست عزیز! اصلاً نگران نباشید چون گروه آموزشی الهی در کنار شماست، در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید تا همکاران ما با خوشرویی به تمام پرسش‌های شما پاسخ بدهند.
همچنین می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ پایین همین صفحه سؤالات خودتان را بنویسید تا به‌طور کامل پاسخ داده شود.

توجه : هرگونه کپی برداری ،انتشار و یا استفاده تجاری از محصولات این سایت ممنوع بوده و شرعاً حرام است و گروه آموزشی الهی هیچگونه رضایتی از این بابت ندارد

راهی ارزان‌تر از گوش دادن به فایلهای هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم برای موفقیت شما وجود ندارد!

برای خرید مجموعه فایل های هیپنوتراپی جذب ثروت با تخفیف ویژه اینجا کلیک کنید.

توجه: بعد از خرید محصول، لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین به منظور سهولت در دسترسی شما به فایل ها، لینک های محصول در پروفایل شما، قسمت سفارشات (منوی بالای سایت، سمت چپ) قرار خواهد گرفت و شما می توانید در آینده نیز به این فایل ها دسترسی داشته باشید.


فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت,

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (8)

 1. سمیه :

  سلام
  کاشکی این هیپنوتراپینیون به مدت محدود رایگان بود خیلی بهش نیاز دارم
  کاشکی هدیه میدادین اینو در کل خیلی ممنون من تازه با سایتتون آشنا شدم به شدت ازتئن ممنونم….

   
  • سمیه :

   نمیشه اینو محدود رایگان کنید؟ خیلی خوبه این یکی

    
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام و سپاس از شما دوست عزیز
   اگر این فایل ها به صورت رایگان قرار بگیره از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام حتما اطلاع رسانی میشه.
   موفق باشید.

    
 2. مرضیه نیکفر :

  سلام دوباره
  من این کار رو دوست دارم عاشق کارم هستم
  رویام اینه تو این کار موفق بشم اولین مشاور شرکت بشم
  دوستدارم فروشم ،تعداد صفحاتم،تعداد مشتریام از همه همکارام بیشتر باشه

  شباهم که گوش میکنم رویام اینه که از همه بیشتر فروختم اعدد هم انتخاب میکنم مثلا میگم این هفته ۷۰میلیون میفروشم ،،، ولی نمیشه

  من ۸سال این کار رو با لذت انجام میدهم ولی تو دوهفته اخیر،،،،،

   
 3. مرضیه نیکفر :

  سلام
  من کل پکیج شما رو خریداری کردم در رابطه با جذب ثروت

  فایل مغناطیس ثروت گوش کرذم ۲۱روز تاثیر کوچیک داشت خیلی کوچیک در حد هدیه کرفتن از دیگران تو همون ۲۱روز
  الان دارم شغل رویایی رو گوش میکنم ۱۵روز گوش کردم خسته شدم شب ها میگم اهههههه باز این دوهفته کوش نکردم دوباره دارم شغل رویاییی رو گوش میکنم، این فایل برا اینکه تو کارم پیشرفت کنم مشتری های بیشتری بیاد سمتم گوش میکنم اینکه قرارداد های بزرگ مث همکارام ببندم گوش میکنم
  ولی
  بدتر شده، مشتریم میگه جواب نگرفتم تمدیدنمیکنم قرارداد، یا با افراد دیگه قرارداد میبندد یا میگن نمیخواهیم،، خلاصه کارم بدترشده از وقتی گوش دادم یک قرارداد هم نبستم
  از کارم خسته شدم منی که ساعت۸صبح با ذوق میامدم سرکار الان ساعت۹٫۱۰بزور میام
  چرا؟

  چیکار کنم مگه میشه تاثیر منفی بزاره

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت سرکار خانم نیکفر
   باید خدمت شما عرض کنم که متاسفانه همه ما در طول شبانه روز در معرض بمباران افکار و ارتعاشات منفی هستیم . گوش دادن به این فایلها باعث تکرار افکار مثبت و عبارات مثبت در ذهنمون هست و تاثیر گذاره اما میزان تاثیر اون بستگی به پتانسیل ها و شرایط شما داره.
   بخشی از این بهم ریختگی ها میتونه دلیلش مقاومت ناخوداگاه شما باشه. و شاید هم شما به کاری که انجام میدید علاقه ندارید و ناخوداگاه شما داره شما رو به سمت شغل رویایی تون هدایت میکنه والبته باید اول از این شغلتون جدا بشید تا شرایط و موقعیتهای جدید پیش روتون قرار بگیره.همه چیز به خواست خودتون بستگی داره.

   اما نکته مهم اینجاست که برای نتیجه گیری بهتر و سریعتر شما نباید فقط به گوش دادن فایل بسنده کنید ، سعی کنید که در موضوع مدنظرتون مطالعه کنید و چیز های جدید یادبگیرید تا انبار نا خوداگاهتون از اطلاعات مفید پر بشه و بهتر بتونه کمکتون کنه.

   با آرزوی موفقیت و پیشرفت برای شما
   مرتضی الهی

    
 4. محمدعلی :

  با سلام و درود

  من کل پکیج امواج ثروت را خریداری کردم و سوالاتی دارم،

  ۱. فایل های های باینرال بیت، اگه به هنگام گوش دادن خوابمان ببرد اشکالی دارد؟؟؟؟

  ۲. آیا در طول یک روز بغیر از فایل باینرال بیت، فایل هیپنوتراپی پنهان معمولی را می توان گوش داد؟؟؟

  ۳. برخی فایل های سابلیمینال برای شرکت برین سینک، صدای گوینده به شکل ریز شنیده میشه، آیا اون فایل ها باینرال بیت هستند؟؟ آیا می توان در کنار فایلهای شما استفاده کرد؟؟؟

  ۴. من هم فایل عبارت تاکیدی ساده دارم هم خود هیپنوتیزم، و هم سابلیمینال مسیج استفاده می کنم، می خواستم بدونم که تلاش بیش از حد برای موفقیت، کار درستیه؟؟؟ چون خیلی از اساتید با تلاش بیش از حد مخالف هستند!!!

  با سپاس

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام دوست عزیز
   ۱- نه موردی نداره.
   ۲- تداخلی ایجاد نمیکنه.
   ۳- بله میتونید گوش بدید.
   ۴- تلاش باید همراه با رهاسازی باشه و وابسته به نتیجه نباشید. شما باید تلاش خودتون رو برای موفقیت بکنید ولی همراه با احساسات خوب.
   موفق باشید.