فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان ذهن میلیاردر

ذهن-میلیاردر-صفحه-محصول

آیا می‌دانستید در تمام فعالیت‌های مربوط به مغز شما، اصلاح الگوهای ضمیر ناخودآگاه بیشترین تأثیر را در موفقیت تان دارد؟

هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای تحقق اهداف و آرزوهای شماست!

با فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان، بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!

استفاده از فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!


 هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان چیست و چگونه عمل می کند؟

با قاطعیت تمام می توان گفت که قدرت واقعی شما در استفاده از ضمیر ناخودآگاه شماست و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

شاید بتوان گفت که ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش خود هیپنوتیزم پنهان است که به نوعی هیپنوتراپی محسوب می شود. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این عبارات تأکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه ریزی می شود و در نتیجه واقعیت های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با ضمیر ناخودآگاه و هیپنوتیزم اینجا کلیک کنید و مقاله های مربوط به آن را بخوانید.


پولدارشدن در ایران

برای میلیاردر شدن باید در ابتدا ذهن میلیاردر داشته باشید!

شاید بتوان گفت بسیاری از افراد موفق و ثروتمند موفقیتشان را از صفر شروع کرده اند ولی با اینحال از همان ابتدا در ذهن خودشان ثروتمند بوده اند چون می دانستند که قبل از اینکه فراوانی ثروت و میلیاردر شدن را در واقعیت تجربه کنند باید احساس ثروتمند بودن و میلیاردر بودن را در خودشان ایجاد کنند.

داشتن افکاری مثبت در مورد پول و ثروت، به دلیل داشتن احساس بهتر و شادی بیشتر، شما را در ارتعاشات بالاتری قرار میدهد و داشتن احساس مثبت در مورد پول و زندگی تان به صورت کلی، شما را سریعتر از آنچه تصور کنید به ثروت و فراوانی میرساند.

گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان ذهن میلیاردر نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

باز کردن کانال های انرژی برای پول و فراوانی

فعال کردن جریان آزاد پول با کمترین مقاومت

جهش کوانتومی برای نزدیک شدن به ارتعاشات فراوانی

داشتن افکار مثبت در مورد پول برای جذب پول بیشتر

طرز فکر فراوانی و موفقیت

لذت بردن از یک زندگی ثروتمندانه

احساس قدردانی نسبت به پول

تبدیل کردن خودتان به یک آهنربای پول

ارسال ارتعاشات فراوانی ، موفقیت و ثروت

راهنمایی ذهن ناخوداگاه برای جذب ثروت و موفقیت

تنظیم کردن اهدافی که مناسب شما است و با احساسات شما سازگاری دارد

ساختن یک قدرت عاطفی برای استفاده کامل پتانسیلتان در زندگی

میلیونرهای خودساخته

🎧 برای شنیدن قسمتی از این فایل صوتی کلیک کنید👇👇👇


ذهن ناخودآگاهتان را برای میلیاردر شدن برنامه ریزی کنید!

این فایل صوتی شامل عبارات تأکیدی پنهانی است که به شما کمک میکند با انرژی پول هماهنگ باشید و ضمیر ناخودآگاهتان را برای قدردانی و ارزشمند دانستن پول برنامه ریزی کنید. زمانی که شما سدهای مربوط به پول را حذف میکنید هر چیزی را میتوانید بدست بیاورید. وقتی که شما به این فایل به صورت مکرر گوش دهید به مرور زمان باورهای قدیمی و مخرب شما در مورد پول و ثروت از بین خواهد رفت و ذهنی میلیاردر خواهید داشت!

برای خرید مجموعه فایل های هیپنوتراپی جذب ثروت با تخفیف ویژه اینجا کلیک کنید.

استفاده از فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم برای چه کسانی مناسب نیست و بهتر است که استفاده نکنند؟

افرادی که از دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب استفاده میکنند.

افرادی که دارو های خاص مصرف می کنند باید با پزشک شان مشورت کنند.

افرادی که مواد مخدر مصرف می کنند.

افرادی که از اختلالات روانی شناخته شده رنج میبرند.

افرادی که حساسیت بالای به نور دارند.

همچنین خانم های باردار مجاز به گوش دادن به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم نیستند.

توصیه می شود افراد مبتلا به بيماري هاي خاص، بيماري هاي قلبي، تنفسي، آسم، صرع، فشار خون بالا، اسكيزوفرنی ،شيزوفرنی و افسردگي های شديد هستند از این فایل ها استفاده نکنند و درصورت لزوم با پزشک خود مشورت نمایند.


پاسخ به سئوالات متداول درباره فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم

1- اگر از طریق سایت نتوانم این محصول را خریداری کنم چکار کنم؟

اگر امکان پرداخت آنلاین از طریق سایت را ندارید، می‌توانید مبلغ محصول را به شماره کارت 1249-0004-1011-5892 (بانک سپه به نام مرتضی الهی) واریز کنید و سپس با شماره‌های دفتر (77641650-021 یا 77521261-021) تماس بگیرید و واریزی خودتان را اعلام کنید.

2- چگونه می‌توانم فایل‌های محصولی را که خریده‌ام دانلود کنم؟

به محض تکمیل خرید لینک دانلود این محصول به ایمیل شما ارسال می‌شود. همچنین بلافاصله لینک‌ دانلود در پروفایلتان قرار داده می‌شود.

برای دسترسی به لینک‌های دانلود، منوی پروفایل (منوی بالای سایت، سمت چپ) را انتخاب و وارد قسمت سفارشات شوید و محصول خریداری شده را انتخاب کنید تا لینک‌های دانلود به شما نشان داده شود. سپس با کلیک بر روی لینک‌ها، فایل‌ها را دانلود نمایید.

شما می‌توانید به دفعات این فایل‌ها را از پروفایل خود دانلود نمایید اما توصیه ما این است که یکبار فایل‌های محصول خریداری شده را دانلود کنید و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده این محصول از سایت برداشته شد به مشکلی بر نخورید.

3- عبارتهای تاکیدی پنهان چه چیزی هستند و چگونه کار می کنند؟

عبارتهای تاکیدی پنهان بخشی از ساختار فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم  هستند که میتوانند از منطق و خودآگاه شما بدون مقاومت رد میشوند و مستقیم به ضمیر ناخوداگاه میرسند. فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پیشنهادات یا دستوراتی هستند که با تکنولوژی منحصر به فرد در یک فرکانس پایین ضبط شده اند تا گوش شما آنها را در سطح هوشیاری دریافت کند و حتی اگر مغزتان بطور آگاهانه نتواند آنها را بشود یا درک کند ضمیر ناخودآگاه شما آنها را به خوبی میشنود و در زمان مناسب از آنها به عنون الگوها و باورهای جدید استفاده می کند. پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع، مقالات ضمیر ناخودآگاه را مطالعه نمایید.

4- هنگام گوش دادن به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان چه چیزی را باید بشنوم؟

فایل عبارتهای تاکیدی پنهان شامل موزیک های آرامش بخش و بعضاً صدای طبیعت است . گاهی اوقات با استفاده از فناوری های پیشرفته صوتی، عبارت های تأکیدی در لایه های مختلف به فایل های صوتی اضافه می شود و شاید شما بطور واضح هیچ پیامی را نتوانید در آن بشنوید. این مخفی بودن بخاطر فناوری پیشرفته تولید امواج مغزی است که با تکنولوژی خاصی ساخته شده است و فرکانس آن فقط برای ضمیر ناخودآگاه قابل تشخیص است. اصلا نیاز نیست که بصورت آگاهانه متوجه چیزی شوید، شما فقط به موزیک گوش دهید.

5- چگونه میتوانم بفهمم که فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان برای من کار میکند یا نه؟

در یک زمان کوتاه شما میتوانید تغییرات قابل توجهی را در احساسات و واقعیت های خود تشخیص دهید. شما میتوانید تجربه های مثبت بیشتری را در روال زندگی و موقعیت ها احساس کنید. الگوهای فکری شما اتوماتیک با باورهای که در خدمت شما و اهدافتان باشد جایگزین میشود. البته پیام های پنهان یک قرص جادویی نیست و موفقیت این جلسات به خواسته شما ربط دارد و اینکه چقدر شما عمیقا میخواهید به هدفتان برسید. پشتکار و زمانی که شما برای گوش دادن به آنها اختصاص میدهید و تمرکز بسیار مهم است.

6- چگونه میتوانم به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان گوش کنم؟

دستورالعمل استفاده از این فایل های صوتی به طور کامل در همین صفحه بیان شده است. لطفا برای نتیجه گیری بهتر با دقت به دستورالعمل داده شده توجه نمایید.البته خیلی بهتر است هنگامی که میخواهید به این فایل های صوتی گوش دهید در یک محل راحت بنشینید یا دراز بکشید و عضلات خود را شل کنید و چند نفس عمیق بکشید و روی ذهن و هدفی که میخواهید به آن برسید تمرکز کنید.

همچنین شما میتوانید از تکنیک های تجسم خلاق و دیگر روشهای برنامه نویسی ضمیر ناخوداگاه توضیح داده شده است استفاده کنید. البته استفاده از این تکنیک ضروری نیست اما میتواند تاثیر این فایل های صوتی را افزایش دهد.

7- آیا برای گوش دادن به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان استفاده از هدفون ضروری است؟

فقط برای فایلهای Binaural Beats باید حتماً از هدفون استفاده کنید، بقیه فایلها را میتوانید بدون هدفون گوش دهید. البته برای نتیجه گیری بهتر سعی کنید هنگام گوش دادن به فایلها از هدفون استفاده کنید.

8- آیامیتوانم هنگام رانندگی یا کار با ماشین آلات به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان گوش دهم؟

خیر،به هیچ وجه نباید هنگام رانندگی یا کار با ماشین آلاتی که نیاز به دقت و هشیاری دارند به این فایلها گوش دهید، به دلیل استفاده از موزیک های ریلکسیشن ممکن است سطح هوشیاری شما کاهش یافته و منجر به بروز تصادف یا حادثه شود.

دستورالعمل-فایل-هیپنوتراپی-خود هیپنوتیزم سابلیمینال

9-آیا در محل کار یا در خانه میتوانم به این فایلها گوش دهم؟

همانطور که در دستورالعمل فایل ها توضیح داده شده است، فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان که با Binaural Beats یا تن های Isochronic همراه هستند فقط باید شب هنگام خواب و حداکثر یک ساعت گوش داده شوند.

سایر فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان که فقط حاوی پیام های Subliminal هستند را می توانید در طول شبانه روز و به مدت زمان دلخواه گوش دهید و آنها را تکرار کنید چون تکرار مهمترین نکته برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه است بنابراین توصیه میشود تا آنجا که ممکن است در طول شبانه روز به این فایلها گوش دهید.

البته توجه نمایید که نباید به هنگام رانندگی یا کار با ماشین آلات و تجهیزاتی که نیاز به دقت بالایی دارند به این فایلها گوش دهید.

 10- آیا باید باصدای بلند به این فایلها گوش کنم یا صدای کم؟

بهتر است که با صدای متعادل به این فایلها گوش دهید، مقدار صدایی که به شما احساس راحتی بدهد نه خیلی بلند و نه خیلی کم.

11- برای نتیجه گیری چه مدت باید به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان گوش کنم؟

حداقل 21 روز به صورت مداوم و پشت سر هم به فایلهایی که خریداری کرده اید گوش کنید ولی اگر در این مدت تغییری را احساس نکردید اصلا نگران نباشید و به خودتان وقت بیشتری بدهید و تا 90 روز به گوش دادن ادامه دهید. چون هر فرد نسبت به عبارتهای تاکیدی پنهان واکنش متفاوتی را نشان میدهد بنابراین احساس استرس در مورد آن نداشته باشید و به خودتان مهلت دهید.

سعی کنید تا آنجا که ممکن است از این روند لذت ببرید و مطمئن باشید که ضمیر ناخودآگاه شما این پیامها را دریافت میکند. تمام فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم موجود در این سایت مورد تأیید آکادمی های مربوطه است و تحقیقات علمی در سراسر جهان نشان داده است که استفاده از این فایل ها ابزاری قدرتمند و مؤثر است که توانسته تغییرات زیادی را در زندگی مردم ایجاد کند.

اگر شما هیچ گونه تغییری را احساس نمیکنید ممکن است که یک مقاومت بزرگ برای تغییر داشته باشید و یا ممکن است فایل صوتی مناسب را انتخاب نکرده باشید.

شما بعد از گذشت چند هفته خودتان متوجه تغییراتی خواهید شد و گوش دادن به این فایل را تا زمانی ادامه دهید که احساس کنید دیگر نیازی به آن ندارید و اینکار ممکن است بین 21 تا 90 روز زمان ببرد.البته هیچ قانون از قبل نوشته ای برای این موضوع نیست و اثر گذاری آن برای هرشخص کاملاً شخصی و متفاوت از دیگران است.

تغییرات بزرگ مالی در زندگی شما زمانی رخ میدهد که “ضمیرخودآگاه” و “ضمیر ناخودآگاه” شما هر دو هماهنگ و در یک جهت باشند! توصیه میکنیم که در کنار استفاده از فایلهای صوتی هیپنوتراپی پنهان، حتماً از دوره های آموزشی هم استفاده کنید. شما با مطالعه مقالات سایت، کتابها و استفاده از دوره های مالی کوچینگ ثروت، بیزینس کوچینگ و کوچینگ شغلی اطلاعات مفیدی را وارد ذهنتان میکنید و ضمیر ناخودآگاهتان را تغذیه میکنید و با این کار، روند هماهنگی بین دو ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه تسریع خواهد شد چون این محصولات مکمل یکدیگر هستند.

سرمایه گذاری برای تقویت و بکارگیری قدرتهای ذهنی ارزانترین و سریعترین راه برای افزایش درآمد و پیشرفت مالی شماست.

12- آیا فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان نسخه فیزیکی و ارسال پستی دارد؟

بله! البته لازم به ذکر است که مبلغ 15 هزار تومان بابت CD و بسته بندی و ارسال به مبلغ فوق اضافه می شود که در صورت خرید بیش از 4 فایل رایت CD و بسته بندی و ارسال پستی برای شما رایگان خواهد بود. ارسال نسخه فیزیکی با پست پیشتاز انجام می شود و معمولاً این روند برای تهران یک روزه و برای سایر شهرها، دو روزه است. همچنین خریدهای انجام شده قبل از ساعت 13 در همان روز و بعد از ساعت 13 در صبح روز بعد ارسال می شود.

پیشنهاد میکنیم که پکیج تمامی فایلهای مرتبط با این محصول را خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

13- اگر در رابطه با این محصول سؤالی برایم پیش آمد چگونه می‌توانم پاسخ آن را دریافت کنم؟

دوست عزیز! اصلاً نگران نباشید چون گروه آموزشی الهی در کنار شماست، در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید تا همکاران ما با خوشرویی به تمام پرسش‌های شما پاسخ بدهند.
همچنین می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ پایین همین صفحه سؤالات خودتان را بنویسید تا به‌طور کامل پاسخ داده شود.

توجه : هرگونه کپی برداری ،انتشار و یا استفاده تجاری از محصولات این سایت ممنوع بوده و شرعاً حرام است و گروه آموزشی الهی هیچگونه رضایتی از این بابت ندارد

راهی ارزان‌تر از گوش دادن به فایلهای هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم برای موفقیت شما وجود ندارد!

برای خرید مجموعه فایل های هیپنوتراپی جذب ثروت با تخفیف ویژه اینجا کلیک کنید.

توجه: بعد از خرید محصول، لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین به منظور سهولت در دسترسی شما به فایل ها، لینک های محصول در پروفایل شما، قسمت سفارشات (منوی بالای سایت، سمت چپ) قرار خواهد گرفت و شما می توانید در آینده نیز به این فایل ها دسترسی داشته باشید.


خود هیپنوتیزم فوری,ضمیر ناخودآگاه,ضمیر ناخوداگاه,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت, هیپنوتراپی,فایل صوتی هیپنوتراپی,خود هیپنوتیزم فوری,ضمیر ناخودآگاه,ضمیر ناخوداگاه,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت, هیپنوتراپی,فایل صوتی هیپنوتراپی,خود هیپنوتیزم فوری,ضمیر ناخودآگاه,ضمیر ناخوداگاه,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت, هیپنوتراپی,فایل صوتی هیپنوتراپی,خود هیپنوتیزم فوری,ضمیر ناخودآگاه,ضمیر ناخوداگاه,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت, هیپنوتراپی,فایل صوتی هیپنوتراپی,خود هیپنوتیزم فوری,ضمیر ناخودآگاه,ضمیر ناخوداگاه,فایل صوتی جذب پول و ثروت,فایل صوتی جذب ثروت, هیپنوتراپی,

 

 

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (11)

 1. Tina taheri :

  سلام ببخشید با این فایل باعث نمیشه پول به زندگی فرد جذب بشه ؟

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام. این فایل دقیقا به همین منظور ساخته شده

    
 2. Tina taheri :

  خوب اگه هیچ ایده ای نداشته باشیم و بخوام ثروتمند شیم چی ؟ یعنی دنیا شرایطش رو برام فراهم کنه که بدون هیچ شغلی پولدر شم مثلا این فایل رو که گوش میدم مثلا به صورت اتفاقی توی یک قرعه کشی برنده میشم و صاحب یه خونه یا ماشین میشمم به این صورت هست ؟

   
 3. Tina taheri :

  سلام ببخشید میخواستم ببینم اگه سرمایه یا شغلی نداشته باشم میتونم با گوش دادن این فایل پولدار بشم چون شنیدم حتی اگه شغلی نداشته باشی ولی احساس ثروتمندانه داشته باشی دنیا شرایطش رو فراهم میکنه که تو پولدار شی ! این حقیقت داره؟

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام دوست عزیز
   بله این فایلها ذهن شمارو برای حرکت و تلاش در مسیر رسیدن به خواسته هاتون بارگذاری می کنه. و شما برای رسیدن به خواسته هاتون باید ایده هارو عملی کنید و اقدام کنید. البته استفاده از دوره های آموزشی مثل کوچینگ ثروت در کنار این فایل ها میتونه به سرعت رشدتون برای رسیدن به خواسته سرعت بیشتری ببخشه.
   موفق باشید

    
 4. peghah alizade :

  سلام ببخشید میخواستم ببینم میشه بدون کار کردن و شغل نداشتن و حای سرمایه با این فایل و تنها با گوش دادن این فایل پولدار شد ؟

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام دوست گرامی
   خیر گوش دادن به این فایل ها نمیتونه به تنهایی باعث پولدار شدن شما بشه. این فایلها کمکی و مکمل هستند.
   موفق و پیروز باشید

    
 5. امیر :

  با سلام کدام یک از این فایلها باورهای قدیم فقر نا رو از بین.میبرد؟

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام دوست عزیز
   فایل های پکیج هیپنوتراپی پنهان ثروت ، همگی برای اصلاح باورهای ذهنی فقر هست که میتونه به شما کمک کنه

    
 6. نسرین سلطانی :

  با سلام و تشکر از سایت مفیدتون. ی سوال داشتم من با بعضی از فایلها مثل ذهن میلیاردر نمی تونم راحت ارتباط برقرار کنم در صورتیکه با فالی مثل جذب فراوانی یا شغل رویایی خیلی راحت ارتباط برقرار میکنم و دوسشون دارم.دلیلش چی میتونه باشه؟

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   درود بر شما خانم سلطانی
   شاید بتونیم این مورد رو بخاطر واکنش ناخودآگاه شما بدونیم چون بعضی از دوستان همین تجربه شما رو با فایل های دیگه داشتن. مهم اینکه که به گوش دادن ادامه بدید و تسلیم ناخودآگاه نشید.
   پیروز باشید.