فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان فراوانی ثروت

فراوانی-ثروت-صفحه-محصول

آیا می‌دانستید در تمام فعالیت‌های مربوط به مغز شما، اصلاح الگوهای ضمیر ناخودآگاه بیشترین تأثیر را در موفقیت تان دارد؟

هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای تحقق اهداف و آرزوهای شماست!

با فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان، بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!

استفاده از فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!


هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان چیست و چگونه عمل می کند؟

با قاطعیت تمام می توان گفت که قدرت واقعی شما در استفاده از ضمیر ناخودآگاه شماست و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

شاید بتوان گفت که ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش خود هیپنوتیزم پنهان است که به نوعی هیپنوتراپی محسوب می شود. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این عبارات تأکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه ریزی می شود و در نتیجه واقعیت های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با ضمیر ناخودآگاه و هیپنوتیزم اینجا کلیک کنید و مقاله های مربوط به آن را بخوانید.


فراوانی ثروت

فراوانی همیشه اینجاست! فقط کافی است آنرا ببینید!

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که طبیعت اطراف شما، خورشید، ماه، پرندگان، دریاها، کوه ها و … همه و همه یکی از مصادیق بارز فراوانی است که شما را احاطه کرده است. این موارد بدون هیچگونه تلاش و یا کار سخت برای دستیابی به آنها به شما داده شده است.
اینها همیشه و هر جا در دسترس شما هستند. درک فراوانی بدین معنی است که شما می دانید همیشه بهترین اتفاق برای شما می افتد حتی اگر در ابتدا اینطور به نظر نرسد.
ثروت نیز همانند اینها دارای فراوانی است و فایل صوتی هیپنوتیزم پنهان فراوانی ثروت به شما کمک می کند که این فراوانی ثروت را ببینید و از آن لذت بیشتری ببرید. لذت بردن از نعمت های خداوند حق طبیعی شماست. آسایش و رفاه باید بخشی از وجود شما باشد چون جریان پول در زندگی کسی اتفاق می افتد که اجازه دهد مقاومت هایش از بین بروند.

زمانی که شما خودتان را برای دریافت فراوانی آماده میکنید شما نمیخواهید پول را تعقیب کنید یا با آن مبارزه کنید درحالی که فراوانی خودش را به طور طبیعی به شما نشان میدهد مانند یک گل که برای رشد تلاشی نمیکند،چون این یک فرایند طبیعی است.

گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان فراوانی ثروت نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

پذیرش باورهای قدرتمند در مورد پول و ثروت

لیاقت داشتن زندگی سرشار از نعمت

داشتن احساسی خوب از ثروت و جذب بیشتر پول

آزادسازی نیروهای درونی

جذب فرصت های پولساز و افراد موفق به زندگی

برنامه ریزی ذهن برای داشتن طرز فکر یک برنده

باز کردن مسیرهای فراوانی و ثروت به زندگی

جریان پول و ثروت در زندگی

احساس خوشبختی در زندگی

احساس قدردانی برای همه چیز

احساس قدردانی برای رفاه

جریان پول و موفقیت

اشتراک پول با جهان

دعوت پول به سمت خود

لذت بردن از زندگی و داشتن تجربه موفق

جذب فراوانی بیشتر با ذهن

جذب فرصت ها برای موفقیت

باز شدن کانال های روح برای جریان فراوانی با انرژی الهی

ثروت پنهان

🎧 برای شنیدن قسمتی از این فایل صوتی کلیک کنید👇👇👇


با هیپنوتراپی فراوانی ثروت، ناخودآگاهتان را برای پذیرش فراوانی برنامه ریزی کنید!

هیپنوتیزم پنهان شما را به انرژی فراوانی ثروت متصل خواهد کرد و ناخودآگاه شما را برای پذیرش وجود فراوانی ثروت در همه زمینه ها مجدد برنامه ریزی خواهد کرد. فایل صوتی هیپنوتیزم پنهان فراوانی ثروت، شما را به مبنع متصل می کند و وجود شما را پذیرای فراوانی خواهد کرد. با گوش دادن به این عبارات تأکیدی مثبت، شما می توانید فراوانی را در اطرافتان ببینید و از وجود اینهمه فراوانی سپاسگزار باشید.

برای خرید مجموعه فایل های هیپنوتراپی جذب ثروت با تخفیف ویژه اینجا کلیک کنید.

استفاده از فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم برای چه کسانی مناسب نیست و بهتر است که استفاده نکنند؟

افرادی که از دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب استفاده میکنند.

افرادی که دارو های خاص مصرف می کنند باید با پزشک شان مشورت کنند.

افرادی که مواد مخدر مصرف می کنند.

افرادی که از اختلالات روانی شناخته شده رنج میبرند.

افرادی که حساسیت بالای به نور دارند.

همچنین خانم های باردار مجاز به گوش دادن به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم نیستند.

توصیه می شود افراد مبتلا به بيماري هاي خاص، بيماري هاي قلبي، تنفسي، آسم، صرع، فشار خون بالا، اسكيزوفرنی ،شيزوفرنی و افسردگي های شديد هستند از این فایل ها استفاده نکنند و درصورت لزوم با پزشک خود مشورت نمایند.


پاسخ به سئوالات متداول درباره فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم

1- اگر از طریق سایت نتوانم این محصول را خریداری کنم چکار کنم؟

اگر امکان پرداخت آنلاین از طریق سایت را ندارید، می‌توانید مبلغ محصول را به شماره کارت 1249-0004-1011-5892 (بانک سپه به نام مرتضی الهی) واریز کنید و سپس با شماره‌های دفتر (77641650-021 یا 77521261-021) تماس بگیرید و واریزی خودتان را اعلام کنید.

2- چگونه می‌توانم فایل‌های محصولی را که خریده‌ام دانلود کنم؟

به محض تکمیل خرید لینک دانلود این محصول به ایمیل شما ارسال می‌شود. همچنین بلافاصله لینک‌ دانلود در پروفایلتان قرار داده می‌شود.

برای دسترسی به لینک‌های دانلود، منوی پروفایل (منوی بالای سایت، سمت چپ) را انتخاب و وارد قسمت سفارشات شوید و محصول خریداری شده را انتخاب کنید تا لینک‌های دانلود به شما نشان داده شود. سپس با کلیک بر روی لینک‌ها، فایل‌ها را دانلود نمایید.

شما می‌توانید به دفعات این فایل‌ها را از پروفایل خود دانلود نمایید اما توصیه ما این است که یکبار فایل‌های محصول خریداری شده را دانلود کنید و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده این محصول از سایت برداشته شد به مشکلی بر نخورید.

3- عبارتهای تاکیدی پنهان چه چیزی هستند و چگونه کار می کنند؟

عبارتهای تاکیدی پنهان بخشی از ساختار فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم  هستند که میتوانند از منطق و خودآگاه شما بدون مقاومت رد میشوند و مستقیم به ضمیر ناخوداگاه میرسند. فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پیشنهادات یا دستوراتی هستند که با تکنولوژی منحصر به فرد در یک فرکانس پایین ضبط شده اند تا گوش شما آنها را در سطح هوشیاری دریافت کند و حتی اگر مغزتان بطور آگاهانه نتواند آنها را بشود یا درک کند ضمیر ناخودآگاه شما آنها را به خوبی میشنود و در زمان مناسب از آنها به عنون الگوها و باورهای جدید استفاده می کند. پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع، مقالات ضمیر ناخودآگاه را مطالعه نمایید.

4- هنگام گوش دادن به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان چه چیزی را باید بشنوم؟

فایل عبارتهای تاکیدی پنهان شامل موزیک های آرامش بخش و بعضاً صدای طبیعت است . گاهی اوقات با استفاده از فناوری های پیشرفته صوتی، عبارت های تأکیدی در لایه های مختلف به فایل های صوتی اضافه می شود و شاید شما بطور واضح هیچ پیامی را نتوانید در آن بشنوید. این مخفی بودن بخاطر فناوری پیشرفته تولید امواج مغزی است که با تکنولوژی خاصی ساخته شده است و فرکانس آن فقط برای ضمیر ناخودآگاه قابل تشخیص است. اصلا نیاز نیست که بصورت آگاهانه متوجه چیزی شوید، شما فقط به موزیک گوش دهید.

5- چگونه میتوانم بفهمم که فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان برای من کار میکند یا نه؟

در یک زمان کوتاه شما میتوانید تغییرات قابل توجهی را در احساسات و واقعیت های خود تشخیص دهید. شما میتوانید تجربه های مثبت بیشتری را در روال زندگی و موقعیت ها احساس کنید. الگوهای فکری شما اتوماتیک با باورهای که در خدمت شما و اهدافتان باشد جایگزین میشود. البته پیام های پنهان یک قرص جادویی نیست و موفقیت این جلسات به خواسته شما ربط دارد و اینکه چقدر شما عمیقا میخواهید به هدفتان برسید. پشتکار و زمانی که شما برای گوش دادن به آنها اختصاص میدهید و تمرکز بسیار مهم است.

6- چگونه میتوانم به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان گوش کنم؟

دستورالعمل استفاده از این فایل های صوتی به طور کامل در همین صفحه بیان شده است. لطفا برای نتیجه گیری بهتر با دقت به دستورالعمل داده شده توجه نمایید.البته خیلی بهتر است هنگامی که میخواهید به این فایل های صوتی گوش دهید در یک محل راحت بنشینید یا دراز بکشید و عضلات خود را شل کنید و چند نفس عمیق بکشید و روی ذهن و هدفی که میخواهید به آن برسید تمرکز کنید.

همچنین شما میتوانید از تکنیک های تجسم خلاق و دیگر روشهای برنامه نویسی ضمیر ناخوداگاه توضیح داده شده است استفاده کنید. البته استفاده از این تکنیک ضروری نیست اما میتواند تاثیر این فایل های صوتی را افزایش دهد.

7- آیا برای گوش دادن به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان استفاده از هدفون ضروری است؟

فقط برای فایلهای Binaural Beats باید حتماً از هدفون استفاده کنید، بقیه فایلها را میتوانید بدون هدفون گوش دهید. البته برای نتیجه گیری بهتر سعی کنید هنگام گوش دادن به فایلها از هدفون استفاده کنید.

8- آیا میتوانم هنگام رانندگی یا کار با ماشین آلات به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان گوش دهم؟

خیر،به هیچ وجه نباید هنگام رانندگی یا کار با ماشین آلاتی که نیاز به دقت و هشیاری دارند به این فایلها گوش دهید، به دلیل استفاده از موزیک های ریلکسیشن ممکن است سطح هوشیاری شما کاهش یافته و منجر به بروز تصادف یا حادثه شود.

دستورالعمل-فایل-هیپنوتراپی-خود هیپنوتیزم سابلیمینال

9-آیا در محل کار یا در خانه میتوانم به این فایلها گوش دهم؟

همانطور که در دستورالعمل فایل ها توضیح داده شده است، فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان که با Binaural Beats یا تن های Isochronic همراه هستند فقط باید شب هنگام خواب و حداکثر یک ساعت گوش داده شوند.

سایر فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان که فقط حاوی پیام های Subliminal هستند را می توانید در طول شبانه روز و به مدت زمان دلخواه گوش دهید و آنها را تکرار کنید چون تکرار مهمترین نکته برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه است بنابراین توصیه میشود تا آنجا که ممکن است در طول شبانه روز به این فایلها گوش دهید.

البته توجه نمایید که نباید به هنگام رانندگی یا کار با ماشین آلات و تجهیزاتی که نیاز به دقت بالایی دارند به این فایلها گوش دهید.

 10- آیا باید باصدای بلند به این فایلها گوش کنم یا صدای کم؟

بهتر است که با صدای متعادل به این فایلها گوش دهید، مقدار صدایی که به شما احساس راحتی بدهد نه خیلی بلند و نه خیلی کم.

11- برای نتیجه گیری چه مدت باید به فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان گوش کنم؟

حداقل 21 روز به صورت مداوم و پشت سر هم به فایلهایی که خریداری کرده اید گوش کنید ولی اگر در این مدت تغییری را احساس نکردید اصلا نگران نباشید و به خودتان وقت بیشتری بدهید و تا 90 روز به گوش دادن ادامه دهید. چون هر فرد نسبت به عبارتهای تاکیدی پنهان واکنش متفاوتی را نشان میدهد بنابراین احساس استرس در مورد آن نداشته باشید و به خودتان مهلت دهید.

سعی کنید تا آنجا که ممکن است از این روند لذت ببرید و مطمئن باشید که ضمیر ناخودآگاه شما این پیامها را دریافت میکند. تمام فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم موجود در این سایت مورد تأیید آکادمی های مربوطه است و تحقیقات علمی در سراسر جهان نشان داده است که استفاده از این فایل ها ابزاری قدرتمند و مؤثر است که توانسته تغییرات زیادی را در زندگی مردم ایجاد کند.

اگر شما هیچ گونه تغییری را احساس نمیکنید ممکن است که یک مقاومت بزرگ برای تغییر داشته باشید و یا ممکن است فایل صوتی مناسب را انتخاب نکرده باشید.

شما بعد از گذشت چند هفته خودتان متوجه تغییراتی خواهید شد و گوش دادن به این فایل را تا زمانی ادامه دهید که احساس کنید دیگر نیازی به آن ندارید و اینکار ممکن است بین 21 تا 90 روز زمان ببرد.البته هیچ قانون از قبل نوشته ای برای این موضوع نیست و اثر گذاری آن برای هرشخص کاملاً شخصی و متفاوت از دیگران است.

تغییرات بزرگ مالی در زندگی شما زمانی رخ میدهد که “ضمیرخودآگاه” و “ضمیر ناخودآگاه” شما هر دو هماهنگ و در یک جهت باشند! توصیه میکنیم که در کنار استفاده از فایلهای صوتی هیپنوتراپی پنهان، حتماً از دوره های آموزشی هم استفاده کنید. شما با مطالعه مقالات سایت، کتابها و استفاده از دوره های مالی کوچینگ ثروت، بیزینس کوچینگ و کوچینگ شغلی اطلاعات مفیدی را وارد ذهنتان میکنید و ضمیر ناخودآگاهتان را تغذیه میکنید و با این کار، روند هماهنگی بین دو ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه تسریع خواهد شد چون این محصولات مکمل یکدیگر هستند.

سرمایه گذاری برای تقویت و بکارگیری قدرتهای ذهنی ارزانترین و سریعترین راه برای افزایش درآمد و پیشرفت مالی شماست.

12- آیا فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان نسخه فیزیکی و ارسال پستی دارد؟

بله! البته لازم به ذکر است که مبلغ 15 هزار تومان بابت CD و بسته بندی و ارسال به مبلغ فوق اضافه می شود که در صورت خرید بیش از 4 فایل رایت CD و بسته بندی و ارسال پستی برای شما رایگان خواهد بود. ارسال نسخه فیزیکی با پست پیشتاز انجام می شود و معمولاً این روند برای تهران یک روزه و برای سایر شهرها، دو روزه است. همچنین خریدهای انجام شده قبل از ساعت 13 در همان روز و بعد از ساعت 13 در صبح روز بعد ارسال می شود.

پیشنهاد میکنیم که پکیج تمامی فایلهای مرتبط با این محصول را خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

13- اگر در رابطه با این محصول سؤالی برایم پیش آمد چگونه می‌توانم پاسخ آن را دریافت کنم؟

دوست عزیز! اصلاً نگران نباشید چون گروه آموزشی الهی در کنار شماست، در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید تا همکاران ما با خوشرویی به تمام پرسش‌های شما پاسخ بدهند.
همچنین می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ پایین همین صفحه سؤالات خودتان را بنویسید تا به‌طور کامل پاسخ داده شود.

توجه : هرگونه کپی برداری ،انتشار و یا استفاده تجاری از محصولات این سایت ممنوع بوده و شرعاً حرام است و گروه آموزشی الهی هیچگونه رضایتی از این بابت ندارد

راهی ارزان‌تر از گوش دادن به فایلهای هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم برای موفقیت شما وجود ندارد!

برای خرید مجموعه فایل های هیپنوتراپی جذب ثروت با تخفیف ویژه اینجا کلیک کنید.

توجه: بعد از خرید محصول، لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین به منظور سهولت در دسترسی شما به فایل ها، لینک های محصول در پروفایل شما، قسمت سفارشات (منوی بالای سایت، سمت چپ) قرار خواهد گرفت و شما می توانید در آینده نیز به این فایل ها دسترسی داشته باشید.


دانلود فایل صوتی ضمیر ناخودآگاه,دانلود فایل صوتی برنامه ریزی ذهن,دانلود فایل صوتی تلقین مثبت,دانلود عبارات تاکیدی مثبت صوتی,فایل صوتی جملات تاکیدی,دانلود فایل صوتی ضمیر ناخودآگاه,دانلود فایل صوتی برنامه ریزی ذهن,دانلود فایل صوتی تلقین مثبت,دانلود عبارات تاکیدی مثبت صوتی,فایل صوتی جملات تاکیدی,دانلود فایل صوتی ضمیر ناخودآگاه,دانلود فایل صوتی برنامه ریزی ذهن,دانلود فایل صوتی تلقین مثبت,دانلود عبارات تاکیدی مثبت صوتی,فایل صوتی جملات تاکیدی,دانلود فایل صوتی ضمیر ناخودآگاه,دانلود فایل صوتی برنامه ریزی ذهن,

 

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (12)

 1. yass :

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما…ی سوال داشتم.جدا از معایب و مزایای هر روش…و با فرض فراهم بودن شرایط میزان تاثیر گذاری کدوم روش بیشتره؟
  ۱٫ خود هیپنوتیزم ۲٫ سابلیمینال ۳٫باینورال
  فقط میزان تاثیرگذاری مد نظربندست نه معایب و مزایای دیگه…
  ممنونم

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   با سلام
   هر کدام تأثیرگذاری خودشون رو دارند و شاید بشه گفت که این مقایسه صحیح نیست و تأثیرگذاری اونها برای افراد مختلف متفاوت هست.
   موفق باشید.

    
 2. lovegod :

  باسلام و خسته نباشید فایل ۵لایه چی هستش و چ تفاوتی با سابلیمینال و ایزوکرونیک و باینورال داره؟ نوع اثر گذاری آن تفاوتی داره؟ کدوم بهتره

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام دوست عزیز
   این هم یکی از تکنیک های تولید فایل زیرآستانه ای است و همانند بقیه فایل ها تأثیرگذار است.
   موفق باشید.

    
 3. yass :

  با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد
  من در طول روز خیلی سرم شلوغه و شاید بتونم فقط یک دور کامل در هر روز این فایل رو گوش بدم و نه بیشتر…آیا فقط یک دور در روز برای تاثیر گذاری کافیست؟ اگه بله با یک دور در روز معمولا چند روز طول میکشد.
  از کجا بفهمیم ک ضمیر ناخودآگاه ما عوض شده و فایل تاثیر کامل خودش رو گذاشته؟
  ممنون میشم اگه با دقت پاسخ دهید…

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام و سپاس از شما
   بله یک بار هم کفایت میکنه ولی اگر بتونید در حین انجام کارهای دیگه این فایل رو هم گوش بدید قاعدتاً اثرگذارتر هست. البته گوش دادن به این فایل نیازی به هدفون نداره و شما میتونید این فایل رو با صدای آروم گوش بدید و کارهاتون رو انجام بدید.
   با دیدن نشانه ها متوجه تأثیر این فایل خواهید شد.
   موفق باشید.

    
 4. محمدعلی :

  با سلام و درود

  آیا این فایل را به هنگام درس خوندن می تونم گوش کنم؟؟؟
  با سپاس

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام بر شما
   بله موردی نداره میتونید در هر زمانی که بخواهید گوش بدید.

    
 5. reza :

  بادرود
  ۱-جملات تاکیدی این فایل به صورت انگلیسی است یابه صورت فارسی است
  ۲-این فایلهادرداخل کشورساخته میشوندیادرخارج ازکشور
  لطفاراهنمایی بفرماییدمتشکرم

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   سلام دوست گرامی
   این فایلها در استدیوهای خارج از کشور تهیه شده و جملات تاکیدی آنها به زبان انگلیسی است .اما نکته مهم اینجاست که هنگام گوش دادن شما فقط آهنگ میشنوید و ضمیر ناخوداگاه شما زبان انگلیسی را هم متوجه میشود و تاثیر گذار است.
   این فایل را میتوانید به رایگان دانلود کنید.
   موفق و پیروز باشید

    
 6. reza :

  بادروداستادالهی این فایل هیپنوفراوانی رامدت دوروزاست گوش میدهم درحین گوش دادن بعضی مواقع اشک ازچشمم میادودربالای سرم حین گوش دادن وهم بعدازگوش دادن احساس سوزش میکنم ایاضرری ندارد؟
  این فایل ۶۰دقیقه است بایستی ۶۰دقیقه راگوش کردیامیشه مدت کمترمثلا ۱۵دقیقه هم گوش داد
  لطفا راهنمایی فرماییدمتشکرم

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام دوست عزیز

   با توجه به اینکه این فایل چند لایه است و نسبت به فایلهای دیگه سبک تره میشه گفت که واکنش ناخودآگاه شماست. برای اینکه مشکلی پیش نیاد از مدت زمان کم شروع کنید و کم کم به ۶۰ دقیقه برسونید. این فایل رو میتونید در طول روز و شب گوش بدید و تکرار اون هم مشکلی نداره.

   موفق باشید.