کوچینگ شغلی، اسرار موفقیت شغلی برای کارمندان و حقوق بگیران

کوچینگ-شغلی-مرتضی-الهی-افزایش-درآمد-کسب-و-کار-پول-ثروت
کوچینگ شغلی، اسرار موفقیت شغلی برای کارمندان و حقوق بگیرانReviewed by مدیریت سایت on Nov 23Rating:

 آیا دوست دارید که در محیط کار، مورد احترام و مشورت مدیران خود قرار بگیرید؟

آیا می‌دانستید در تمام فعالیت‌های مربوط به کارتان، اجرای تکنیک‌های گام به گامِ تقویت مهارت های پولسازی، بیشترین تأثیر را در افزایش درآمدتان دارد؟

اگر این تکنیک‌ها را درست و حرفه‌ای انجام دهید به ازای هر یک ساعت وقتی که برای یادگیری صرف می‌کنید چندین میلیون تومان برای شما سوددهی خواهد داشت!

این آموزشها فقط برای افزایش درآمد نیست، بلکه می‌تواند آرامش شما را در محل کار بیشتر کند، موقعیت شغلی‌تان را بهبود بخشد، محبوبیت شما را در بین همکاران افزایش دهد و …

راهی ارزان‌تر از یادگیری اصول “کوچینگ شغلی” برای موفقیت شغلی شما وجود ندارد!

آموزش‌های کوچینگ شغلی را در کارتان پیاده کنید. سپس بنشینید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!

آیا این موارد برای شما آشنا هستند؟

از حقوق پایین خودتون ناراضی هستید ولی به خاطر اینکه فکر می کنید کار مناسب دیگه ای نمی تونید پیدا کنید، مشغول انجام اون هستید.

خودتون رو قربانی شرایط خانوادگی، محل کار و یا شرایط بد اقتصادی جامعه ببینید.

به خاطر فشار کاری، دچار بیماری جسمی مثل سردرد یا بیماری های روحی مثل افسردگی شده اید.

احساس می کنید دچار روزمرگی شده اید.

دوست دارید تا یک هفته رو فارغ از محیط کار به مسافرت بروید و به خانواده بپردازید ولی با درخواست شما موافقت نشده است.

احساس می کنید که کار مفیدی رو برای خودتون انجام نمی دهید و نمی توانید استعدادها و توانایی هاتون رو شکوفا کنید.

به کاری که انجام می دهید علاقه ای ندارید و فقط به خاطر حقوقی که دریافت می کنید آنرا انجام می دهید.

از برخورد نامناسب همکارانتان خسته شده اید.

محیط کار رو یک محیط خسته کننده می بینید.

روابط عاطفی شما به خاطر نوع کار یا حجم بالای کار یا هر عامل دیگری از شغل شما، دچار آسیب شده است.

احساس می کنید که حقوق دریافتی شما متناسب با کاری که انجام می دهید نیست و در حق شما اجحاف شده است.

با خودتون فکر می کنید که برای تغییر شرایط زندگیتون باید شغلتون رو عوض کنید ولی از فکر کردن به اون می ترسید!

با خودتون فکر می کنید که باید ساعات کار کردتون رو بیشتر کنید یا اینکه به فکر شغل دوم برای خوتون باشید ولی هنوز برنامه ای برای اون ندارید.

آیا راهی برای تغییر شرایط و افزایش حقوق وجود داره؟

همه ما برای نداشتن بهترین شغل و شاید نداشتن افزایش حقوق، والدینمون، رئیس مون، شرکت و یا اداره مون، زمینه شغلی مون، تحصیلات مون، رقیبامون و در نهایت اقتصاد کشور رو مقصر می دونیم. من از شما می خوام تا کمی واقع بین باشید. اگر به اطراف خودتون نگاه کنید می ببینید که  صدها و حتی هزاران نفر هستند که مشکلات و محدودیت‌های شما رو دارند ولی درآمد اونها خیلی بیشتر از شماست و زندگی مرفه‌تر و بهتری نسبت به شما دارند. شاید با خودتون بگید که اونها  شغل پردرآمدی دارند و یا اینکه اونها راه کسب درآمد رو بلد هستند و یا اینکه اداره و یا کار فرمای اونها در افزایش حقوق شون تأثیر داشته.

حرف شما کاملاً درسته ولی اگر از زندگی و کسب درآمد خودتون راضی نیستید، باید بگم که فقط یک نفرتو دنیا هست که می تونه این شرایط رو تغییر بده و اون فرد خود شما هستید نه شخص دیگه ای! بله، فقط شما هستید که می تونید شرایط خودتون رو تغییر بدید و بالاخره خودتون باید به این نتیجه برسید که شرایط کنونی زندگی شما به عملکرد خودتون بستگی داره.

به نظر من شما باید قبل از هر چیز اره خودتون رو تیزتر کنید در واقع پیشنهاد من به شما اینه که اگر به دنبال  افزایش حقوق و یا پیداکردن شغل جدید  هستید و تصمیم دارید که راههای کسب درآمد رو یاد بگیرید، قبل از هر اقدامی برای آموزش کسب درآمد بیشتر خودتون وقت بگذارید.

شما با یادگیری و آموزش کسب درآمد بهترین راههای کسب درآمد و افزایش حقوق رو پیدا می‌کنید. در این مسیر ممکنه که به شما یک و یا چندین شغل جدید و یا یک شغل پردآمد پیشنهاد بشه که شما با خواست خودتون بهترین شغل رو انتخاب می‌کنید. همه اینها مستلزم اینه که برای یادگیری این مهارتها و آموزش کسب درآمد وقت بگذارید و هزینه کنید تا بتونید راههای کسب درآمد بیشتر رو یادبگیرید.

شما با ثبت نام در دوره “کوچینگ شغلی” میتوانید بهترین سرمایه گذاری را برای افزایش حقوق و رشد شغلی خودتان انجام دهید!

77          77           77           77           77

 


 این دوره آموزشی برای چه کسانی مناسب است؟

کارمندان و تمامی افرادی که حقوق بگیر هستند و به دنبال ارتقای شغلی و افزایش حقوق هستند.

افرادی که در حال حاضر بیکار هستند و بدنبال شغل می‌گردند.

 افرادی که در هفته حداقل چهار ساعت وقت داشته دارند تا دو ساعت را به تماشای درس جدید و دو ساعت را به انجام تمرین اختصاص دهند.

این دوره آموزشی برای چه کسانی مناسب نیست؟

افرادی که صاحب کسب و کار و یا مدیر هستند. البته این دوستان می‌توانند از دوره بیزینس کوچینگ استفاده نمایند.

 افرادی که یادگیری این تکنیک ها را در افزایش درآمدشان مؤثر نمی دانند.

برخی از مطالبی که در این دوره آموزش داده می شود عبارتند از:

آشنایی با سه عامل مختل کننده شغل شما

روش‌های تحقیق و بررسی بازار کار شما

آشنایی با هفت قدم برای داشتن مدیریت فردی در زندگی کاری

بررسی و برنامه ریزی برای پنج سال آینده شغلتون

شناسایی هفت حوزه کلیدی اثر بخش در رشته کاری شما

شناسایی ضعیف‌ترین مهارت‌های کلیدی شخص شما

ارزیابی و توسعه مهارت‌های کلیدی شخص شما

بهره گیری از قانون پارتو برای افزایش بهره وری

راه‌های انتخاب شغل مناسب در بازار کار براساس نیاز بازار

روش برنامه ریزی برای داشتن یک روز موفق کاری

شناسایی هفت ویژگی پرطرفدار برای استخدام کارمند از نگاه کارفرمایان

تکنیک‌هایی برای نوشتن یک رزومه قوی و اثربخش

روش صحیح مذاکره درباره مقدار حقوق درخواستی

روش‌هایی برای تقویت مهارت‌های ارتباطی با همکاران در محیط کار

نحوه هدف گذاری عملی و اجرایی در انجام دادن کارهای روزمره

تمرکز بر روی کارهای کلیدی و تأثیر گذار

استفاده از روش هفت مرحله‌ای برای حل مسائل و مشکلات کاری

تکنیک‌هایی برای تقویت مهارت‌های شغلی در حوزه‌های مختلف

روش‌هایی برای کنترل و مدیریت نگرانی و اضطراب در محل کار

راه برای افزایش عملکرد در محیط کار و انجام دادن تمام کارها

و صدها نکته ارزشمند دیگه که هر کارمند برای داشتن درآمد بیشتر باید بداند…

 

6بهانه رایج برای شرکت نکردن در این دوره

۱- وقت ندارم در این دوره شرکت کنم!

اگر پر مشغله هستید و وقت ندارید در دوره شرکت کنید، همین موضوع نشون میده که باید در روش زندگی تون تغییراتی ایجاد کنید. زمانی روکه برای این دوره صرف می‌کنید هم بازگشت مالی بالایی براتون داره و هم بازگشت زمانی. شما با یاد گیری این اصول و قوانین می‌تونید بعداً ساعت‌هایی زیادی رو در وقتتون صرفه‌جویی کنید. پیشنهاد می‌کنم که داستان تیز کردن اره رو حتماً بخونید. این آموزش‌ها پر ازآموزشها و ایده‌های هست که ذهنتون رو باز میکنه وشرایط کاری تون رو بهتر می کنه.

۲- مطمئن نیستم که مطالب دوره کاربردی و بدرد بخور باشد!

در این دوره آموزشی، شما با جدیدترین تکنیک‌ها و روشهای روز دنیا درباره مدیریت شخصی و افزایش بهره وری و روشهای افزایش درآمد در رشته کاری تان آشنا می شوید. راهکارهایی که تا به حال افراد زیادی با استفاده از اونها نتیجه گرفتند. تکنیک‌ها و ایده‌هایی کاملاً عملی که برای هر فردی و در هرشغلی قابل انجام هست.

۳- برای موفق شدن در هر کاری باید رفت و کار کرد و تجربه کسب کرد، با این حرفها کسی پیشرفت نمیکند!

بدست آوردن تجربه خیلی مهمه اما کم نیستند افرادی که سالهاست دارند شغلها و کارهای مختلف رو تجربه می‌کنند ولی هنوز نتونستند پیشرفتی در محل کار و رشته کاری شون داشته باشند، به نظر شما مشکل کجاست؟ اگر قرار به کار کردن بود که همه مردم دارند کار می‌کنند، پس چرا فقط عده کمی از مردم تو شغل و حرفه شون پیشرفت می‌کنند؟!

این دوره آموزشی برای همه مردم نیست! بلکه برای افرادی است که می‌خواهند با بکار بستن جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا درآمدشان را افزایش دهند.

اگر به اطراف خودتون نگاهی بکنید می‌بینید که آدمهای موفق و پولدار درآمدشون بخاطر زیاد کار کردن نیست. اونها بیشتر از اینکه کار فیزیکی انجام بدهند، کار ذهنی انجام می‌دهند و همیشه یک شعار دارند: برای پول درآوردن بجای بازو از ذهنت استفاده کن!

در دوره کوچینگ شغلی شما با مبلغ بسیار ناچیز از جدیدترین و کاربردی ترین تکنیک هایی که حاصل تجربه موفق‌ترین افراد جهان در این زمینه هست استفاده می‌کنید.

۴- من فقط دوست دارم در دوره‌های حضوری شرکت کنم تا بتوانم سؤالاتم را بپرسم!

این روزها همه مردم پرمشغله و گرفتار هستند و خیلی از دوستان هم در شهرهای دیگری هستند که امکان شرکت در دوره های حضوری رو ندارند.

از طرفی مطالب این دوره به گونه ای طراحی شده که شرکت کنندگان دوره بعد از دیدن هر قسمت باید چند روزی رو برای پاسخ دادن به سؤالات و تمریناتی که مشخص شده اختصاص بدهند چون در غیر اینصورت نمیتونند نتیجه مطلوب رو از دوره بگیرند. به همین دلیل تصمیم گرفته شد که این دوره بصورت آنلاین و غیر حضوری برگزار شود.

البته این نکته رو باید به شما یادآور بشویم که شما با شرکت در دوره غیرحضوری ساعت‌ها در رفت و آمد و وقتتون صرفه‌جویی می‌کنید. در ضمن اگر قسمتی از دوره رو متوجه نشدید میتونید بارها و بارها فیلم دوره رو ببینید و این آموزشها رو تکرار کنید.

دوست عزیز! اصلاً نگران نباشید. چون گروه آموزشی الهی در کنار شماست. در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید تا همکاران ما با خوشرویی به تمام پرسش‌های شما پاسخ بدهند.

همچنین می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ همین صفحه (کوچینگ شغلی) سؤالات خودتون رو مطرح کنید تا به‌طور کامل پاسخ داده شود.

 ۵- من همین الان هم شغل خوبی دارم و از درآمدم راضی‌ام!

اگر اینطور هست به شما تبریک میگویم. اما باید به شما یادآوری کنم که در بازار کار امروز افرادی میتونند موفق بمونند که دائم در حال رشد و پیشرفت باشند و آموزش و یادگیری مداوم و مستمر مطالب جدید میتونه موفقیت و پیشرفت شما رو تضمین کنه.

موفقیت و پیشرفت در هیچ شغل و حرفه‌ای انتها نداره و متخصص‌ترین افراد جهان هم همیشه بدنبال یادگیری روش‌هایی برای رشد و پیشرفت و افزایش درآمدشون هستند.

6- الان برای خریدن این محصول پول ندارم!

از شما یک سؤال دارم! اگر با یادگیری این مطالب بتونید درآمدتون رو افزایش بدهید و شرایط کاریتون رو بهتر کنید و در محل کارتون ترفیع بگیرید و یا در شرکت و یا سازمانتون پست بگیرید و درنهایت درآمدتون بیشتر بشه، حاضرید برای ایجاد چنین تغییراتی چه بهایی رو پرداخت کنید؟

از شما میخواهم کمی درباره این موضوع فکر کنید، چون یادگیری آموزشهای دوره کوچینگ شغلی ممکنه ایده‌های خوبی برای شما داشته باشه. آیا برای موفقیت مالی و افزایش درآمدتون واقعاً تصمیمتون رو گرفتید و حاضرید که برای اینکار سرمایه گذاری کنید و از اون مهم‌تر وقت بگذارید؟

شما تا به امروز پولهای زیادی رو برای خریدن کفش و لباس خرج کردید، اما این بار تصمیم بگیرید این پول رو برای پیشرفت شخصی تون سرمایه گذاری کنید! من به شما قول میدم که از این سرمایه گذاری پشیمون نخواهید شد!

77          77           77           77           77

 


آیا دوست دارید در شغل خودتون ثروتمند بشوید؟

از قدیم گفتند مرغ همسایه غازه! همه فکر می‌کنند که بقیه شغل راحت و بی دردسری دارند ولی کار خودشون خیلی سخته! البته من همیشه گفتم که اگر میخواهید در کارتون موفق باشید، کاری رو انجام بدهید که از انجام اون لذت ببرید و این بزرگترین راز ثروته!

اگر میخواهید که درآمد بیشتر داشته باشید کافیه که در کارتون متخصص‌تر بشید و از بقیه مردم عادی فقط کمی بهتر بشید! چون اکثر مردم به تنبلی و روزمرگی عادت کردند و شما اگر کمی روی توانایی هاتون کار کنید نتایج بزرگی در زندگیتون ظاهر میشه!

بعد از این دیگر هیچوقت از سرزنش کردن رئیستان رنج نخواهید برد!

وقتی یک کارفرما تصمیم میگیره نیرو استخدام کنه که مجبور باشه کاری رو انجام بده که خودش توانایی انجامش رو نداشته باشه، حالا ممکنه تخصص و تجربش رو نداشته باشه یا اینکه ممکنه وقتش رو نداشته باشه.

اگر شما بتونید نیازهای رئیستون رو برآورده کنید و اینقدر کارتون رو خوب انجام بدهید که اگر یک روز نباشید اون به مشکل بربخوره، مطمئن باشید که خیلی بیشتر هواتون رو داره چون نگران از دست دادن شماست!

و حالا وقت اون رسیده که محیط کارتون رو برای خودتون لذت بخش کنید!

کوچینگ-شغلی-مرتضی-الهی-افزایش-درآمد-پول

آیا میتوانید مصاحبه‌های استخدامی را با موفقیت بگذرانید؟

احتمالاً تا به حال برای شما پیش اومده که علی رغم داشتن یک رزومه کاری خوب نتونسته باشید جایی که دوست دارید استخدام بشید و اون فرصت شغلی خوب رو از دست بدهید. چون در مصاحبه پذیرفته نشدید. در این دوره تکنیک‌هایی به شما آموزش داده می شود که بتوانید یک مصاحبه خوب با کارفرما داشته باشید به نحوی که احساس کند که شما فرد مورد نیازش هستید و از شما دعوت به همکاری کند.

استعدادها و توانایی هاتون رو تبدیل به ابزارهای پولسازی کنید!

هر کدوم از ما قابلیت‌هایی داریم که شاید خودمون هم از اونها بیخبر باشیم. کافیه که وقت بگذاریم و اونها رو شناسایی کنیم و رشدشون بدیم و اونها رو به ابزارهای پولسازیمون تبدیل کنیم.

خیلی وقتها پیش میاد که در جلسات مشاوره یا بعد از سمینارها از من می‌پرسند که آقای الهی به نظر شما الان بهترین موقعیت اقتصادی چیه؟ به نظر شما الان کجا سرمایه گذاری کنیم بهتره؟

منظورشون اینه که الان باید ملک بخریم یا ماشین ثبت نام کنیم؟ یا اینکه سهام کدوم شرکت رو در بورس بخریم و من همیشه در پاسخ بهشون میگم: روی خودتون سرمایه گذاری کنید! روی توانایی‌ها و استعدادهاتون و تقویت اونها سرمایه گذاری کنید! روی تقویت ذهنتون سرمایه گذاری کنید.

 آیا می دانید مهمترین دارایی شما چیست؟ آیا با قدرت و توانایی پول سازی خودتون آشنا هستید؟

ارزشمندترین دارایی شما، توان پول سازی شماست. همون توانایی‌های شما برای  کسب درآمده، یعنی توانایی کسب مهارتهایی که دیگران به خاطر اون حاضر به پرداخت پول و دستمزد به شما باشند.

قدرت و توانایی پول سازی شما 80 تا 90 درصد ارزش اقتصادی شما رو تعیین می کنه، مگر اینکه شما بسیار ثروتمند باشید و یا سرمایه تون برای شما پول سازی کنه.

قدرت و توانایی پول سازی شما اگر درست در بازار کارتون استفاده بشه، دقیقاً می شه مثل یک چاه آب، معلومه که هر چقدر چاهتون روعمیق تر و گودتر کنید،  آب بیشتری می تونید از اون بردارید.

قدرت و توانایی پول سازی شما مثل یک ماشین هست که باید به اون رسیدگی کنید و هر چند وقت یکبار بازدید کلی از اون داشته باشید و عیب‌های احتمالی اون رو برطرف کنید تا هیچ وقت در جاده نمونید و بتونید با سرعت بیشتری به سمت هدفتون حرکت کنید.

با تقویت کردن توان پول سازیتون میتونید کاری کنید که افراد زیادی حاضر باشند با دستمزد و حقوق بالاتری از شما دعوت به کار کنند. خیلی وقتها یک و یا چندین شغل جدید به شما پیشنهاد می شه و شما می‌توانید بهترین شغل رو انتخاب کنید و تا آخر عمرتون هیچ وقت نگران نداشتن یک شغل پردرآمد نباشید.

77          77           77           77           77

 


توانایی هایتان را افزایش بدهید! روشی که افراد موفق بکار می‌برند.

متأسفانه بیشتر مردم از زمانی که ماشینشون رو گرفتند تا به امروز اصلاً به اون توجه نکردند …

شاید از 20 سال پیش که فارغ التحصیل شدن و وارد شغلی شدند دیگه اصلاً سراغ آموزش و یادگیری و تقویت مهارت هاشون نرفتند و معلومه که ماشین پولسازشون زنگ زده و کهنه شده.

همه مردان و زنان موفق از ارزش و اهمیت توان پول سازی خودشون کاملاً  آگاهند. اون ها هر روز کار می‌کنند تا ارزش‌ها و توان پولسازی خودشون رو افزایش بدند تا همیشه توانایی‌های خودشون رو با تقاضاهای بازار هماهنگ کنند.

اونها می دونند که داشتن یک شغل پردآمد یا افزایش حقوق شون بستگی به توانایی‌های خودشون داره و به خاطر همین موضوع اونها همیشه به دنبال آموزش کسب درآمد و یادگیری آموزش‌هایی برای تقویت توان پولسازی خودشون هستند.

با یادگیری مهارت‌های دوره کوچینگ شغلی ماشین پولساز خودتان را تعمیر کنیدو با سرعت بیشتری در جاده موفقیت مالی برانید

اگر با بهبود مهارت‌های خودتان نتوانید ارزشمندتر شوید، بدانید که در حال افت و پسرفت هستید!

ارزش توان پول سازی شما مثل هر دارایی دیگه می تونه رشد کنه و یا تنزل پیدا کنه. اگر اون رو تقویت کنید، ارزش اون هر سال می تونه افزایش پیدا کنه و درآمد شما رو بیشتر و بیشتر کنه ولی در صورت عدم رسیدگی ممکنه که با تغییرات بازار، ارزش اون کمتر و کمتر بشه و در نهایت تقاضای کمتری برای مهارتهای شما وجود داشته باشه.امروزه میلیون‌ها آدم بیکار وجود داره که اجازه دادند توان پول سازی شون بقدری افت کنه که دیگه هیچ کس حاضر نیست اونها رو استخدام کنه.

همین امروز تصمیم قاطع بگیرید که درآمدی رؤیایی داشته باشید. تصمیم بگیرید تا مسئولیت کامل کار و درآمدتون رو به عهده بگیرید تا در هر شرایط اقتصادی دوام بیارید و پیشرفت کنید.

آیا می دانید کلید افزایش حقوق شما چیست؟

همین امروز تصمیم قاطع بگیرید تا درآمد خودتون رو افزایش بدید و تصمیم بگیرید که برای یادگیری راه های کسب درآمد بیشتر وقت بگذارید تا مثل یک ماشین پولسازی به حداکثر توانمندی برسید. این اولین قدم برای افزایش حقوق شماست.

شما در دوره حرفه‌ای “کوچینگ شغلی” تکنیک‌ها و روش‌هایی کاملاً کاربردی رو یاد می‌گیرید و میتونید بلافاصله کسب درآمد رؤیایی خودتون رو شروع کنید. شما لیاقت داشتن یک شغل پر درآمد رو دارید.

آیا لیاقت شما برای گرفتن دستمزد بیشتر همین شرایطی هست که الان دارید؟

مطمئناً استعدادها توانایی‌های شما خیلی بیشتر از اون چیزیه که خودتون فکر می‌کنید! امیدوارم که همیشه در زندگیتون اعتمادبه نفس داشته باشید و توانایی‌های خودتون رو باور داشته باشید!

درآمد رؤیایی منتظر شماست، بزرگ‌ترین دستاوردهای زندگیتون منتظر شما هستند، شادترین لحظه‌های زندگی منتظر شما هستند، فقط باید اونها رو به واقعیت تبدیل کنید. بزرگ‌ترین موفقیت‌های زندگی در انتظار شما هستند به شرطی که همین امروز تصمیم بگیرید و اقدام کنید.

شما با ثبت نام در دوره “کوچینگ شغلی” می تونید بهترین سرمایه گذاری رو برای افزایش حقوق و رشد شغلی تون انجام بدهید و مهارتهایی رو یاد بگیرید که بتونه درآمد شما رو در کمتر از یک سال به طور چشمگیری افزایش بدهد.

این دوره برای افزایش حقوق کارمندان و حقوق بگیرانی تهیه شده که لایق درآمدی بسیار بیشتر از درآمد فعلی شون هستند و می‌خواهند شغل پردرآمد  داشته باشند و رشد و پیشرفت کنند تا افزایش حقوق کمترین تغییر در زندگیشون باشه.

کوچینگ-شغلی-مرتضی-الهی-افزایش-درآمد-پول-ثروت

در این دوره به شما روشی گام به گام و تضمینی ارائه می شود تا در محل کارتون ارزش و کارایی خودتون رو افزایش بدهید و به درآمدی که لایقش هستید برسید. شما می توانید تنها با اختصاص 4 ساعت در هفته مهارت‌های پولسازی خودتون رو تقویت کنید و درآمدتون رو به طور چشمگیری افزایش بدهید.


شما بعد از گذراندن دوره “کوچینگ شغلی” به این مهارت‌های کلیدی و مهم برای افزایش حقوق دست پیدا می‌کنید:

یاد می‌گیرید که چطور کارایی و عملکرد خودتون رو در محیط کار دو برابر کنید.

یاد می‌گیرید در تصمیم گیری‌ها با سرعت و دقت بیشتری عمل کنید.

یاد می‌گیرید اگر با مشکلی مواجه شدید چطور اون رو تحلیل کنید تا راه حل مناسبی برای رفع اون پیدا کنید.

یاد می‌گیرید به عنوان یک کارمند چطور قدرت و توان پولسازی خودتون رو افزایش بدهید.

یاد می‌گیرید که چطور براحتی از پس مسئولیت‌ها و پروژه‌های بزرگ کاری بربیایید..

یاد می‌گیرید که چطور جایگاه شغلی تون رو ارتقاء بدهید و پست و ترفیع بگیرید.

یاد می‌گیرید که چطور درآمدتون رو هر سال افزایش بدهید.

و ده‌ها مهارت مهم دیگر که هر کارمندی برای پیشرفت و افزایش حقوق باید اونها رو کسب کنه…

در ۷ هفته به یک متخصص حرفه‌ای در شغلتان تبدیل شوید!

تمرینات کاربردی هر جلسه شامل سؤالات کلیدی هست که شما برای جواب دادن به اونها باید کارتون رو بررسی و تحلیل کنید چون هیچ فرد دیگری به جز شما به شرایط کاری تون آشنا نیست. شما بعد از گذروندن این دوره آموزشی، عیب‌ها و نواقص کارتون رو پیدا می‌کنید.

در مرحله بعد با ارائه راهکارها و ایده‌هایی که در هر جلسه به شما داده می شود میتونید این نواقص و عیب‌ها رو برطرف کنید و از توانایی‌ها و تخصص خودتون پول بیشتری بدست بیارید.

برای رشد و توسعه مهارت هاتون لازم نیست که تمام” ایده‌ها و راهکارها” رو اجرا کنید بلکه با اجرایی کردن فقط چند ایده میتونید درآمدتون رو به طور چشمگیر افزایش بدهید!

77          77           77           77           77

در ادامه بخوانید:

 مقالات موفقیت
 تست های روانشناسی برای موفقیت در زندگی
 دانلود رایگان قسمت هایی از دوره کوچینگ شغلی
 دانلود رایگان فایل های آموزشی
 هیپنوتراپی پنهان روشی جدید که معجزه می کند!
 دانلود رایگان فایل های انگیزشی و انرژی مثبت
 بیزینس کوچینگ، اسرار کسب و کارهای پولساز
 دوره تخصصی کوچینگ ثروت

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (23)

 1. zahra :

  سلام من وهمسرم شدیدا دچار مشکل مالی شدیم قرض زیادی داریم و در آینده به یک مبلغ زیاد برای کاری نیاز داریم که بسییییار ضروریه
  آیا دوره کوچینگ ثروت میتونه برامون مفید باشه در حالیکه این مبلغ پرداختی برای دوره برای ما پول زیادی هست تو این موقعیت
  لطفا منصفانه پاسخ بدید چکار کنم ؟

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   تا زمانیکه بصورت ریشه ای و اساسی مشکلات مالی تان را حل نکنید تا آخر عمر نمی توانید رفاه و آسایش را تجربه کنید. وضعیت مالی اکنون شما نتیجه افکار ، باور ها ، و رفتارهای مالی گذشته شماست. اگر از شرایط موجود راضی نیستید وقت بگزارید ، هزینه کنید ، تمرین انجام دهید تا درآینده شرایط زندگیتان تغییر کند. فایل تجربیات و نظر شرکت کنندگان این دوره روی سایت موجود است. پیشنهاد می کنیم که اول دوره کوچینگ ثروت را بگذرانید و بعد دوره کوچینگ شغلی ، چون دوره کوچینگ ثروت یک دوره بسیار مهم و اساسی است. همه شرکت کننده گان این دوره یک حسرت بزرگ دارند و آن این هست که ایکاش سالها قبل با این موضوعات و قوانین آشنا می شدند.
   در ساعات اداری میتوانید با شماره تلفن های ۰۲۱۷۷۶۴۱۶۵۰-۷۷۵۲۱۲۶۱ تماس بگیرید تا همکاران پاسخگوی سئوالات شما باشند.
   با آرزوی موفقیت روز افزون شما

    
 2. mohsen91 :

  سلام آقای الهی
  آیا یک قاضی دادگستری هم میتواند از این بسته استفاده کند؟ البته من پول به ازای زمان را قبول ندارم ولی حقوق ثابت است که پرداخت میشود پگونه درآمد افزایش پیدا میکند؟

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام آقا محسن عزیز

   خداوند از راه های نامحدودی به انسان ثروت میرساند . تمام محدودیت ها فقط در ذهن ماست . بله در دوره”کوچینگ شغلی” مواردی مطرح میشود که با شناخت آنها و استفاده از یکسری تکنیک های کاربردی عملکرد شخص در محیط کار افزایش پیدا می کند و روش هایی هم برای ارتقای شغلی پیشنهاد شده . مطالب این دوره آموزشی دقیقا برای افزایش درآمد کارمندان و حقوق بگیران طراحی شده است.

   موفق و ثروتمند باشید
   مرتضی الهی

    
 3. اعظم میرنظامی :

  با سلام

  فرق دوره کوچینگ ثروت و کوچینگ شغلی چیست لطفا بیشتر راهنمایی بفرمایید .

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت سرکار خانم میر نظامی

   در دوره کوچینگ ثروت شما با مسایلی کاملاً متافیزیکی و پایه ای در حوزه ثروت و پول آشنا می شوید و بدون یادگیری و رعایت این اصول شما غیر ممکن است که در هیچ شغلی بتونید به ثروت دست پیدا کنید.

   ولی در دوره کوچینگ شغلی شما با یکسری راهکارها و تکنیک های عملی و کاملا کاربردی آشنا خواهید شد که با رعایت و پیاده سازی آن موارد باید در کمتر از یکسال نتیجه و تأثیر آن در افزایش حقوق شما نمایان شود. برای پاسخگویی به سؤالات شما دوستان عزیز، همکاران ما در ساعت اداری با خوشرویی منتظر تماس شما عزیزان هستند. ۰۲۱۷۷۵۲۱۲۶۱-۰۲۱۷۷۶۴۱۶۵۰

   موفق و پیروز باشید