اعتماد به نفس فوری به روش خود هیپنوتیزم

اعتماد-به-نفس-فوری-خودهیپنوتیزم
اعتماد به نفس فوری به روش خود هیپنوتیزمReviewed by مدیریت سایت on Sep 16Rating:

با فایل های خودهیپنوتیزم ،بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!

آیا می‌دانستید در تمام فعالیت‌های مربوط به مغز شما، اصلاح الگوهای ذهنی بیشترین  تأثیر را در موفقیت تان دارد؟

استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم فقط برای اصلاح الگوهای ذهنی نیست، بلکه می‌تواند موفقیت شما در جنبه های مختلف زندگی بیشتر کند، آرامشتان را بهبود بخشد، روابط خانوادگی تان را بهبود بخشد و …

استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم را شروع کنید. سپس بنشینید و از نتایج آن متحیر شوید و لذت ببرید!

آیا شما هم این موارد را تجربه کرده اید؟

دختر یا پسر زیبایی هستید که علی رغم زیبا بودن در چشم دیگران باز هم خود را زیبا نمی دانید.
ورزشکاری هستید که علیرغم توانمندیهای جسمانی و فنی، خود را در مقابل حریف ضعیف می بینید.
دانشجو و یا دانش آموزی هستید که علیرغم تسلط بر مطالب درسی سر کلاس جرأت پاسخ دادن به سؤالات را ندارید.
فردی هستید که توانایی های زیادی دارید ولی اعتماد به نفس لازم برای ابراز توانمندی ها و لیاقت هایتان و ابراز وجود را ندارید.
شخص یا اشخاصی حق شما را ضایع کرده اند ولی شما توانایی احقاق حقتان را ندارید.
به شخصی علاقه داشتید ولی توانایی ابراز علاقه و بیان احساساتتان را نداشته اید.

اعتماد به نفس و اطمینان به ‌این که “من آدم توانمندی هستم”، کلید بسیاری از موفقیت‌ها در برخورد‌های اجتماعی است. اعتماد به نفس به خودی خود در کسی به وجود نمی ‌آید، بلکه مستلزم کسب مهارت هایی است که هم آن را به وجود بیاورد و هم آن را تقویت کند.

به نظر شما علت عدم اعتماد به نفس چیست؟

بیشترین ویژگیهای شخصیت ما از دوران کودکی شکل میگیرد. بنابراین از جمله عوامل شکل دهنده شخصیت ما بایدها و نبایدها، تأیید و یا عدم تأیید رفتارهای ما، تنبیه ها و تشویق ها، تحسین و تمجید، تعریف و تحقیر و … می باشد که توسط اطرافیان از جمله خانواده و والدین بر ما اعمال می شود. بنابراین اعتماد به نفس و یا عدم اعتماد به نفس و اعتماد به نفس کاذب ریشه در دوران کودکی و تربیت گذشته فرد دارد.

عدم اعتماد به نفس را جدی بگیرید!

عدم اعتماد به نفس موجب می شود که فرد نتواند ابراز وجود کند و به علایقش بپردازد. در نتیجه احساس سر خوردگی، خود کم بینی و احساس پریشانی مینماید که موجب بروز افسردگی می شود. در واقع یکی از عوامل اصلی و درجه یک اختلالات افسردگی، اضطراب، وسواس، و غیره همین عدم اعتماد به نفس است.

عدم اعتماد به نفس یا خجالت؟!

شباهت های زیادی بین عدم اعتماد به نفس و خجالت وجود دارد. یک فرد خجالتی می ترسد ابراز وجود کند و همینطور یک فردی که اعتماد به نفس ندارد هم ترس از ابراز وجود دارد. با این حال تفاوتهای این دو بسیار زیاد است . به طور کلی فردی که دارای عدم اعتماد به نفس باشد حتی در انجام کارهایی که توان انجام آن را دارد هم می ترسد.

البته بسیاری از افراد دارای اعتماد به نفس کاذب هستند. این افراد ادعای انجام هر کاری را می نمایند و هنگامیکه شکست می خورند سعی می کنند باز آن را توجیه کنند. اگرچه اعتماد به نفس کاذب یک ویژگی منفی است ولی وضعیت افراد دارای این ویژگی بهتر از افرادی است که اصلاً اعتماد به نفس ندارند. فردی که اعتماد به نفس ندارد حتی برای بهبود شرایط خود هم تلاش نمی کند.

آیا می دانید یکی از بهترین راه های درمان عدم اعتماد به نفس اصلاح الگوی ضمیر ناخودآگاه است!

عدم اعتماد به نفس همان طور که گفته شد یکی از عوامل اصلی اختلالات عاطفی و رفتاری و روانی است. متأسفانه بسیاری از روانپزشکان به دنبال رفع علایم بیماری می باشند و برای معالجه، دارو تجویز می کنند تا علایم افسردگی و استرس و غیره را کاهش دهند. متأسفانه فنون روانشناسی چون شناخت درمانی و رفتار درمانی و … نیز در درمان و یا بهبود حالات روانی و رفتاری فرد نیز کاملاً موفق نبوده است.
تحقیقات اخیر دانشمندان نشان داده که ریشه بسیاری از اختلالات رفتاری و روانی، ریشه در اعماق ذهن و یا ضمیر ناخودآگاه فرد دارد و به همین دلیل، هیپنوتیزم درمانی و اصلاح الگوی ضمیر ناخودآگاه، قویترین روش برای بهبود اعتماد به نفس و دیگر حالات روانی فرد است.

خود هیپنوتیزم، کلید طلایی کنترل ذهن و دنیای درون

جهت کسب موفقیت در زندگی در ابعاد گوناگون، روشهای مختلفی وجود دارد که هر کدام به نوبه خود موثر، اثبات شده و ارزشمند است. اما کدام روش بهتر است و چگونه می توان در کمترین زمان به بهترین نتایج در کسب موفقیتهای مختلف دست یافت ؟ امروزه بر همگان و در تمام جهان و ایران ثابت شده که کنترل ذهن، ضمیر ناخودآگاه و باورهای ما تاثیر صد در صد مستقیمی بر کنترل زندگی در ابعاد مختلف مادی، روحی، شخصیتی، فکری و معنوی دارد و در واقع این دنیای درون ما است که دنیای بیرون را شکل می دهد که این موضوع دیگر به یک امر بدیهی و کاملا شناخته شده تبدیل شده است.

خودهیپنوتیزم، کلید طلائی ورود به دنیای ذهن و کنترل آن برای هر فرد می باشد و کنترل ذهن، راز اصلی کنترل زندگی و ایجاد تغییرات دلخواه است. خودهيپنوتيزم تأثير بسيار قابل توجهی در رسيدن به اهداف در زندگي دارد. خودهیپنوتیزم تنها روشی است که قابلیت کنترل کردن ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما را به قویترین و مستقیم ترین شکل ممکن به وجود آورده و همچنین باورهای ما را به تسخیر خودمان در می آورد.

شاید روشهای بسیاری برای کنترل ذهن و دنیای درونی ما وجود داشته باشد. اما بدون شک خودهیپنوتیزم به عنوان قویترین روش در سراسر جهان شناخته شده است چون خود هیپنوتیزم دقیقا ما را به صورت مستقیم وارد فضای ذهنمان می کند و مانند روشهای دیگر نیست که از دور و با زحمت بسیار زیاد سعی می کنند تا بر روی ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما تاثیر بگذارند که تازه در اکثر موارد این تاثیرات، بسیار سطحی و گذرا خواهد بود و باورهای ما را نمی تواند از درون و بصورت عمیق متحول کند.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با ضمیر ناخودآگاه و هیپنوتیزم اینجا کلیک کنید و مقاله های مربوط به آن را بخوانید.


با استفاده از روش خود هیپنوتیزم اعتماد به نفس تان را افزایش دهید!

فایل صوتی اعتماد به نفس فوری به روش خود هیپنوتیزم با استفاده از عبارات و مفاهیم اساسی مرتبط، مهارت اعتماد به نفس را در شما تقویت می نماید. فایل صوتی اعتماد به نفس فوری به روش خود هیپنوتیزم روی روش راه رفتن، ایستادن، صحبت کردن و حتی لحن صدای شما تأثیر می گذارد و شما هر روز خودتان را تأیید می کنید و در نتیجه اعتماد به نفس شما به صورت ناخودآگاه افزایش می یابد. با گوش دادن به این فایل صوتی می توانید ضمیر ناخودآگاهتان را برای اعتماد به نفس بیشتر بارگزاری نمایید و از یک زندگی با اعتماد به نفس بالا لذت ببرید!


پاسخ به سئوالات متداول:

1- اگر از طریق سایت نتوانم این محصول را خریداری کنم چکار کنم؟

اگر امکان پرداخت آنلاین از طریق سایت را ندارید، می‌توانید مبلغ محصول را به شماره کارت 1249-0004-1011-5892 (بانک سپه به نام مرتضی الهی) واریز کنید و سپس با شماره‌های دفتر (77641650-021 یا 77521261-021) تماس بگیرید و واریزی خودتان را اعلام کنید.

2- چگونه می‌توانم فایل‌های محصولی را که خریده‌ام دانلود کنم؟

به محض تکمیل خرید لینک دانلود این محصول به ایمیل شما ارسال می‌شود. همچنین بلافاصله لینک‌ دانلود در پروفایلتان قرار داده می‌شود.

برای دسترسی به لینک‌های دانلود، منوی پروفایل (منوی بالای سایت، سمت چپ) را انتخاب و وارد قسمت سفارشات شوید و محصول خریداری شده را انتخاب کنید تا لینک‌های دانلود به شما نشان داده شود. سپس با کلیک بر روی لینک‌ها، فایل‌ها را دانلود نمایید.

شما می‌توانید به دفعات این فایل‌ها را از پروفایل خود دانلود نمایید اما توصیه ما این است که یکبار فایل‌های محصول خریداری شده را دانلود کنید و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده این محصول از سایت برداشته شد به مشکلی بر نخورید.

3- حجم فایل‌های دانلودی چقدر است؟

کمتر از 30 مگابایت با فرمت MP3  می باشد که قابلیت پخش در تمامی دستگاه ها را دارد.

4 – آیا این محصول نسخه فیزیکی و ارسال پستی دارد؟

مبلغ 15هزار تومان بابت CD  و بسته بندی و ارسال به مبلغ فوق اضافه می شود. که در صورت خرید بیش از 4 فایل رایت CD و بسته بندی و ارسال پستی برای شما رایگان خواهد بود.

برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

ارسال نسخه فیزیکی با پست پیشتاز انجام می شود و معمولا برای تهران یک روزه و برای سایر شهرها، دو روزه است.

خریدهای انجام شده قبل از ساعت 13 همان روز ارسال می گردد و بعد از ساعت 13 صبح روز بعد ارسال می گردد.

5- اگر در رابطه با این محصول سؤالی برایم پیش آمد چگونه می‌توانم پاسخ آن را دریافت کنم؟

دوست عزیز! اصلاً نگران نباشید چون گروه آموزشی الهی در کنار شماست. در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید تا همکاران ما با خوشرویی به تمام پرسش‌های شما پاسخ بدهند.

همچنین می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ  پایین همین صفحه سؤالات خودتان را بنویسید تا به‌طور کامل پاسخ داده شود.

6-چه افرادی می توانند از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم استفاده کنند؟

استفاده از خودهيپنوتيزم داراي طيف وسيعي از فوايد مختلف مي باشد و امروزه اين تكنيكها ، به يك بخش دائمي از زندگي بسياري از افراد جهت كسب نتايج مختلف تبديل شده است.

در استفاده از آن محدوديت سني وجود ندارد و كليه افراد مي توانند از فایل هایخود هیپنوتیزم استفاده نمایند و برنامه ريزي هاي لازم جهت کسب موفقيت و ايجاد تغييرات مثبت و دلخواه را بر روي ذهنشان انجام دهند و يا از آرامش به وجود آمده در حالت ريلکس عميق ، انرژي جسمي و ذهني بيشتري جهت انجام كارهاي روزانه بدست آورند.

7-چه افرادی نباید از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم استفاده کنند؟

توصیه می شود افرادي كه داراي بعضي بيماري هاي خاص و بيماري هاي قلبي، تنفسي، آسم، فشار خون بالا، توهم مانند اسكيزوفرني (شيزوفرني) و افسردگي هاي شديد هستند از این فایل ها استفاده نکنند.

8-آیا خرید این محصول به صرفه است؟

هزینه جلسات هیپنوتیزم درمانی در مراکز مشاوره بطور متوسط بین 50 تا 100 هزار تومان است.

همچنین یادگیری روش های خودهیپنوتیزم و شرکت در کلاس های خود هیپنوتیزم  در حدود 300 هزار تومان تا 1.5 میلیون تومان هزینه دارد.

در صورتی که با استفاده از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم می توانید به راحتی و با صرف کمترین زمان و هزینه، هر کجا و هر ساعتی که دلتان می خواهد روی ذهن خودتان کار نمایید.

9-چطور می توانم بهترین نتیجه را از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم بگیرم؟

فایل های صوتی خود هیپنوتیزم را باید با توجه به دستورالعملی که در ابتدای هر فایل توضیح داده می شود گوش دهید. بهتر است که در گوشه ای آرام و به دور از هیاهو  یکجا بنشینید و یا دراز بکشید و با استفاده از هدفون به این فایل خود هیپنوتیزم  گوش دهید.

10-آیا این فایل به زبان فارسی است؟

بله ، کل فرایند هیپنوتیزم به زبان فارسی و با صدای مهندس مرتضی الهی می باشد.

11- چه مدت باید به این فایل گوش دهم؟

دقیقا نمیشود زمان مشخصی را معلوم کرد، بستگی به شرایط روحی و ذهنی شما دارد ، سعی کنید در طول شبانه روز حداقل یکبار به این فایل صوتی گوش کنید. اگر در طول روز نمی توانید و فرصت کافی ندارید ، شب قبل از خواب فرصت خوبی برای این کار است.

شما بعد از گذشت چند هفته خودتان متوجه تغییراتی خواهید شد و گوش دادن به این فایل را تا زمانی ادامه دهید که احساس کنید دیگر نیازی به آن ندارید و اینکار ممکن است بین 21 تا 90 روز زمان ببرد.البته هیچ قانون از قبل نوشته ای برای این موضوع نیست و اثر گذاری آن برای هرشخص کاملاً شخصی و متفاوت از دیگران است.

12- من هنگام گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم خوابم می برد و متوجه عبارتهای تاکیدی نمی شوم؟

اگر هنگام گوش دادن به این فایل خوابتان می برد خیلی هم خوب است و این نشان دهنده هیپنوتیزم شدن شماست و به نوعی خواب مصنوعی نامیده می شود و همچنین نیازی نیست که شما عبارات تاکیدی را خودآگاه متوجه شوید چون در حالت هیپنوز همه آنها مستقیماً وارد ضمیر ناخودآگاه می شوند.

13-چرا فایل های صوتی خودهیپنوتیزم  را باید در زمان استراحت و در حالت ریلکس انجام داد؟

در زمان استراحت و در حالت ریلکسیشن، امواج مغز در حالت آلفا قرار می گیرد و با عمیق تر شدن امواج تتا منتشر می شود. در امواج آلفا توجه فرد برای یادگیری بیشتر می شود و در امواج تتا به اوج خود می رسد. قدرت یادگیری و آموزش در امواج آلفا و تتای ذهنی به دلایل زیر بهبود یافته و تسریع می شود:

در این حالات فرد از تنشها، انقباضات و استرسهای جسمانی و روانی به دور است.

دارای آرامش و نوعی سکوت و سکون درونی و متمرکز است.

دارای توجه و تمرکز بیشتری است.

دارای حضور ذهنی و حافظه‌ای نیرومندتر است.

به نوعی دستیابی ‌اش به ضمیر نیمه آگاه سریع‌تر و بیشتر صورت می‌گیرد.

دارای قدرت تصویرسازی قوی‌تری است.

انرژی روانی بیشتری برای آموزش دارد.

14- آیا می توانم این محصول را بعد از خرید در اختیار دوستانم هم قرار دهم؟

دوست عزیز این محصول فقط مخصوص شما و اعضای خانواده شما که با آنها در یک خانه زندگی میکنند است. خواهشمندیم جهت حمایت از گروه آموزشی الهی و یاری رساندن برای ادامه تولید این محصولات، از در اختیار قرار دادن این محصول به دیگران خودداری نمایید. چون گروه آموزشی الهی از این بابت هیچگونه رضایتی ندارد.


تذکر مهم: گوش دادن به این فایل در هنگام رانندگی و یا کار با تجهیزاتی که نیاز به تمرکز و دقت دارند به دلیل کاهش سطح هوشیاری و احتمال بروز حوادث، ممنوع می باشد.


راهی ارزان‌تر از گوش دادن به فایلهای خودهیپنوتیزم برای موفقیت شما وجود ندارد!

توجه: بعد از خرید محصول، لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین به منظور سهولت در دسترسی شما به فایل ها، لینک های محصول در پروفایل شما، قسمت سفارشات (منوی بالای سایت، سمت چپ) قرار خواهد گرفت و شما می توانید در آینده نیز به این فایل ها دسترسی داشته باشید.


اعتماد به نفس با هیپنوتیزم,درمان کمبود اعتماد به نفس,علائم کمبود اعتماد به نفس چیست,درمان اعتماد به نفس پایین,قرص اعتماد بنفس,داروی گیاهی برای افزایش اعتماد به نفس,ریشه عدم اعتماد به نفس,درمان اعتماد به نفس پایین در کودکان,مشکلات عدم اعتماد به نفس,اعتماد به نفس فوری,اعتماد به نفس با هیپنوتیزم,درمان کمبود اعتماد به نفس,علائم کمبود اعتماد به نفس چیست,درمان اعتماد به نفس پایین,قرص اعتماد بنفس,داروی گیاهی برای افزایش اعتماد به نفس,ریشه عدم اعتماد به نفس,درمان اعتماد به نفس پایین در کودکان,مشکلات عدم اعتماد به نفس,اعتماد به نفس فوری,اعتماد به نفس با هیپنوتیزم,درمان کمبود اعتماد به نفس,علائم کمبود اعتماد به نفس چیست,درمان اعتماد به نفس پایین,قرص اعتماد بنفس,داروی گیاهی برای افزایش اعتماد به نفس,ریشه عدم اعتماد به نفس,درمان اعتماد به نفس پایین در کودکان,مشکلات عدم اعتماد به نفس,اعتماد به نفس فوری,

 

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (12)

 1. yass :

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون. من حدود ۴ماه دیگه کنکور دارم و دارم واسش تلاش میکنم آیا سفارش فایل هیپنوتراپی شخصی در بدست ایجاد تلاش بیشتر, انگیزه ی بیشتر و کسب رتبه ی ١٢ در کنکور ک هدف منه موثره؟ اگه بله پس لطف کنید ب سوالات زیر جواب بدید تا آگاهیم بیشتر شه…ممنون
  ١.من هر شب قبل خواب ی فایل ایزوکرونیک دیگه رو گوش میکنم و اگه بخوام این فایل رو هم سفارش بدم باید نوع فایلش سابلیمینال سفارش بدم؟ آخه نوشتید ک فایلای ایزوکرونیک و بلینورال رو فقط روزی ی ساعت میشه گوش داد.
  ٢.چجوری میتونم در رابطه با نوشتن جملات مشاوره بگیرم؟ تلفن دارید ک بعد از پرداخت هزینش با مشاوران صحبت کنم؟ چون باید کلامی باهاشون مشورت کنم
  ٣.قیمت فایلای سابلیمینال از باینورال کمتره آیا ب خاطر اینه ک این فایلا ضعیفترن و تاثیر گذاریشون کمتره؟

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام دوست عزیز
   تاثیر فایل های هیپنوتراپی بستگی به وضعیت و شرایط ذهنی خودتون داره که الان در چه سطحی هستید.
   قیمت بیشتر فایلهای باینرال بخاطر داشتن امواج مغزی هست و تولید این فایلها نسبت به سابلیمینال مراحل بیشتر و پیچیده تری دارند و کمی حساس تر هستند.
   از نظر کارایی تفاوت چندانی ندارند، هرچند که اگر همزمان از هردو استفاده بشه تاثیر گذاریشون بیشتر میشه.
   در قسمت سفارشات فرم رو پر کنید، اگر با ساختن عبارات تاکیدی آشنایی دارید خودتون جملات رو بسازید و بفرستید ، اگر نیاز به تغییرات باشه ، همکاران انجام میدن و به شما اطلاع میدن.
   میتونید فقط موضوع و هدفتون رو مشخص کنید و طراحی عبارات رو به همکاران ما بسپارید.
   درساعات اداری میتونید تماس بگیرید و از همکاران ما در این باره راهنمایی بخواهید.
   با آرزوی موفقیت برای شما و همه پشت کنکوری های عزیز
   انشاءالله که در تمامی مراحل زندگیتون سربلند باشید

    
 2. mehdimll :

  با سلام
  من این فایل را تهیه کردم ولی هر دفعه موقع گوش دادن هنوز چند دقیقه نگذشته که نمیدونم چی میشه ولی تا به خودم میام میبینم فایل تموم شده و نیم ساعت گذشته در حالی که من حتی یه پلک هم نزدم.
  با این وضع من باید چی کار کنم اخه نمیتونم توضیحاتی که میدین را اجرا کنم.

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   سلام دوست گرامی
   سعی کنید هنگام گوش دادن ریلکس باشید و با فایل همراه شوید. اگر از تمرینهای فایل عقب افتادید هیچ مشکلی نیست. تمام سعی من در این فایل این هست که شمارو به حالت آلفا ببرم و خوب خدارو شکر این اتفاق داره برای شما می افته . این پیامها برای ناخوداگاه شما طراحی شده و لازم نیست که شما خودتون رو هشیار نگه دارید . منظور از خواب مصنوعی حالت آلفا هست و الزاما نباید خو.ابتون ببره . واین اتفاق میتونه با چشمان باز اتفاق بیافته.
   موفق و پیروز باشید

    
 3. mehdimll :

  با سلام
  این فایل برای افزایش عزت نفس هم تاثیر دارد؟

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام دوست عزیز
   بله مؤثر هست.

    
 4. امیرپزشکی :

  سلام چنددرصدتضمین موفقیت میدین وحداکثردرچندمدت

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام
   دوستان زیادی ازین محصول و سایر محصولات استفاده کردند و نتیجه اش رو دیدند ولی به این نکته توجه داشته باشید که تضمین موفقیت شما، خواست و تعهد شماست.
   برای فایل های هیپنوتراپی گفته میشه بین ۲۱ تا ۹۰ روز باید هر روز به فایل ها گوش داده بشه تا تأثیرات خودش رو نشون بده ولی این زمان هم با توجه به شرایط افراد، باورها و اینکه قبلاً چقدر روی خودشون در این موضوع کار کرده باشند متفاوت هست.

    
 5. مهرداد شفیعی :

  با سلام بنده بسیار انسان ضعیف النفس و خجالتی و روحیه انزوا گیری و از اجتماع فراری و دارای احساس حقارت وعدم اعتماد به نفس وخلا صه هر ضعف شخصیتی که ممکن است در یک انسان وجود داشته باشد من دارارا هستم ضمنا بنده ۴۸ ساله هستم وهمیشه از همه چیز عقب مانده ام وروحیه ای بسیار سرد وکسل کننده دارم این خصوصیات از زمان کودکی تا به حال با من بوده است لطفا مرا راهنمایی کنید برای رهایی از این همه ضعف شخصیتی

   
 6. mahmood molaie :

  با سلام و احترام
  باستحضار می رساند اینجانب فایل صوتی اعتماد به نفس فوری با خود هبپنونیزم را از سایت خریداری نموده ام
  میخواهم بدانم چند بار باید به این فایل صوتی گوش بدهم تا بتوانم نتیجه بگیرم و اعتماد به نفسم افزایش پیدا کند.

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   از خرید شما سپاسگزاریم . متاسفانه بیشتر افراد در دوران کودکی و نوجوانی بواسطه یکسری رفتار ها و برخوردهای نادرست خانواده و اجتماع از قبیل تحقیر ، مقایسه شدن با همسالان ، و…… دچار سرخوردگی شده و اعتماد به نفس شان بشدت آسیب میبیند و این موضوع باعث می شود که توانایی ها و استعدادهایشان را نتوانند بکار بگیرند.
   دقیقا نمیشود زمان مشخصی را معلوم کرد، بستگی به وضعیت موجود شما دارد ، سعی کنید در طول شبانه روز حداقل یکبار به این فایل صوتی گوش کنید . اگر در طول روز نمی توانید و فرصت کافی ندارید ، شب قبل از خواب فرصت خوبی برای این کار است .
   شما بعد از گذشت چند هفته خودتان متوجه تغییراتی در روحیه و اعتماد به نفس تان خواهید شد و گوش دادن به این فایل را تازمانی ادامه دهید که احساس کنید که دیگر نیازی به آن ندارید و اینکار ممکن است بین ۳تا ۶ ماه متغیر باشد .البته هیچ قانون از قبل نوشته ای برای این موضوع نیست و برای هرشخص کاملا شخصی و متفاوت از دیگران است.

   با آرزوی موفقیت برای شما

    
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   از خرید شما سپاسگزاریم . متاسفانه بیشتر افراد در دوران کودکی و نوجوانی بواسطه یکسری رفتار ها و برخوردهای نادرست خانواده و اجتماع از قبیل تحقیر ، مقایسه شدن با همسالان ، و…… دچار سرخوردگی شده و اعتماد به نفس شان بشدت آسیب میبیند و این موضوع باعث می شود که توانایی ها و استعدادهایشان را نتوانند بکار بگیرند.
   دقیقا نمیشود زمان مشخصی را معلوم کرد، بستگی به وضعیت موجود شما دارد ، سعی کنید در طول شبانه روز حداقل یکبار به این فایل صوتی گوش کنید . اگر در طول روز نمی توانید و فرصت کافی ندارید ، شب قبل از خواب فرصت خوبی برای این کار است .
   شما بعد از گذشت چند هفته خودتان متوجه تغییراتی در روحیه و اعتماد به نفس تان خواهید شد و گوش دادن به این فایل را تازمانی ادامه دهید که احساس کنید که دیگر نیازی به آن ندارید و اینکار ممکن است بین ۳تا ۶ ماه متغیر باشد .البته هیچ قانون از قبل نوشته ای برای این موضوع نیست و برای هرشخص کاملا شخصی و متفاوت از دیگران است.

   با آرزوی موفقیت برای شما