تقویت هوش و خلاقیت به روش خود هیپنوتیزم

تقویت-هوش-و-خلاقیت-حافظه-خود-هیپنوتیزم
تقویت هوش و خلاقیت به روش خود هیپنوتیزمReviewed by مدیریت سایت on Sep 16Rating:

آیا می دانستید که بیشتر افراد دارای بهره هوشی قابل قبولی هستند و فقط باید آنرا تقویت کنند تا بتوانند پیشرفت کنند؟

آیا شما هم عدم موفقیت خود در تحصیل، تجارت و زندگی را به خاطر نداشتن هوش و استعداد می دانید؟ آیا می دانید که چنین توجیهاتی پذیرفته نیست؟

آیا دوست دارید که با تقویت هوش و خلاقیتتان، به موفقیت های بیشتری دست یابید؟

آیا دوست دارید که همانند افراد نابغه از حضور ذهن خود و یادآوری مطالب به صورت عالی لذت ببرید؟

با فایل های خودهیپنوتیزم ،بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!

استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم را شروع کنید. سپس بنشینید و از نتایج آن متحیر شوید و لذت ببرید!

آیا می دانستید که یکی از بهترین روش های تقویت حافظه و بالا بردن هوش و قدرت خلاقیت، استفاده از روش خودهیپنوتیزم است؟

آزمایشات هیپنوتیزم نشان داده است که یک شخص با استعداد متوسط میتواند تحت تأثیر هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم نابغه شود. شاید در ابتدا آنرا غیر واقعی بدانید ولی باید به شما بگویم که این امر، صددرصد از نظر علمی تأیید شده است و این مورد را دکتر وان پلت در کتاب اسرار هیپنوتیزم بیان کرده است.

یک آزمایش هیپنوتیزم نشان داده است که یک هنرمند نقاش که برای ترسیم یک نقاشی ده سال وقت صرف کرده بود ولی باز هم به خوبی موفق نشده بود توانست در حالت هیپنوتیزم در مدت شش ساعت آنرا نقاشی کند در حالیکه در حالت عادی احتیاج به هفتاد ساعت وقت داشت و این نمونه موردی برای اثبات این موضوع است.

همینطور راچمانینف یکی از آهنگسازان بنام این عرصه وقتی در ساختن آهنگ معروف خود با شکست مواجه شد توانست با استفاده از هیپنوتیزم آهنگ خود را تکمیل کند و به موفقیت بزرگ جهانی برسد.

البته مسلم است که استعداد و نبوغ دارای درجاتی است و هر فردی حتی با هیپنوتیزم هم نمیتواند نابغه شود ولی هیپنوتیزم نشان داده است که هر کس می تواند خیلی بهتر از آنچه که در حال حاضر هست بشود و می تواند استعدادهای نهفته مغز را که تاکنون در حال رکود و خفته بوده اند بیدار کند.

اکثر مردم دارای استعداد و نبوغ خاصی هستند که تاکنون برای آنها ناشناخته مانده است. به عبارت دیگر اکثر مردم نمیدانند چه استعدادی دارند و یا برای چه کاری ساخته شده اند ولی هیپنوتیزم این استعداد را آشکار می کند و آنرا پرورش میدهد. البته این نکته را باید بخاطر داشت که پشتکار جزئی از نبوغ است و هیپنوتیزم این پشتکار را به شما می دهد.

با استفاده از روش خود هیپنوتیزم قدرت تمرکز مغزتان را افزایش دهید!

تجربه و آزمایشات هیپنوتیزمی نشان میدهند که نبوغ، نتیجه و حاصل توانائی تمرکز فوق العاده مغز است. بدین ترتیب وقتی مغز به شدت برای انجام کاری متمرکز می شود، کارهای شگرفی را انجام می دهد. به عنوان مثال انیشتن، پدر قانون نسبیت در سال ۱۹۵۳ توانست فکر خود را بر یک موضوع متمرکز کند و نظریه بزرگ جهانی خود را اظهار نماید. او توانسته بود قدرت نبوغ خود را فعال نماید.

هر فردی که دارای استعداد متوسطی باشد به طور بالقوه نابغه است و به عبارت ساده تر دارای نبوغ و هوش سرشار ولی نهانی است ولی اگر بتواند سلولهای مغزی خود را بکار بگیرد می تواند همانند یک نابغه عمل کند.

لازم به یادآوری است که خودهیپنوتیزم به عنوان یکی از قویترین روش های هیپنوتیزم می تواند همان تأثیر هیپنوتیزم را در تقویت هوش و خلاقیت و رشد نبوغ و استعدادهای فردی داشته باشد.

خود هیپنوتیزم، کلید طلایی کنترل ذهن و دنیای درون

جهت کسب موفقیت در زندگی در ابعاد گوناگون، روشهای مختلفی وجود دارد که هر کدام به نوبه خود موثر، اثبات شده و ارزشمند است. اما کدام روش بهتر است و چگونه می توان در کمترین زمان به بهترین نتایج در کسب موفقیتهای مختلف دست یافت ؟ امروزه بر همگان و در تمام جهان و ایران ثابت شده که کنترل ذهن، ضمیر ناخودآگاه و باورهای ما تاثیر صد در صد مستقیمی بر کنترل زندگی در ابعاد مختلف مادی، روحی، شخصیتی، فکری و معنوی دارد و در واقع این دنیای درون ما است که دنیای بیرون را شکل می دهد که این موضوع دیگر به یک امر بدیهی و کاملا شناخته شده تبدیل شده است.

خودهیپنوتیزم، کلید طلائی ورود به دنیای ذهن و کنترل آن برای هر فرد می باشد و کنترل ذهن، راز اصلی کنترل زندگی و ایجاد تغییرات دلخواه است. خودهيپنوتيزم تأثير بسيار قابل توجهی در رسيدن به اهداف در زندگي دارد. خودهیپنوتیزم تنها روشی است که قابلیت کنترل کردن ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما را به قویترین و مستقیم ترین شکل ممکن به وجود آورده و همچنین باورهای ما را به تسخیر خودمان در می آورد.

شاید روشهای بسیاری برای کنترل ذهن و دنیای درونی ما وجود داشته باشد. اما بدون شک خودهیپنوتیزم به عنوان قویترین روش در سراسر جهان شناخته شده است چون خود هیپنوتیزم دقیقا ما را به صورت مستقیم وارد فضای ذهنمان می کند و مانند روشهای دیگر نیست که از دور و با زحمت بسیار زیاد سعی می کنند تا بر روی ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما تاثیر بگذارند که تازه در اکثر موارد این تاثیرات، بسیار سطحی و گذرا خواهد بود و باورهای ما را نمی تواند از درون و بصورت عمیق متحول کند.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با ضمیر ناخودآگاه و هیپنوتیزم اینجا کلیک کنید و مقاله های مربوط به آن را بخوانید.


با استفاده از خود هیپنوتیزم، هوش و خلاقیتتان را تقویت کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!

فایل صوتی تقویت هوش و خلاقیت به روش خود هیپنوتیزم  با استفاده از عبارات تلقینی، ضمیر ناخودآگاه شما را دوباره بارگزاری می کند و سبب می شود که تمرکز شما بیشتر شده و در نتیجه دقت شما در تمامی مسایل افزایش یابد و کمک می کند تا بتوانید با عمق بیشتری به مطالبی که می شنوید دقت کنید و قدرت درک و استدلال شما از مسائل افزایش می یابد.

گوش دادن به فایل صوتی تقویت هوش و خلاقیت به روش خود هیپنوتیزم سبب تغییراتی در ذهن شما می شود که بتوانید در مسیر ذکاوت و باهوشی قرار بگیرید و خلاقیت شما را برای تصمیم گیری در شرایط بحرانی و دشوار زندگی بیشتر می کند و در نتیجه فرآیند تصمیم گیری شما با دقت و سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

فایل صوتی تقویت هوش و خلاقیت به روش خودهیپنوتیزم به شما کمک می کند که بتوانید همانند افراد نابغه ای که همیشه آنها را تحسین می کنید بشوید و از حضور ذهن خود و یادآوری مطالب به صورت عالی لذت ببرید.


پاسخ به سئوالات متداول:

1- اگر از طریق سایت نتوانم این محصول را خریداری کنم چکار کنم؟

اگر امکان پرداخت آنلاین از طریق سایت را ندارید، می‌توانید مبلغ محصول را به شماره کارت 1249-0004-1011-5892 (بانک سپه به نام مرتضی الهی) واریز کنید و سپس با شماره‌های دفتر (77641650-021 یا 77521261-021) تماس بگیرید و واریزی خودتان را اعلام کنید.

2- چگونه می‌توانم فایل‌های محصولی را که خریده‌ام دانلود کنم؟

به محض تکمیل خرید لینک دانلود این محصول به ایمیل شما ارسال می‌شود. همچنین بلافاصله لینک‌ دانلود در پروفایلتان قرار داده می‌شود.

برای دسترسی به لینک‌های دانلود، منوی پروفایل (منوی بالای سایت، سمت چپ) را انتخاب و وارد قسمت سفارشات شوید و محصول خریداری شده را انتخاب کنید تا لینک‌های دانلود به شما نشان داده شود. سپس با کلیک بر روی لینک‌ها، فایل‌ها را دانلود نمایید.

شما می‌توانید به دفعات این فایل‌ها را از پروفایل خود دانلود نمایید اما توصیه ما این است که یکبار فایل‌های محصول خریداری شده را دانلود کنید و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده این محصول از سایت برداشته شد به مشکلی بر نخورید.

3- حجم فایل‌های دانلودی چقدر است؟

کمتر از 30 مگابایت با فرمت MP3  می باشد که قابلیت پخش در تمامی دستگاه ها را دارد.

4 – آیا این محصول نسخه فیزیکی و ارسال پستی دارد؟

مبلغ 15هزار تومان بابت CD  و بسته بندی و ارسال به مبلغ فوق اضافه می شود. که در صورت خرید بیش از 4 فایل رایت CD و بسته بندی و ارسال پستی برای شما رایگان خواهد بود.

برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

ارسال نسخه فیزیکی با پست پیشتاز انجام می شود و معمولا برای تهران یک روزه و برای سایر شهرها، دو روزه است.

خریدهای انجام شده قبل از ساعت 13 همان روز ارسال می گردد و بعد از ساعت 13 صبح روز بعد ارسال می گردد.

5- اگر در رابطه با این محصول سؤالی برایم پیش آمد چگونه می‌توانم پاسخ آن را دریافت کنم؟

دوست عزیز! اصلاً نگران نباشید چون گروه آموزشی الهی در کنار شماست. در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید تا همکاران ما با خوشرویی به تمام پرسش‌های شما پاسخ بدهند.

همچنین می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ  پایین همین صفحه سؤالات خودتان را بنویسید تا به‌طور کامل پاسخ داده شود.

6-چه افرادی می توانند از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم استفاده کنند؟

استفاده از خودهيپنوتيزم داراي طيف وسيعي از فوايد مختلف مي باشد و امروزه اين تكنيكها ، به يك بخش دائمي از زندگي بسياري از افراد جهت كسب نتايج مختلف تبديل شده است.

در استفاده از آن محدوديت سني وجود ندارد و كليه افراد مي توانند از فایل هایخود هیپنوتیزم استفاده نمایند و برنامه ريزي هاي لازم جهت کسب موفقيت و ايجاد تغييرات مثبت و دلخواه را بر روي ذهنشان انجام دهند و يا از آرامش به وجود آمده در حالت ريلکس عميق ، انرژي جسمي و ذهني بيشتري جهت انجام كارهاي روزانه بدست آورند.

7-چه افرادی نباید از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم استفاده کنند؟

توصیه می شود افرادي كه داراي بعضي بيماري هاي خاص و بيماري هاي قلبي، تنفسي، آسم، فشار خون بالا، توهم مانند اسكيزوفرني (شيزوفرني) و افسردگي هاي شديد هستند از این فایل ها استفاده نکنند.

8-آیا خرید این محصول به صرفه است؟

هزینه جلسات هیپنوتیزم درمانی در مراکز مشاوره بطور متوسط بین 50 تا 100 هزار تومان است.

همچنین یادگیری روش های خودهیپنوتیزم و شرکت در کلاس های خود هیپنوتیزم  در حدود 300 هزار تومان تا 1.5 میلیون تومان هزینه دارد.

در صورتی که با استفاده از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم می توانید به راحتی و با صرف کمترین زمان و هزینه، هر کجا و هر ساعتی که دلتان می خواهد روی ذهن خودتان کار نمایید.

9-چطور می توانم بهترین نتیجه را از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم بگیرم؟

فایل های صوتی خود هیپنوتیزم را باید با توجه به دستورالعملی که در ابتدای هر فایل توضیح داده می شود گوش دهید. بهتر است که در گوشه ای آرام و به دور از هیاهو  یکجا بنشینید و یا دراز بکشید و با استفاده از هدفون به این فایل خود هیپنوتیزم  گوش دهید.

10-آیا این فایل به زبان فارسی است؟

بله ، کل فرایند هیپنوتیزم به زبان فارسی و با صدای مهندس مرتضی الهی می باشد.

11- چه مدت باید به این فایل گوش دهم؟

دقیقا نمیشود زمان مشخصی را معلوم کرد، بستگی به شرایط روحی و ذهنی شما دارد ، سعی کنید در طول شبانه روز حداقل یکبار به این فایل صوتی گوش کنید. اگر در طول روز نمی توانید و فرصت کافی ندارید ، شب قبل از خواب فرصت خوبی برای این کار است.

شما بعد از گذشت چند هفته خودتان متوجه تغییراتی خواهید شد و گوش دادن به این فایل را تا زمانی ادامه دهید که احساس کنید دیگر نیازی به آن ندارید و اینکار ممکن است بین 21 تا 90 روز زمان ببرد.البته هیچ قانون از قبل نوشته ای برای این موضوع نیست و اثر گذاری آن برای هرشخص کاملاً شخصی و متفاوت از دیگران است.

12- من هنگام گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم خوابم می برد و متوجه عبارتهای تاکیدی نمی شوم؟

اگر هنگام گوش دادن به این فایل خوابتان می برد خیلی هم خوب است و این نشان دهنده هیپنوتیزم شدن شماست و به نوعی خواب مصنوعی نامیده می شود و همچنین نیازی نیست که شما عبارات تاکیدی را خودآگاه متوجه شوید چون در حالت هیپنوز همه آنها مستقیماً وارد ضمیر ناخودآگاه می شوند.

13-چرا فایل های صوتی خودهیپنوتیزم  را باید در زمان استراحت و در حالت ریلکس انجام داد؟

در زمان استراحت و در حالت ریلکسیشن، امواج مغز در حالت آلفا قرار می گیرد و با عمیق تر شدن امواج تتا منتشر می شود. در امواج آلفا توجه فرد برای یادگیری بیشتر می شود و در امواج تتا به اوج خود می رسد. قدرت یادگیری و آموزش در امواج آلفا و تتای ذهنی به دلایل زیر بهبود یافته و تسریع می شود:

در این حالات فرد از تنشها، انقباضات و استرسهای جسمانی و روانی به دور است.

دارای آرامش و نوعی سکوت و سکون درونی و متمرکز است.

دارای توجه و تمرکز بیشتری است.

دارای حضور ذهنی و حافظه‌ای نیرومندتر است.

به نوعی دستیابی ‌اش به ضمیر نیمه آگاه سریع‌تر و بیشتر صورت می‌گیرد.

دارای قدرت تصویرسازی قوی‌تری است.

انرژی روانی بیشتری برای آموزش دارد.

14- آیا می توانم این محصول را بعد از خرید در اختیار دوستانم هم قرار دهم؟

دوست عزیز این محصول فقط مخصوص شما و اعضای خانواده شما که با آنها در یک خانه زندگی میکنند است. خواهشمندیم جهت حمایت از گروه آموزشی الهی و یاری رساندن برای ادامه تولید این محصولات، از در اختیار قرار دادن این محصول به دیگران خودداری نمایید. چون گروه آموزشی الهی از این بابت هیچگونه رضایتی ندارد.


تذکر مهم: گوش دادن به این فایل در هنگام رانندگی و یا کار با تجهیزاتی که نیاز به تمرکز و دقت دارند به دلیل کاهش سطح هوشیاری و احتمال بروز حوادث، ممنوع می باشد.


راهی ارزان‌تر از گوش دادن به فایلهای خودهیپنوتیزم برای موفقیت شما وجود ندارد!

توجه: بعد از خرید محصول، لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین به منظور سهولت در دسترسی شما به فایل ها، لینک های محصول در پروفایل شما، قسمت سفارشات (منوی بالای سایت، سمت چپ) قرار خواهد گرفت و شما می توانید در آینده نیز به این فایل ها دسترسی داشته باشید.


جستجوهای مربوط به تقویت هوش و خلاقیت,بازی تقویت هوش اندروید,بازی برای تقویت هوش کودکان,بازی هایی برای افزایش خلاقیت کودکان,بازی تقویت حافظه,بازی تقویت تمرکز,آموزش خلاقیت,افزایش هوش کودکان,پرورش خلاقیت,خود هیپنوتیزم, راههای افزایش هوش, هیپنوتیزم,جستجوهای مربوط به تقویت هوش و خلاقیت,بازی تقویت هوش اندروید,بازی برای تقویت هوش کودکان,بازی هایی برای افزایش خلاقیت کودکان,بازی تقویت حافظه,بازی تقویت تمرکز,آموزش خلاقیت,افزایش هوش کودکان,پرورش خلاقیت,خود هیپنوتیزم, راههای افزایش هوش, هیپنوتیزم,

جستجوهای مربوط به تقویت هوش و خلاقیت,بازی تقویت هوش اندروید,بازی برای تقویت هوش کودکان,بازی هایی برای افزایش خلاقیت کودکان,بازی تقویت حافظه,بازی تقویت تمرکز,آموزش خلاقیت,افزایش هوش کودکان,پرورش خلاقیت,خود هیپنوتیزم, راههای افزایش هوش, هیپنوتیزم

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (14)

 1. 0anita :

  ببخشید برای کنکور مفید هست؟

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   بله برای هر زمینه ای میتونه مفید باشه.

    
 2. زهرا علیپور :

  سلام و خدا قوت میگم بهتون میخوام بدونم من چه جوری میتونم به شما اعتماد کنم و واقعا محصولات شما قابل اطمینان هست یا نه؟مثلا نمونه ای بوده که با استفاده از این محصول افزایش هوش داشته باشه؟

   
 3. مرسده کامیاب :

  سلام ببخشید میخواستم بدونم کسی که نمره ضریب هوشیش مثلا ۱۱۵ هست با این فایل میتونه تبدیلش کنه به ۱۵۰؟؟؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین.

   
 4. MOJTABA FAROHEI :

  سلام استاد عزیز
  از فایل هاتون واقعا سپاسگزارم
  سوالی داشتم که آیا این فایل برای کنکور میتونم استفاده کنم؟

   
 5. meisamebadi81 :

  سلام.
  من فایل رو برای خودم نگرفتم.
  میخواستم ببینم به خواهرم هم نمیتونم بدم این فایل رو،چون گفتین افراد تحت تکفل.شاید بهتر بود بگین اجازه داریم به چند نفر از اعضای خانواده بدیم تا استفاده کنن.

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   سلام
   لطفاً در این مورد با شماره های دفتر تماس بگیرید.

    
 6. میثم :

  سلام
  ۱-بین فایلهای خود هیپنوتیزم . هیپنوتراپی پنهان در یک مورد خاص ( مثلا کاهش وزن یا افزایش حافظه ) کدام بهتر است و توصیه شما کدام است؟
  ۲- فایل خود هیپنوتیزم تقویت هوش و خلاقیت ، جهت افزایش حافظه هم مفید است؟
  ۳- میتوانم بعد خرید آن را به خانواده درجه ۱ هم بدهم؟
  ۴- آیا فایلهای هیپنوتراپی پنهان با وجود شنیده نشدن، نباید به زبان فارسی طراحی شود( البته شاید سوال من از اطلاعات ناقص من ناشی شده باشد)
  ممنون

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   با سلام
   ۱- تفاوت اونها در نوع گوش دادن به فایل هاست. یکسری از افراد با فایل های با کلام راحت تر هستند و میتونند زمان بیشتری رو برای ریلکسیشن داشته باشند و یکسری از افراد میخوان که از زمان عادی خودشون استفاده کنند. ولی هر دو فایل تأثیر خودش رو داره.
   ۲- بله مؤثر هست.
   ۳- فقط افرادی که تحت تکفل شما هستند میتونن از این فایل استفاده کنند.
   ۴- برای ضمیر ناخودآگاه زبانی تعریف نمیشه و عبارتها اثر گذاری خودش رو داره.
   موفق باشید.

    
 7. amirrasti :

  باسلام به استاد عزیز و همکاران زحمت کش…
  استاد یه سوال داشتم خدمتتون
  سوال من این هستش که آیا میشه تو یه شب پشت سرهم چندبار رفت تو خلسه؟
  با تشکر فراوان

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   سلام دوست عزیز
   هیچ موردی نداره. محدودیتی تو تعداد دفعاتی که فایل رو گوش میدید نیست. هرچه دفعات گوش دادنتون بیشتر باشه بهتره.
   فایل خودهیپنوتیزم تقویت هوش و خلاقیت همونطوری که در ابتدای فایل توضیح داده میشه اگه شبها موقع خواب باشه تأثیرگذاریش بیشتره.

   موفق باشید.

    
   • amirrasti :

    ممنون از لطف شما استاد
    من این فایل رو خریداری کردم خیلی خیلی فوق العادست
    دوستان یک بار امتحان کنید مطمئن باشید نتیجه میگیرین یک حس عالی و انرژی و قدرت بهم دست میده
    بازم ممنون استاد که این فایل ارزشمندرو با قیمت مناسب گذاشتین…

     
    • مدیریت سایت
     مدیریت سایت :

     دوست عزیز از شما سپاسگزاریم. نظر لطف شما باعث دلگرمی ماست.
     براتون آرزوی موفقیت های روزافزون دارم.