کتاب الکترونیک ترک آسان سیگار

کتاب ترک آسان سیگار-مهندس مرتضی الهی
کتاب الکترونیک ترک آسان سیگارReviewed by مدیریت سایت on Oct 31Rating:

خواندن کتاب ترک آسان سیگار را به همه افراد توصیه می کنم ، حتی آنهایی که تا به امروز نه سیگار کشیدند و نه قلیان. آگاهی داشتن از مضرات قلیان و سیگار برای همه لازم هست چون بر خلاف باور های عمومی ، مضرات قلیان و سیگار فراتر از تصورات شماست و خطرات و صدمات آن بر بدن انسان وحشتناک است . اگر با یک سیگاری صحبت کنید به شما خواهد گفت که من خودم می دانم که سیگار برای سلامتی مضر است(در صورتی که نمی داند) ولی نمی توانم آن را ترک کنم. یا یک نفر که قلیان می کشد شاید به هیچ وجه قبول نکند که قلیان کشیدن هم مانند سیگار خطرناک است. تمام اینها به خاطر عدم آگاهی مردم در جامعه است که باعث شده تا واقعیت تلخ مضرات قلیان و سیگار همیشه مسکوت و کم رنگ بماند. البته تعجبی ندارد چون تجارت توتون و تنباکو بعد از نفت سومین تجارت پر سود دنیا است. پس مطمئن باشید هستند افرادی که دوست ندارند بر علیه مضرات قلیان وسیگار و صحبتی شود. آنها دوست دارند هر روز تعداد سیگاری ها بیشتر شود و قهوه خانه ها پر باشد از جوانانی در حال کشیدن قلیان تا آنها هم سود بیشتری ببرند. آنها هر روز در حال ساخت توتون های رنگارنگ و معطر برای قلیان میوه ای هستند .آنها با ساختن قلیان جیبی وقلیان الکترونیکی از علم و تکنولوژی برای فروش توتون هایشان به هر شکل ممکن استفاده می کنند. اگر شما تا به امروز ازمضرات قلیان وسیگار آگاهی نداشتید بعد از خواندن این کتاب خودتان می توانید قضاوت کنید و تصمیم بگیرید.
این کتاب برای دانلود رایگان قرار داده شده . و برای درک بهتر با زبان عامیانه و خودمانی و بدون رعایت قواعد نگارشی ثقیل نوشته شده است . امیدوارم از خواندن این کتاب لذت ببرید و آنرا در اختیار دیگران هم قرار دهید تا همه بتوانند از یک زندگی سالم و شاد بهره مند شوند.
در پناه خالق مهربان شاد و پیروز باشید.
مرتضی الهی

پولدارشدن


دوست عزیز فقط اعضای سایت می توانند این فایل را دانلود نمایند.

اگر قبلا عضو شده اید برای ورود اینجا کلیک کنید.

اگر هنوز عضو نشده اید همین امروز شما هم به جمع اعضای موفق و مثبت اندیش ما بپیوندید.
برای عضویت اینجا کلیک کنید

راهنمای دانلود برای موبایل :

1- بعضی از فایل ها بصورت zip شده هستند که برای باز کردن آنها بوسیله موبایل لازم است تا شما نرم افزارRAR for Android یا RAR for apple را از اینترنت دانلود و روی موبایلتان نصب کنید.

2- اگر بعد از دانلود فایل شروع به پخش شدن کرد، کافیست چند ثانیه انگشت خود را روی تصویر در حال پخش نگه دارید تا گزینه “ذخیره save” نمایان شود، سپس با فشردن آن فایل را ذخیره نمایید.


برای پیشگیری از یک حادثه تلخ و ناگوار همین امروز اقدام کنید
شاید فردا دیر باشد!!!

فیلم-آموزشی-ترک-آسان-سیگار-و-قلیان

دانلودرایگان کتاب ترک آسان سیگار وقلیان ,کتاب ترک سیگار آلن کار pdf,دانلود کتاب بهترین راه برای ترک سیگار قاسم سعادت پور,دانلود رایگان کتاب بهترین راه برای ترک سیگار,دانلود رایگان کتاب ترک آسان سیگار آلن کار,دانلود کتاب آسان ترین روش ترک سیگار آلن کار,دانلود کتاب ترک سیگار آلن کار pdf,نرم افزار ترک سیگار فارسی,نرم افزار ترک سیگار برای اندروید,دانلود نرم افزار ترک سیگار فارسی,برنامه ترك سيگار,دانلود نرم افزار ترک سیگار تدبیر نصیر,خرید کتاب الن کار,کتاب بهترین راه برای ترک سیگار آلن کار,دانلودرایگان کتاب ترک آسان سیگار وقلیان ,کتاب ترک سیگار آلن کار pdf,دانلود کتاب بهترین راه برای ترک سیگار قاسم سعادت پور,دانلود رایگان کتاب بهترین راه برای ترک سیگار,دانلود رایگان کتاب ترک آسان سیگار آلن کار,دانلود کتاب آسان ترین روش ترک سیگار آلن کار,دانلود کتاب ترک سیگار آلن کار pdf,نرم افزار ترک سیگار فارسی,نرم افزار ترک سیگار برای اندروید,دانلود نرم افزار ترک سیگار فارسی,برنامه ترك سيگار,دانلود نرم افزار ترک سیگار تدبیر نصیر,خرید کتاب الن کار,کتاب بهترین راه برای ترک سیگار آلن کار,دانلودرایگان کتاب ترک آسان سیگار وقلیان ,کتاب ترک سیگار آلن کار pdf,دانلود کتاب بهترین راه برای ترک سیگار قاسم سعادت پور,دانلود رایگان کتاب بهترین راه برای ترک سیگار,دانلود رایگان کتاب ترک آسان سیگار آلن کار,دانلود کتاب آسان ترین روش ترک سیگار آلن کار,دانلود کتاب ترک سیگار آلن کار pdf,نرم افزار ترک سیگار فارسی,نرم افزار ترک سیگار برای اندروید,دانلود نرم افزار ترک سیگار فارسی,برنامه ترك سيگار,دانلود نرم افزار ترک سیگار تدبیر نصیر,خرید کتاب الن کار,کتاب بهترین راه برای ترک سیگار آلن کار,

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (1)

  1. bmohajeri :

    ممنون از لطف شما