تغییر الگوی ذهنی برای موفقیت به روش خود هیپنوتیزم

تغییر-الگوی-ذهنی-موفقیت-خوهیپنوتیزم
تغییر الگوی ذهنی برای موفقیت به روش خود هیپنوتیزمReviewed by مدیریت سایت on Sep 16Rating:

آیا می دانید اولین قدم ایجاد تغییر در زندگی برای رسیدن به موفقیت، تغییر طرز فکر است؟

آیا می دانید که بهترین روش برای تغییر طرز فکر، تغییر الگوهای ضمیر ناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن است؟

آیا می‌دانید در تمام فعالیت‌های مربوط به مغز شما، اصلاح الگوهای ذهنی بیشترین  تأثیر را در موفقیت تان دارد؟

با فایل های خودهیپنوتیزم ،بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!

استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم فقط برای اصلاح الگوهای ذهنی نیست، بلکه می‌تواند موفقیت شما در جنبه های مختلف زندگی بیشتر کند، آرامشتان را بهبود بخشد، روابط خانوادگی تان را بهبود بخشد و …

استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم را شروع کنید. سپس بنشینید و از نتایج آن متحیر شوید و لذت ببرید!

چگونه در اولین قدم در خود تغییرات مثبت ایجاد کنیم؟

همه ما در زندگی خواهان ایجاد تغییرات مثبت برای رسیدن به موفقیت های بیشتر هستیم ولی شاید با روش های کاربردی آن به طور کامل آشنا نباشیم. همه افراد می دانند که برای رسیدن به موفقیت باید تغییر کنند ولی نمی دانند که این تغییر را باید از کجا و به چه صورتی آغاز کنند. البته در کلام خیلی ساده است: «طرز تفکرت را عوض کن تا زندگی ات تغییر کند.» ولی چطور می توان این کار را انجام داد؟ ما به شما می گوییم که راه حل چیست؟

هیچ کس نمی‌تواند در شما تغییر ایجاد کند مگر خود شما. اگر خودتان خواستار تغییر نباشید آنگاه هیچ چیز در دنیا نمی‌تواند شما را مجبور به تغییر کند. در ابتدا باید به خود بگویید که با ایجادتغییر زندگی من از شرایط فعلی بهتر خواهد شد و به موفقیت های بیشتری خواهم رسید. به خودتان بقبولانید که همیشه توانایی ایجاد تغییرات مناسب در زندگی را دارید، افکار محدود کننده بزرگترین موانعی هستند که شما را از پیشرفت در زندگی دور می‌کنند.

آیا می دانید که با استفاده از روش خودهیپنوتیزم می توانید دریچه های ضمیر ناخودآگاهتان را برای ایجاد تغییر در زندگی تان بگشایید؟

هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم یکی از روشهای اثبات شده و مورد تأیید جهان است که با استفاده از آنها می توانید الگوهای رفتاری و نادرستی را که از بدو تولد در شما شکل گرفته است تغییر دهید و الگوهای درستی را که می خواهید جایگزین آنها نمایید. باید به شما یادآوری کنیم که افکار چنان قدرتی دارند که می‌توانند سازنده یا ویرانگر باشند. بنابراین باید افکارمان را هوشمندانه کنترل کنیم تا بتوانیم در زندگی به موفقیت‌های خوب و بزرگ برسیم و خودهیپنوتیزم یکی از بهترین روش های کنترل افکار به طور دلخواهمان است.

خود هیپنوتیزم، کلید طلایی کنترل ذهن و دنیای درون

جهت کسب موفقیت در زندگی در ابعاد گوناگون، روشهای مختلفی وجود دارد که هر کدام به نوبه خود موثر، اثبات شده و ارزشمند است. اما کدام روش بهتر است و چگونه می توان در کمترین زمان به بهترین نتایج در کسب موفقیتهای مختلف دست یافت ؟ امروزه بر همگان و در تمام جهان و ایران ثابت شده که کنترل ذهن، ضمیر ناخودآگاه و باورهای ما تاثیر صد در صد مستقیمی بر کنترل زندگی در ابعاد مختلف مادی، روحی، شخصیتی، فکری و معنوی دارد و در واقع این دنیای درون ما است که دنیای بیرون را شکل می دهد که این موضوع دیگر به یک امر بدیهی و کاملا شناخته شده تبدیل شده است.

خودهیپنوتیزم، کلید طلائی ورود به دنیای ذهن و کنترل آن برای هر فرد می باشد و کنترل ذهن، راز اصلی کنترل زندگی و ایجاد تغییرات دلخواه است. خودهيپنوتيزم تأثير بسيار قابل توجهی در رسيدن به اهداف در زندگي دارد. خودهیپنوتیزم تنها روشی است که قابلیت کنترل کردن ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما را به قویترین و مستقیم ترین شکل ممکن به وجود آورده و همچنین باورهای ما را به تسخیر خودمان در می آورد.

شاید روشهای بسیاری برای کنترل ذهن و دنیای درونی ما وجود داشته باشد. اما بدون شک خودهیپنوتیزم به عنوان قویترین روش در سراسر جهان شناخته شده است چون خود هیپنوتیزم دقیقا ما را به صورت مستقیم وارد فضای ذهنمان می کند و مانند روشهای دیگر نیست که از دور و با زحمت بسیار زیاد سعی می کنند تا بر روی ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما تاثیر بگذارند که تازه در اکثر موارد این تاثیرات، بسیار سطحی و گذرا خواهد بود و باورهای ما را نمی تواند از درون و بصورت عمیق متحول کند.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با ضمیر ناخودآگاه و هیپنوتیزم اینجا کلیک کنید و مقاله های مربوط به آن را بخوانید.


فایل صوتی تغییر الگوی ذهنی برای موفقیت به روش خود هیپنوتیزم را گوش دهید و تغییر و تحولی پایدار در خودتان ایجاد کنید!

ایجاد تغییر و تحول در انسان زمانی ارزشمند است که آن تحول در وجود آدمی پایدار بماند و این پایداری زمانی به وجود می آید که فرد توانسته باشد الگوهای ذهنی ضمیر ناخودآگاه را تغییر داده باشد. به همین خاطر است که ما توصیه می کنیم از خودهیپنوتیزم، این ابزار قدرتمند برای تغییر الگوهای ذهنی تان برای رسیدن موفقیت استفاده کنید. مطمئناً نتایج آن شما را شگفت زده خواهد کرد.

گوش دادن به فایل صوتی تغییر الگوی ذهنی برای موفقیت به روش خود هیپنوتیزم به شما کمک می کند تا علاوه بر احساس آرامش و شادی بیشتری که بدست می آورید بتوانید بر روی موفقیت های خودتان تمرکز بیشتری داشته باشید، استعدادهای درونی خودتان را بهتر کشف کنید و با استفاده و بکارگیری آنها بتوانید در راستای رسیدن به موفقیت نامحدود و موفقیت همه جانبه قدم بردارید و در نتیجه آن به موفقیت بیشتری برسید.

با گوش دادن به فایل صوتی تغییر الگوی ذهنی برای موفقیت به روش خود هیپنوتیزم تفکر مثبت و نگرش مثبت در شما رشد پیدا می کند و همین تغییرات اساسی در شیوه تفکر و نگرش شما سبب تسریع روند شما برای موفقیت نیز خواهد شد.

همچنین گوش دادن به فایل صوتی تغییر الگوی ذهنی برای موفقیت به روش خود هیپنوتیزم به شما کمک می کند تا برخی محدودیت ها و الگوهای ذهنی محدود کننده خودتان را کنار بگذارید و بتوانید با جایگزین کردن الگوهای ذهنی درست به موفقیت های همه جانبه در زندگی  برسید.


پاسخ به سئوالات متداول:

1- اگر از طریق سایت نتوانم این محصول را خریداری کنم چکار کنم؟

اگر امکان پرداخت آنلاین از طریق سایت را ندارید، می‌توانید مبلغ محصول را به شماره کارت 1249-0004-1011-5892 (بانک سپه به نام مرتضی الهی) واریز کنید و سپس با شماره‌های دفتر (77641650-021 یا 77521261-021) تماس بگیرید و واریزی خودتان را اعلام کنید.

2- چگونه می‌توانم فایل‌های محصولی را که خریده‌ام دانلود کنم؟

به محض تکمیل خرید لینک دانلود این محصول به ایمیل شما ارسال می‌شود. همچنین بلافاصله لینک‌ دانلود در پروفایلتان قرار داده می‌شود.

برای دسترسی به لینک‌های دانلود، منوی پروفایل (منوی بالای سایت، سمت چپ) را انتخاب و وارد قسمت سفارشات شوید و محصول خریداری شده را انتخاب کنید تا لینک‌های دانلود به شما نشان داده شود. سپس با کلیک بر روی لینک‌ها، فایل‌ها را دانلود نمایید.

شما می‌توانید به دفعات این فایل‌ها را از پروفایل خود دانلود نمایید اما توصیه ما این است که یکبار فایل‌های محصول خریداری شده را دانلود کنید و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده این محصول از سایت برداشته شد به مشکلی بر نخورید.

3- حجم فایل‌های دانلودی چقدر است؟

کمتر از 30 مگابایت با فرمت MP3  می باشد که قابلیت پخش در تمامی دستگاه ها را دارد.

4 – آیا این محصول نسخه فیزیکی و ارسال پستی دارد؟

مبلغ 15هزار تومان بابت CD  و بسته بندی و ارسال به مبلغ فوق اضافه می شود. که در صورت خرید بیش از 4 فایل رایت CD و بسته بندی و ارسال پستی برای شما رایگان خواهد بود.

برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

ارسال نسخه فیزیکی با پست پیشتاز انجام می شود و معمولا برای تهران یک روزه و برای سایر شهرها، دو روزه است.

خریدهای انجام شده قبل از ساعت 13 همان روز ارسال می گردد و بعد از ساعت 13 صبح روز بعد ارسال می گردد.

5- اگر در رابطه با این محصول سؤالی برایم پیش آمد چگونه می‌توانم پاسخ آن را دریافت کنم؟

دوست عزیز! اصلاً نگران نباشید چون گروه آموزشی الهی در کنار شماست. در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید تا همکاران ما با خوشرویی به تمام پرسش‌های شما پاسخ بدهند.

همچنین می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ  پایین همین صفحه سؤالات خودتان را بنویسید تا به‌طور کامل پاسخ داده شود.

6-چه افرادی می توانند از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم استفاده کنند؟

استفاده از خودهيپنوتيزم داراي طيف وسيعي از فوايد مختلف مي باشد و امروزه اين تكنيكها ، به يك بخش دائمي از زندگي بسياري از افراد جهت كسب نتايج مختلف تبديل شده است.

در استفاده از آن محدوديت سني وجود ندارد و كليه افراد مي توانند از فایل هایخود هیپنوتیزم استفاده نمایند و برنامه ريزي هاي لازم جهت کسب موفقيت و ايجاد تغييرات مثبت و دلخواه را بر روي ذهنشان انجام دهند و يا از آرامش به وجود آمده در حالت ريلکس عميق ، انرژي جسمي و ذهني بيشتري جهت انجام كارهاي روزانه بدست آورند.

7-چه افرادی نباید از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم استفاده کنند؟

توصیه می شود افرادي كه داراي بعضي بيماري هاي خاص و بيماري هاي قلبي، تنفسي، آسم، فشار خون بالا، توهم مانند اسكيزوفرني (شيزوفرني) و افسردگي هاي شديد هستند از این فایل ها استفاده نکنند.

8-آیا خرید این محصول به صرفه است؟

هزینه جلسات هیپنوتیزم درمانی در مراکز مشاوره بطور متوسط بین 50 تا 100 هزار تومان است.

همچنین یادگیری روش های خودهیپنوتیزم و شرکت در کلاس های خود هیپنوتیزم  در حدود 300 هزار تومان تا 1.5 میلیون تومان هزینه دارد.

در صورتی که با استفاده از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم می توانید به راحتی و با صرف کمترین زمان و هزینه، هر کجا و هر ساعتی که دلتان می خواهد روی ذهن خودتان کار نمایید.

9-چطور می توانم بهترین نتیجه را از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم بگیرم؟

فایل های صوتی خود هیپنوتیزم را باید با توجه به دستورالعملی که در ابتدای هر فایل توضیح داده می شود گوش دهید. بهتر است که در گوشه ای آرام و به دور از هیاهو  یکجا بنشینید و یا دراز بکشید و با استفاده از هدفون به این فایل خود هیپنوتیزم  گوش دهید.

10-آیا این فایل به زبان فارسی است؟

بله ، کل فرایند هیپنوتیزم به زبان فارسی و با صدای مهندس مرتضی الهی می باشد.

11- چه مدت باید به این فایل گوش دهم؟

دقیقا نمیشود زمان مشخصی را معلوم کرد، بستگی به شرایط روحی و ذهنی شما دارد ، سعی کنید در طول شبانه روز حداقل یکبار به این فایل صوتی گوش کنید. اگر در طول روز نمی توانید و فرصت کافی ندارید ، شب قبل از خواب فرصت خوبی برای این کار است.

شما بعد از گذشت چند هفته خودتان متوجه تغییراتی خواهید شد و گوش دادن به این فایل را تا زمانی ادامه دهید که احساس کنید دیگر نیازی به آن ندارید و اینکار ممکن است بین 21 تا 90 روز زمان ببرد.البته هیچ قانون از قبل نوشته ای برای این موضوع نیست و اثر گذاری آن برای هرشخص کاملاً شخصی و متفاوت از دیگران است.

12- من هنگام گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم خوابم می برد و متوجه عبارتهای تاکیدی نمی شوم؟

اگر هنگام گوش دادن به این فایل خوابتان می برد خیلی هم خوب است و این نشان دهنده هیپنوتیزم شدن شماست و به نوعی خواب مصنوعی نامیده می شود و همچنین نیازی نیست که شما عبارات تاکیدی را خودآگاه متوجه شوید چون در حالت هیپنوز همه آنها مستقیماً وارد ضمیر ناخودآگاه می شوند.

13-چرا فایل های صوتی خودهیپنوتیزم  را باید در زمان استراحت و در حالت ریلکس انجام داد؟

در زمان استراحت و در حالت ریلکسیشن، امواج مغز در حالت آلفا قرار می گیرد و با عمیق تر شدن امواج تتا منتشر می شود. در امواج آلفا توجه فرد برای یادگیری بیشتر می شود و در امواج تتا به اوج خود می رسد. قدرت یادگیری و آموزش در امواج آلفا و تتای ذهنی به دلایل زیر بهبود یافته و تسریع می شود:

در این حالات فرد از تنشها، انقباضات و استرسهای جسمانی و روانی به دور است.

دارای آرامش و نوعی سکوت و سکون درونی و متمرکز است.

دارای توجه و تمرکز بیشتری است.

دارای حضور ذهنی و حافظه‌ای نیرومندتر است.

به نوعی دستیابی ‌اش به ضمیر نیمه آگاه سریع‌تر و بیشتر صورت می‌گیرد.

دارای قدرت تصویرسازی قوی‌تری است.

انرژی روانی بیشتری برای آموزش دارد.

14- آیا می توانم این محصول را بعد از خرید در اختیار دوستانم هم قرار دهم؟

دوست عزیز این محصول فقط مخصوص شما و اعضای خانواده شما که با آنها در یک خانه زندگی میکنند است. خواهشمندیم جهت حمایت از گروه آموزشی الهی و یاری رساندن برای ادامه تولید این محصولات، از در اختیار قرار دادن این محصول به دیگران خودداری نمایید. چون گروه آموزشی الهی از این بابت هیچگونه رضایتی ندارد.


تذکر مهم: گوش دادن به این فایل در هنگام رانندگی و یا کار با تجهیزاتی که نیاز به تمرکز و دقت دارند به دلیل کاهش سطح هوشیاری و احتمال بروز حوادث، ممنوع می باشد.


راهی ارزان‌تر از گوش دادن به فایلهای خودهیپنوتیزم برای موفقیت شما وجود ندارد!

توجه: بعد از خرید محصول، لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین به منظور سهولت در دسترسی شما به فایل ها، لینک های محصول در پروفایل شما، قسمت سفارشات (منوی بالای سایت، سمت چپ) قرار خواهد گرفت و شما می توانید در آینده نیز به این فایل ها دسترسی داشته باشید.


آموزش خود هیپنوتیزم,آموزش هیپنوتیزم دیگران,آموزش خود هیپنوتیزم فوری,خود هیپنوتیزم صوتی,آموزش هیپنوتیزم سریع,آموزش تصویری هیپنوتیزم,آموزش هیپنوتیزم pdf,آموزش هیپنوتیزم آپارات,آموزش خود هیپنوتیزم,آموزش هیپنوتیزم دیگران,آموزش خود هیپنوتیزم فوری,خود هیپنوتیزم صوتی,آموزش هیپنوتیزم سریع,آموزش تصویری هیپنوتیزم,آموزش هیپنوتیزم pdf,آموزش هیپنوتیزم آپارات,آموزش خود هیپنوتیزم,آموزش هیپنوتیزم دیگران,آموزش خود هیپنوتیزم فوری,خود هیپنوتیزم صوتی,آموزش هیپنوتیزم سریع,آموزش تصویری هیپنوتیزم,آموزش هیپنوتیزم pdf,آموزش هیپنوتیزم آپارات,

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (5)

 1. مسعود فروغی :

  دوست عزیز اقای مهندس الهی .ضمن تشکر از زحمات شما و دیگر عزیزان که زحمت میکشید تا ایرانیان را از برخی باورهای اشتباهشانبیرون اورده در جهت اصلاح ان اقدام می کنید بسیار سپاس خدمت شما عزیزان.ولی یک سئوال:وقتی در قسمت رمز عبور شماره موبایلم را طبق درخواست می نویسم رد میکند .میخواستم بدانم ایا ایرادی در نوشتن من هست یا مورد دیگری ممکن است باشد .

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   سلام خدمت شما دوست عزیز و سپاس از شما
   قبل از ورود به سایت باید از قسمت عضویت ثبت نام خودتون رو انجام بدید و سپس وارد سایت بشید. به پیغامی که به شما میده توجه کنید. چون رمز عبور شما میتونه هرچیزی باشه.
   موفق باشید.

    
 2. saraban48 :

  استاد ی پست تو تلگرام گذاشتید امروز براحال خوب که فقط لینک گذاشتید که اون هم به صفحه ای ماروهدایت می کنه که فایل تصویری داره نه صوتی که توپست گفتید بعد چه اشکال داشت این موارد روبه جای لینک دادن خود فایل رو درون کانال قرار بدهید تا دسترسی آسانتر بشود راستش را بخواهید من که نتواستم مطمئن بشم کدام فایل هست چون این صفحه تمامش در مورد هیپنوتیزم می باشد و ربطی به پست کانال درش ندیدم با سپاس

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   فایل صوتی خود هیپنوتیزم تغییر برای موفقیت شامل یکسری عبارات تاکیدی فوق العاده انگیزشی و تاثیر گذار هست که میتونه به خوب شدن حال شما کمک کنه موقعی که به هر دلیلی اعصابتون بهم ریخته میشه و کم حوصله و کلافه میشید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

    
 3. امیر :

  باسلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگ
  استاد راستش کسانی مثل من که درمکانهای شلوغ هستند نمیتوانند از این فایل استفاده کنند
  ای کاش فایل های صوتی بیکلام subliminal message راهم برای کسانی مثل ما روی سایتتان قرار میدادید
  با تشکر از زحمات شما…