تغییر الگوی ذهنی جذب ثروت به روش خودهیپنوتیزم

جذب-پول-و-ثروت-خودهیپنوتیزم
تغییر الگوی ذهنی جذب ثروت به روش خودهیپنوتیزمReviewed by مدیریت سایت on Sep 16Rating:

با فایل های خودهیپنوتیزم ،بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!

آیا می‌دانستید در تمام فعالیت‌های مربوط به مغز شما، اصلاح الگوهای ذهنی بیشترین  تأثیر را در موفقیت تان دارد؟

استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم فقط برای اصلاح الگوهای ذهنی نیست، بلکه می‌تواند موفقیت شما در جنبه های مختلف زندگی بیشتر کند، آرامشتان را بهبود بخشد، روابط خانوادگی تان را بهبود بخشد و …

استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم را شروع کنید. سپس بنشینید و از نتایج آن متحیر شوید و لذت ببرید!

آیا می دانستید که برای کار کردن روی ذهنتان باید در ابتدا الگوهایی که در کودکی در مورد پول و ثروت در ذهن شما شکل گرفته است را اصلاح نمایید؟

باورهای قطعی و غیرقابل تغییری که در ذهن ما شکل گرفته، به دلیل دفعات فراوانی بوده که در کودکی برایمان تکرار شده‌اند و افراد زیادی را می‌شناسیم که آنها را پذیرفته‌اند و تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند این باورها را زیر سوال ببرند. ولی آیا تا به حال توجه کرده‌اید که شرایطی که الان داریم حاصل همان باورها و اعتقاداتمان است؟ آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که شاید شرایط مالی امروزم به خاطر باورهای نادرستی است که در کودکی در ذهن من شکل گرفته است؟

آیا می دانستید که اگر برای بدست آوردن پول، ثروت و رفاه مبارزه میکنید به این دلیل است که الگوهای ذهنی ناخودآگاه شما برای ثروت برنامه ریزی نشده است؟

جهت افکارتان و تصویر ذهنی تان، در تعیین این که آیا شما پول و ثروت را دفع می کنید یا جذب، بسیار اهمیت دارد. اولین قدم برای جذب پول و ثروت، «تغییرالگوهای ذهنی» است. حتی برای یک لحظه هم فکر نکنید که می توانید این مرحله را از قلم بیندازید و به مرحله بعد بروید. اگر طرز فکر شما مانند یک قهرمان نباشد هرگز یکی از آن ها نخواهید بود.

اغلب مردم فکر می کنند زمانی که پول زیادی داشته باشند طرز فکر آن ها هم مانند ثروتمندان خواهدشد؛ در حالی که عکس این قضیه صادق است، شما باید طرز فکر ثروتمندانه داشته باشید قبل از این که آن را به دست آورید، زیرا اگر این کار را نکنید ممکن است خودتان را نزدیک رویایتان ببینید، اما به آن نرسید. پس دست بکار شوید و برای تغییر الگوهای ذهنی تان برای جذب ثروت بیشتر اقدام کنید.

خود هیپنوتیزم، کلید طلایی کنترل ذهن و دنیای درون

جهت کسب موفقیت در زندگی در ابعاد گوناگون، روشهای مختلفی وجود دارد که هر کدام به نوبه خود موثر، اثبات شده و ارزشمند است. اما کدام روش بهتر است و چگونه می توان در کمترین زمان به بهترین نتایج در کسب موفقیتهای مختلف دست یافت ؟ امروزه بر همگان و در تمام جهان و ایران ثابت شده که کنترل ذهن، ضمیر ناخودآگاه و باورهای ما تاثیر صد در صد مستقیمی بر کنترل زندگی در ابعاد مختلف مادی، روحی، شخصیتی، فکری و معنوی دارد و در واقع این دنیای درون ما است که دنیای بیرون را شکل می دهد که این موضوع دیگر به یک امر بدیهی و کاملا شناخته شده تبدیل شده است.

خودهیپنوتیزم، کلید طلائی ورود به دنیای ذهن و کنترل آن برای هر فرد می باشد و کنترل ذهن، راز اصلی کنترل زندگی و ایجاد تغییرات دلخواه است. خودهيپنوتيزم تأثير بسيار قابل توجهی در رسيدن به اهداف در زندگي دارد. خودهیپنوتیزم تنها روشی است که قابلیت کنترل کردن ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما را به قویترین و مستقیم ترین شکل ممکن به وجود آورده و همچنین باورهای ما را به تسخیر خودمان در می آورد.

شاید روشهای بسیاری برای کنترل ذهن و دنیای درونی ما وجود داشته باشد. اما بدون شک خودهیپنوتیزم به عنوان قویترین روش در سراسر جهان شناخته شده است چون خود هیپنوتیزم دقیقا ما را به صورت مستقیم وارد فضای ذهنمان می کند و مانند روشهای دیگر نیست که از دور و با زحمت بسیار زیاد سعی می کنند تا بر روی ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما تاثیر بگذارند که تازه در اکثر موارد این تاثیرات، بسیار سطحی و گذرا خواهد بود و باورهای ما را نمی تواند از درون و بصورت عمیق متحول کند.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با ضمیر ناخودآگاه و هیپنوتیزم اینجا کلیک کنید و مقاله های مربوط به آن را بخوانید.


شما شایستگی پول و ثروت بیشتر را دارید! پس با استفاده از فایل صوتی تغییر الگوی ذهنی به روش خودهیپنوتیزم به دنیای فروانی و ثروت وارد شوید!

گوش دادن به فایل صوتی تغییر الگوی ذهنی برای جذب ثروت به روش خود هیپنوتیزم به شما کمک می کند تا بتوانید تعدادی از باورهای قدیمی و مخرب خود را که در نتیجه فقر و نداری به وجود آمده را با باورهای جذب کننده ثروت جایگزین نمایید و به سطح بالایی از ارتعاشات پول برسید.

شما می توانید با استفاده از فایل صوتی تغییر الگوی ذهنی برای جذب ثروت به روش خود هیپنوتیزم به مسیرهایی جدید برای کسب ثروت و موفقیت مالی هدایت شوید و منابع مالی جدیدی برای شما ایجاد خواهد شد و فرصت های بیشتری پیش روی شما قرار خواهد گرفت با این تفاوت که ذهن شما به دلیل تغییر الگوهای باوری اش خیلی بهتر از فرصت های پیش آمده استفاده می کند و طرح های بهتری را برای درآمدزایی پیش روی شما قرار می دهد.

با گوش دادن به فایل صوتی تغییر الگوی ذهنی برای جذب ثروت به روش خود هیپنوتیزم قدرت ذهن و ضمیر ناخودآگاه در اختیار شما قرار می گیرد و شما به راحتی می توانید اهداف مالی خود را با برنامه ریزی جدید الگوهای ذهنی تیک بزنید…


پاسخ به سئوالات متداول:

1- اگر از طریق سایت نتوانم این محصول را خریداری کنم چکار کنم؟

اگر امکان پرداخت آنلاین از طریق سایت را ندارید، می‌توانید مبلغ محصول را به شماره کارت 1249-0004-1011-5892 (بانک سپه به نام مرتضی الهی) واریز کنید و سپس با شماره‌های دفتر (77641650-021 یا 77521261-021) تماس بگیرید و واریزی خودتان را اعلام کنید.

2- چگونه می‌توانم فایل‌های محصولی را که خریده‌ام دانلود کنم؟

به محض تکمیل خرید لینک دانلود این محصول به ایمیل شما ارسال می‌شود. همچنین بلافاصله لینک‌ دانلود در پروفایلتان قرار داده می‌شود.

برای دسترسی به لینک‌های دانلود، منوی پروفایل (منوی بالای سایت، سمت چپ) را انتخاب و وارد قسمت سفارشات شوید و محصول خریداری شده را انتخاب کنید تا لینک‌های دانلود به شما نشان داده شود. سپس با کلیک بر روی لینک‌ها، فایل‌ها را دانلود نمایید.

شما می‌توانید به دفعات این فایل‌ها را از پروفایل خود دانلود نمایید اما توصیه ما این است که یکبار فایل‌های محصول خریداری شده را دانلود کنید و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده این محصول از سایت برداشته شد به مشکلی بر نخورید.

3- حجم فایل‌های دانلودی چقدر است؟

کمتر از 30 مگابایت با فرمت MP3  می باشد که قابلیت پخش در تمامی دستگاه ها را دارد.

4 – آیا این محصول نسخه فیزیکی و ارسال پستی دارد؟

مبلغ 15هزار تومان بابت CD  و بسته بندی و ارسال به مبلغ فوق اضافه می شود. که در صورت خرید بیش از 4 فایل رایت CD و بسته بندی و ارسال پستی برای شما رایگان خواهد بود.

برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

ارسال نسخه فیزیکی با پست پیشتاز انجام می شود و معمولا برای تهران یک روزه و برای سایر شهرها، دو روزه است.

خریدهای انجام شده قبل از ساعت 13 همان روز ارسال می گردد و بعد از ساعت 13 صبح روز بعد ارسال می گردد.

5- اگر در رابطه با این محصول سؤالی برایم پیش آمد چگونه می‌توانم پاسخ آن را دریافت کنم؟

دوست عزیز! اصلاً نگران نباشید چون گروه آموزشی الهی در کنار شماست. در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید تا همکاران ما با خوشرویی به تمام پرسش‌های شما پاسخ بدهند.

همچنین می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ  پایین همین صفحه سؤالات خودتان را بنویسید تا به‌طور کامل پاسخ داده شود.

6-چه افرادی می توانند از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم استفاده کنند؟

استفاده از خودهيپنوتيزم داراي طيف وسيعي از فوايد مختلف مي باشد و امروزه اين تكنيكها ، به يك بخش دائمي از زندگي بسياري از افراد جهت كسب نتايج مختلف تبديل شده است.

در استفاده از آن محدوديت سني وجود ندارد و كليه افراد مي توانند از فایل هایخود هیپنوتیزم استفاده نمایند و برنامه ريزي هاي لازم جهت کسب موفقيت و ايجاد تغييرات مثبت و دلخواه را بر روي ذهنشان انجام دهند و يا از آرامش به وجود آمده در حالت ريلکس عميق ، انرژي جسمي و ذهني بيشتري جهت انجام كارهاي روزانه بدست آورند.

7-چه افرادی نباید از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم استفاده کنند؟

توصیه می شود افرادي كه داراي بعضي بيماري هاي خاص و بيماري هاي قلبي، تنفسي، آسم، فشار خون بالا، توهم مانند اسكيزوفرني (شيزوفرني) و افسردگي هاي شديد هستند از این فایل ها استفاده نکنند.

8-آیا خرید این محصول به صرفه است؟

هزینه جلسات هیپنوتیزم درمانی در مراکز مشاوره بطور متوسط بین 50 تا 100 هزار تومان است.

همچنین یادگیری روش های خودهیپنوتیزم و شرکت در کلاس های خود هیپنوتیزم  در حدود 300 هزار تومان تا 1.5 میلیون تومان هزینه دارد.

در صورتی که با استفاده از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم می توانید به راحتی و با صرف کمترین زمان و هزینه، هر کجا و هر ساعتی که دلتان می خواهد روی ذهن خودتان کار نمایید.

9-چطور می توانم بهترین نتیجه را از فایل های صوتی خودهیپنوتیزم بگیرم؟

فایل های صوتی خود هیپنوتیزم را باید با توجه به دستورالعملی که در ابتدای هر فایل توضیح داده می شود گوش دهید. بهتر است که در گوشه ای آرام و به دور از هیاهو  یکجا بنشینید و یا دراز بکشید و با استفاده از هدفون به این فایل خود هیپنوتیزم  گوش دهید.

10-آیا این فایل به زبان فارسی است؟

بله ، کل فرایند هیپنوتیزم به زبان فارسی و با صدای مهندس مرتضی الهی می باشد.

11- چه مدت باید به این فایل گوش دهم؟

دقیقا نمیشود زمان مشخصی را معلوم کرد، بستگی به شرایط روحی و ذهنی شما دارد ، سعی کنید در طول شبانه روز حداقل یکبار به این فایل صوتی گوش کنید. اگر در طول روز نمی توانید و فرصت کافی ندارید ، شب قبل از خواب فرصت خوبی برای این کار است.

شما بعد از گذشت چند هفته خودتان متوجه تغییراتی خواهید شد و گوش دادن به این فایل را تا زمانی ادامه دهید که احساس کنید دیگر نیازی به آن ندارید و اینکار ممکن است بین 21 تا 90 روز زمان ببرد.البته هیچ قانون از قبل نوشته ای برای این موضوع نیست و اثر گذاری آن برای هرشخص کاملاً شخصی و متفاوت از دیگران است.

12- من هنگام گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم خوابم می برد و متوجه عبارتهای تاکیدی نمی شوم؟

اگر هنگام گوش دادن به این فایل خوابتان می برد خیلی هم خوب است و این نشان دهنده هیپنوتیزم شدن شماست و به نوعی خواب مصنوعی نامیده می شود و همچنین نیازی نیست که شما عبارات تاکیدی را خودآگاه متوجه شوید چون در حالت هیپنوز همه آنها مستقیماً وارد ضمیر ناخودآگاه می شوند.

13-چرا فایل های صوتی خودهیپنوتیزم  را باید در زمان استراحت و در حالت ریلکس انجام داد؟

در زمان استراحت و در حالت ریلکسیشن، امواج مغز در حالت آلفا قرار می گیرد و با عمیق تر شدن امواج تتا منتشر می شود. در امواج آلفا توجه فرد برای یادگیری بیشتر می شود و در امواج تتا به اوج خود می رسد. قدرت یادگیری و آموزش در امواج آلفا و تتای ذهنی به دلایل زیر بهبود یافته و تسریع می شود:

در این حالات فرد از تنشها، انقباضات و استرسهای جسمانی و روانی به دور است.

دارای آرامش و نوعی سکوت و سکون درونی و متمرکز است.

دارای توجه و تمرکز بیشتری است.

دارای حضور ذهنی و حافظه‌ای نیرومندتر است.

به نوعی دستیابی ‌اش به ضمیر نیمه آگاه سریع‌تر و بیشتر صورت می‌گیرد.

دارای قدرت تصویرسازی قوی‌تری است.

انرژی روانی بیشتری برای آموزش دارد.

14- آیا می توانم این محصول را بعد از خرید در اختیار دوستانم هم قرار دهم؟

دوست عزیز این محصول فقط مخصوص شما و اعضای خانواده شما که با آنها در یک خانه زندگی میکنند است. خواهشمندیم جهت حمایت از گروه آموزشی الهی و یاری رساندن برای ادامه تولید این محصولات، از در اختیار قرار دادن این محصول به دیگران خودداری نمایید. چون گروه آموزشی الهی از این بابت هیچگونه رضایتی ندارد.


تذکر مهم: گوش دادن به این فایل در هنگام رانندگی و یا کار با تجهیزاتی که نیاز به تمرکز و دقت دارند به دلیل کاهش سطح هوشیاری و احتمال بروز حوادث، ممنوع می باشد.


راهی ارزان‌تر از گوش دادن به فایلهای خودهیپنوتیزم برای موفقیت شما وجود ندارد!

توجه: بعد از خرید محصول، لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. همچنین به منظور سهولت در دسترسی شما به فایل ها، لینک های محصول در پروفایل شما، قسمت سفارشات (منوی بالای سایت، سمت چپ) قرار خواهد گرفت و شما می توانید در آینده نیز به این فایل ها دسترسی داشته باشید.


تغییر الگوی ذهنی,الگوی ذهنی چیست,پارادایم شیفت در نتورک مارکتینگ,الگوهای ذهنی,آموزش پارادایم شیفت,پارادایم شیفت در بازاریابی شبکه ای,جزوه پارادایم شیفت,پارادایم شیفت جو فابرگاس,پارادایم شیفت یعنی چه؟,تغییر الگوی ذهنی,الگوی ذهنی چیست,پارادایم شیفت در نتورک مارکتینگ,الگوهای ذهنی,آموزش پارادایم شیفت,پارادایم شیفت در بازاریابی شبکه ای,جزوه پارادایم شیفت,پارادایم شیفت جو فابرگاس,پارادایم شیفت یعنی چه؟,تغییر الگوی ذهنی,الگوی ذهنی چیست,پارادایم شیفت در نتورک مارکتینگ,الگوهای ذهنی,آموزش پارادایم شیفت,پارادایم شیفت در بازاریابی شبکه ای,جزوه پارادایم شیفت,پارادایم شیفت جو فابرگاس,پارادایم شیفت یعنی چه؟,

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (20)

 1. aref arpanahi :

  سلام استاد
  من فایل های خودهیپنوتیزمی رو خریداری کردم ولی هر بار ک گوش میدم وارد خلسه نمیشم . گفتم چند روزی گوش بدم شاید چون عمق خلسه ام خیلی سطحیه حس نمیکنم اما دیدم تغییری نکرد
  ب نظر شما مشکل از چی میتونه باشه ؟؟
  ممنون

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   سلام دوست عزیز
   رفتن به خواب مصنوعی و خلسه هیپنوتیزمی نیازمند رعایت چند شرط مهم است:
   ۱- درمحیطی آرام و ساکت با خیال راحت دراز بکشید و جاتون راحت باشه
   ۲- بهتره که قبل از خواب در رختخواب گوش کنید
   ۳- بهتره که فایل رو باصدای خیلی کم گوش بدید که شما رو بخواب ببره
   ۴- همراه با صدای هیپنوتیزم گر شمارش خواسته شده رو انجام بدید
   ۵- سعی کنید فقط نفس عمیق بکشید و باید مکث از دهان خارج کنید

   با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

    
   • aref arpanahi :

    استاد شمارش باید با صدای بلند انجام بشه ؟؟

     
    • گروه آموزشی الهی
     گروه آموزشی الهی :

     سلام دوست گرامی
     خیر بایدخیلی آروم شمارش گفته بشه حتی بهتره که در دلتون یا ذهنتون بشمرید. چون باید کم کم هشیاریتون کم بشه و خوابتون ببره

      
 2. fatima52 :

  با عرض سلام و خسته نباشید من چندین فایل خودهیپنوتیزم و هیپنوتراپی از سایت شما تهیه کردم و با خوندن دستورالعمل هم متوجه یه مساله نشدم
  من از کجا بفهمم که این فایل که شما گذاشته اید Subliminal هست یا Binaural Beats یا تن های Isochronic چون برای همه یک دستورالعمل گذاشته اید. نمیدونم کدوم فایل و میتونم در زمانهای عادی روز و چندین بار گوش کنم و کدوم فایل binaural و isochronic است و باید شب و درحال استراحت گوش کنم؟
  ممنون از حسن توجه شما

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   باسلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه مبارک
   دوست عزیز در پوشه ای که دانلود کردید یک عکسjpc هم قرار داده شده که جدول دستور العمل استفاده از همون فایل صوتی هست. اگر باز هم سئوالی داشتید در همین قسمت مطرح کنید و یا در ساعات اداری با شما ره های دفتر تماس بگیرید.
   شادو پیروز باشید

    
 3. Alienware :

  آیا گوش کردن به این فایلها باید پشت سر هم باشه و اگه به مدت دو هفته گوش کردیم و یک روز یا دو روز موفق نشیم که گوش بدیم تاثیر روزهای قبلی از بین میره؟

   
  • گروه آموزشی الهی
   گروه آموزشی الهی :

   بله باید به صورت مداوم گوش داده بشه تا تأثیرگذاری داشته باشه.

    
 4. MOJTABA FAROHEI :

  با سپاسگزاری از استاد عزیز باید بگم قیمت شما در مقایسه با سایت هایی که در زمینه موفقیت کار میکنن خیلی پایین تره
  علتش چی هست؟

   
 5. servat :

  سلام و خسته نباشید خدمت شما و دوستان گرامیتون من میخواد بسته هیپنوتیزم را خریداری کنم به دفتر که زنگ زدم دیروز و امروز کسی گوشی رو برنمیداره اگه لطف کنید شماره حسابتون رو بفرستید تا کارت به کارت کنم

   
 6. سینا :

  با سلام و عرض ادب
  من این فایل صوتی را خریدم و چند باری گوش دادم. مسئله ای که وجود داره اینه که دقیقا نمیدونم چند بار باید این فایل رو گوش بدم و تا چه مدت و همینطور اینکه چطور متوجه اثرگذار بودن این روش بشم؟ از کجا میشه فهمید که تا چه حد مفید بوده؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   با سلام خدمت شما دوست عزیز

   باید به این فایل صوتی حداقل روزی یک بار و به مدت چند ماه گوش دهید. هرچقدر بیشتر به این فایل صوتی گوش دهید تأثیرگذاری آن در ذهن عمیق تر می شود و سبب رد شدن از فیلترهای مغز خواهد شد و با گذشت زمان متوجه اثرگذاری آن خواهید شد و خودتان متوجه تغییراتی در رفتار و طرز تفکرتان در مورد پول و ثروت خواهید شد که در نتیجه آن شرایط نیز برای شما تغییر خواهد کرد.

   موفق و پیروز باشید.

    
 7. arash.mirzajani :

  سلام
  بنده فایل خودهیپنوتیزم موفقیت را خریده ام .
  شما می توانید با خرید یک محصول لطفاً یک درصد تخفیفی برای محصولات بعدی اعمال کنید یا مثلاً کیف پول ما در سایت تان را شارژ کنید تا بتوانیم محصول بعدی را ارزان تر بخریم .

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت شما دوست و همراه خوب گروه آموزشی الهی

   با شماره تلفن های ۰۲۱-۷۷۵۲۱۲۶۱-۷۷۶۴۱۶۵۰ تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتون کنند.

    
 8. pouryade :

  تو سایت استاد عرفانی زاده هم هست این فایل
  خود هیبنوتیزم آهن ربای پول و ثروت شوید

  میشه بگین چه فرقی دارن؟
  ولی این دوره یکم جالب اومد برام

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام
   ما محصول ایشان را استفاده نکردیم ، به همین خاطر نظری نداریم
   موفق و پیروز باشید

    
 9. folani :

  سلام خدمت شما.
  آیا شما تضمین میکنید که این فایل بتونه روی ناخوآگاه تاثیر بگذاره و با چیز های مثبت و افکار پول اون رو پر کنه ؟ یه سوال دیگه . وقتی این افاقات بیافته و ناخودآگاه مون از افکار ثروت پر بشه(منظوم از پر بشه این هست که افکار ثروت بجای افکار فقر جایگزین بشه ) میشه بگید چه اتفاقی می افته ؟

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   با سلام خدمت شما دوست عزیز

   گوش دادن به این فایل به تنهایی نمیتونه باعث ثروتمند شدن شما بشه. خیلی مفیده ولی کافی نیست.
   این فایل میتونه مثل یک پیچ گوشتی در جعبه ابزار عمل کنه، ولی شما برای تعمیر ماشین علاوه بر پیچ گوشتی نیاز به انواع آچار و انبر دست و انبر قفلی و … داری.
   و این به این معنی نیست که خود پیچ گوشتی به تنهایی بی ارزش باشه.
   این فایل صوتی یک ابزار مفید برای رسوخ به ناخودآگاه هست ولی برای رفتن به مراحل بعدی و تکمیل این روند شما به آموزشهای کاربردی هم نیاز دارید.
   پیشنهاد میکنم از دوره تخصصی کوچینگ ثروت استفاده کنید. به جرأت میتونم بگم مباحثی که تو این دوره مطرح شده رو شاید تا بحال نشنیده باشید و میتونه سرنوشت مالی زندگیتون رو کلا عوض کنه. ثروتمند شدن یک پروسه و روند هست نه یک اتفاق سریع.
   همه چیز به خود شما بستگی داره …

   در پناه خالق مهربان شاد و پیروز باشید
   مرتضی الهی

    
 10. htavakoli89 :

  سلام. در مورد فایل صوتی تغییر الگوی دهنی بیشتر توضیح بدید.چند روز باید گوش کرد فایل صوتی را؟
  زمانش چقدره؟

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   با سلام
   فایل صوتی تغییر الگوی ذهنی برای جذب ثروت به روش خودهیپنوتیزم، ۳۰ دقیقه است و باید برای تأثیرگذاری بیشتر هر روز و حداقل روزی یک تا دو بار گوش داده بشه و شامل عباراتی هستش که ناخوآگاه شما رو مجدد بارگذاری میکنه.