دوره تخصصی کوچینگ ثروت

کوچینگ-ثروت-مرتضی-الهی-راز-رمز-پولدار-شدن
دوره تخصصی کوچینگ ثروتReviewed by مدیریت سایت on Oct 13Rating: 5.0

آیا علاقه‌مندید که مشکلات مالی شما از بین بروند؟

آیا می‌خواهید فقط در مدت یک سال موفق به ایجاد تغییرات چشمگیر مالی در زندگی‌تان شوید؟

آیا میدانید که بهترین و سریع‌ترین راه برای ثروتمند شدن کار کردن روی ذهن است؟

آیا می‌دانید با شناخت ضمیر ناخودآگاه و اصلاح باورهایتان، می‌توانید به ثروتی ماندگار برسید؟

آیا می‌دانید که با یادگیری این آموزش‌ها می‌توانید ضمیر ناخودآگاهتان را به ماشین پولسازی تبدیل کنید و بعد بنشینید و از نتایج متحیرکننده آن لذت ببرید؟

 چون کوچینگ ثروت فقط برای افزایش درآمد نیست! بلکه می‌تواند علاوه بر پول بیشتر، آرامش و خوشبختی شما را نیز بیشتر کند.

آیا شما هم این مشکلات مالی رو تجربه کردید؟

من زمانی بی‌پول بودم و علت بی‌پولیم رو شرایط بد اقتصادی، خانواده، کم شانسی، تورم، نداشتن سرمایه و … میدونستم.

من زمانی برای خودم شرکت داشتم و در اوج موفقیت ورشکست کردم و به امید پولدار شدن وارد کارهای زیادی شدم.

من زمانی برای گذروندن امورات زندگیم مجبور بودم که با 5 سال سابقه مهندسی تو آژانس کار کنم و با ماشینم مسافرکشی کنم.

من زمانی فکر میکردم که خدا منو فراموشم کرده و احساس می کردم که بدبخت ترین آدم روی زمینم!

من زمانی حتی برای اجاره کردن خونه ای کوچک هم پول نداشتم!

من زمانی بزرگترین آرزوم این بود که از شر بدهی هام خلاص بشم و پولم تا آخر ماه کفاف هزینه های ضروری زندگیم رو بده!

خدا رو هزاران مرتبه شکر اون دوران تلخ هم پشت سر شد و الان که به گذشتم نگاه می‌کنم می‌فهمم که چرا اون بلاها سرم می اومد، الان که با قوانین جهان هستی و مخصوصاً قانون جذب آشنا شدم، می‌فهمم که خودم عامل تمام بدبختی هام بودم نه هیچ چیز دیگه ای! قبولش خیلی سخته چون همه ما آدم‌ها دوست داریم که خودمون رو کنار بکشیم و تقصیر رو بندازیم گردن پدر و مادر، همسر، رئیس، دولت، جامعه و …

آیا از نداشتن پول کافی برای تأمین هزینه های زندگیتون خسته شدید؟

زندگی ایده آل شما ماهی چقدر خرج داره؟ آیا اصلاً الان پول کافی برای هزینه های زندگیتون دارید؟ آخرین باری که همسرتون برای خریدن چیزی از شما پول خواست و شما گفتید که پول ندارید کی بود؟ تا حالا چند بار بچتون تو خیابون گیر داده که براش فلان اسباب بازی رو بخرید و شما بخاطر نداشتن پول الکی بهونه آوردید و گفتید که بعداً برات میخرم؟!

شاید آرزوتون خلاص شدن از شر بدهی ها و دادن قرضها تون باشه! شاید نگران شهریه دانشگاه فرزندتون هستید. شاید بخاطر نداشتن پول کافی هنوز جرأت ازدواج کردن ندارید.

چند بار تا حالا دوستانتون شما رو دعوت به مسافرت کردند ولی بخاطر نداشتن پول کافی الکی بهونه آوردین و نتونستین که همراه اونها به گردش و تفریح برین؟

آخرین باری که یک ماشین قشنگ دیدید و آرزو کردین که ای کاش مال شما بود کی بود؟!

تا حالا به این موضوع فکر کردید که ذهن شما برای فقر برنامه‌ریزی شده یا جذب ثروت؟

من خودم از نزدیک تا حالا با میلیاردرهای زیادی برخورد داشتم، باور کنید که نه شاخ دارند و نه دم! تنها تفاوتشون با آدمهای معمولی اینه که اونها ذهنشون ثروتمنده و میتونند موقعیت های پولساز رو ببینند و ازش استفاده کنند؛ ولی آدم های متوسط و فقیر اجتماع از این نعمت گرانبها بی بهره هستند!

نکته اینجاست که آدمهای پولدار و ثروتمند بواسطه اصول و روشهایی که یادگرفتند ذهنشون ثروتمندشده و راه پول درآوردن رو یادگرفتند. حالا ممکنه اون آموزش‌ها رو از پدرشون یادگرفته باشند یا از صاحب کار قبلی که براش شاگردی می کردند، یا از شریک و همکار خوبی که داشتند، یا از یک دوست و رفیق قدیمی، یا با سعی و خطا و یا از هر شخص دیگه ای به اونها منتقل شده باشه یا اینکه از یک کتاب، فیلم و شاید هم از یک راهنما و مربی.

باید به شما بگم که تغییر عادت‌ها کار آسونی نیست، ولی اگه میخوای تو زندگیت یه پله بالاتر بری باید اراده رفتن و تلاش برای ترک کردن افکار قدیمی ذهنت و قبول کردن افکار جدید رو داشته باشی.

ثروتمندان ایران

برای آشنایی بیشتر با این افراد میتوانید روی اسم آنها کلیک کنید>>>خانم فاطمه مقیمی، آقای بابک بختیاری، آقای مرتضی سلطانی

77          77           77           77           77


افراد زیادی دوست دارند که ثروتمند شوند، اما موفق نمی شوند!

دوست خوبم به وضعیت موجودت و کمبودها و محدودیتهایی که الان داری نگاه نکن! باور کن که با همین شرایطی که الان داری میتونی در آینده یکی از میلیاردر های ایران بشی! میدونی چرا با این همه اطمینان حرف میزنم؟ چون براساس تحقیقات من بالای 70 درصد ثروتمندان، قبلاً از طبقه متوسط اجتماع بودند و چه بسا خیلی از اونها از فقر و بی‌پولی به ثروت های میلیاردی رسیدند. اگر اونها تونستند پس شما هم میتونید به همون ثروتها دست پیدا کنید بشرطی که بخواهید و اقدام کنید.

 

خواستنی که به اقدام و تلاش منجر نشه فقط یک آرزوی الکیه! مهم اقدام کردنه، البته اقدام کردن با ذهنیت ثروت و نه ذهنیت فقر! در دوره کوچینگ ثروت بیشتر با این موضوع آشنا میشید. افراد زیادی دارند صبح تا شب برای پولدار شدن تلاش میکنند، اما چون ذهنیت فقر دارند هیچ وقت به هیچ جا نمی رسند و مثل اینه که دارند روی تردمیل میدوند …

دوره کوچینگ ثروت برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دوست دارند بدون تلاش فیزیکی زیاد و با استفاده از توانایی ها و استعدادهای درونی خودشون کسب درآمد کنند.

افرادی که از پایین بودن درآمدشون خسته شدند و دوست دارند یک جهش مالی بزرگ رو تو زندگیشون تجربه کنند.

افرادی که بارها برای پولدار شدن تلاش کردند ولی در نهایت شکست خوردند و نتونستند به ثروت دلخواهشون برسند.

افرادی که مسئولیت پذیر هستند و دلشون میخواد رفاه و آسایش و تأمین آینده مالی خانواده شون رو تضمین کنند.

افرادی که به دنبال یادگیری “علم ثروتمند شدن “هستند.

افرادی که علیرغم درآمد بالا، برای خودشون محدودیتی قائل نیستند و باز هم به دنبال داشتن ثروت بیشتر هستند.

افرادی که برای علم و تجربه ارزش قائلند و میخواهند از تجربه و دانش افراد موفق و پولدار استفاده کنند.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست و بهتراست که شرکت نکنند؟

افرادی که راه پولدار شدن رو تلاش شبانه روزی و زیاد کار کردن و خساست میدونند.

افرادی که فقط به امید برنده شدن در قرعه‌کشی‌های بانک هستند و خودشون رو ناتوان از تغییر شرایط زندگی می دونند.

افرادی که می‌خواهند یک شبه پولدار بشن و حوصله آموزش دیدن و انجام تمرینات و اجرای ایده ها رو ندارند.

افرادی که فکر می‌کنند همه چیز رو می دونند و نیازی به یادگیری مطالب جدیدتر ندارند.

افرادی که وضعیت زندگیشون رو تقدیر و سرنوشت تغییر ناپذیر میدونند. (در کتاب “شما هم می توانید پولدار شوید” درباره این موضوع کامل توضیح داده شده است.)

افرادی که برای تغییر شرایط مالی شون وقت ندارند و سرشون خیلی شلوغه و همیشه بدنبال یک فرصت مناسب هستند که البته هیچ وقت فراهم نمیشه! 


چگونه پولدار شویم

 برای تست شخصیت مالی خودتان اینجا کلیک کنید

 

 


6 بهانه رایج برای شرکت نکردن در این دوره

۱. وقت ندارم در این دوره شرکت کنم!

اگر پر مشغله هستید و وقت ندارید در دوره شرکت کنید، همین موضوع نشون میده که باید در روش زندگی تون تغییراتی ایجاد کنید. زمانی روکه برای این دوره صرف می‌کنید هم بازگشت مالی بالایی براتون داره و هم بازگشت زمانی. شما با یاد گیری این اصول و قوانین می‌تونید بعداً ساعت‌هایی زیادی رو در وقتتون صرفه‌جویی کنید. پیشنهاد می‌کنم که داستان تیز کردن اره را حتماً بخونید. این آموزش‌ها پر از ایده های درآمدزا و فرصت های پولسازه که ذهنتون رو باز میکنه.

۲. مطمئن نیستم که مطالب دوره کاربردی و بدرد بخور باشه!

پاکسازی باورها و افکارتون رو به من بسپرید! چون من سالهاست که دارم در حوزه ثروت و موفقیت مالی تحقیق و مطالعه می کنم. مطمئن باشید که میتونم به شما کمک کنم تا الگوهای ذهنی معیوب و”باورهای ضد ثروت”ذهنتون رو شناسایی کنید و با کمک تمریناتی که به شما ارائه میدم میتونید “باور های ثروت ساز” رو در ذهنتون پرورش بدید، تا شما هم بتونید مثل ثروتمندان فکر کنید، تصمیم بگیرید، اقدام کنید و در نهایت مثل ثروتمندان نتیجه بگیرید و ثروتمند بشید.

مطالبی که در دوره کوچینگ ثروت به شما آموزش داده می شه تلفیقی از تحقیقات و تجربیات من در این زمینه هست. من در این سال‌ها کتاب‌های زیادی رو مطالعه کردم و از دوره‌ها و اکثر محصولات آموزشی که در زمینه موفقیت مالی بوده رو استفاده کردم و در دوره‌های آموزشی اکثراساتید بزرگ کشور شرکت کردم و هنوز هم سعی می کنم که اطلاعاتم رو به روز کنم و هر ماه برای یادگیری و آموزش خودم وقت میگذارم و هزینه می کنم.

من سعی کردم که دوره کوچینگ ثروت یک دوره کامل و جامع باشه و به همین خاطر سعی کردم تمامی چیز هایی رو که خودم یاد گرفتم و درکشون کردم رو در این دوره بیان کنم. مطالبی که می تونم ادعا کنم که تا حالا هیچ جای دیگری اونها رو نشنیدید.

من اطمینان دارم که این آموزش‌ها میتونه زندگی افراد رو متحول کنه همانطوری که بسیاری از شرکت‌کنندگان این دوره تونستند در زندگیشون تغییر ایجاد کنند و درآمدشون رو افزایش بدهند و این نشون دهنده کاربردی بودن مطالب بیان شده در این دوره است. البته مصاحبه‌هایی که روی سایت قرار داده شده شاید مشتی نمونه خروار باشه ولی بیان کننده این موضوع هست که اگر این افراد تونستند پس شما هم میتونید!

۳. برای پولدار شدن باید رفت و کار کرد و تجربه کسب کرد، با این حرفها کسی پولدار نمیشه!

بدست آوردن تجربه خیلی مهمه اما کم نیستند افرادی که سالهاست دارند شغلها و کارهای مختلف رو تجربه می‌کنند ولی هنوز نتونستند که تغییری در زندگیشون ایجاد کنند، به نظر شما مشکل کجاست؟ اگر قرار به کار کردن بود که همه مردم دارند کار می‌کنند، پس چرا پولدار نمیشند؟!

خیلی از مردم هر سال در حال تغییرشغل هستند به امید اینکه درآمدشون بیشتر بشه. دقیقا مثل کشاورزی که هر سال در حال امتحان کردن یک محصول جدید هست و متأسفانه هر سال محصولش یا آفت میزنه یا کم بارمیده. اون کشاورز بجای خسته کردن خودش باید از خاک مزرعش نمونه برداری کنه و ببره آزمایشگاه و ببینه که مشکل خاک مزرعش چیه؟ در این دوره شما میتونید خاک مزرعه ذهنتون رو بررسی کنید و با شناسایی و از بین بردن یکسری باورهای محدود کننده، درآمد شما افزایش پیدا میکنه.

این دوره آموزشی برای همه مردم نیست! بلکه برای افرادی است که می‌خواهند با کار کردن روی ذهنشان، درآمدشان را افزایش دهند.

اگر به اطراف خودتون نگاهی بکنید میبینید که آدمهای موفق و پولدار درآمدشون بخاطر زیاد کار کردن نیست. اونها بیشتر از اینکه کار فیزیکی انجام بدهند، کار ذهنی انجام میدهند و همیشه یک شعار دارند: برای پول درآوردن بجای بازو از ذهنت استفاده کن!

دوست خوبم من آمادم که در یک دوره 3 ماهه بهت کمک کنم تا ذهنت رو تمرین بدی و تقویت کنی تا بتونی ازش برای داشتن درآمد بیشتر، پول بیشتر، آرامش بیشتر، و ساختن یک زندگی بهتر استفاده کنی.

۴. من فقط دوست دارم در دوره‌های حضوری شرکت کنم تا بتونم سؤالاتم رو بپرسم!

تا به امروز چندین مرحله از این دوره بصورت حضوری برگزار شد اما با توجه به اینکه جلسات پشت سر هم بود و من مجبور بودم ظرف مدت کوتاهی این مطالب رو آموزش بدم، احساس کردم که بدلیل فشرده بودن دوره‌های حضوری بازدهی افراد کم میشه و راندمانشون افت میکنه و فرصت هضم مطالب رو ندارند. به همین دلیل تصمیم گرفتم که از این به بعد فقط این دوره رو بصورت غیر حضوری ارائه بدم.

به نظر من این آموزش‌ها زمانی تاثیرگذارتر میشه که شرکت کننده ها بعد از دیدن فایل های هر جلسه، تمرینات مربوط به اون جلسه رو در طول هفته انجام بدهند و همچنین در طول هفته فایل های صوتی جلسات رو هم گوش بدهند تا این مطالب وارد ضمیر ناخودآگاهشون بشه.

مطمئناً سود برگزاری دوره حضوری به دلیل هزینه بیشتر ثبت نام نسبت به دوره های غیرحضوری خیلی بیشتر بود ولی هدف من موفقیت و نتیجه گرفتن افراد شرکت کننده هست نه صرفاً سود بیشتر برای خودم. چون من زمانی سود می‌کنم که شرکت‌کنندگان نتیجه مالی بگیرند، اون موقع خودشون ما رو به دوستان و اطرافیانشون معرفی می‌کنند. این برای من بهترین سود و ارزشمندترین تبلیغه! شاید شما هم از طریق دوستانتون با ما آشنا شده باشید.

البته این نکته رو باید به شما یادآور بشم که شما با شرکت در دوره غیرحضوری ساعت‌ها در رفت و آمد و وقتتون صرفه‌جویی می‌کنید. در ضمن اگر قسمتی رو متوجه نشدید میتونید بارها و بارها فیلم دوره رو ببینید.

دوست عزیز! اصلاً نگران نباشید. چون گروه آموزشی الهی در کنار شماست. در ساعات اداری می‌توانید با شماره‌های 77641650-021 یا 77521261-021 تماس بگیرید تا همکاران ما با خوشرویی به تمام پرسش‌های شما پاسخ بدهند.

همچنین می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ همین صفحه سؤالات خودتان را بنویسید تا به‌طور کامل پاسخ داده شود.

۵. من همین الان هم پولدارم و از درآمدم راضی هستم!

شاید شما در حال حاضر به درآمد فعلیتون راضی باشید ولی باید به شما بگم که اگر شما هنوز درآمدتون به اندازه آقای عسگر اولادی نیست، اگر درآمدتون هنوز به اندازه آقای احد عظیم زاده نیست، اگر ثروتتون هنوز به اندازه خانم فاطمه مقیمی نیست، اگر هنوز درآمدتون به اندازه آقای بیل گیتس نیست، یعنی شما هنوز نتونستید از پتانسیل های ذهنیتون بطور کامل استفاده کنید!

مطمئناً شما هم توی ذهنتون یکسری باورهای محدود کننده دارید که جلوی رشد و پیشرفتتون رو گرفته و نمیگذاره درآمدتون بیشتر از درآمد فعلیتون که هست بشه. با تکرار این آموزش ها، ضمیر ناخودآگاه شما که تا به امروز با اطلاعات محدود کننده اش مانع پیشرفت مالی شما شده بود، خودش به کمکتون میاد و باورهای ثروتساز در ذهن شما ریشه دارتر خواهد شد.

6. الان برای خریدن این محصول پول ندارم!

بعضی از مردم فقط آرزوی ثروتمندشدن رو دارند و حاضر نیستند که برای تحقق آرزوهاشون پول خرج کنند و وقت بگذارند چون احساس می‌کنند که اینکار جزء اولویت های ضروری زندگیشون نیست و هنوز وقتش نیست چون فعلاً هزینه ها و خرج های واجبتر از این دارند!

از شما میخوام کمی درباره اولویت های زندگیتون فکر کنید، یادگیری اصول مالی چقدر برای شما مهمه؟ آیا برای پولدارشدن و رسیدن به استقلال مالی واقعاً تصمیمتون رو گرفتید و حاضرید که برای اینکار سرمایه گذاری کنید و از اون مهمتر وقت بگذارید؟

شما تا به امروز پولهای زیادی رو برای خریدن کفش و لباس خرج کردید، اما این بار تصمیم بگیرید این پول رو روی ذهنتون سرمایه گذاری کنید! من به شما قول میدم که تا آخر عمرتون از بزرگترین سرمایه گذاری زندگیتون پشیمون نخواهید شد!

موفقیت-مالی

آقای اسدالله عسگر اولادی یکی از موفق ترین میلیاردرهای ایران

77          77           77           77           77

آیا دوست دارید یک ماشین مدل بالا و خونه بزرگ داشته باشید؟

دوست خوبم حد رؤیاهات چقدره؟ تا حالا به این فکر کردی که اگه وضعیت مالیت حسابی روبراه بود دوست داشتی چه ماشینی داشته باشی؟ اگر پول کافی داشتی دوست داشتی که خونت چند متری باشه؟ کجای شهر باشه؟ شاید باخودت بگی که ای بابا این حرفها چیه، این خیالبافی ها بی فایده هست و آدم باید واقع بین باشه!

دوست خوبم نگاه به شرایط و وضعیت فعلی زندگیت نکن، آینده اتفاقات و شرایط خودش رو میاره! وضعیت امروز زندگی تو نتیجه طرز فکر و باورهای قدیم شماست. اگر از وضعیت الانت راضی نیستی میتونی با کار کردن روی ذهنت، طرز فکرت و باورهات رو عوض کنی و اون موقع بهت قول میدم که شرایط آینده خیلی خیلی متفاوت تر از امروز باشه. بشرطی که قبول کنی که با من همراه بشی و تمریناتی رو که ازت میخوام انجام بدی.

 


برای دانلود رایگان کلیک کنید.

دیدن این کلیپ فوق العاده تاثیر گذار را از دست ندهید !!!

 

 


آیا شما هم دوست دارید تا با استفاده از توانایی ها و استعدادهای درونی تون کسب درآمد کنید؟

خیلی از افرادی که برای مشاوره به من مراجعه می‌کنند یک مشکل مشترک دارند، اونها از کارشون و شغلشون راضی نیستند و خودشون هم نمی دونند که به چه شغل و حرفه ای علاقه دارند و به همین خاطر سال‌ها از این شاخه به اون شاخه میپرند و عمرشون رو هدر میدهند. نمی دونند که سراغ چه کاری باید بروند که هم براشون لذت بخش باشه و هم بتونه پولدارشون کنه؟!

در دوره کوچینگ ثروت تکنیک هایی برای شناسایی توانایی ها و استعداد ها و همچنین یک تکنیک فوق العاده عالی برای کشف شغل مورد علاقه به شما آموزش داده میشه که خودتون بتونید براساس توانایی ها و علایق قلبیتون بهترین انتخاب رو بکنید و راه و مسیر درآمدتون رو پیدا کنید و در شغلی وارد بشید که هر روز از انجامش لذت ببرید و بتونه شما رو به اهداف و آرزوهاتون برسونه.

چه کسی گفته افرادی که تحصیلات دانشگاهی و یا سرمایه زیاد ندارند نمی توانند پولدار بشوند؟

متأسفانه این طرز فکر اشتباه در جامعه ما رایجه و جلوی رشد خیلی از مردم رو گرفته، شاید با خودتون بگید که اینها جزء واقعیت های زندگی هستند. صد درصد حق باشماست اینها واقعیت های زندگی افرادی هست که اینها رو باور کردند، اما بسیارند افرادی که بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی و بدون داشتن سرمایه زیاد تونستند به موفقیت های بزرگ مالی دست پیدا کنند. میدونید علت موفقیتشون چی هست؟ بله اونها طرز فکری متفاوت از اجتماع دارند. در این دوره شما یاد می گیرید که چگونه با تغییر طرز فکرتون، شرایط متفاوتی رو تجربه کنید. اصلاً مهم نیست که تحصیلات دانشگاهی داشته باشید یا نداشته باشید، اصلاً مهم نیست که سرمایه برای شروع کار داشته باشید یا نداشته باشید، اما خیلی مهمه که “ذهنیت ثروتمند” داشته باشید چون اساسی ترین مورد برای “پولدارشدن” است!

آیا به نظر شما کسب درآمد راحت و سریع و میلیاردر شدن در جوانی اشکالی دارد؟

من خودم عقیده دارم که آدم باید تلاش کنه که در جوونی پولدار بشه تا بتونه از زندگی بیشتر لذت ببره، قطعاً شما هم همین عقیده رو دارید چون شور و هیجان جوونی با پول، خیلی بیشتر و لذت بخش تر میشه!

البته این دلیل نمیشه که افرادی که سن بالایی دارند دیگه از پولدار شدن ناامید بشوند. ثروت اگر در 90 سالگی هم بدست بیاد باز مایه آرامش و آسایش و امنیت خاطره و زندگی رو آسون و لذت بخش تر میکنه. اگر اصول رو رعایت کنید تو جوونی میتونید ثروتمند بشید!

آیا لیاقت شما همین شرایطی هست که الان دارید؟

دوست خوبم من فکر نمی کنم که به شرایط و وضعیت الانت راضی باشی چون اگر اینطور بود شما الان در این سایت نبودی. تا حالا شده که به زندگی اطرافیانت نگاه کنی و با خودت بگی که چرا اونها زندگیشون از من بهتره، شاید یه ذره بهشون حسودی کردی و با خودت گفتی خدایا لیاقت من بیشتر از این حرفهاست، پس چرا …

دوست خوبم اگر فکر میکنی که لیاقتت خیلی بیشتر از اینهاست، پس تصمیم بگیر و فایل های دوره کوچینگ ثروت رو با دقت نگاه کن و خودت رو مقید کن که تمریناتش رو انجام بدی. بهت قول میدم که در کمتر از یک سال نتایج فوق العاده ای بگیری و در آینده حسرت بخوری که ایکاش زودتر با این اصول و قوانین آشنا میشدی! 

قرار است در این دوره چه چیزی یاد بگیرید؟

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور” الگوهای ذهنی فقر” را در ذهنتان شناسایی کنید و برای از بین بردن آن اقدام کنید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور” الگوهای ذهنی ثروت” را در ذهنتان بارگزاری کنید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور با پول رفتار کنید که خودش به دنبال شما بیاید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور بر ترس خود غلبه کنید و بیشتر از آن چیزی که هم اکنون دارید بدست آورید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور بر خرج کردن هیجانی و احساسی غلبه کنید و پس انداز بیشتری داشته باشید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور فرصتهای پولساز  را در اطرافتان شناسایی کرده و از آن ها بهره ببرید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید که چطور در شغل دلخواهتان ثروتمند شوید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور ذهنتان را برای جذب ثروت بیشتر بارگزاری کنید و ترموستات مالی خود را هرماه بالاتر ببرید.

در دوره کوچینگ ثروت شما با اسرار زندگی ثروتمندان آشنا خواهید شد و با بکارگیری آنها شما هم به جمع آنها خواهید پیوست.

در دوره کوچینگ ثروت روش هایی را یاد می گیرید که بسیاری از ثروتمندان با استفاده از همین روش ها به موفقیت و ثروت رسیده اند.

در دوره کوچینگ ثروت اصولی را می آموزید که با رعایت آنها در هر کار و معامله ای وارد شوید سود می کنید.

در دوره کوچینگ ثروت شما یاد می گیرید چطور مثل ثروتمندان فکر کنید، تصمیم بگیرید، عمل کنید و شما هم مانند آنها نتیجه بگیرید!

77          77           77           77           77


برای دانلود رایگان قسمتهایی از دوره کوچینگ ثروت بر روی عکس های زیر کلیک کنید.

فرصت-های-پولساز-ایران-موفقیت-مالی-کوچینگ-ثروت -      1کوچینگ-ثروت-مرتضی-الهی-موفقیت-مالی-روانشناسی-ثروت      قنون-جذب-در-قرآن - کوچینگ ثروت-موفقیت مالی

فکر کردن کافیه! تغییرات سرنوشت ساز رو  زودتر شروع کن!

تا حالا چند بار شده که بخوای زندگیت رو “تغییر” بدی و یه صدایی تو ذهنت گفته: بذار برای بعد! آخه الان وقت نداری، الان که سرت خیلی شلوغه، بذار سر فرصت که قشنگ یاد بگیری، از اول هفته بعد، از اول ماه دیگه…

دوست خوبم اینها زمزمه ضمیر ناخودآگاهته که داره سعی میکنه که شما رو در شرایط امن موجود نگه داره و نگذاره که تو زندگیت “تغییر” ایجاد کنی! تو این دوره شما با قدرت ضمیر ناخودآگاه و کارکردش بیشتر آشنا میشید.

“تغییر “برای همه سخته چون نگران این هستند که نکنه شرایط بدتر از قبل بشه، اما من از شما یک سؤال دارم:

گذروندن دوره کوچینگ ثروت و یادگیری مطالب جدید چه ضرری میتونه برای شما داشته باشه؟ چه ریسکی برای شما داره؟ آیا سرمایتون رو از دست میدید؟ آیا خسارت میبینید؟

در این دوره مالی قراره که شما با اصول و قوانین جهانی ثروت آشنا بشید و مطمئناً بعد از آگاهی از این مطالب و یادگیری این اصول هیچ وقت تا آخر عمرتون بی‌پول نمیشید، چون شما قراره که با پول دوست بشید، و وقتی هم که باهاش دوست شدید تا آخر عمرتون، پول همیشه همراه و یاور شما خواهد بود و دیگه بعد از این هیچ وقت بی‌پول نمی مونید.

اگر تمرینات این دوره را کامل و درست انجام بدهید، در کمتر از یک سال درآمدتان افزایش خواهد داشت.

علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد …

– اگر همسر و یا فرزندتون از شما درخواست چیزی کنه و شما پول کافی برای خرید اون نداشته باشید خجالت زده میشید؟

– اگر نتونید یک خونه بخرید و تا آخر عمر مجبور به اجاره نشینی باشید، چه اتفاقی ممکنه بیفته؟!

– اگر همسر و یا فرزندتون بیمار بشه و شما پول کافی برای درمانش نداشته باشید چه اتفاقی ممکنه بیفته؟!

– اگر به هر دلیلی دیگه نتونید کار کنید، آیا به اندازه کافی پول دارید که تا آخر عمرتون نگران نباشید؟

– اگر نتونید به استقلال مالی برسید و به خاطر کار زیاد کمتر در کنار خانواد تون باشید، چه اتفاقاتی ممکنه بیفته؟!

– آیا دوست ندارید تا درآمد بیشتری داشته باشید و بتونید رفاه بیشتری رو برای خانواده تون فراهم کنید؟

– آیا دوست ندارید در جوانی به اهداف و آرزوهاتون دست پیدا کنید؟

 

دوره-تخصصی-کوچینک-ثروت-مرتضی-الهی3
77          77           77           77           77


در ادامه بخوانید:

 مقالات موفقیت
 تست شخصیت شناسی مالی
 قسمتی از جلسه اول دوره تخصصی کوچینگ ثروت
 فرصت های پولساز در ایران – قسمتی از جلسه 12دوره کوچینگ ثروت
 بررسی قانون جذب از دیدگاه قرآن – قسمتی از جلسه 5دوره کوچینگ ثروت
 دانلود رایگان فایل های آموزشی
 فایل های هیپنوتراپی پنهان
 دانلود رایگان فایل های انگیزشی
 بیزینس کوچینگ، اسرار کسب و کارهای پولساز
 کوچینگ شغلی، اسرار موفقیت شغلی برای کارمندان و حقوق بگیران

 
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
نظر یا پرسش خودتان را با ما در میان بگذارید...

ایمیل شما نمایش داده نمی شود. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها (168)

 1. dz8198 :

  سلام ؛در برگه تمرینات دوره کوچینگ قید شده مثلا سؤال ۱۰ الگوی فقر .مثلا من جواب تا حدودی موافقم زدم یا تا حدودی مخالفم یا….ولی معلوم نیس که جواب من الگوی فقره یا ثروت؟؟؟مثلا من اگر پول رو از زمین بردارم یا بقیه پولم رو بگیرم الگوی فقره یا ثروت؟

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت شما
   براساس توضیحاتی که در هر جلسه داده میشه خودتون متوجه میشید که جواب سئوالتون الگوی ذهنی فقر بوده یا ثروت. وقتی تا حدودی موافق یا تاحدودی مخالف زده باشین یعنی به همون نسبت الگوی ذهنی فقر یا الگوی ذهنی ثروت دارید.
   در هر جلسه سعی شده که به تمامی تست های مرتبط با اون موضوع جواب داده بشه ، اما در نهایت جواب تست های جامونده از تمامی جلسات در جلسه آخر داده شده. برای پیشرفت بیشتر سعی کنید که بصورت موردی ذهنتون رو درگیر نکنید ، هر چقدر که با جلسات جلو برید درک عمیق تری نسبت به آموزش ها پیدا می کنید و مطالب جلسه های قبلی براتون قابل فهم تر میشه و خیلی از ابهاماتتون برطرف میشه.
   نکته مهم اینجاست که در هر جلسه شما بابرسی پاسخنامه تون ، خودتون پزشک خودتون میشد و عیب و ایراد های ذهنی تون رو پیدا می کنید و باید برای اصلاح اونها وقت بگزارید.

   موفق و پیروز باشید- مرتضی الهی

    
 2. jvdtmr :

  با سلام
  در مورد هدفگذاری یه سئوال مهم و کلیدی دارم.
  ولی بهتره قبلش سئوالم رو در قالب یک مثال مطرح کنم : فردی رو در نظر بگیرید که پس از آشناشدن با مباحث هدفگذاری، حالا میخواد بیاد و ماشین مورد علاقه‌ آینده اش رو بطور واضح و مشخص و با جزییات دقیق روی کاغذ بنویسه و یا اینکه تصویر اون رو بر روی تابلوی آرزوهاش نصب کنه. و باز هم فرض کنید این فرد در حال حاضر یک ماشین پراید داره و خواسته اش اینه که یک ماشین BMW X6 داشته باشه و بر حسب اتفاق، اشتیاق سوزانی هم داره !!
  خب گاهی اوقات گفته میشود که باید در تعیین اهداف محدودیتی قائل نباشید، یعنی اگه یک ماشین میخواهید آخرین مدلی که مدنظرتون هست و دوست دارید رو هدف تعیین کنید. (مثلاً در کتاب هدف نوشته برایان تریسی)
  امّا در جای دیگه منطقی تر با قضیه برخورد میشه و گفته میشه که پله به پله هدفگذاری کنید، یعنی هدفتون رو BMW X6 (هدف بلندمدت) قرار ندین که میدونید دستیابی به اون خیلی دشواره، بلکه هدفتون رو که ماشین مورد نظرتون باشه، ماشینی بالاتر از پراید، مثلاً سمند یا پژو۲۰۶ (هدف کوتاه مدت) تعیین کنید.
  این مثالی که عرض کردم ، قابل تعمیم به سایر اهداف مثل خونه ، مدرک تحصیلی ، جایگاه شغلی و … هست.
  سئوال من اینه که : بالخره اخرش نفهمیدیم اگه بخواهیم هدف تعیین کنیم، کدوم یکی رو هدفمون تعیین کنیم؟ اونی که نسبت به چیزی که داریم، بهتره و در پله بعدی هست(یعنی سمند یا پژو۲۰۶ )؟ یا اون هدف نهائیه(BMW X6)؟
  این سئوال رو من از چند نفری که اونها هم همین مباحث رو دنبال میکنند پرسیدم، ولی با جوابهای ضد و نقیضی روبرو شدم.
  یا شاید هم باید در بحث هدفگذاری، برای بعضی اهداف به روش اوّل و برای بعضی دیگه به روش دوّم عمل کرد؟
  من مطمئنم افراد زیادی بدون توجه به این موضوع ، هدفگذاری هاشون رو انجام دادند و چه بسا لازم باشه دوباره تجدیدنظر کنند!

  شاد و سلامت و ثروتمند باشید

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   درود
   در مورد هدف گذاری من در همه دوره هام تاکید کردم که هدف نهایی رو برای خودتون انتخاب کنید اما برای حفظ روحیه و تقویت انگیزه و انرژی هدف های کوچک تری رو در مسیر رسیدن به هدف نهایی تون در نظر بگیرید تا انرژی شما برای رسیدن به هدف نهایی تون هر بار تقویت و بیشتر بشه . برا اساس مثال خودتون هدف نهایی شما bmw x6 هست که باید مثلا سمند یا پژو۲۰۶ و … رو بعنوان هدف های میانی برای خودتون در نظر بگیرید.
   رسیدن به اهداف علاوه بر اشتیاق سوزان نیاز به تکنیک و ابزار داره که با آموزش میشه اونها رو یاد گرفت و بکار برد.
   مثل پسر بچه ای که عاشق پیانو زدنه ام هربار که میشینه و میخواد آهنگ بزنه فقط سرو صدا درست میکنه و بعد از مدتی کلنجار رفتن و زور زدن و تلاش کردن باز هم نمی تونه یک آهنگ بنوازه و در نهایت دلسرد میشه و اشتیاقش هم خاموش میشه!
   اما اگر همین پسر بچه یک معلم موسیقی داشته باشه ، کم کم نواختن پیانو رو یاد میگیره و پیشرفت می کنه و در نهایت بعد از مدتی میتونه با لذت بنوازه.
   دوست خوبم نقش من هم در دوره کوچینگ ثروت مثل همون معلم موسیقی هست که به افراد اصول و قوانین رو آموزش میدم و راهنماشون هستم. پیشنهاد می کنم جلسه اول کوچینگ ثروت رو از اینجا حتما دانلود و نگاه کنید.
   با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما
   مرتضی الهی

    
 3. saeed t :

  درود بر شما جناب الهی عزیز
  حدود ۱ سال پیش دوره کوچینگ ثروت تهیه کردم اما ضمیر ناخودآگاه نذاشت بعد از ۲ جلسه پیگیر باشم و کامل کنارش گذاشتم.قبلش دوره های رایگان رو اساتید زیادی دنبال میکردم و گوش میدادم و کتاب میخوندم و کاملا زندگیم رو متحول کرد مخصوصا تو کارم که فروشنده طلا و جواهر هستم درادم و مشتریام چند برابر شد.اما کم کم رهاش کردم و سریعا به قبل برگشتم و الان شدم یه ادم افسرده که درآمدم به صفر رسید و از زمین و زمان طلبکار شدم.حدود ۳ ماه پیش دزد به مغازم زد و مقدار زیادی از سرمایه ام رو از دست دادم.به هیچ عنوان نتونستم با این قضیه کنار بیام که حاصل سالها خون دل و زحمتم رو یک شبه از دست دادم و با این وضعیت کاسبی امروز جبرانش برام از محالات هست .امروز به نهایت ناامیدی رسیدم و تا شرف اعتیاد هم پیش رفتم.همیشه تا لنگ ظهر خوابم.هیچ موقع تو زندگیم انقدر سرخورده و ناامید نبودم و زندگیم به جهنمی تبدیل شده که دارم همسرم و بچه ۸ ماهه ام که یه دنیا ارزو باهاش داشتم رو باهاش میسوزونم و از درون عذاب میکشم .
  میخوام بلند شم اما انگار دست و پام زنجیر شده هیچ انرژی ندارم.و میدونم که خودم و تنها خودم باعث وضعیت امروزم شدم
  اما جناب الهی در این که خودم کوتاهی کردم شکی نیست ولی از شما گله دارم که تو این مدت بعد از خرید و تهیه کوچینگ ثروت یک بار حداقل یه تماس حتی یک ایمیل زده میشد که فلانی ایا داری دوره رو طی میکنی کردی مشکلی نداری راضی هستی شاید نمیدونم تلنگری تا دل خوش باشم فقط فروش نبوده و واقعا قصدتون کمکه هر چند با شخصیتی که از شما برای خودم ساختم نیت خیر و کمکتون نسبت کسب درامد بیشتر سنگینی میکنه مخصوصا با این همه زحمت و فایلهای رایگانی که تهیه میکنید و تو سایت میزارید ..
  کتاب شما هم میتونید پولدار شوید رو تو این یکی دوروزه خوندم و قصد دارم بشینم و دوره کوچینگ ثروت رو به شدت دنبال کنم .ممنونم از این که درد دلم رو گوش دادین.از شما و دوستان میخوام برام دعا کنید بتونم خودم رو پیدا کنم.
  یا حق

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام به شما دوست عزیز

   از محبت شما ممنونم، شاید شما شماره تماستون رو در پروفایلتون قرار ندادید وگرنه بعد از خرید همکاران ما همیشه با مشتریان تماس میگیرند .
   چهار فصل سال رو خداوند قرار داده تا به ما انسانها نشون بده که حتی در پس زمستان سرد و خشک بهار و تابستانی گرم و پر نعمت وجود داره و هرسال این داستان تکرار میشه تا به ما یاد آور بشه که اگر الان در زمستان زندگیت هستی غصه نخور بهار و تابستان در راهه…
   دوست خوبم پیشنهاد می کنم که حتما به قسمت مقالات سایت سری بزنی و زندگینامه افراد موفق ومصاحبه با کارآفرینان برتر
   رو بخونی ، زندگی خیلی از اونها پر از مشکلات و بی پولی ها و بدبختی ها بوده ، اما اونها تسلیم نشدند

   دوست خوبم اگر زمانی تو زندگیت به مرز پوچی و اعتیاد و …. رسیدی ، کمی تامل کن و اهدافت رو بررسی کن ، احتمالا هدفهات فراموشت شده ، آدمهای هدفمند هیچوقت تسلیم نمی شند،
   درد بی پولی استخون آدم رو خورد میکنه و از درون مغز آدم رو از کار میندازه ، حرفهات رو درک می کنم.
   اما…
   اما نباید فراموش کرد که ما هم خدایی داریم که از هیچ ف همه چیز میسازه ؛ منتها یک شرط داره ، وقتی ازش چیزی خواستی باید بلند بشی و بهاش رو پرداخت کنی ف باید لیاقت داشتنش رو به خدا نشون بدی تا بهت بده.
   باید حرکت کنی و ادامه بدی ، باید به همنوعانت کمک کنی و به زندگیشون یک ارزش اضافه کنی ، تو شغل خودت باید کاری کنی تا مشکل مردم رو حل کنی و خدمتی بهشون بکنی ، شک نکن که خداوند هم جهان رو بسیج می کنه تا به تو کمک کنند .
   دوست خوبم “ناامیدی” بزرگترین اسلحه شیطونه ، نا امیدی تیر آخر شیطونه…
   ابلیس قسم خورده که مقام انسان رو به لجن بکشه ، نکنه یکوقت کاری کنیم که شرمنده خالق مهربانمون بشیم…
   دوست خوبم از خدای رحمان برات طلب خیر و برکت می کنم ، همه ما باید برای موفقیت هم دعا کنیم و از خداوند طلب یاری کنیم ؛ چون فقط اونه که تو هیچ شرایطی ما رو فراموشمون نمی کنه.

   شما الان یک بذر ارزشمند در اختیار داری. دوره کوچینگ ثروت مثل یک بذر میمونه که باید در وجودت بکاریش و ازش مراقبت کنی و بهش رسیدگی کنی تا رشد کنه و ثمره بده . دیدن فایلها و انجام تمرینات کمکت می کنه.
   آدمها به امید زندن پس مطمئن باش که خداوند هیچ وقت بنده هاش رو نا امید نمی کنه ، فقط ما باید کمی صبور تر باشیم. خودش گفته که از جایی براتون میرسونم که حتی فکرش رو هم نکنید.
   فایلهای صوتی تمرینات آپدیت شده ، اگر ندارید از پرروفایلتون دانلود کنید. اگر هم سئوالی داشتید تماس بگیرید.
   ۰۲۱-۷۷۶۴۱۶۵۰-۷۷۵۲۱۲۶۱

   ارادتمند شما- مرتضی الهی

    
 4. mojtabafx :

  با سلام خدمت مهندس الهی و گروه فعالشون
  جناب الهی من محصول کوچینگ ثروت رو خریداری کردم و الان جلسه سوم هستم که باید ورودیها کامل کنترل بشند.
  من شبها به باشگاه بدنسازی میرم که در باشگاه موسیقی هایی باکلام هم ایرانی وهم خارجی با صدای بلند پخش میشه و با وجودی که من از هندزفری خودم فایل های خودهیپنوتیزم عادی پنهان را گوش میدم ولی صدای موسیقی باشگاه رو به دلیل زیاد بودن صداش هم میشنوم. با توجه به شرایطی که دارم خواهشا یه راهکار بم بگید چون الان کلا موسیقی و تلویزیون از زندگیم حذف شده. آیا اینا روم با وجودی که چیز دیگه ای هم همزمان میشنوم اثر منفی میذارند؟

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   سلام به شما

   آفرین به پیگیری و توجه و دقت شما ، مطمئنأ هر چیزی که ببینید و بشنوید روی ذهن شما تاثیر میگذاره. روزانه هزاران هزار پیام وارد ذهن ما میشه اما مغز همه اونها رو نگه نمی داره و اکثر اونها دور ریخته میشند.
   با توجه به شرایط شما مشکلی نیست ، اولویت شنیداری شما با فایلهای هندز فریتون هست و صداهای محیط خیلی نمیتونند تاثیر گذار باشند.

   منتظر خبر های خوب شما هستم- موفق و پیروز باشید
   مرتضی الهی

    
   • mojtabafx :

    سلام و سپاس به خاطر جوابتون. این چند روز نگران این بودم نکنه این موسیقی ها اثر منفی بذارند. آخه بعضی این موسیقی ها انقدر صداش بلنده که حواسم رو از فایل خودهیپنوتیزمی که دارم گوش میدم پرت میکنه.

    جناب مهندس یه سوال دیگه هم دارم
    من هرچه قدر کنترلم را زیاد کردم همکارام بیشتر با گوشیاشون موسیقی گوش میدند (شاید کار ناخودآگاهم باشه) ومن بلافاصله مجبورم هندزفریم رو بذارم که موسیقی رو نشنوم که ترس اینو دارم باعث ناراحتی طرف مقابل بشه. برای این مسئله چه کنم که خدایی نکرده باعث ناراحتی نشه؟

     
    • مدیریت سایت
     مدیریت سایت :

     درود
     اشتباهات افراد بخاطر جهل و نا آگاهیشون هست. هرکس مسئولیت زندگی خودش رو داره و آزاده ، اعتماد به نفس داشته باشید و نگران حرف دیگران و برخورد اونها نباشید، در یک کلام : فقط برای خودتون زندگی کنید و این معنیش بی احترامی یا نغض حقوق دیگران نبیست.

     موفق و ثروتمند باشید- مرتضی الهی

      
 5. dz8198 :

  سلام,من میخاستم کوچینگ شرکت کنم چنتا سؤال داشتم متاسفانه ۳بار تماس گرفتم جواب ندادید!!!!

   
 6. dz8198 :

  با سلام,من سه تا سؤال داشتم یکی اینکه اگر من شغل نداشته باشم این دوره میتونه ایده شغل به من بده که بتونم گسترشش بدم و رونقش بندازم وبه ثروت برسونم؟ وسؤال دوم اینکه من شغلی دارم که از نظر فنی و تخصصی هم مطالعه کردم وهم کار کردم میخام ببینم میتونم به خاسته ای که از این شغل دارم و درآمدی که ازش برای خودم تعریف کردم برسم(با کوچینگ ثروت) …..یه مثال بزنم که روشن بشه موضوع ..تصور بفرمایید من رانندگی بلدم ولی میخام راننده فرمول یک بشم …..آیا از لحاظ ذهنی منو به اون جایگاه میرسونه؟ و درنهایت از فایل هیپنوتراپی یا خود هیپنوتیزم هم در این دوره استفاده میشه؟ خیلی ممنونم

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام به شما دوست گرامی

   دوره کوچینگ ثروت یک دوره جامع و کامل برای شناخت قوانین جهانی ثروت و راهنمای شما در این راه هست. کسب ثروت ۹۰درصد ذهنی و ۱۰ درصد نیازمند کارفیزیکی درست هست. وقتی که روی ذهنتون کار کنید ایده هایی که برای رسیدن به خواسته هاتون دارید به ذهنتون جاری میشه و بعدش باید اونها رو عملی و اجرایی کنید. فایلهای خودهیچنوتیزم و هیچنوتراپی به عنوان ابزار کمکی خیلی میتونه به تسریع روند تغییرات ذهنی شما کمک کنه.
   با آرزوی موفقیت و پیشرفت برای شما-مرتضی الهی

    
 7. hamedsadeghisd :

  سلام دوست عزیز من الان مدت سه ساله به بازاریابی سنتی تو پخش های مواد عذایی بهداشتی ارایشی مشغولم ولی تا الان هیچ پیشرفتی نداشتم هم از لحاظ درامدی و هم کغری و سمتی نداشتم ولی کماکان کتابهای انگیزشی و فایلهای اموزشی رو دنبال میکنم،بنظرتون ایراد کارم کجاست؟لطفا راهنماییم کنید.

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   درود برشما
   همه چیز مربوط میشه به افکار و باورهای ذهنی شما ، و میتونید با اصلاح اونها و بکار گیری یکسری قوانین و تکنیک به پیشرفت دلخواهتون برسید ، پیشنهاد می کنم که جلسه اول کارگاه کوچینگ ثروت رو حتما نگاه کنید.
   موفق و پیروز باشید

    
 8. امیر کردستان :

  سلام خدمت اقای الهی عزیز وقتتون بخیر.وضعیت کاروکاسبیم خرابه وبدیهی خیلی بار اوردم.میحوام پکیچ های شمارو هم بگیرم.امیدی هست از زیر این فشار در بیام.کمکم کنید

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   همیشه به رحمت و کمک خداوند مهربان امیدی هست ؛ چون فقط شیطان از رحمت خدا نا امید شد و قسم خورده که همه انسانها رو هم از رحمت خداوند نا امید کنه!
   من و امثال من وسیله هستیم و خداوند باید به کار ما اثر ببخشه و تاثیر گذارش کنه. دوست عزیز مشکلات امروز ما بخاطر اشتباهات دیروزمونه ؛ وتا زمانی که اشتباهات مون رو شناسایی و اصلاح نکنیم ، باز هم همون مشکلات در زندگیمون تکرار میشه و….
   مهم نیست که روزی چند ساعت کار می کنید ،مهم نیست که چقدر تلاش می کنید ، مهم نیست که چقدر ریسک می کنید ، مهم نیست که ….
   اما مهمه که با ذهنیت ثروت کار ها رو انجام بدید نه ذهنیت فقر
   اما مهمه که کار ها رو به شیوه ثروتمندان انجام بدید نه بقیه مردم عادی
   اما مهمه که بیشتر از قدرت های ذهنی تون استفاده کنید نه زور بازو
   اما مهمه که کارها تون رو براساس اصول و قواعد انجام بدید نه تکرار عادتهای قبلی
   دوست خوبم” دوره کوچینگ ثروت ” نتیجه تجربه سالها زندگی پرفراز و نشیب منه ، نتیجه مطالعه چند صد جلد کتاب و مقاله در حوزه موفقیت مالیه، نتیجه دوره های مالی که سالها پیش گذروندمه

   مطمئن باش که این آموزشها مسیر زندگیتون رو تغییر میده و از همون هفته اول نشونه هاش رو تو زندگیتون می بینید، به هیچ وجه اغراق نمی کنم ، چون مصاحبه هایی که از دوستان شرکت کننده روی سایت هست بخش خیلی خیلی کوچیکی از تاثیرات مثبت این دوره در زندگی شرکت کننده های این دوره هست . دوستان خوبم ،اساتید محترم این دورهرو با قیمت های میلییونی ارائه می کنند و پایین بودن قیمت این دوره در سایت ما دلیل بر ضعیف بودن مطالب اون نیست.

   از خداوند مهربان براتون بهترین راهنمایی ها و کمک ها رو آرزومندم
   مرتضی الهی

    
 9. فاطمه :

  باسلام و احترام من از طریق برادرم با کوچینگ ثروت شماآشنا شدم.وقتی به شماره ۵-۱۳گوش میدادم شما گفتین خیلی خوشحال میشن وقتی مردم کامنت های خوب میزارن.میخواستم بهتون بگم فوق العاده هستین .من یه آرزو داشتم و دارم و شما راه رو بسیار خوب به من نشون دادید.شما بی شک فرشته خدا هستین که اومدین تو زندگی من و به من راهو نشون دادین .امیدوارم وقتی به ارزوهام رسیدم بهتون بگم من چه کسی هستم.

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   ممنون از لطف شما
   براتون آرزوی موفقیت و ثروت روزافزون دارم

    
 10. omidd1315 :

  با سلام و عرض ادب
  ببخشید یه چند تا سوال برام پیش اومده و هیچ جوابی براش ندارم. اول این که چرا اکثر اساتیدی که روش های موفقیت را آموزش می دهند، نخست خودشان از طریق آموزش این روش ها به ثروت و موفقیت دست پیدا کرده اند؟ چرا از موفقیت خود در بخش های مالی دیگر سخن نمی گویند؟ بعضی اساتید هم وجود دارند که رقم های واهی را مثال می زنند که اصلا در واقعیت امکان پذیر نیست. و اینکه بسته های ثروتی که ارایه می دهند در اوایل کار ارزان است و بعد گران می شود. به عنوان مثال من بسته کوچینگ راز ورمزهای نا گفته ذهن آقای عرفانی زاده را در اوایل افتتاح سایتشون ۹۴ هزار تومان خریدم ولی بعد از مدتی نزدیک یک ملیون تومان شد. من همیشه به گفته های اساتید موفقیت مشکوک هستم چون که نمی تونم صدق گفتارشون رو تایید کنم چون که در محیط وب کسی شناختی از کس دیگر ندارد و بسیار افرادی بوده اند که از بی اطلاعی مردم سوء استفاده کرده اند. پیشنهاد شما چیست؟ چگونه می توان درصد راستگویی این افراد از جمله خود شما را مشخض کرد؟ در پایان ببخشید که زیادی رک گویی کردم.

   
  • مدیریت سایت
   مدیریت سایت :

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   درآمد یک پزشک از چه کاری هست؟ درآمد یک مکانیک از چه کاری هست؟ مسلما از شغل های خودشون. اینکه بعضی از مردم هنوز آموزش رو شغل نمی دونند و توقع دارند که افرادی مثل من باید از انجام کارها و بیزینس های دیگر پولدار بشند رو نمیشه براحتی توضیح داد و این بخاطر ذهنیت اشتباه و فقر هست.
   من در هیچ کجا از میزان درآمد یا دارایی هام حرفی نزدم، بخاطر اینکه قرار نیست بزرگنمایی کنم و به کسی دروغ بگم. چون با یادگیری و اجرای این اصول هر شخصی نتیجه متفاوتی میگیره، قطعا درآمد شما افزایش پیدا می کنه اما اینکه چقدر افزایش داشته باشه بستگی به خیلی از پتانسیلها و شرایط شما داره.
   در همه حرفه ها بعضی افراد در حال کمک به مردم و بعضی دیگر در حال فریب و کلاهبرداری از اونها هستند. قضاوت کار ما نیست! مصاحبه ها و نظر شرکت کنندگان و میزان رضایت آنها بهترین ملاک ارزیابی هست. من همیشه در دوره هام میگم که در زندگی واقع بین باشید و انتظار یکشبه پولدار شدن رو نداشته باشید چون در این جهان همه چیز براساس رشد تدریجی و تکامل هست. آدمی که حوصله و وقت یکسال باشگاه رفتن نداره، میره و با تزریق چند آمپول و یک هفته دمبل زدن هیکلش رو ورزشکاری میکنه! اما مشکل اینجاست که این یکشبه خوش اندام شدن دوام زیادی نداره و بعد از مدت کوتاهی شخص به هیکل قبلی و چه بسا بدتر از قبل برمیگرده. در مورد ثروت هم همینطوره باید آموزش دید و قدم به قدم پیش رفت و رشد کرد تا به یک ثروت پایدار رسید.

   با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما
   مرتضی الهی

    
   • omidd1315 :

    متشکرم از این که سوالم رو جواب دادید.
    راستش به نظر من همه ما از حقیقت اطلاع کافی داریم اما بهش عمل نمی کنیم. همه ما می دونیم که سپاسگزاری از نعمت های خداوند باعث وسعت رزق و روزی میشه ولی دریغ از یک عمل. ما هرگز در مورد اطلاعاتی که بهمون داده میشه تحقیق نمی کنیم و حرف عوام را برای ثروت مند شدن قبول داریم. من یک کارمند هستم و در محیط کار می بینم که هیچ کسی به فکر مستقل شدن نیست و همه قصد دارند که در یک امنیت نسبی به نام بیمه استفاده کنند. تا حرفی از کم شدن بیمشون به میون میاد فکر می کنند دنیاشون تموم شده. هدف اصلی من اینه که یک روز مستقل باشم و برای خودم کار کنم. من هر روز به این امید سر کار می رم که یک روزی قراره این وضع تموم بشه. اوایل صبح انرژی زیادی دارم ولی حین کار تخلیه میشم و هیچ انرژی برای رفتن به دنبال هدفم باقی نمی مونه. خودم هم نمی دونم دوای دردم چیه و ذهن من همیشه نتیجه گراست و تا چیزی رو به عینه نبینم قبول نمی کنم. من حاضرم بهای موفقیت رو خرج کنم ولی آیا کسی هست به من قول بده که با انجام تمرینات اون شخص حتما موفق می شم و به اهدافم می رسم. برخلاف بقیه که می خوان راه صد ساله رو یک شبه طی کنند، هدف اولیه من این است که یک استقلال کوچیک رو تجربه کنم.

     
    • مدیریت سایت
     مدیریت سایت :

     درود به شما دوست فرهیخته
     متاسفانه ما درجامعه ای بزرگ شدیم که از بچگی توخانواده ها ،تو مدارس و حتی تو دانشگاه ها فقط به ما یاد دادند که موفقیت در داشتن یک شغل کارمندی خوب و بیمه شدن هست. هیچکس به ما توصیه نکرد که دنبال کار آفرینی و توسعه ثروت و خطر کردن باشیم. دوست خوبم در یک جامعه همه نمی تونن کار آفرین بشن ، اما اگر دوست دارید که مسیر زندگیتون رو تغییر بدید پیشنهاد می کنم حتما از دوره “کوچینگ ثروت” استفاده کنید . شما تا زمانی که با کارکرد ضمیر ناخودآگاه و نحوه کنترل اون آشنا نشید ، هیچ تغییری در شرایط زندگیتون بوجود نمی یاد. تغییر زور زدنی نیست! بلکه باید با شناخت یکسری اصول و تکنیک ها در مسیرش قرار گرفت.
     با آرزوی ثروت روز افزون برای شما
     مرتضی الهی